Bose Soundlink Color 2 Beyaz

Marka : Bose
Fiyat : €200,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺1.313,36(KDV Dahil)
₺437,79 'den başlayan taksitlerle

Bose Soundlink Color 2 Beyaz Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

% 100 Müşteri memnuniyeti ilkemizle satışlarımıza Anadolu yakasında mağazamızda devam etmekteyiz. Multimedyadukkani   

Ürün Özellikleri :

Bose SoundLink Color 2 Bluetooth Taşınabilir Hoparlör


Hayatın sizi götürdüğü her yerde güçlü ses


Havuzda, parkta, terasta… Bose SoundLink® Color II Bluetooth® hoparlör suya dayanıklı yapısıyla tüm maceralarınızı paylaşmaya hazır. Dışındaki yumuşak silikon kaplaması ve aramalar için mikrofon içeren yapısı ile, bir hoparlörden aradığınızın fazlasını güçlü ses performansı ile sunuyor.


Etkileyici performans için yenilikçi teknoloji


SoundLink® Color II, güçlü ses çıkışı sağlarken titreşimi tamamen minimuma indiren çift karşılıklı pasif radyatörler gibi, Bose mühendisliğinin, eşsiz teknolojilerle donatılmış bir meyvesidir. Bu sayede hoparlörlerimiz yerlerinden bir santim bile kıpırdamadan, dünyayı yerinden oynatabiliyor.


Kolay bağlantı. Kolay kullanım.


Eğer Bluetooth®’lu sahipse, istediğiniz müziği, istediğiniz cihazdan dinlemek için ihtiyacınız olan herşeye sahipsiniz demektir. SoundLink® Color II hoparlör 9 metrelik güvenilir kablosuz menzil gücüne sahiptir ve bağlanmak çok kolaydır. Sesli yönlendirmeler size cihazlarınızı eşleştirme sırasında yardımcı olur ve iki bağlı cihaz arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Hatta en son bağlandığı sekiz cihazı hatırlar, böylece telefonunuza, kardeşinizin tabletine, veya ev arkadaşınızın bilgisayarına yeniden kolayca bağlanabilirsiniz.


Bir uygulama herşeyi değiştirebilir.


Bluetooth® hoparlörünüzün tüm potansiyelinden yararlanmanızı istiyoruz. Bu yüzden, bağlantı ve cihazlar arası geçişi şimdiye kadar olduğundan daha da kolaylaştıran bu ücretsiz uygulamayı geliştirdik. Bose Connect, gelecekte lanse edilecek ürün özelliklerine ve ürün hakkındaki kullanım ipuçlarına erişmenizi sağlar, ve hoparlör ayarlarını kişiselleştirmeniz için size yardımcı olur. Uygulama aynı zamanda, hızlı ve kolay güncellemelerle, hoparlörünüzün her zaman en yeni yazılım versiyonunu kullandığından emin olmanızı sağlar. Bu kullanımı kolay uygulamanın yarattığı farka hayran kalacaksınız.


TEKNİK ÖZELLİKLER


Boyutlar ve ağırlık

Hoparlör: 13.30 cm (Y) x 12.70 cm (G) x 5.70 cm (D) • 0.54 kg


Girişler ve Çıkışlar

3.5 mm yedek giriş

Mikro-B USB port


Diğer Detaylar

Kablosuz menzil 9m (30ft)

Pil ömrü 8 saat


KUTUDA NELER VAR?

SoundLink® Colour II Bluetooth® hoparlör

USB kablosu

Benzer Ürünler