Bose Soundbar 500 Bluetooth / Wifi Soundbar
Bose Soundbar 500 Bluetooth / Wifi Soundbar
Bose Soundbar 500 Bluetooth / Wifi Soundbar
Bose Soundbar 500 Bluetooth / Wifi Soundbar
Bose Soundbar 500 Bluetooth / Wifi Soundbar
Bose Soundbar 500 Bluetooth / Wifi Soundbar

Bose Soundbar 500 Bluetooth / Wifi Soundbar

Marka : Bose
Fiyat : €925,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺9.593,36(KDV Dahil)
₺3.197,79 'den başlayan taksitlerle

Bose Soundbar 500 Bluetooth / Wifi Soundbar

Bose Soundbar 500 Bluetooth / Wifi Soundbar

Bu şık soundbar görülmek için değil, duyulmak için tasarlandı. Bu yüzden Bose Soundbar 500'ü Bose'nin bilindiği akustik mükemmelliği kaybetmeden neredeyse imkansız derecede ince olması için özel sürücüler tasarladık.

 

Çok ince tasarımdan çok yüksek performans.

Sadece 5 cm yüksekliğe sahip olan bu soundbar TV ekranınızın altında kolaylıkla gözden kaybolur, duyana kadar orda olduğunu bile bilmezsiniz. Entegre Amazon Alexa fonksiyonuyla parmağınızı bile kıpırdatmak zorunda değilsiniz. Bose Home Speaker 500 gibi büyük farklar yaratanlar ufak detaylardır. En ince soundbarımız olabilir ama inanmak için duymanız gerekecek olan güçlü akustiklerle odanızı dolduracak. Gelin ve kendiniz deneyimleyin.

 

Entegre sesli kontrol.

Bose Soundbar 500'e entegre edilen Amazon Alexa fonksiyonuyla müziğinizi kontrol edebilir, bilgi alabilir, gününüzü yönetebilir, ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Parmağınızı bile kıpırdatmadan Alexa'nın size sunabileceği her şeye erişiminiz olabilir. Ama Alexa sizi duyamazsa ne işe yarar ki? Müzik ne kadar yüksek olursa olsun sizi duyabilecek özel olarak tasarlanmış sekiz mikrofonlu dizilimin sunduğu gelişmiş ses algılamasını deneyimleyin. Ve marifetli bir ışık çubuğu görsel olarak size Alexa'nın dinlediği, düşündüğü veya konuştuğu durumları gösterecek. Ve de gittikçe daha da iyi olacak. Gelecekteki yazılım güncellemeleriyle yeni fonksiyonlarda eklenecek.

 

Müzik. İstediğiniz her şekilde.

Dinlemek istedikleriniz için oldukça fazla seçeneğiniz var. Ev Wi-Fi ağınızdan tek bir dokunuşla Spotify veya Amazon Music gibi favori müzik kaynaklarınızı oynatın. Veya, telefon, tablet gibi her türlü cihazını kaynak olarak kullanmak için Bluetooth bağlantısını kullanın. Apple AirPlay 2 2019 yılının başlarında geliyor.

 

Dinleme deneyiminizin kontrolünü ele geçirin.

Bose Music uygulamasıyla kolaylıkla bütün müzik kaynaklarınızı tek bir noktadan görebilir. İstasyonlar, çalma listeleri ve servisler arasında geçiş sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Bose Soundbar 500'ü kontrol etmenin başka bir kolay yoludur. Uygulamayla kanalları atamak kolaydır ki sevdiğiniz müzik sadece bir dokunuş kadar size uzak olsun. Birden fazla kullanıcı deneyimlerini ve içeriklerini kişiselleştirebilirler.

 

Kaliteli tasarım, içinde ve dışında.

Bose Soundbar 500 görünüşü sesi kadar mükemmeldir. Kaynaksız, anodize edilmiş alüminyum gövde her odaya uygunluktaki rafine edilmiş bir tasarım sunar.

 

Yeni Bose ailesiyle tanışın.

Bose Soundbar 500 yeni bir akıllı hoparlör ve soundbar ailesinin parçasıdır. Daha çok odada daha çok müziğin keyfini çıkarabilmeniz için hepsi beraber çalışabilir. Ve Alexa sesli kontrolleriyle dilinizin ucunda milyonlarca şarkı olacak. Herşeyi Bose Music uygulamasından yönetebilirsiniz. Bütün eğlencenize - müzik, film ve TV - istediğiniz her odada hayat verin.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar :

- Hoparlör: 4.44 cm Y x 80 cm G x 10.16 cm D (3.18 kg)

Ek Detaylar :

- Desteklenen audio formatı: Dolby Digital

- Video kaynak uyumluluğu: HDMI

Girişler ve Çıkışlar :

- Audio Geri-Dönüş Kanallı HDMI çıkışı (ARC)

- Gelişmiş Audio Geri-Dönüş Kanalı (eARC)

- Tüketici Elektroniği Kontrolü (CEC)

- Optik TOSLink

- Güç girişi

- USB girişi

Kutuda neler var? :

- Bose Soundbar 500

- Uzaktan kumanda

- İki AAA pil

- ADAPTiQ başlığı

- HDMI kablosu

 

 

 

 

- Güç kablosu

 

Benzer Ürünler