Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Marka : Bose
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : €420,00(KDV Dahil)
İndirimli : €400,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺12.400(KDV Dahil)
₺4.133 'den başlayan taksitlerle

Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık / Dünya susar, Müziğiniz sahneye çıkar

Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
 
 
Daha iyi ses sessizlikle başlar. Bu yüzden bu şık kulaklıklar çığır açan akustik teknolojiler ve dünyanın en verimli gürültü giderme sistemleriyle tasarlandılar. Birlikte yarattıkları neredeyse mutlak sessizlikte net, temiz ses ve zengin, derin baslar sağlarlar. Hatta ister müzik için ister podcast, video, veya aramalar için olsun, başka hiç bir kablosuz kulak içi kulaklıktan daha ikna edici bir dinleme deneyimi bulamazsınız.
 
Dünya susar. Müziğiniz sahneye çıkar.
Daha iyi ses daha iyi sessizlikle başlar. Bu yüzden bu şık yeni kablosuz kulaklıklar çığır açan akustik yenilikler ve dünyanın en efektif gürültü giderme teknolojisiyle tasarlandı. Birlikte, siz, şarkıcının kelimeler arasındaki nefes alışı veya seyircilerin parmak şıklatması gibi, genellikle kaybolan detayları duyabilin diye, neredeyse tam bir sessizlik üstünde net, temiz ses ve zengin, derin bas sesleri üretir. Hatta, biliyoruz başka hiç bir kablosuz kulak içi kulaklığından, ister müzik, ister podscast, ister video veya aramalar için olsun, daha iyi bir dinleme deneyimi alamayacaksınız.
 
Dünya'nın en etkili gürültü giderme kulak içi kulaklıkları
Patentli aktif ve pasif gürültü giderme yeniliklerini birleştiren Bose QuietComfort® Earbuds en iyi kulak çevresi kulaklıklarımızın gürültü giderme performansını kompakt, tam anlamıyla kablosuz bir kulak içi kulaklıkta buluşturur.
 
Ayarlanabilir gürültü gidermeyele deneyiminizi kişiselleştirin
Sessizlik müzik dinleme için mükemmeldir, ama bazen dışarıyı duymanız da gerekebilir. Mesela kalabalık bir caddede yürürken. Veya uçağa biniş anonsunu beklerken. Farklı durumların farklı farkındalık seviyeleri gerektirdiğini bilerek, Bose QuietComfort® Earbuds eşsiz bir şekilde dinleme deneyiminizi seçmenize izin verir. Bu şekilde dikkatinizi dağıtan şeylerden tamamen kurtulur veya gürültü gidermeyi minimize edebilirsiniz.
 
Daha iyi sesli bir kablosuz kulak içi kulaklık bulamayacağınıza inanıyoruz
Bu kulak içi kulaklıkların içindeki akustik tasarım siz ne kadar yüksek veya alçak sesde dinlerseniz dinleyin derin alçal notalar ve etkili, gerçek gibi ses vermek için üretildir. Püf nokta burdadır. Çoğu kulaklıkta sesi azalttıkça bas sesi yok olmaya başlar. Volüm-optimize Aktif EQ teknolojisiyle bu problemi çözdük. Müziğiniz, videolarınız ve sesiniz siz volümü değiştirdiğinizde bile hep dengeli kalsın diye otomatik olarak alçak ve yüksek notalar güçlendirilir.
 
İstediğiniz kadar hareket edin.
Mühendislerimiz bu kulak içi kulaklıkların dayandığı patentli kulaklık ucu teknolojisinin on sene önce öncüsü oldular - o günden beri buluşlarını mükemmelleştiriyorlar. Yeni StayHear® Max uç tasarımıyla kulağınıza dokunan her yüzey yumuşak silikondan üretilmiştir. Bu şekilde gün boyu rahatlıkla durmadan kullanabilirsiniz.
 
İnsanlar sesinizi duyar - etrafınızdaki gürültüyü değil
Sağ kulaklıkta özel olarak tasarlanmış bir mikrofon dizilimi etrafınızdaki gürültüleri engellerken sesinizi yakalar. Sonuçta ister konuşmada olun ister sesli asistanınızı kullanın sizin sesiniz odakta olur.
 
