Denon AVC-X4700H Black 9.2 kanal 8K AV Receiver
Denon AVC-X4700H Black 9.2 kanal 8K AV Receiver
Denon AVC-X4700H Black 9.2 kanal 8K AV Receiver
Denon AVC-X4700H Black 9.2 kanal 8K AV Receiver

Denon AVC-X4700H Black 9.2 kanal 8K AV Receiver

Marka : Denon
Fiyat : €2.320,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺24.061,18(KDV Dahil)
₺8.020,39 'den başlayan taksitlerle

Denon AVC-X4700H Black 3D Ses, Dahili HEOS ve Ses Kontrolü ile 9.2 kanal 8K AV amplifikatör
 

Denon AVC-X4700H 9.2 kanal 8K A/V Receiver Heos

Yeni Denon AVC-X4700H ile yeni bir ev eğlencesi dünyasını keşfedin. Her biri 200W olarak derecelendirilmiş dokuz ayrı, aynı amplifikatör ve iki ADI Griffing Lite DSP ile 11.2 kanal işleme yeteneği, ev sinemanızın nefes kesici Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced ve Auro-3D sürükleyici surround sesinde parlamasına izin verecektir. AVC-X4700H, tüm HDMI girişlerinde 8K/60Hz ve 4K/120Hz** geçişi, Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, Dinamik HDR, HLG'nin yanı sıra 8K yükseltme ve HDCP 2.3 desteği gibi en yeni HDMI video teknolojilerini destekler (8 giriş/3 çıkış).

Bluetooth, Apple AirPlay 2 ve HEOS Yerleşik Wi-Fi ile Spotify, TuneIn Internet Radio, Amazon Music HD, TIDAL ve daha fazlası gibi popüler müzik hizmetlerini kablosuz olarak aktarın. USB veya Ağ üzerinden MP3 koleksiyonunuzun ve hatta Yüksek Çözünürlüklü ses formatlarının (WAV, FLAC, ALAC ve DSD 2.8 / 5.6 MHz dosyaları) keyfini çıkarın. Denon AVC-X4700H, zahmetsiz ses kontrolü için Amazon Alexa, Google Asistan ve Apple Siri ile birlikte çalışır.

Kurulum sürecindeki her adımda görsel olarak size yol göstererek, ödüllü Denon Kurulum Yardımcısı ilk kez doğru kurulum yapmanızı sağlar. Her ev sineması farklıdır - bu nedenle Denon, Audyssey'den AV amplifikatörünüzü otomatik olarak ölçen ve optimize eden, eşsiz dinleme ortamınıza göre özel olarak tasarlanmış sürükleyici bir 3D ses deneyimi sağlamak için premium Audyssey MultEQ XT32 oda kalibrasyon teknolojisini kullanır.

 

EN YÜKSEK EV SİNEMASI DENEYİMİ - 8K HAZIR

AVC-X4700H, 8K/60Hz geçiş ve yükseltme, oyun için 4K/120Hz** geçiş ve en yeni HDMI özellikleri desteği ile en iyi ev sineması deneyimini sunar. Yeni AVC-X4700H, bugün en iyi 4K ev sinemasını oluşturmanıza olanak tanır ve AV amplifikatörünüzün hazır olduğunuzda 8K hazır olduğunu bilmenin rahatlığını sunar. En zorlu eğlence ihtiyaçları için bile en kaliteli 3D ses ve videonun keyfini çıkarın.

 

GÜÇLÜ 9 KANALLI AMPLİFİKATÖR

Tüm kanallarda ayrı yüksek akım amplifikatörlerine sahip olan AVC-X4700H, dinamik ve hassas bir eğlence deneyimi sağlamak için kanal başına 200 watt'ta yüksek güç performansı sunar. Düşük empedanslı sürücüler çok çeşitli hoparlörler için çalışma kararlılığı sağlar ve dengeli, tonlu bir ses oluşturur. Ev sineması eğlencesinde beklentilerinizi yükseltin.

 

TAM 3D SES DESTEĞİ

Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X, DTS Sanal: X, IMAX Enhanced ve Auro-3D ile kendinizi 3D sese kaptırın. AVC-X4700H, 9 kanallı amplifikasyon ile 11,2'ye kadar kanal işlemeyi destekler. Ekstra 2 kanalı doldurmak için 2 kanallı güç amplifikatörü seçiminizi ekleyin ve daha sürükleyici, 3D ses deneyimi için 7.2.4 veya 9.2.2 Atmos sineması oluşturun.

