Denon AVR-S960H
Denon AVR-S960H
Denon AVR-S960H
Denon AVR-S960H
Denon AVR-S960H

Denon AVR-S960H

Marka : Denon
Fiyat : €1.050,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺10.889,76(KDV Dahil)
₺3.629,92 'den başlayan taksitlerle

Denon AVR-S960H 7.2-Kanal Network A/V Receiver / HEOS 3D Ses, Sesle Kontrol ve HEOS Built-in Özellikli 7.2ch 8K AV Alıcı

Denon AVR-S960H 7.2-Kanal Network A/V Receiver / HEOS

Ev sineması sisteminizi Denon AVR-S960H ile yükseltin. 145W/kanal güç ile performans odaklı Denon AV alıcı inanılmaz bir 3D ses deneyimi sunuyor. Denon AVR-S960H, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X ve DTS Virtual:X gibi en son 3D ses formatlarını destekliyor. AVR-S960H ayrıca 8K/60Hz ve 4K/120Hz** pass-through, Dolby Vision, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG gibi en son video teknolojilerini destekliyor, yanı sıra tüm HDMI girişlerinde (6 giriş/2 çıkış) 8K upscaling ve HDCP 2.3 desteği var.

Ön panel USB, MP3 ve Yüksek Çözünürlüklü ses formatlarının (WAV, FLAC, ALAC ve DSD 2.8/5.6MHz dosyaları) kullanışlı ses oynatımını sağlar. Spotify, Amazon Music HD, TIDAL gibi popüler müzik servislerinden kablosuz olarak Bluetooth, Apple AirPlay 2 ve Wi-Fi with HEOS Built-in aracılığıyla akış oluşturur. Yeni Denon AVR-S960H ayrıca sorunsuz sesli kontrol için Amazon Alexa, Google Assistant ve Apple Siri ile çalışıyor.

Kurulum işleminin her adımında sanal rehberlik yapan ödüllü Denon Setup Assistant hızlı, basit bir deneyim sağlıyor. Her ev sineması sisteminin akustikleri farklı olduğundan, AVR-S960H, AV alıcınızı otomatik olarak ölçüp optimize etmek ve gerçek anlamda içine çeken bir 3D ses deneyimi sunmak için Audyssey premium oda kalibrasyon teknolojisini içerir.

 

EV SİNEMASI DENEYİMİNDE SON NOKTA – 8K UYUMLU

AVR-S960H, 8K/60Hz pass-through ile üstün bir film deneyimi sağlar, yanı sıra 4K/120Hz** pass-through ve en son HDMI teknik özellikleri desteği ile oyun deneyimini de yükseltir. En yüksek kaliteli 3B ses formatları desteği ile eğlenceyi hiç olmadığı kadar ayrıntılı yaşayın. Yeni AVR-S960H, günümüzün en iyi 4K ev sineması sistemini kurmanızı sağlıyor ve AV alıcınızın siz hazır olduğunuzda 8K için hazır olacağını bilmenin huzurunu yaşatıyor.

 

YÜKSEK PERFORMANSLI AYRI 7-KANAL AMPLİFİKATÖR

Tüm kanallarında ayrı yüksek performanslı güç amplifikatörleri olan AVR-S960H, her kanala 145W güç sağlar. Düşük empedanslı sürücü özelliği ile, dengeli, kaliteli ses için çok çeşitli hoparlörlerle operasyonel stabilite sunar. Ek olarak Auto Eco Mode hoparlörlere gönderilen güç çıkışını ses seviyesine ve on-ekran eko metreye göre ayarlayarak gerçek zamanlı güç tüketimi azaltması sağlar.

 

NEFES KESEN 3D SES DESTEĞİ

Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X® ve DTS Virtual:X™ ile kendinizi 3D sesin içine çekin.

 

İÇİNE ÇEKEN SURROUND SESİ SÜRÜN

Dolby Atmos'u, üstün ev sineması deneyimi için Dolby Atmos yüksek hoparlörler ya da özel baş üstü hoparlörler kullanarak bir 5.1.2 surround ses hoparlör sistemi ile kurun.

Dolby Atmos Height Virtualization Technology, yükseklik kanalları olmadan içine çeken ses sağlar, bir 7.1, 5.1 ya da 2.1 hoparlör düzenlemesinde sanal yükseklik efektleri oluşturur.

 

HAREKETE DAHA DA YAKLAŞIN

DTS:X içine çeken ses, sesi doğal olarak oluştuğu alana konumlandırır, evde gerçekçi bir 3D ses deneyimi yaratır. İyileştirilmiş içine çekme etkisi ve yükseltilmiş gerçekçilik sizi favori filmlerinizin dünyasına çekiyor.

