Denon DCD-800NE Siyah AL32 İşleme USB CD Çalar
Denon DCD-800NE Siyah AL32 İşleme USB CD Çalar
Denon DCD-800NE Siyah AL32 İşleme USB CD Çalar
Denon DCD-800NE Siyah AL32 İşleme USB CD Çalar
Denon DCD-800NE Siyah AL32 İşleme USB CD Çalar

Denon DCD-800NE Siyah AL32 İşleme USB CD Çalar

Marka : Denon
Fiyat : €450,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺4.540,90(KDV Dahil)
₺1.513,63 'den başlayan taksitlerle

Denon DCD-800NE AL32 İşleme USB CD Çalar / Entegre USB bağlantı noktasına sahip Denon DCD-800NE CD Çalar ile yüksek çözünürlüklü ses ve disk oynatmanın keyfini çıkarın.

Denon DCD-800NE AL32 İşleme USB CD Çalar

Entegre USB bağlantı noktasına sahip Denon DCD-800NE CD Çalar ile yüksek çözünürlüklü sesi ve ustaca üretilmiş şarkıları dinleyin. Gelişmiş AL32 Processing Plus, yenilikçi bir devre yapısı ile birleştiğinde, kayıtların doğru bir şekilde yeniden üretilmesini ve orijinal sese sadık kalmasını sağlar. Bir CD çalardan daha fazlası olan DCD-800NE, amfiye en yüksek kalitede ses sinyalleri sağlar ve USB bağlantı noktası PCM192 / 24 ve DSD 2.8 MHz / 5.6 MHz'e kadar yüksek çözünürlüklü oynatmayı destekler. Titreşime dayanıklı tasarım, amplifikatörler içindeki ağır bileşenlerin olumsuz ses efektlerini azaltır, böylece ses kalitesi Denon standartlarını karşılar. Ve 100 yıldan fazla bir süredir ses bileşenleri üretme mirasıyla, beklentilerinizi aşan yüksek çözünürlüklü ses elde etmek için Denon'a güvenin.

 

İLERİ AL32 İŞLEME PLUS

DCD-800NE, Denon'un en son analog dalga formu çoğaltma teknolojisindeki en son Advanced AL32 Processing Plus ile donatılmıştır. Advanced AL32 Processing Plus, yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarını destekleyen veri enterpolasyon algoritmalarını kullanır. Algoritma, büyük miktarda veri öncesi ve sonrasında olması gereken noktaları ekler, dalga formunu düzeltir ve dijital kayıt sırasında kaybolan bilgileri geri yükler. Ortaya çıkan oynatma son derece ayrıntılı, parazitsiz, alt aralıkta zengin ifade ve orijinal sese güzel sadık. Şarkıları sanatçının istediği gibi dinleyin.

 

CD, CD-R / RW, MP3, WMA VE USB DESTEKLİ

Toplanan modern yüksek çözünürlüklü ses için genişletilmiş disk ve USB desteğinin keyfini çıkarın. DCD-800NE, CD, CD-R / RW, MP3 ve WMA formatlarını çalar. Veya DSD 2.8 MHz / 5.6 MHz, FLAC, WAV, AIFF, ALAC'ı yüksek çözünürlükte duymak için USB'nizi takın. En sevdiğiniz modern yüksek çözünürlüklü formatları dinleyin ve DCD-800NE'nin sağladığı güçlü sadakati hissedin.

 

ÖZENLE SEÇİLMİŞ BİLEŞENLER İLE BÜTÜNLÜĞÜ İNŞA ET

100 yıldan fazla bir süredir üstün ses bileşenleri tasarlama mirasıyla Denon ürününüzün sıkı testlerden geçtiğine güvenin. DCD-800NE ve Hi-Fi bileşenlerinin genel estetiği, ses kalitesi ve tasarım bütünlüğü uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir.

 

Bozulmamış Ses için Titreşime Dayanıklı Tasarım

Titreşime dayanıklı tasarım, amplifikatörler içindeki ağır bileşenlerin olumsuz ses efektlerini azaltır, böylece ses kalitesi Denon standartlarını karşılar. Güç transformatörleri, istenmeyen titreşimi önlemek için DCD-800NE tabanının yakınına ve izolatörlerin hemen üstüne monte edilmiştir. Transformatörü indirerek, şasiyi çevreleyen titreşim azalır ve bozulmamış sese neden olur.

 

DAC Master Clock Tasarımı

Dijital devreleri doğru şekilde senkronize etmek için DCD-800NE, saat sinyalleri verildiğinde DAC'yi master olarak gören bir DAC Master Clock tasarımı ile üretilmiştir. Olağanüstü kalitede üretilen ana saat, titreşimi baskılayan ve D / A dönüşümünde optimum hassasiyet sağlayan DAC'ye hemen bitişiktir. Yarı iletken çalışması için referans görevi görür ve dijital ses devresini optimize eder. İki entegre saat osilatörü, her biri bir örnekleme frekansına (44.1 kHz ve 48 kHz) hitap eden faz gürültüsünü azaltır. DAC Master Clock, yuvarlama olmadan 44.1kHz'den 192kHz'e ve hatta DSD5.6MHz'e kadar çoklu örnekleme frekansları için olağanüstüdür.

 

Minimize edilmiş Sinyal Yollarına Sahip Gelişmiş Devre

DCD-800NE'deki devre modelleri, sinyal yollarını mümkün olduğunca kısa yapmak için özenle tasarlanmıştır. Daha kısa devrelerde, devreler ile sol ve sağ kanallar arasındaki parazit azalır ve ses sinyalleri üzerindeki olumsuz etkiler en aza indirilir. Sonuç olarak, DCD-800NE'deki devre yolları temiz, son derece şeffaf ve orijinal kayda sadık ses üretir.

 

Pure Direct Modu

DCD-800NE'de Pure Direct Modu ile dinleyin. Pure Direct Modu, sesi aksi takdirde sinyali renklendirebilecek DSP işlemlerini atlayarak doğrudan amplifikatörlere besler. Duyduklarınız temiz, ayrıntılı, doğru ses.

 

Optik ve Koaksiyel Dijital Çıkış

 

 

 

 

DCD-800NE, bir amplifikatörün veya AV alıcının dijital girişine bağlanmak için bir Optik ve bir Koaksiyel dijital çıkışa sahiptir.

Benzer Ürünler