Bowers & Wilkins 603 S2 Siyah | Marantz NR1200 Stereo Sistem
Bowers & Wilkins 603 S2 Siyah | Marantz NR1200 Stereo Sistem
Bowers & Wilkins 603 S2 Siyah | Marantz NR1200 Stereo Sistem
Bowers & Wilkins 603 S2 Siyah | Marantz NR1200 Stereo Sistem
Bowers & Wilkins 603 S2 Siyah | Marantz NR1200 Stereo Sistem

Bowers & Wilkins 603 S2 Siyah | Marantz NR1200 Stereo Sistem

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : €4.265,00(KDV Dahil)
İndirimli : €3.966,45(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺80.297,20(KDV Dahil)
₺26.765,73 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
 
- 8 Ohm'da Kanal başına 75 W'a kadar
- 4K UHD Geçişi
- HDR, ARC, 3D Destekli HDMI
- 5x HDMI Girişi / 1x HDMI Çıkışı
- Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 Bağlantısı
- Bowers & Wilkins 603 S2 Kule tipi hoparlör
- Katmanlı, güzel detaylar.
- Güçlü ve kontrollü bas performansı.
- Frekans Aralığı 6dB at 28Hz and 33kHz
- Tavsiye edilen amp gücü 30W - 200W into 8Ω

Bowers & Wilkins 603 S2 Siyah | Marantz NR1200 Stereo Sistem
 
Bowers & Wilkins 603 S2 Anniversary Edition Siyah Hi-Fi Kule Hoparlör Sistemi
 
Kule tipi hoparlör
Güçlü 603 S2 Yıldönümü Sürümü, beğenilen Continuum™ orta aralık konimizin doğruluğunu ve şeffaflığını, iki özel bas sürücüsünün ölçeği ve yetkisiyle birleştirir. Daha da fazla şeffaflık için yükseltilmiş crossover'lar ve durumunu kutlamak için benzersiz bir trim halkası içeren 603 S2 Anniversary Edition, şimdiye kadar yaptığımız en sofistike, uygun fiyatlı, zemin tipi hoparlördür.
 
Katmanlı, güzel detaylar.
Yeni 603 S2 Yıldönümü Sürümü, 38 kHz ayırma performansı sunan, kanıtlanmış Dekuplajlı Çift Kubbeli tweeter'ın rafine edilmiş ve yükseltilmiş bir versiyonunu benimser. Sonuç? En sevdiğiniz müziğin doğru ve sürükleyici bir reprodüksiyonu.
 
Gerçekten muhteşem bir ses.
Amiral gemimiz 800 Serisi Diamond'da bulunan devrim niteliğindeki Continuum konisi sayesinde sesler ve enstrümanlar saflık ve hassasiyetle iletilir. Bir zamanlar yalnızca en saygın modellerimiz için ayrılan Continuum, size daha temiz ve daha doğru bir performans sunar.
 
Güçlü ve kontrollü bas performansı.
603 S2 Anniversary Edition, en sevdiğiniz müzik ve filmlerle yüksek düzeyde kontrollü bas vermek için müthiş uzatma ve üstün doğruluğu birleştiren iki optimize edilmiş düşük frekanslı koniye sahiptir.
 
Yükseltilmiş ve optimize edilmiş geçitler.
600 Serisi Yıldönümü Sürümü, kutlama amaçlı kozmetik değişikliklerin yanı sıra, müziğinizden daha fazla bilgi sunan, özenle seçilmiş bileşenler içeren yeni optimize edilmiş çapraz tasarımdan da yararlanır.
 
Teknik Özellikler
 
Model
603 S2 Anniversary Edition
 
Tanım
3 yollu havalandırmalı kasa sistemi
 
Özellikler
Ayrılmış Çift Kubbeli alüminyum tweeter
Continuum™ koni FST™ orta kademe
Kağıt bas konileri
Flowport™
 
Sürücü Üniteleri
1x ø25mm (1 inç) alüminyum kubbe yüksek frekans
1x ø150mm (6 inç) Continuum™ koni FST™ orta kademe
2x ø165mm (6,5 inç) Kağıt bas
 
Frekans Aralığı
-6dB at 28Hz and 33kHz
 
Frekans Yanıtı
48Hz - 28kHz ±3dB
 
Duyarlılık
88.5dB spl (2.83V, 1m)
 
