Denon AVR-X1600H DAB
Denon AVR-X1600H DAB 7.2 Kanal 4K Ultra HD AV Receiver
Denon AVR-X1600H DAB 7.2 Kanal 4K Ultra HD AV Receiver
Denon AVR-X1600H DAB 7.2 Kanal 4K Ultra HD AV Receiver
Denon AVR-X1600H DAB 7.2 Kanal 4K Ultra HD AV Receiver
Denon AVR-X1600H DAB 7.2 Kanal 4K Ultra HD AV Receiver

Denon AVR-X1600H DAB

Marka : Denon
Fiyat : €770,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺7.985,82(KDV Dahil)
₺2.661,94 'den başlayan taksitlerle

Denon AVR-X1600H DAB 7.2 Kanal 4K Ultra HD AV Receiver

Kanal başına 145W, HDMI (eARC ile 6 inç / 1 çıkış) ile 7.2 kanal 4K Ultra HD AV receiver. Dolby Atmos®, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, DTS: X ™ ve DTS Virtual: X® 3D ses formatlarını destekler. Sorunsuz ses kontrolü için Amazon Alexa, Google Asistan ve Apple Siri ile çalışır.

Denon AVR-X1600H DAB 7.2 Kanal 4K Ultra HD AV Receiver

Ev sinemanızın kalitesini Denon AVR-X1600H DAB ile yükseltin. Kanal başına 145W (6 ohm, 1 kHz, THD 1%, 1 kanal sürüldüğünde) ile, bu performansı iyileştirilmiş Denon AV alıcı size gerçekten sürükleyici bir 3D ses deneyimi yaşatır. Dolby Atmos®, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, DTS:X™ ve DTS Virtual:X desteği sunar. Dolby Vision™, HDR10 ve HLG gibi son teknoloji 4K video teknolojileri sayesinde TV veya projektörünüzdeki video içeriklerini mümkün olabilecek en iyi görüntü kalitesi ile izleyin.

eARC destekli geçiş özellikli 6 HDMI giriş ve 1 çıkışın tüm portlarda tam HDCP 2.3 desteği sunması sayesinde en son model HD ve Ultra HD TV’ler, Blu-ray oynatıcılar ve oyun konsolları ile kesintisiz uyumluluğun keyfini çıkarın. Ön paneldeki USB portu, MP3 ve Hi-Res ses formatlarındaki (WAV, FLAC, ALAC ve DSD 2.8/5.6 MHz) dosyaları sorunsuz çalmanızı sağlar. Bluetooth, Apple AirPlay 2 ve HEOS Built-in destekli Wi-Fi üzerinden kablosuz olarak Spotify®, Deezer, Tidal gibi birçok popüler müzik servisi akışına erişin. Ayrıca Denon AVR-X1600H DAB çabasız sesle kontrol için Amazon Alexa, Google Assistant ve Apple Siri ile uyumludur.

Ödüllü Denon Kurulum Asistanı, kurulumu ilk seferinde doğru yapabilmeniz için kurulum süreci boyunca her adımda size görsel ipuçlarıyla yardımcı olur. Her ev sineması birbirinden farklıdır – bu yüzden Denon, benzersiz dinleme ortamınızda size özel gerçekten sürükleyici 3D ses deneyimi yaşamanızı sağlamak için Audyssey’in ortamı otomatik olarak ölçen ve AV alıcınızı optimize eden premium oda kalibrasyon teknolojisini kullanır.

 

EN SON EV SİNEMASI İNOVASYONU İLE GÜÇLÜ 7 KANALLI AMPLİFİKATÖR

Tüm kanallarda ayrı amplifikatörlere sahip AVR-X1600H DAB, kanal başına 145W'da (6 ohm, 1 kHz, THD% 1, 1 kanal tahrikli) yüksek güç performansı sunar. Düşük empedanslı sürücüler dengeli, tonal ses için çok çeşitli hoparlörler için çalışma kararlılığı sağlar. AVR-X1600H DAB üç boyutlu ses formatlarını destekler Dolby Atmos, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, DTS: X ve DTS Sanal: X, ayrıca HDCP 2.3 destekli bir HDMI bölümü ve HDMI kaynakları için 4K büyütme özelliğine sahip gelişmiş video işleme.

 

İNANILMAZ 3D SES

Dolby Atmos, DTS: X, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma ve DTS Virtual: X ile kendinizi çok boyutlu sese kaptırın.