 

ETKİLEYİCİ SURROUND SES

AVC-X4700H'de bulunan dokuz amplifikasyon kanalını kullanarak 5.1.4 veya 7.1.2 Dolby Atmos surround sistemi kurun. Dolby Atmos yükseltici hoparlörler veya özel baş üstü hoparlörler ile mükemmel Dolby ev sineması deneyiminin keyfini çıkarın.

Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi desteği ile AVC-X4700H, yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sağlar ve 7.2, 5.2 veya 2.2 hoparlör düzeninde keyif alacağınız sanal yükseklik efektleri oluşturur.

 

EYLEME DAHA YAKIN

DTS: X ve DTS Neural: X, filmlerinize, oyunlarınıza ve müziğinize geleneksel 5.1 kanal surround sesle eşsiz bir gerçekçilik kazandırır.

DTS Virtual: X Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi desteği ile AVC-X4700H, yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sunarak, 7.2, 5.2 veya 2.2 hoparlör düzeninde hoşunuza gidecek sanal yükseklik efektleri yaratır.

 

IMAX ENHANCED TEKNOLOJİSİ

Ev sineması görüntüleme, ses, ölçek ve netlik için yeni bir standart oluşturan DTS'nin en son teknolojisi olan IMAX Enhanced ile en üstün ev eğlencesi deneyimini yaşayın. Daha net resimler ve daha parlak görüntüler izleyin. IMAX tarafından dijital olarak yeniden düzenlenmiş, sizi içine çeken, kalbi saran sesi hissedin ve birinci sınıf içeriği deneyimleyin.

 

SİZİ HAYATIN İÇİNE ÇEKER.

Auro-3D, Auromatic yukarı karıştırma motoru sayesinde mevcut görsel-işitsel koleksiyonunuzu geliştirirken müzik, oyunlar, yayın ve filmler için üç boyutlu ses heyecanı sunarak ev sineması deneyimini yeni seviyelere taşıyor.

 

8K ULTRA HD İÇİN TASARLANDI

Yeni AVC-X4700H ile mevcut en son teknolojiyle eğlencenin tadını çıkarın ve filmlerinizi rakipsiz bir netlikte izleyin. 8K / 60Hz düz geçiş ve yükseltme ile filmlerinizin keyfini çıkarın; ayrıca video gecikmesini ortadan kaldırmak için filmlerde kullanılan Dinamik HDR ve Hızlı Medya Değiştirme (QMS) gibi en yeni AV amplifikatör teknolojisinde.

 

EARC İLE İLERİ 8K HDMI VİDEO BÖLÜMÜ

En iyi görüntü kalitesiyle en sevdiğiniz filmlerin, şovların ve oyunların keyfini çıkarın. AVC-X4700H, 8K / 60Hz ve 4K/120Hz** video geçişini destekleyecek özel bir 8K girişe sahip gelişmiş bir HDMI bölümüne (8 giriş / 3 çıkış) sahiptir. Tüm HDMI girişlerinde olağanüstü renk, netlik ve kontrast için 4: 4: 4 Saf Renk alt örnekleme, HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hibrit Log-Gama (HLG), Dinamik HDR ve BT.2020 doğrudan geçiş desteği bulunur. Kopyalamaya karşı korumalı içeriği engellemeden oynatmak için tam hızlı 8K yükseltme ve HDCP 2.3 işlemenin keyfini çıkarın. AVC-X4700H, 3D ses formatlarını doğrudan akıllı TV uygulamalarınızdan AV amplifikatörünüze desteklemek için eARC'yi (geliştirilmiş Ses Dönüş Kanalı) kullanır.

 

İLERİ VİDEO KONTROLLERİ

HDCP 2.3 işleme, tüm HDMI bağlantı noktalarında kullanılabilir ve kopya korumalı içeriğin tamamen engellenmeden keyfini çıkarmanızı sağlar. Görüntüleme Bilimi Vakfı tarafından onaylanan AVC-X4700H, ISF Gündüz ve ISF Gece video modlarıyla birlikte eksiksiz bir video kalibrasyon kontrolleri paketi (ISF teknisyeni tarafından kullanım için) içerir. En yeni HD ve Ultra HD TV'ler, Blu-ray oynatıcılar ve oyun konsollarıyla kusursuz uyumluluğun tadını çıkarın.