Harmonik Bozulma
2. ve 3. harmonik (90dB, 1m)
<1% 90Hz - 22kHz
<0.5% 120Hz - 20kH
 
Normal empedans
8Ω (minimum 3.0Ω)
 
Tavsiye edilen amplifikatör gücü
30W - 200W into 8Ω on unclipped programme
 
Ölçüler
Yükseklik: Yalnızca 985 mm kabin
Kaide ile 1055 mm
Genişlik: Yalnızca 190 mm kabin
320 mm kaideli
Derinlik: 340 mm
370 mm kaide ile
 
Net Ağırlık
24.1 kg
 
 
Marantz NR1200  2.1 Kanal Network A/V Receiver
 
Marantz NR1200 2.1 Kanallı Ağ A/V Alıcısı ile sürükleyici stereo sesin keyfini çıkarın. 8 Ohm'da kanal başına 75 W'a kadar güç sağlar ve akıllı telefonlar ve tabletler gibi uyumlu kaynaklardan kablosuz olarak müzik akışı yapmasına olanak tanıyan yerleşik Bluetooth, AirPlay 2 ve HEOS desteği içerir.
Yerleşik Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı, NR1200'ün çeşitli internet tabanlı müzik kaynaklarına erişmesini sağlar. Ek bir kolaylık olarak, alıcıyı Android veya iOS cihazlarınızdan kontrol etmek için Apple App Store veya Google Play'den Marantz AVR Remote uygulamasını indirebilirsiniz. Alıcıyı Amazon Alexa veya Google Assistant özellikli cihazınız aracılığıyla yalnızca sesinizle de kontrol edebilirsiniz.
Beş HDMI girişi ve bir çıkışı olan bu alıcı, HD kaynak bileşenleriniz için bir video değiştirici görevi görebilir. Ev sinema sisteminize basit entegrasyon için HDR, 4K UHD ve 3D sinyallerinden geçecektir. Alıcı ayrıca, USB flash sürücülerde saklanan medyaya erişmek için bir USB bağlantı noktasına sahiptir.
 
İnce Profil
Geleneksel bir A/V alıcısının yaklaşık yarısı yüksekliğinde olan NR1200, kurulumunuzdaki alanı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.
 
Tercihlerinize Uygun Güç
8 ohm'da kanal başına 75 W verebilen yüksek akım ayrık güç amplifikatörü ile NR1200, yüksek çözünürlüklü müzik koleksiyonunuz için ihtiyaç duyduğunuz sesi sağlayabilir.
 
HDR ve HDCP 2.3 Desteği ile HDMI Bağlantısı
Beş HDMI girişi ve bir HDMI çıkışıyla NR1200, her birinde 4K Ultra HD 60 Hz video, 4:4:4 Saf Renk alt örnekleme, HLG ve HDR10, 21:9 video, 3D ve BT.2020 geçişini destekler. giriş. Ayrıca, tüm HDMI girişlerinde UHD kopya korumalı içerik için HDCP 2.3 uyumluluğuna sahiptir ve Blu-ray oynatıcılar ve UHD akış cihazlarıyla uyumluluk sağlar. Ek olarak, ARC (Ses Dönüş Kanalı), genel kurulumu basitleştirerek tek bir HDMI kablosuyla TV'nizden ses iletimini destekler. HDMI girişleri, kaynak cihaz tarafından sağlanan bilgilerle kendilerini otomatik olarak yeniden adlandırabilir.
 
Çift DAC Diferansiyel Devre Tasarımı
NR1200, düşük sinyal çözünürlüğüne sahip kaynaklardan bile daha net ses için dinamik aralığı ve sinyal-gürültü oranını artırmaya yardımcı olmak için kanal başına iki ayrı DAC içerir.
 
Sol/Sağ Güç Amplifikatörü Tasarımı
NR1200'ün amplifikatör devresi tasarımı, kanal ayrımını iyileştirmeye, paraziti azaltmaya ve müzik sahnesini korumaya yardımcı olmak için merkezi bir güç kaynağı dağıtımına sahip ayrı, simetrik sol ve sağ güç amplifikatörleri içerir.
 
Ses Saflığı için Ayrı Güç Trafosu
Güç trafosu, daha net ses için paraziti azaltmaya yardımcı olmak üzere amplifikatör, ön amplifikatör, kablosuz modül ve ön ekran devrelerinden bağımsız olarak kablolanmıştır.
 
