Bowers & Wilkins PX7 Carbon Edition Wireless ANC Kulaklık
Bowers & Wilkins PX7 Carbon Edition Wireless ANC Kulaklık
Bowers & Wilkins PX7 Carbon Edition Wireless ANC Kulaklık
Bowers & Wilkins PX7 Carbon Edition Wireless ANC Kulaklık

Bowers & Wilkins PX7 Carbon Edition Wireless ANC Kulaklık

Fiyat : ₺7.500,00(KDV Dahil)
₺2.500,00 'den başlayan taksitlerle

Bowers & Wilkins PX7 Carbon Edition ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Bowers & Wilkins PX7 Carbon Edition ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
 
Bowers & Wilkins'in uzay grisi PX7 Carbon Edition Kablosuz Kulak Üstü Gürültü Önleyici Kulaklıkları, dış dünyayı müziğin dışında tutmak için ortamınıza otomatik olarak yanıt veren uyarlanabilir gürültü engelleme teknolojisiyle donatılmış Bluetooth kulaklıklardır. Akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, iPod'unuzdan veya dizüstü bilgisayarınızdan arama yapmak ve müzik çalmak için kullanılabilirler. Tek bir pil şarjıyla 30 saate kadar kesintisiz dinleyin. Daha fazla zamana ihtiyacınız varsa, 15 dakikalık hızlı şarj size 5 saatlik oynatma sağlar.
 
PX7 Carbon Wireless, onları kullanma şeklinizi geliştirmek için akıllı sensörlere sahiptir. Etrafınızda olup bitenleri duymak için kulaklığı kaldırın ve müzik otomatik olarak durur. Geri koy ve müzik çalıyor. Dokuma karbon fiber kompozit kollar, günlük aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Bir kulaklık kılıfı, 3,5 mm ses kablosu ve USB Type-C şarj kablosu da dahildir.
 
Modern Bir Ses
PX7 kulaklıklardaki 43,6 mm sürücüler, Abbey Road Studios'ta kullanılan Bowers & Wilkins 800 Serisi Diamond hoparlörlerin arkasındaki aynı mühendisler tarafından yapılmış ve ayarlanmıştır.
 
Nerede Olursanız Olun Gürültüyü Gizler
Bir kütüphanede veya Grand Central Station'da dinleme, uyarlanabilir gürültü engelleme, dış dünyayı müziğin dışında tutmak için otomatik olarak ayarlanır.
 
30 Saate Kadar Oynayın
Bir pil şarjı ile tüm gün boyunca 30 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. Daha fazla güce ihtiyacınız varsa, 15 dakikalık hızlı şarj, beş saatlik ses çalma sağlar.
 
Sizi Takip Eder
PX7 her hareketinize itaat eder. Etrafınızda olup bitenleri duymak için kulağınızı kaldırın ve müzik otomatik olarak durur. Geri koy ve müzik çalıyor.
 
Hareket Halinde Yaşam için Tasarlandı
PX7'nin dokuma, karbon fiber kompozit kolları, günlük aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kulaklıklar çantanızda rahatça kalabilmeniz için her yerde sese dalabilir.
 
 
Bowers & Wilkins PX7 Özellikleri
 
Kulaklık
 
Earpiece Design
 
Over-Ear (Circumaural)
 
Earpiece Connection / Wearing Style
 
Headband
 
Foldable
 
Yes
 
Number of Drivers
 
1, per Earpiece
 
Driver Size
 
1.72" / 43.6 mm
 
Active Noise Cancellation
 
Yes
 
Controls/Microphone Location
 
Microphone: Earpiece (Side Unspecified)
 
Full Remote OS Support
 
Not Specified by Manufacturer
 
Performance
 
Frequency Response
 
10 Hz to 30 kHz (Wireless)
 
Sensitivity
 
111 dB
 
Total Harmonic Distortion (THD)
 
0.3%
 
Microphone
 
Number of Mics
 
2
 
Wireless Connectivity
 
Supported Audio Codecs
 
AAC, SBC, aptX, aptX Adaptive, aptX HD
 
Bluetooth Profiles
 
A2DP, AVRCP, GATT, HFP, HSP
 
Bluetooth
 
Not Specified by Manufacturer
 
NFC
 
None
 
Wired Connectivity
 
Audio Connector to Source
 
1 x 1/8" / 3.5 mm TRS Female
1 x USB Type-C Female
 
Audio Connector to Earpiece
 
1 x 1/8" / 3.5 mm
 
Cable Length
 
1 x 3.94' / 1.2 m (1/8" / 3.5 mm)
 
Battery
 
Battery Chemistry
 
Lithium-Ion Polymer (LiPo)
 
Runtime
 
30 Hours (BT+ANC)
 
Quick Charging Times
 
15 Minutes for 5 Hours
 
Charging Port
 
USB Type-C
 
Charging Cable Length
 
3.94' / 1.2 m
 
Physical
 
Material of Construction
 
Carbon Fiber
 
Dimensions
 
3.1 x 6.9 x 8.7' / 94.49 x 210.31 x 265.18 cm
 
Weight
 
10.7 oz / 302 g
Benzer Ürünler
Etiketler
Bowers, Bowers Wilkins, Bowers Wilkins PX7, Bowers Wilkins PX7 Carbon, Bowers Wilkins PX7 Carbon Edition, Bowers Wilkins PX7 Carbon Edition Wireless, Bowers Wilkins PX7 Carbon Edition Wireless ANC, Bowers Wilkins PX7 Carbon Edition Wireless ANC Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Carbon Edition Wireless Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Carbon Edition ANC, Bowers Wilkins PX7 Carbon Edition ANC Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Carbon Edition Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Carbon Wireless, Bowers Wilkins PX7 Carbon Wireless ANC, Bowers Wilkins PX7 Carbon Wireless ANC Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Carbon Wireless Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Carbon ANC, Bowers Wilkins PX7 Carbon ANC Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Carbon Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Edition, Bowers Wilkins PX7 Edition Wireless, Bowers Wilkins PX7 Edition Wireless ANC, Bowers Wilkins PX7 Edition Wireless ANC Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Edition Wireless Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Edition ANC, Bowers Wilkins PX7 Edition ANC Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Edition Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Wireless, Bowers Wilkins PX7 Wireless ANC, Bowers Wilkins PX7 Wireless ANC Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Wireless Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 ANC, Bowers Wilkins PX7 ANC Kulaklık, Bowers Wilkins PX7 Kulaklık, Bowers Wilkins Carbon, Bowers Wilkins Carbon Edition, Bowers Wilkins Carbon Edition Wireless, Bowers Wilkins Carbon Edition Wireless ANC, Bowers Wilkins Carbon Edition Wireless ANC Kulaklık, Bowers Wilkins Carbon Edition Wireless Kulaklık, Bowers Wilkins Carbon Edition ANC, Bowers Wilkins Carbon Edition ANC Kulaklık, Bowers Wilkins Carbon Edition Kulaklık, Bowers Wilkins Carbon Wireless, Bowers Wilkins Carbon Wireless ANC, Bowers Wilkins Carbon Wireless ANC Kulaklık, Bowers Wilkins Carbon Wireless Kulaklık, Bowers Wilkins Carbon ANC, Bowers Wilkins Carbon ANC Kulaklık, Bowers Wilkins Carbon Kulaklık,