 

PARLAK RENK - EVRENSEL UYUMLULUK, HDR10 + VE DİNAMİK HDR

AVC-X4700H, Yüksek Dinamik Aralık video formatını, HDR10, Dolby Vision ve HLG'yi (Hibrit Log Gama) destekler. Dolby Vision, izleme deneyimlerini şaşırtıcı parlaklık, kontrast ve renkle dönüştürür. HLG, daha net ve daha temiz bir görüntü için yayın içeriği üzerinden HDR teknolojisi sunar. AVC-X4700H, daha gerçekçi görüntüler ve dinamik HDR için TV'ye dinamik meta veri gönderen HDR10 + 'ı da destekler.

 

OYUNDA GELECEK NESİL

En yeni HDMI desteği ile yeni AVC-X4700H oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyacak. 4K/120Hz** doğrudan geçiş ve yükseltme ile oyun oynamanın yanı sıra daha yumuşak sunmak için gecikmeyi ve kare yırtılmasını azaltan veya ortadan kaldıran Değişken Yenileme Hızı (VRR), Hızlı Çerçeve Aktarımı (QFT) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) ile oyunun tadını çıkarın , gecikmesiz oyun deneyimi.

 

EN SON SES YARDIMCILARI İLE ÇALIŞIR

Önde gelen ses hizmetlerinden zahmetsiz ses kontrolünün ve tam esnekliğin tadını çıkarın. Akıllı bir hoparlör veya telefon kullanarak Amazon Alexa, Google Asistan ve Apple Siri ile komutlar söyleyin. En sevdiğiniz müziği çalmanızı, sesi açmanızı, bir sonraki parçaya geçmenizi, girişleri değiştirmenizi ve daha fazlasını isteyin. Ses servisleri arasında geçiş yapın veya kullanmak için bir favori seçin - seçim sizin. İşlevsellik ses aracısına göre değişir.

 

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ SES DESTEĞİ

En sevdiğiniz yüksek çözünürlüklü ses parçalarıyla mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarın. AVC-X4700H, 192 kHz / 24 bit'e kadar ALAC, FLAC ve WAV dahil olmak üzere birden çok kayıpsız dosya türüyle yüksek çözünürlüklü ses kod çözme olanağı sağlayan en yeni AKM 32 bit D / A dönüştürücülere sahiptir. Ayrıca 2.8 / 5.6-MHz DSD dosyalarıyla da uyumludur (DSD, SACD'nin ses kodlama formatıdır). Bunları ön panel USB'si üzerinden bellek aygıtlarından veya ağ kaynakları üzerinden oynatın. AVC-X4700H, MP3 ve WMA gibi diğer dosya türlerini de destekler.

 

AL32 İŞLEME

AL32 İşleme gibi gelişmiş Denon ses işleme özellikleri ile dinleyin. Denon'a özgü AL32 İşleme teknolojisi, tüm ses kanallarında çok kanallı, ultra yüksek çözünürlüklü dijital ses filtrelemesi sağlar ve gelişmiş ses görüntülemesi ile doğal bir ses ortamı sunar.

 

PIKAP / VINIL DESTEK IÇIN FONO GIRIŞI

Birlikte verilen fono girişi ile AVC-X4700H pikapınızı bağlamanızı ve vinil kayıtlarınızı oynatmanızı sağlar. Olağanüstü kalite ve ses ile vintage koleksiyonunuzun keyfini çıkarın.

 

ÇIFT SUBWOOFER ÇIKIŞI

Kendinizi eşit olarak dağıtılmış, doğru baslara bırakın. AVC-X4700H, düşük frekansları yumuşatmak ve daha iyi dağılım sağlamak için iki subwoofer çıkışına sahiptir. Bağlı subwoofer'lar, odanıza göre daha kusursuz bas performansı için Audyssey Sub EQ HT ile bağımsız olarak kalibre edilebilir. Sesli tepeler veya düşüşler yok - sadece güçlü, odayı dolduran bas.

 

“ROON TEST EDILDI” SERTIFIKALI

Tüm yeni Denon AV alıcıları artık Roon Test edildi. Favori sanatçılarınız ve şarkılarınız hakkında aranabilir, sörf yapılabilir bilgilerle dijital müzik kitaplığınızdan daha fazla yararlanın. Şarkı sözlerini, konser tarihlerini, fotoğrafları, biyografileri, yorumları ve daha fazlasını bulun. Abonelik gerekiyor. Daha fazla bilgi edin

 

İLERİ SES İŞLEME

Hem müzikten hem de filmlerden olağanüstü ses kalitesini yaşayın.