 

SÜRÜKLEYİCİ SURROUND SES

Dolby Atmos ile kendinizi çok boyutlu sese kaptırın. Mükemmel ev sineması deneyimi için Dolby Atmos yükseltme hoparlörlerini veya özel baş hoparlörlerini kullanarak 5.2.2 surround ses hoparlör sistemi ile Dolby Atmos'yi kurun. Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırması, 7.2, 5.2 veya 2.2 hoparlör düzeninde sanal yükseklik efektleri oluşturarak yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sağlar.

 

EYLEME YAKLAŞIN

DTS: X ™ sürükleyici ses, sesi doğal olarak uzayda olacağı yere yerleştirir, evde gerçekçi, çok boyutlu bir ses deneyimi yaratır. Geliştirilmiş daldırma ve artırılmış gerçekçilik sizi en sevdiğiniz filmlerin dünyasına çekiyor. Dahili DTS Neural: X ™, filmlerinize, oyunlarınıza ve müziğinize geleneksel 5.1 surround ses ile eşsiz bir gerçekçilik kazandırır. DTS Virtual: X, 7.2, 5.2 veya 2.2 hoparlör düzeninde sanal yükseklik efektleri oluşturarak yükseklik kanalları olmadan sürükleyici ses sağlar.

 

4K ULTRA HD İÇİN TASARLANDI

En iyi görüntü kalitesiyle en sevdiğiniz filmlerin, şovların ve oyunların keyfini çıkarın.

 

EARC İLE GELİŞMİŞ HDMI VİDEO BÖLÜMÜ

AVR-X1600H DAB, olağanüstü renk, netlik ve kontrast için 4K Ultra HD 60Hz video, 4:4:4 Saf Renkli alt örnekleme, Dolby Vision, Yüksek Dinamik Aralık (HDR10), Hibrit Log-Gama (HLG), eARC, 3D'yi ve BT.2020 düz geçiş destekleyen 6 HDMI girişi ve 1 çıkışa sahiptir. EARC - geliştirilmiş Ses Dönüş Kanalı - 3D ses iletimini doğrudan TV'den AV receiver’ınıza iletir.

 

GELİŞMİŞ VİDEO KONTROLLERİ

HDCP 2.3 işleme, tüm HDMI bağlantı noktalarında kullanılabilir ve kopya korumalı içeriğin keyfini çıkarmanızı sağlar. En yeni HD ve Ultra HD TV'ler, Blu-ray oynatıcılar ve oyun konsollarıyla kusursuz uyumluluğun tadını çıkarın.

 

YENİ NESİL VİDEO FORMATLARI

Dolby Vision ™, HDR10 ve HLG gibi en yeni 4K video teknolojileri sayesinde TV veya projektör video içeriğinizi mümkün olan en iyi görüntü ile izleyin. 4K / 60 Hz, Dolby Vision, HDR10, HLG, 4:4:4 renk çözünürlüğü ve BT.2020, olağanüstü parlaklık, kontrast ve renk ile en yüksek video kalitesini sağlar.

 

KOLAY KURULUM DENEYİMİ

Birlikte verilen AVR-X1600H DAB Hızlı Başlangıç Kılavuzu, nasıl başlayacağınıza ilişkin basit ve net talimatlar sağlar. TV'nizi HDMI aracılığıyla AVR-X1600H DAB'ye bağladıktan sonra, TV ekranınızda kurulumda adım adım ilerlemeniz için özel Denon Kurulum Yardımcısı görünür. Bir dizi renk kodlu hoparlör bağlantısı yatay olarak düzenlenir ve hoparlör kablolarını organize etmeyi ve bağlamayı kolaylaştırır.

 

AKILLI TV BAĞLANTISI

TV'nizle ilişkili HDMI CEC işlevselliği aracılığıyla Denon AVR-X1600H DAB'yi TV uzaktan kumandanızla kontrol edin. Akıllı Menü ana ekranı, kaynak ve surround modu seçimlerine, AV receiver ayar menüsüne ve dört Hızlı Seçim'e hızlı erişim sağlar.

 

DAHİLİ BLUETOOTH VE WI-FI BAĞLANTISI

Kablosuz ağınızın kalbi. Bluetooth, Wi-Fi ve AirPlay 2 kablosuz aktarma bağlantısı için Denon AVR-X1600H DAB, yoğun kentsel ortamlarda bile sağlam aktarım için gelişmiş bir çift antenli alıcı-verici sistemi ile donatılmıştır. En sevdiğiniz ses içeriğini akıllı cihazlarınızdan kablosuz olarak dinlemenin keyfini çıkarın.