A/B Hoparlör Seçimi
NR1200, ayrı odalarda iki çift hoparlörü veya tek bir çift kablolu hoparlörü sürmek için yapılandırmanıza izin veren A/B hoparlör seçimi özelliğine sahiptir.
 
Akış ve Çok Odalı Dinleme
Bluetooth, AirPlay 2 veya HEOS uygulaması aracılığıyla Spotify, Pandora, TIDAL, yerel olarak depolanan kitaplığınız ve daha fazlası gibi popüler müzik hizmetlerini yayınlayın. HEOS Yerleşik teknolojisi ile, kablosuz, tüm ev ses deneyimi için uyumlu bir cihazla donatılmış evinizin herhangi bir odasında en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Her odada aynı şarkıyı çalın veya bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin.
 
Apple AirPlay 2 ve Siri Ses Kontrolü
iPhone, iPad, Mac veya Apple TV'niz dahil olmak üzere uyumlu Apple cihazınız aracılığıyla favori müzik servislerinizden ses akışı gerçekleştirin. AirPlay 2 aracılığıyla hoparlörlerinizle senkronize edilen sesi duyun. Çok odalı ses için, sorunsuz oynatma için gelişmiş ses arabelleğe alma özelliğiyle içeriği aynı anda birden çok AirPlay 2 uyumlu cihaza kablosuz olarak aktarın. AirPlay 2, uyumlu ses cihazlarının Apple Music veya Home uygulamasında kontrol edilmesini ve gruplandırılmasını sağlar. AirPlay 2'yi uygulama içinde veya Siri aracılığıyla sesinizle kullanın.
 
Amazon Alexa Ses Kontrolü
Alexa'dan Pandora, Spotify, Amazon Music ve daha fazlasından müzik çalmasını isteyin. Sesinizle girişler arasında geçiş yapabilir, ses seviyesini ayarlayabilir, duraklatabilir, sessize alabilir ve bir sonraki şarkıyı çalabilirsiniz.
 
Google Asistan Ses Kontrolü
Uyumlu cihazınızda yerleşik olarak bulunan Google Asistan'dan, dinleme ortamınızdaki içeriği kontrol etmesini isteyin. HEOS uygulamasında müziği başlatın, ardından Google Asistanınızdan ses seviyesini, oynatmayı ve daha fazlasını kontrol etmesini isteyin.
 
Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği
NR1200, ön panel USB bağlantı noktası aracılığıyla ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyalardan 24 bit / 192 kHz'e kadar yüksek çözünürlüklü sesin yanı sıra DSD 2.8 ve 5.6 MHz parçalarının (SACD'nin audiophile formatı) kodunu çözebilir veya ağ kaynakları.
 
Özel Fono Girişi
Vinil koleksiyonunuzun keyfini çıkarmak için analog pikapınızı alıcıya bağlayın.
 
Xbox One için Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM)
ALLM, Xbox One'ınız ALLM'yi de destekleyen belirli TV modellerine bağlandığında daha duyarlı ve sürükleyici bir oyun deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.
 
Kolay Kurulum ve Kullanım İçin Tasarlandı
NR1200, doğru bağlantının sağlanmasına yardımcı olmak için bir dizi eşleşen kablo etiketi ile yatay bir renk kodlu hoparlör terminalleri dizisine sahiptir. Birlikte verilen Kurulum Yardımcısı, ekranda grafik yönlendirme sağlar ve Hızlı Başlangıç kılavuzu, neredeyse tüm yapılandırmalar için en uygun kurulumun sağlanmasına yardımcı olur.
 
Çift Subwoofer Çıkışı
NR1200, işitilebilir yükselmeler veya düşüşler olmadan eşit, düşük frekanslı bas yanıtı sağlamak için iki subwoofer'ı destekler.
 
Marantz AVR Uzaktan Uygulaması
İOS ve Android cihazlar için Marantz AVR Remote, alıcının kontrolünü sağlayarak, açıp kapatmanıza, ses seviyesini, girişi ve ayarları yapmanıza veya HEOS uygulamasına geçmenize olanak tanır.
 