En sevdiğiniz özellikler. Parmaklarınızın ucunda.
Butonların yerine bu tam anlamıyla kablosuz kulak içi kulaklıkları kullanışlı bir dokunmatik yüzeye sahiptir. Birkaç basit hareketle içeriklerinizi kontrol edebilirsiniz.
 
Her koşulda. Her durumda.
Egzersizlerinizi yaparken kullanmaktan çekinmeyin. Yağmurda, karda veya doluda kullanmanızda bir problem yoktur. IPX4 sertifikasına sahip bu kulaklıklar mükemmel sesli müzik oynatmaya devam edecektir.
 
6 saatlik kesintisiz eğlence
Bose QuietComfort® Earbuds tek şarjda size altı saatlik kullanım sunar. Şarj kutusuyla beraber ise ek olarak toplamda 12 saatlik kullanıma olanak sağlar. 15 dakikalık kısa bir şarj ise size 2 saatlik kullanım sunar.
 
Güvenilir Bluetooth® bağlantısı.
Güvenilir kablosuz bağlantısı olmadan etkileyici sesin bir anlamı yoktur. Bluetooth 5.1 için optimize edilen Bose QuietComfort® Earbuds kolayca cihazınıza bağlanması ve bağlı kalması için tasarlandı. Cihazınızın 9 metre mesafesinde kaldığınız sürece güçlü ve istikrarlı bağlantının zevkini çıkaracaksınız.
 
Güçlü bir şarj kutusu
Bu dayanıklı kutu gün boyu yanınızda olması için tasarlandı. Manyetik iç alanı kablosuz kulaklıkları şarj ederken güvenlice yerinde tutar. Ekstra 12 saatlik kullanım için ek tam iki şarj bulundurur. Aynı zamanda hızlı 15 dakikalık bir şarj 2 saatlik kullanım verir. Kutuyu şarj etmeye geldiğinde ister yanında gelen USB-C kabloyu kullanın, ister herhangi bir Qi-sertifikalı şarj tablasını kullanın. Dışındaki LED ışık pil durumunu gösterir. Siz kulaklıkları şarj kutusundan çıkarır çıkarmaz kulaklıklar eşleşmeye hazırdır.
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
 
Boyutlar :
 
- Kulaklıklar: 3.9 cm Y x 2.6 cm G x 2.7 cm D (her biri 8.5 g)
- Şarj Kutusu: 8.9 cm U x 5.1 cm G x 3.2 cm D
- USB Kablosu: 30.5 cm
 
Kutuda neler var? :
 
- Bose QuietComfort® Earbuds (Orta boy kulaklık uçlarıyla beraber)
- Şarj kutusu
- Ufak ve Büyük boy kulaklık uçları
- USB-C (A'dan C'ye) şarj kablosu
 
Pil :

 

- Hızlı şarj süresi: 2 saatlik kullanım için 15 dakika
- Tek şarjda: 6 saate kadar kullanım
- Kulaklık şarj süresi: 2 saat
- Şarj kutusu şarj süresi: 3 saat
 
 
 
 
 
 
Benzer Ürünler
Etiketler
Bose, Bose QuietComfort, Bose QuietComfort Earbuds, Bose QuietComfort Earbuds NC, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak İçi, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth İçi, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth İçi Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Bluetooth Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Kulak, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Kulak İçi, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Kulak İçi Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah İçi, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah İçi Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Siyah Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Bluetooth, Bose QuietComfort Earbuds NC Bluetooth Kulak, Bose QuietComfort Earbuds NC Bluetooth Kulak İçi, Bose QuietComfort Earbuds NC Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Bluetooth Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Bluetooth İçi, Bose QuietComfort Earbuds NC Bluetooth İçi Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Bluetooth Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Kulak, Bose QuietComfort Earbuds NC Kulak İçi, Bose QuietComfort Earbuds NC Kulak İçi Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC İçi, Bose QuietComfort Earbuds NC İçi Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds NC Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds Siyah, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Bluetooth, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Bluetooth Kulak, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Bluetooth Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Bluetooth İçi, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Bluetooth İçi Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Bluetooth Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Kulak, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Kulak İçi, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Kulak İçi Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds Siyah Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort Earbuds Siyah İçi, Bose QuietComfort Earbuds Siyah İçi Kulaklık,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR