Bose SoundWear Companion

Marka : Bose
Fiyat : €450,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺2.955,06(KDV Dahil)
₺985,02 'den başlayan taksitlerle

Bose SoundWear Companion Bluetooth Hoparlör

% 100 Müşteri memnuniyeti ilkemizle satışlarımıza Anadolu yakasında mağazamızda devam etmekteyiz. Multimedyadukkani   

Ürün Özellikleri :

Bose SoundWear Companion Hoparlör


Eller serbest. Kulaklar serbest.


Tabi ki her zaman müziği yanında istiyorsun. Ancak her zaman kulaklık kullanamazsın ve çevrendeki sesleri engelleyemezsin. Yeni SoundWear Companion hoparlör tamamen sizin ihtiyaçlarınız için tasarlandı.  Bu giyilebilir hoparlör, müziğinizin yanı sıra çevrenizle de birlikte olmanıza da imkan verecek şekilde, her iki dünyanın da en iyisini sunar – kolaylık ve bağlantı. Omuzlarınıza rahatça oturur, size net ve temiz sesi sunar – yine de başkalarının sesini en aza indirir. Efsanevi dalga kılavuzu teknolojisi sayesinde bu performansa bayılacaksınız.


GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ – TANIDIK SES


İşlev ve moda tek alanda buluşuyor. Bu hoparlörün her parçası, daha iyi ses için titizlikle tasarlanmıştır. Çığır açan yeni teknolojiye sahip bu giyilebilir hoparlörde kanıtlanmış dalga kılavuz teknolojisi kullanılmıştır. Diğer giyilebilir hoparlörlerden farklı olarak derin ve zengin ses 11 inçlik iki adet dalga kılavuzu kullanılarak sağlanmıştır.


FARK YARATAN ÇEVRELENMİŞ SES


Onları giy. Etrafta yürü. Bir çağrı yap ya da Siri’ye bir soru sor. Bu hoparlör, cihazlarınızdan size özgürlük verir ve aynı zamanda sizi çevreye daha yakın tutar.


GELİŞİMİN UZUN TARİHİ, DEVAM EDİYOR…


Geriye dönüp bakıldığı zaman çok ilginç geliyor. Hoparlörün arka tarafından, ön taraftan daha fazla ses üreten stereo hoparlörler. Ekipman yığınlarını değiştiren kompakt, tek hoparlörlü stereo sistemler. Gürültü önleyici kulaklıklar… Hemen hemen her şey değişti. Bunlar, uzun gelişim tarihimizde sunduğumuz atılımlardan sadece birkaçı. Bunlardan birini denemeden önce, ne kadar bir farkın olacağını bilemezsiniz. İşte bu yüzden, hayal gücünüzü hayal edemeyeceğiniz şekillerde hayatınızı daha iyi hale getirmeyi amaçlayarak yeni ürünler üretiyoruz.

SoundWear Companion hoparlör ise buna en yeni örnektir. Deneyin – ve sonra onsuz bir gün hayal etmeye çalışın.


PİL ÖMRÜ

12 saat kullanım süresi. 15 dakikalık hızlı şarj ile 3 saat ekstra kullanım süresi


SUYA VE TERE DAYANIKLI

Biraz yağmurdan ya da güneşten korkmayın. Hoparlörünüz bunlara dayanıklıGELEN ÇAĞRILAR İÇİN TİTREŞİM

Gelen çağrıları size iletmek için titreşim uyarısı


BLUETOOTH BAĞLANTISI

Kolay kablosuz bluetooth bağlantısı için sesli komutlar


Test edilmiş kıvrımlar. Ergonomik tasarım.


Bükülmüş boyun bandından mükemmel bas ses sunan bir teknoloji tasarladık. Ve omuzlarınızda rahatlık ve konforla kullanılabilmesi için yeterli miktarda düşük-yay torsiyonuna sahip, medikal dereceli silikonla kaplı, bükülmelere dayanıklı sağlam çelik tel benzeri özel malzemeler kullanıldı. Gün boyu çok rahat olduğunu göreceksiniz, bunu giydiğinizi unutabilirsiniz.


Değiştirilebilir. Esnetilebilir. Dayanıklı.


Konuşmalar, takıntılı olduğumuz tek şey değil. Özel tasarlanmış kapaklarımız akustik olarak şeffaftır, bu nedenle sesin yolunda hiçbir şey olmaz. Statik olmadığından saçlarınız ve giysiniz buna yapışmaz. Dört yönlü esnekliğe sahip hoparlör omzunuza tam oturur. Hoparlör siyah renkli bir kapak içerir. Diğer isteğe bağlı renkler; Gri, Gece Mavisi Mavi ve Koyu Erik’dir.


TEKNİK ÖZELLİKLER


Boyutlar

Hoparlör: 17.78 cm (G) x 19.05 cm (Y) x 4.44 cm (D) • 0.266 kg


KUTUDA NELER VAR

SoundWear Companion Hoparlör

Siyah Renkli Kapak

USB Şarj Kablosu


Giriş / Çıkışlar

1 Adet Micro-B Usb Portu


Ek Detaylar

Bluetooth Menzili: 9 mt.

Pil Şarj Süresi: 3 saate kadar

Pil Ömrü: Tam dolu şarj ile 12 saate kadar

Benzer Ürünler