Bose Sport Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Bose Sport Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Bose Sport Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Bose Sport Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Bose Sport Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Bose Sport Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Bose Sport Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Marka : Bose
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : €280,00(KDV Dahil)
İndirimli : €266,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺2.845,61(KDV Dahil)
₺948,54 'den başlayan taksitlerle

Bose Sport Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık / ŞİMDİYE KADARKİ EN İYİ EGZERSİZİNİZ İÇİN TASARLANDI

Bose Sport Earbuds Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Bose Sport Earbuds canlı gibi ses ve konforlu bir oturuşla baştan sona egzersizlerinize enerji katmak için tasarlanmıştır. Tescilli teknolojiler sis volümü ne kadar açsanız da müziğinizi net ve dengeli kalmasını sağlar. Kulaklıkların şık tasarımı kulağınızıa yakın oturmasına izin verir. Ne kadar uzun takarsanız takın kulaklık uçları kulaklarınızı acıtmaz ve ne kadar hareket ederseniz edin kulağınızdan düşmez. En iyi rekorunuzu defalarca geçmeye hazır olun.

 

Anında motivasyon

Bose Sport Earbuds müziğinizi dinlerken, bir kilometre daha koşun bir set daha yapın diye, şarkıcının hemen yanı başınızdaymış gibi hissetmenizi sağlar. Patentli akustik port tasarımımız ve kaliteli, yüksek-verimli sürüclerimiz ufak bir boyuttan güçlü bir performans çıkarmak için bir araya geldiler. Müzik, videolar ve konuşma sesleri her türlü dinleme seviyesinde hep dengeli olsun diye Volüm-optimize Aktif EQ otomatik olarak alçak ve yüksek frekans sesleri güçlendirir. Yeni StayHear™ Max kulaklık uçlarımız, derin alçak frekansları duymanız ve gürültüleri engellemek için kritik bir şekilde, kulak kanalınızla sıkı bir mühür oluşturur.

 

Siz hareket edin. Onlar yerlerinde kalsın.

Bose Sport Earbuds siz en konforlu oturuşla kullanın diye üç boy StayHear™ Max kulaklık ucu ile gelir. Kulağınıza dokunan her yüzey, sert plastik yerine, yumuşak silikondan üretilmiştir, ve kulağınızın her yerine eşit derecede basınç uygulayarak hassas noktalara fazla basınç uygulanmasının önüne geçilir. Aynı zamanda, şemsiye şeklindeki kulaklık ucu ve uzanan esnek kanat siz kafanızı istediğiniz kadar hareket ettirebilin diye Bose Sport Earbuds'ınızın yerinde kalmasını sağlar.

 

Ter ve hava koşullarına dayanıklı

Ter ve hava koşullarına dayalı neme karşı koymak için tasarlanan Bose Sport Earbuds en iyi formunda kalacağından emin olmamız için kalite testlerinden geçer. Aynı zamanda, kulaklıkların içindeki elektronik devreler, siz koşudayken yağmura yakalanırsınız diye, su sıçramalarına karşı IPX4 derecesine sahiptirler.

 

Konuşmaya ve hareket etmeye devam edin.

Bose Sport Earbuds kulaklarınızdayken telefon araması geldiğinde egzersizinize ara vermek yerine aramayı cevaplamak için sağ kulaklığın üstüne iki kez dokunun veya aramayı reddetmek için dokunmaya devam edin. Cevap verirseniz aramayı iki kulaklıkta da net bir şekilde duyarsınız. Bu sırada, sesinizi etrafınızdaki gürültülerden izole eden mikrofon dizilimi sayesinde arayan da sizi net bir şekilde duyar.

 

Parmaklarınızın ucundaki özellikler

Butonlar yerine Bose Sport Earbuds dokunmatik kontrol yüzeylerine sahiptirler. Her bir kulaklığın dış yüzeyi dokunmatik alan görevi görür. Sağ kulaklıkta müziğinizi oynatmak veya duraklatmak için ve aramalara cevap vermek için iki kere dokunun. Sol kulaklıkta ise pil seviyesini kontrol etmek gibi Kısayol fonksiyonuna erişmek için iki kere dokunun.

 

Kablo yok. Durmak yok.

Tam anlamıyla kablosuz Bluetooth® kulaklıklar olarak, Bose Sport Earbuds tam anlamıyla özgürlük sağlar. Cihazınızdan en fazla 9 metre kadar yakınında kaldığınız sürece ne oynuyorsa onu duyarsınız. Kulaklığın dışında gizlenmiş özel-tasarım antenler sayesinde bağlantınız kopmaz.

 

Siz pes etmeden pes etmezler

Bose Sport Earbuds her bir şarj başına beş saatlik kullanım sağlarlar. Berbarinde gelen şarj kutusuna kulaklıkları yerleştirdiğinizde şarj olurlar. Eğer şarj kutusu şarj edilmişse otomatikman kulaklıkları şarj eder. Tam şarja sahip olduğunda ek 10 saatlik kullanım için ek iki tam şarj sağlar. Eğer şarjınız biterse 15 dakikalık hızlı bir şarj size iki saatlik kullanım sağlar.

 

Ayarlar, güncellemeler, ve daha fazlası.

Bose Sport Earbuds, kulaklıklarınıza isim vermenize, istediğiniz şekilde kontrolleri belirlemenize, pil sürenizi kontrol etmenize, Bluetooth bağlantılarınızı kontrol etmenize, ve daha fazlasına olanak sağlayan ücretsiz Bose Music uygulamasına bağlanırlar. Üzerinde çalıştığımız yeni özellikler ve yazılım güncellemelerini de buradan edilebilirsiniz. Hiç bir şeyi kaçırmamak için uygulamayı indirdiğinizden emin olun.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar :

- Kulaklıklar: 1.87 cm Y x 2.66 cm G x 2.1 cm D (her biri 8.5 g)

- Şarj Kutusu: 8.9 cm U x 5.1 cm G x 3.2 cm D

- USB Kablosu: 30.5 cm

Kutuda neler var? :

- Bose Sport Earbuds (Orta boy kulaklık uçlarıyla beraber)

- Şarj kutusu

- Ufak ve Büyük boy kulaklık uçları

- USB-C (A'dan C'ye) şarj kablosu

Pil :

- Tek şarjda: 5 saate kadar kullanım

- Kulaklık şarj süresi: 2 saat

- Şarj kutusu şarj süresi: 3 saat

 

 

 

- Hızlı şarj süresi: 2 saatlik kullanım için 15 dakika

Benzer Ürünler