 

DSP GÜÇ İŞLEME

Denon amiral gemisi AVC-X8500H'den miras alınan, AVC-X4700H'de 11 kanala kadar ses işleme ve kod çözme yeteneğine izin veren iki çift SHARC + çekirdekli DSP yongasını içeren gelişmiş bir dijital ses işleme sistemi benimsenmiştir.

 

AMP ATAMADA PRE-AMPLIFIKATÖR MODU

Yeni Pre Amplifikatör Modu ile Denon AV amplifikatörünüz, en yeni HDMI bağlantısına sahip mükemmel bir AV ön işlemcisi olarak çalışır. Pre Amplifikatör Modu, dahili amplifikatörlerin bağlantısını keserek daha temiz bir sinyal yolu ve kırpma seviyesinde daha fazla tolerans sağlar. AV sisteminizi cebinizi yakmadan modernleştirin.

 

ÇOK KAYNAKLI, ÇOK ODALI

Denon AVC-X4700H ile, bir odada 9,2 kanal surround sesin ve toplam 3 kaynak ve 3 bölge için en fazla 2 odada ayrı bir kaynak veya müzik aktarmanın keyfini çıkarmak mümkündür. Bir odada başka bir aile üyesi kesintisiz olarak farklı bir bölgede müzik dinlerken bir film izleyin. Hoparlöre güç vermek için dahili amfileri kullanın veya bölge ön çıkışlarını kullanın.

 

TÜM BÖLGE TV SES SISTEMLERI

Sesi TV'nizden tüm bölgelere çalın. Aynı kaynağı ikinci veya üçüncü bölgede çalarken tamamen sürükleyici bir deneyim için ana bölgedeki Dolby Atmos gibi tamamen ayrı sesin keyfini çıkarın. Ana bölge sesini paylaşmak üzere ikinci bölge için “Kaynak” ı seçin. AVC-X4700H, ikinci veya üçüncü bölgeniz için hem HDMI hem de dijital kaynakları destekler.

 

BLUETOOTH SES İLETIMI

AV amplifikatörünüzden gelen sesi Bluetooth kulaklığınıza aktararak tüm evinizi uyandırmadan en sevdiğiniz sesin keyfini çıkarın. AVC-X4700H, sesi hem Bluetooth kulaklıklarda hem de bağlı hoparlörlerde aynı anda çalmanıza izin verir. Bir aile üyeniz veya işitme engelli bir arkadaşınız varsa, bu kurulumu öneririz.

 

KOLAY KURULUM DENEYİMİ

Birlikte verilen AVC-X4700H Hızlı Başlangıç Kılavuzu, nasıl başlayacağınıza ilişkin basit ve net talimatlar sağlar. TV'nizi HDMI üzerinden AVC-X4700H'ye bağladığınızda, adım adım kurulum sırasında size yol göstermesi için özel Denon Kurulum Yardımcısı TV ekranınızda görünür. Ayrıca, AV amplifikatörünün arkasında, bir dizi renk kodlu hoparlör bağlantısı yatay olarak düzenlenir ve hoparlör kablolarını organize etmeyi ve bağlamayı kolaylaştırır. AVC-X4700H, bağlandığında HDMI girişlerini otomatik olarak yeniden adlandırabilir veya size kolaylık sağlamak için manuel olarak yeniden adlandırabilirsiniz.

 

KABLOSUZ MÜZİK AKTARIMI İÇİN HEOS İNŞA EDİLDİ

HEOS Built-in teknolojisi ile evinizin her odasında kablosuz olarak en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarın. Her odada aynı şarkıyı çalın veya bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin - seçim sizin. Ayrıca Amazon Alexa, Google Assistant ve Apple Siri ile birlikte çalışarak tüm ev eğlenceniz için en gelişmiş ses kontrolü ve inanılmaz ses sunar. Evde ses deneyimi için Denon Home hoparlörlerinizi bağlayın.

HEOS, ücretsiz ve premium Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL ve daha fazlasını destekler.

 

 

 

 

 

 

(Tüm müzik hizmetleri tüm bölgelerde mevcut değildir.)

Benzer Ürünler