Akıllı Seçim İşlevleri
Uzaktan kumandadaki dört Akıllı Seçim işlev düğmesi, giriş ve ses seviyesi dahil olmak üzere tercih ettiğiniz kurulumu saklar. Tek bir düğmeye basarak, NR1200'ü Blu-ray veya TV set üstü kutusundan en sevdiğiniz İnternet radyo istasyonuna kadar her şey için yapılandırabilirsiniz.
 
Akıllı TV Bağlantısı
Uyumlu akıllı TV'lerdeki HDMI CEC (tüketici elektroniği kontrolü) işlevi aracılığıyla, NR1200'ü TV'nin uzaktan kumandası ile kontrol edebilirsiniz. Alıcının "HDMI kontrolü" AÇIK olarak ayarlandığında, "Akıllı Menü" alıcı kontrol işlevlerini seçin ve TV'nin Akıllı Menü ana ekranı size kaynak ve çevre modu seçimlerine, ana kurulum menüsüne ve Akıllı Seçim yapılandırma ön ayarlarına doğrudan erişim sağlayacaktır.
 
Özel Entegrasyon Desteği
Bu alıcı, "ihiji Invision" uzaktan sistem yönetimi teknolojisi, "Domotz Pro" uzaktan izleme ve yönetim teknolojisinin yanı sıra alıcıyı bir bilgisayardan kontrol etmek ve kurmak için bir web arayüzü dahil olmak üzere özel kurulumlara entegrasyon için genişletilmiş destek sunar. aynı ağ.
 
Akıllı ECO Modu
Entegre ECO modu, enerji tasarrufu ve ekran üzerinde bir ECO ölçer sağlar. Maksimum çıkış gücünü azaltmak veya ayarlar arasında düşük güç stratejilerini benimsemek için alıcıyı güç tasarrufu modunda kullanın.
 
Ek özellikler
Uyumlu dosyaların kesintisiz ses çalması
TuneIn internet radyosu
Spotify Connect, Deezer, TIDAL, Napster, Pandora ve SiriusXM uyumluluğu
Bekleme modunda HDMI geçişi
IR ve IP üzerinden HEOS Link uyumluluğu
1 satırlık FL ekran
Ağ veya USB üzerinden bellenim güncellemeleri
Değişken geçiş
Optimize Edilmiş Bas Yönlendirme
Otomatik kapanma ve uyku zamanlayıcısı
 
Marantz NR1200 Teknik Özellikler
 
Kanallar 2.1
Kanal Başına Güç Çıkışı
2-Kanal Tahrikli:
8 Ohm / 20 Hz - 20 kHz / %0,08 THD'de 75 W
6 Ohm / 1 kHz / %0,7 THD'de 100 W
 
1-Kanal Tahrikli:
6 Ohm / 1 kHz / %10 THD'de 150 W
 
Frekans Tepkisi 10 Hz - 100 kHz +1/-3 dB (Doğrudan Mod)
Hoparlör Empedansı 4 ila 16 Ohm
 
Ses İşleme
Auro 3D Desteği Hayır
Desteklenen Dosya Biçimleri USB/Ağ üzerinden 2,8 MHz DSD, 5,6 MHz DSD, AAC, Apple Lossless, FLAC, MP3, WAV, WMA
 
Video
HDR Uyumluluğu HDR10, Hibrit Günlük Gama
Geçiş Desteği 4K60p 4:4:4 (3D, BT.2020)
Yükseltme Yok
 
Bağlantı
Arka A/V Girişleri 5 x HDMI
1 x Optik TOSLINK
1 x Dijital Koaksiyel
3 adet Stereo RCA
1 x Stereo RCA (Fono) ve Zemin Vidası
 
Arka A/V Çıkışları
1 x HDMI
1 x Stereo RCA Bölge 2 Ön Çıkışı
1 x Stereo RCA Ön Çıkışı
2 x RCA Subwoofer Ön Çıkışı
 
Ön G/Ç
1 x USB-A
1 x 1/4" / 6,35 mm Kulaklık Çıkışı
 
Diğer Arka G/Ç
2 x Bluetooth/Wi-Fi Koaksiyel F Tipi
1 adet RJ45 (Ethernet)
1 x FM Koaksiyel F Tipi Giriş
1 x AM Koaksiyel F Tipi Giriş
1 x 1/8" / 3,5 mm (IR) Giriş
Hoparlör Konnektörleri 4 x Bağlama Direği Çifti
 