Dahili HEOS teknolojisi ile her odada aynı şarkıyı çalabilir veya bağlı her oda için farklı bir şarkı seçebilirsiniz, seçim sizin. HEOS, zahmetsiz ses kontrolü sağlayan Amazon Alexa ve Google Asistan ile çalışır.

HEOS, ücretsiz ve premium Spotify, Deezer, Amazon Müzik, TuneIn, iHeart Radyo, Sound Cloud, SiriusXM, Tidal ve daha fazlasını destekler.

 

KONTROL SİZDE

Cebinizde daha iyi kontrol. İOS ve Android için ücretsiz Denon AVR Remote uygulaması, AVR-X1600H DAB'yi kullanmayı daha da kolaylaştırır; ses seviyesini ayarlayın, açın veya kapatın, müziği sessize alın, bir kaynak seçin veya kablosuz müzik aktarma için HEOS uygulamasına geçin. Denon AVR Remote uygulamasını ve HEOS uygulamasını bugün akıllı telefonunuza indirin. Hem iOS hem de Android için kullanılabilir.

Müziğinizi kontrol etmek için Amazon Alexa, Siri veya Google Asistan'ı kullanın.

 

GELİŞMİŞ SES İŞLEME

Hem müzik hem de filmlerden olağanüstü ses kalitesini yaşayın.

DSP GÜÇ İŞLEME

Müzik ve film ihtiyaçlarınız için inanılmaz güç. AVR-X1600H DAB muazzam güç işleme için gelişmiş bir DSP (Dijital Ses İşlemcisi) çipi içerir. Saniyede bir milyardan fazla hesaplama yapabilen dört 300MHz DSP çekirdeği ile AVR-X1600H en yeni video, ses ve işleme ihtiyaçlarını destekler.

 

ÇOKLU KAYNAK, ÇOKLU ODA

Denon AVR-X1600H DAB ile bir odada 5,2 kanal surround sesin, başka bir odada ayrı bir kaynak veya müzik akışının keyfini çıkarmak mümkündür. Bir odada başka bir aile üyesi kesintisiz olarak farklı bir bölgede müzik dinlerken bir film izleyin. Hoparlöre güç vermek için dahili amfileri kullanın.

 

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ SES İÇİN ÖN USB BAĞLANTI NOKTASI

En sevdiğiniz yüksek çözünürlüklü ses parçalarıyla mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarın. AKM 32 bit D/A dönüştürücülere sahip AVR-X1600H DAB, 24 bit/196 kHz'e kadar ALAC, FLAC ve WAV dahil olmak üzere birden çok kayıpsız dosya türüyle yüksek çözünürlüklü ses kod çözme özelliğine sahiptir. Ayrıca 2.8/5.6-MHz DSD dosyalarıyla da uyumludur (DSD, SACD'nin ses kodlama formatıdır). Bunları ön panel USB'si üzerinden bellek aygıtlarından veya ağ kaynakları üzerinden oynatın. AVR-X1600H DAB, MP3 ve WMA gibi diğer dosya türlerini de destekler.

 

PİKAP/VİNİL DESTEĞİ İÇİN FONO GİRİŞİ

Denon yaklaşık 50 yıldır pikaplar ve fono pre-amp'ler geliştirmektedir. Birlikte verilen fono girişi ile AVR-X1600H DAB pikapınızı bağlamanızı ve vinil kayıtlarınızı oynatmanızı sağlar. Olağanüstü kalite ve ses ile koleksiyonunuzun keyfini çıkarın.

 

ÇİFT SUBWOOFER ÇIKIŞLARI

Kendinizi eşit olarak dağıtılmış, doğru baslara bırakın. AVR-X1600H DAB, düşük frekansları yumuşatmak ve daha iyi dağılım sağlamak için iki subwoofer çıkışına sahiptir. Sesli pikler veya dipler yok; sadece güçlü, odayı dolduran bas.

 

EN SON SES ASİSTANLARI İLE ÇALIŞIR

 

 

 

 

 

Önde gelen ses hizmetlerinden zahmetsiz ses kontrolünün ve tam esnekliğin tadını çıkarın. Akıllı bir hoparlör veya telefon kullanarak Amazon Alexa, Google Asistan, Apple Siri ve üst düzey akıllı ev otomasyonu Josh.ai ile komutlar söyleyin. En sevdiğiniz müziği çalmanızı, sesi açmanızı, bir sonraki parçaya geçmenizi, girişleri değiştirmenizi ve daha fazlasını isteyin. Ses servisleri arasında geçiş yapın veya kullanmak için bir favori seçin, seçim sizin. İşlevsellik ses aracısına göre değişir.

Benzer Ürünler