DTS Virtual:X, yükseklik kanalları olmadan içine çeken ses sağlar, bir 7.1, 5.1 ya da 2.1 hoparlör düzenlemesinde sanal yükseklik efektleri oluşturur.

 

8K ULTRA HD İÇİN DONATILDI

Yeni AVR-S960H ile tüm eğlencenizin keyfini mevcut en son teknoloji ile çıkarın ve filmlerinizi rakipsiz bir netlikte izleyin. 8K/60Hz pass-through ve upscaling, yanı sıra filmlerde video gecikmesini önlemek için kullanılan Dynamic HDR ve Quick Media Switching (QMS) gibi gelişmiş teknolojiler ile 8K filmlerin keyfini çıkarın.

 

8 K HDMI VİDEO KATI İLE EARC

AVR-S960H'nin ana HDMI çıkışı, doğrudan akıllı TV uygulamalarından AV alıcıya sıkıştırılmamış ve nesne-tabanlı ses iletimi sağlamak için eARC'ı (Gelişmiş Ses Geri Dönüş Kanalı) destekler.

Favori filmlerinizin, programlarınızın ve oyunların keyfini mevcut en iyi görüntü kalitesi ile çıkarın. AVR-S960H, gelişmiş bir HDMI katı (6 giriş/2 çıkış) ve 8K/60Hz ve 4K/120Hz** video pass-through ve upscaling destekleyen özel bir 8K girişi içerir. Tüm HDMI girişleri, olağanüstü renk, netlik ve kontrast için 4:4:4 Pure Color alt örnekleme, Dolby Vision, HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR, 3D, ve BT.2020 pass-through desteğine sahiptir. Tüm HDMI portlarında bulunan 8K upscaling'in keyfini çıkarın, ayrıca HDCP 2.3 de kopya korumalı içeriği sınırsızca kullanmanızı sağlıyor. AVR-S960H ayrıca 3B ses formatlarını doğrudan akıllı TV uygulamalarınızdan AV alıcınıza desteklemek için eARC'yi (enhanced Audio Return Channel) kullanır.

 

GELİŞMİŞ VİDEO KONTROLLERİ

HDCP 2.3 işlemi tüm HDMI portlarında vardır ve kopya korumalı içerikten tümüyle sınırsız yararlanmanızı sağlar. En son HD ve Ultra HD TV'ler, Blu-ray oynatıcılar ve oyun konsolları ile pürüzsüz uyumluluğun keyfini çıkarın.

 

PARLAK RENK – EVRENSEL UYUMLULUK, HDR10+ VE DYNAMIC HDR

AVR-S960H, Yüksek Dinamik Aralıklı video formatı, HDR10, Dolby Vision ve HLG'yi (Hybrid Log Gamma) destekler. Dolby Vision, görüntüleme deneyimini göz alıcı parlaklık, kontrast ve renk ile dönüştürür. HLG, artırılmış bir deneyim için yayın içeriği üzerinden HDR teknolojisi sunar. AVR-S960H ayrıca, daha gerçekçi bir görüntü oluşturmak için TV'nize dinamik meta veri gönderen HDR10+ ve yanı sıra Dynamic HDR'yi destekler.

 

OYUNDA YENİ NESİL

Yeni AVR-S960H ile oyunlardan tam potansiyelleri ile yararlanın. AVR-S960H, 4K/120Hz** pass-through, yanı sıra Variable Refresh Rate (VRR), Quick Frame Transport (QFT) ve daha yumuşak, gecikmesiz bir oyun deneyimi sunmak için gecikmeyi ya da kare kopması durumunu azaltan ya da ortadan kaldıran Auto Low Latency Mode (ALLM) özelliklerini destekliyor.

 

EN SON SESLİ ASİSTANLARLA ÇALIŞIR

Öncü ses servisleri ile sorunsuz sesli kontrolün ve tam esnekliğin keyfini çıkarın. Bir akıllı hoparlör ya da telefonunuzu kullanarak komutları Amazon Alexa, Google Assistant ve Apple Siri'ye sözlü iletin. Favori müziğinizi çalmasını, sesi artırmasını, sonraki parçaya atlamasını, girişleri değiştirmesini vb. isteyin. Ses servisleri arasında geçiş yapın ya da kullanmak için bir favori seçin — tercih sizin. İşlevsellik ses aracısına göre değişir.

 

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ SES DESTEĞİ

Favori yüksek çözünürlüklü ses parçalarınız ile süper ses sadakatinin keyfini çıkarın. AKM 32-bit D/A dönüştürcülü AVR-S960H, ALAC, FLAC ve 192kHz/24bit'e kadar WAV da dahil birden çok kayıpsız dosya türü ile yüksek çözünürlüklü ses kod çözme özelliği sunar. Ayrıca 2.8/5.6-MHz DSD dosyaları ile de uyumlu (DSD, SACD'nin ses kodlama formatıdır). Ön panel USB aracılığıyla bellek cihazlarından ya da ağ kaynakları üzerinden çalın. AVR-S960H kesintisiz bir olağanüstü dinleme deneyimi sunmak için ayrıca MP3 ve WMA gibi diğer dosya türlerini de destekliyor.

 

PIKAP/PLAK DESTEĞI IÇIN PHONO GIRIŞI

Dahili phono girişi olan AVR-S960H ile pikabınızı bağlayın ve plakların keyfini çıkarın. Nostalji koleksiyonunuzun keyfini olağanüstü kalite ve ses ile çıkarın.

 

DUAL SUBWOOFER ÇIKIŞLARI

Kendinizi daha da dağıtılmış, doğru bas seslere bırakın. AVR-S960H'de, düşük frekansları yumuşatmak ve daha iyi yayılım sağlamak için iki subwoofer çıkışı vardır. İşitilebilir pikler ya da dipler yoktur — yalnızca güçlü, oda dolduran bas.

 

"ROON TESTI" SERTIFIKALI

AVR-S960H de dahil tüm yeni Denon AV alıcıları artık Roon Testinden geçiyor. Favori sanatçılarınız ve şarkılarınız ile ilgili aranabilir, gezilebilir bilgileri kullanarak dijital müzik kitaplığınızdan daha fazla yararlanın. Şarkı sözlerini, konser tarihlerini, fotoğrafları, biyografileri, incelemeleri ve diğer şeyleri bulun. Abonelik gerekiyor.

 

GELİŞMİŞ SES İŞLEME

Hem müzik hem de filmlerde sıra dışı ses kalitesini yaşayın.

 

ÇOKLU KAYNAK, ÇOKLU ODA

Denon AVR-S960H ile çok kanallı surround sesin bir odada ve ayrı bir kaynağı ya da müzik akışını başka bir odada dinleyebilirsiniz. Bir odada bir film izleyin, başka bir aile üyesi de farklı bir bölgede kesinti olmadan müzik dinlesin. Hoparlörlere güç vermek için dahili amplifikatörleri kullanın.

 

ALL ZONE TV AUDIO

Sesi TV'den tüm bölgelere çalın. Ana bölgede surround sesi dinlerken ikinci bir bölgede aynı kaynağın keyfini çıkarın. Ana bölge sesini paylaşmak için ikinci bölgede "Kaynak"ı seçin. AVR-S960H ikinci bölgeniz için hem HDMI hem de dijital kaynakları destekler.

 

BLUETOOTH SES İLETIMI

Favori sesinizin keyfini çıkarmak için tüm evi gezmeyin, AV alıcıdan gelen sesi Bluetooth kulaklıklara gönderin. Hatta AVR-S960H sesi hem Bluetooth kulaklıktan hem de bağlı hoparlörlerden eş zamanlı olarak çalmanız sağlıyor. İşitme engelli bir aile üyeniz ya da bir arkadaşınız varsa, bu kurulumu öneririz.

 

KOLAY KURULUM DENEYİMİ

Birlikte verilen AVR-S960H Hızlı Başlangıç Kılavuzu, yeni başlayanlar için basit, ağ talimatları sunar. TV'yi AVR-S960H'ye HDMI aracılığıyla bağladığınızda, ödüllü Denon Setup Assistant TV ekranında görünür ve kurulumun her adımında size rehberlik yapar. Bir sıra renk kodlu hoparlör bağlantısı, yatay olarak düzenlenmiş ve hoparlör kablolarının basit şekilde düzenlenip bağlanmasını sağlıyor.

 

KABLOSUZ MÜZİK AKIŞI İÇİN HEOS BUİLT-İN

HEOS Built-in teknolojisi sayesinde evin her odasında favori müziğinizi kablosuz olarak dinleyin. Aynı şarkıyı her odada çalın ya da bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin, tercih sizin. Ayrıca Amazon Alexa, Google Assistant ve Apple Siri ile birlikte çalışarak sıra dışı bir ses kontrol ve tüm ev eğlencesi sistemi için inanılmaz ses sunar. Tüm eve yayılan bir ses deneyimi için Denon Home hoparlörlerini bağlayın.

 

 

 

HEOS; ücretsiz ve premium Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL ve diğerlerini destekliyor.(Tüm bölgelerde tüm müzik servisleri yoktur.)

Benzer Ürünler