HDCP Desteği Sürüm 2.3
HDMI CEC Evet
Ortam Kartı Yuvası Yok
A/B Hoparlör Seçimi Evet
Bi-Amp Yeteneği Hayır
Giriş Hassasiyet Hattı: 130 mV
Fono: 2,5 mV
Sinyal Gürültü Oranı Hattı: 98 dB (Doğrudan Mod / IHF-A)
Fono: 74 dB (IHF-A)
 
Kablosuz bağlantı
Wi-Fi Wi-Fi 4 (802.11n); Çift Bant (2,4 ve 5 GHz)
Kablosuz Güvenlik WEP 64, WEP 128, WPA, AES, TKIP
 
Bluetooth 4.1
Bluetooth Profilleri A2DP 1.2, AVRCP 1.5
Desteklenen Ses Codec'leri SBC
Kablosuz Menzil 98,4' / 30 m
Kablosuz Ses Protokolleri AirPlay 2, HEOS
 
Kontrol
Harici Kontrol Desteği Domotz Pro, Ihiji Invision
Sanal Asistan Alexa, Apple AirPlay ile Çalışır, Google Asistan ile Çalışır
 
Radyo Bölümü
Radyo Tipi AM, FM
Tuner Ön Ayar Sayısı 56 İstasyon
Radyo Frekansları AM: 520 - 1710 kHz
FM: 87,5 ila 107,9 MHz
Hassasiyet AM Etkili: 18 µV
FM Etkili: 1,2 µV / 12,8 dBf
50 dB'de FM Mono: 2,8 µV / 20,2 dBf
Sinyal Gürültü Oranı FM:
67 dB (Doğrudan Mod / IHF-A / Stereo)
70 dB (Doğrudan Mod / IHF-A / Mono)
 
Güç
AC Giriş Gücü 120 VAC, 60 Hz
Aktif Güç Tüketimi: 210 W
Bekleme: 0,2 W
CEC Bekleme: 0,5 W
 
Fiziksel
Boyutlar (G x Y x D)
44,0 x 17,5 x 37,8 cm (Anten Yukarı)
44,0 x 10,5 x 37,8 cm (Anten Aşağı)
 
Ağırlık
8,21 kg
Benzer Ürünler
Etiketler
Bowers, Bowers Wilkins, Bowers Wilkins 603, Bowers Wilkins 603 S2, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah Marantz, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah Marantz NR1200, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah Marantz NR1200 Stereo, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah Marantz NR1200 Stereo Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah Marantz NR1200 Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah Marantz Stereo, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah Marantz Stereo Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah Marantz Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah NR1200, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah NR1200 Stereo, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah NR1200 Stereo Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah NR1200 Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah Stereo, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah Stereo Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Siyah Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Marantz, Bowers Wilkins 603 S2 Marantz NR1200, Bowers Wilkins 603 S2 Marantz NR1200 Stereo, Bowers Wilkins 603 S2 Marantz NR1200 Stereo Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Marantz NR1200 Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Marantz Stereo, Bowers Wilkins 603 S2 Marantz Stereo Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Marantz Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 NR1200, Bowers Wilkins 603 S2 NR1200 Stereo, Bowers Wilkins 603 S2 NR1200 Stereo Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 NR1200 Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Stereo, Bowers Wilkins 603 S2 Stereo Sistem, Bowers Wilkins 603 S2 Sistem, Bowers Wilkins 603 Siyah, Bowers Wilkins 603 Siyah Marantz, Bowers Wilkins 603 Siyah Marantz NR1200, Bowers Wilkins 603 Siyah Marantz NR1200 Stereo, Bowers Wilkins 603 Siyah Marantz NR1200 Stereo Sistem, Bowers Wilkins 603 Siyah Marantz NR1200 Sistem, Bowers Wilkins 603 Siyah Marantz Stereo, Bowers Wilkins 603 Siyah Marantz Stereo Sistem, Bowers Wilkins 603 Siyah Marantz Sistem, Bowers Wilkins 603 Siyah NR1200, Bowers Wilkins 603 Siyah NR1200 Stereo, Bowers Wilkins 603 Siyah NR1200 Stereo Sistem, Bowers Wilkins 603 Siyah NR1200 Sistem, Bowers Wilkins 603 Siyah Stereo, Bowers Wilkins 603 Siyah Stereo Sistem,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR