Bose Soundbar 700 Siyah Bluetooth / Wifi Soundbar
Bose Soundbar 700 Siyah Bluetooth / Wifi Soundbar
Bose Soundbar 700 Siyah Bluetooth / Wifi Soundbar
Bose Soundbar 700 Siyah Bluetooth / Wifi Soundbar

Bose Soundbar 700 Siyah Bluetooth / Wifi Soundbar

Marka : Bose
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : €1.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : €1.425,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺14.778,96(KDV Dahil)
₺4.926,32 'den başlayan taksitlerle

Bose Soundbar 700 Siyah Bluetooth / Wifi Soundbar

Bose Soundbar 700 Siyah Bluetooth / Wifi Soundbar

Film, müzik ve TV'nizi sadece duymak istemezsiniz. Ekrandaki T-Rex'in ezici adımlarını, favori takımınızın maçı kazandığındaki taraftarların tezahüratlarını, favori şarkınızdaki kalbinizi yerinden çıkartacak nakaratı hissetmek istersiniz.

 

Her anı hissedin.

Dünya'nın en iyi soundbarını üretmek için yola koyulduk, Bose Soundbar 700. Sofistike tasarım ve sıra dışı sesin eşsiz birleşimiyle bu ince soundbar eğlence sisteminizin her anında size güçlü performans sunmak için bir çok teknolojiyle donatılmıştır. Ve entegre Alexa özelliğiyle müziklerinizin hepsi artık dilinizin ucunda.

 

Entegre sesli kontrol.

Bose Soundbar 700'e entegre edilen Amazon Alexa fonksiyonuyla müziğinizi kontrol edebilir, bilgi alabilir, gününüzü yönetebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Parmağınızı bile kıpırdatmadan Alexa'nın size sunabileceği her şeye erişiminiz olabilir. Ama Alexa sizi duyamazsa ne işe yarar ki? Müzik ne kadar yüksek olursa olsun sizi duyabilecek özel olarak tasarlanmış sekiz mikrofonlu dizilimin sunduğu gelişmiş ses algılamasını deneyimleyin. Ve marifetli bir ışık çubuğu görsel olarak size Alexa'nın dinlediği, düşündüğü veya konuştuğu durumları gösterecek. Ve de gittikçe daha iyi olacak. Gelecekteki yazılım güncellemeleriyle yeni fonksiyonlarda eklenecek.

 

Hem göze hem kulağa hitap.

Sertleştirilmiş cam üstüyle, kaplayan metal ızgarası ve zarif çizgileriyle Bose Soundbar 700 içi kadar dışı da güzel. Soundbarı ister TV masasına koyun ister duvara monte edin. Her türlü hem göze hem de kulağa hitap eder.

 

İhtiyacınız olan tek bir kumanda.

Hangi kumandanın hangi cihazı kontrol ettiğini anlamaya çalışmaktan sıkıldınız mı? Sizi anlıyoruz. O yüzden kullanmak isteyeceğiniz bir kumanda tasarladık. Bose Soundbar 700 evrensel kumandası soundbarla beraber gelir ve bütün eğlence sistemlerinizi kontrol etmenizi sağlar. Favori seçimlerinize daha kolay erişmeniz için altı presete sahiptir ve sadece o an ihtiyacınız olan butonları aydınlatır.

 

Müzik. İstediğiniz her şekilde.

Dinlemek istedikleriniz için oldukça fazla seçeneğiniz var. Ev Wi-Fi ağınızdan tek bir dokunuşla Spotify veya Amazon Music gibi favori müzik kaynaklarınızı oynatın. Telefon veya tablet gibi her türlü cihazını kaynak olarak kullanmak için Bluetooth bağlantısını kullanın. Apple AirPlay 2 2019 yılının başlarında geliyor.

 

Dinleme deneyiminizin kontrolünü ele geçirin.

Bose Music uygulamasıyla kolaylıkla bütün müzik kaynaklarınızı tek bir noktadan görebilir. İstasyonlar, çalma listeleri ve servisler arasında geçiş sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Bose Soundbar 700'ü kontrol etmenin başka bir kolay yoludur. Uygulamayla kanalları atamak kolaydır ki sevdiğiniz müzik sadece bir dokunuş kadar size uzak olsun. Birden fazla kullanıcı deneyimlerini ve içeriklerini kişiselleştirebilirler.

 

Yeni Bose ailesiyle tanışın.

Bose Soundbar 700 yeni bir akıllı hoparlör ve soundbar ailesinin parçasıdır. Alexa sesli kontrolleriyle dilinizin ucunda milyonlarca şarkı olacak ve herşeyi Bose Music uygulamasından yönetebileceksiniz. Bütün eğlencenize - müzik, film ve TV - istediğiniz her odada hayat verin.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar :

- Soundbar: 5.72 cm Y x 97.8 cm G x 10.8 cm D (4.76 kg)

Ek Detaylar :

- Desteklenen audio formatı: Dolby Digital, DTS

- Video kaynak uyumluluğu: HDMI

Girişler ve Çıkışlar :

- Audio Geri-Dönüş Kanallı HDMI çıkışı (ARC)

- Gelişmiş Audio Geri-Dönüş Kanalı (eARC)

- Tüketici Elektroniği Kontrolü (CEC)

- Optik TOSLink

- Güç girişi

- USB girişi

Kutuda neler var? :

- Bose Soundbar 700

- Evrensel uzaktan kumanda

- Dört AA pil

- Temizleme bezi

- ADAPTiQ başlığı

- HDMI kablosu

 

 

 

 

- Güç kablosu

 

Benzer Ürünler