Denon DHT-S216 Bluetooth Özellikli Soundbar
Denon DHT-S216 Bluetooth Özellikli Soundbar
Denon DHT-S216 Bluetooth Özellikli Soundbar
Denon DHT-S216 Bluetooth Özellikli Soundbar
Denon DHT-S216 Bluetooth Özellikli Soundbar
Denon DHT-S216 Bluetooth Özellikli Soundbar
Denon DHT-S216 Bluetooth Özellikli Soundbar
Denon DHT-S216 Bluetooth Özellikli Soundbar
Denon DHT-S216 Bluetooth Özellikli Soundbar

Denon DHT-S216 Bluetooth Özellikli Soundbar

Marka : Denon
Fiyat : €310,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺5.461,42(KDV Dahil)
₺1.820,47 'den başlayan taksitlerle

Denon DHT-S216 DTS Virtual: X ve Bluetooth Özellikli Soundbar / DTS Virtual özellikli hepsi bir arada soundbar: TV ve filmler sırasında gelişmiş bas ve tertemiz diyalog için X 3D ses, DHT-S216 güçlü bir ev sineması surround ses deneyimi yaratır.

Denon DHT-S216 DTS Virtual: X ve Bluetooth Özellikli Soundbar
 
AV receiverlarda pazar liderinden beklediğiniz gibi, Denon DHT-S216 ile herhangi bir TV'yi ev eğlence merkezine dönüştürebilirsiniz. Düşük profilli, duvara monte edilebilir soundbar, güçlü bir ev sineması surround ses deneyimi oluşturmak için güçlü dahili subwoofer'ları, Dolby Digital Decoding ve DTS Virtual: X 3D ses teknolojisine sahiptir. Günümüzün HD ve 4K TV'leriyle tamamen uyumlu olan dahili 4K UHD HDMI (ARC ile 1 giriş / 1 çıkış) net görüntüler ve şaşırtıcı ses kalitesi sunar. TV'nizi, Blu-ray'inizi veya diğer cihazlarınızı HDMI (Ses Dönüş Kanalı ile) ve Optik veya AUX girişleri aracılığıyla hızlı bir şekilde bağlayın veya Bluetooth üzerinden en sevdiğiniz müzikleri kolayca dinleyin. Minimum, düşük profilli bir tasarımda dinamik sinema kalitesinde sesi destekleyen iki dahili subwoofer ile ayrı bir subwoofer'a ihtiyacınız olmayacak.
 
3D SESE YÜKSELTİN
İki dahili subwoofer, çift orta sınıf sürücü ve iki 1 ”tweeter ile Denon üstün kaliteli sese geçtiğinizde inanılmaz bir film ve TV şovu ses deneyiminin keyfini çıkaracaksınız.
 
EVRENSEL UYUMLULUK
DHT-S216, tüm HD ve 4K TV'lerle çalışır. Akıllı TV'nizden ve diğer bağlı kaynaklardan HDMI Ses Dönüş Kanalı (ARC) aracılığıyla DHT-S216'ya ses göndermek için verilen HDMI kablosunu kullanın. HDMI kullanılması, Denon DHT-S216'nın TV'nizin uzaktan kumandasıyla kontrol edilmesini de sağlar.
 
DTS Virtual:X ile 3D Ses
DTS Virtual:X ile DHT-S216, çok kanallı bir ev sineması surround ses hoparlör sistemini gerçekçi bir şekilde simüle etmek için gelişmiş psikoakustik algoritmalar kullanır. Sanal Yükseklik ve Sanal Surround sayesinde gelişmiş bas, tertemiz diyalog ve tüm alanı kaplayan sesin keyfini çıkarın.
 
Kablosuz Müzik Aktarımı için Bluetooth Uyumluluğu
En sevdiğiniz parçalar parmaklarınızın ucunda. Bluetooth üzerinden kolayca müzik aktarımı yapmak için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi DHT-S216 ile eşleştirin.
 
ARC’li 4K HDMI
4K / 60 Hz ve HDCP 2.2'yi destekleyen 4K UHD HDMI (ARC ile 1 giriş / 1 çıkış) ve tek bir HDMI kablosu (kutuya dahil) ile akıllı TV'nize ve diğer kaynaklara yerleşik akış uygulamalarından ses gönderin.
 
Dolby Digital ve DTS Kod Çözme
Dolby Digital ve DTS kod çözme ile Blu-ray, oyun konsolları ve TV'lerinizin aktarma uygulamalarından surround ses simülasyonunun keyfini çıkarın.
 
Denon Diyalog Geliştirici
Denon Dialogue Enhancer, filmler ve TV şovları için ideal olan 3 farklı modla diyalog anlaşılırlığını geliştirir. Genel ses seviyesini ayarlamak zorunda kalmadan diyaloğu bile açabilirsiniz.
 
Her Durumda Ses Modu
DHT-S216, filmler, müzik dinleme ve gece modu için optimize edilmiş önceden ayarlanmış EQ modlarına sahiptir. Bir aksiyon sahnesinin basını arttırmak veya diyalog sesini daha net hale getirmek için Film modunu seçin. Daha geniş bir ses alanı ve eşit dağılım için Müzik modunu seçin. Ya da bas seslerini düşürmek için Gece moduna geçin ve sessiz olma zamanı geldiğinde diyaloğu ön plana çıkarın.
 
Düşük Profilli Tasarım ve Duvara Monte Edilebilir
2 "(60mm) boyunda, Denon DHT-S216 çoğu alana sığar ve TV'nizin alt kenarını engellemeden TV'nizin önüne yerleştirilebilir. Birlikte verilen montaj şablonuyla duvara monte etmek de kolaydır.
 
Kolay Kurulum ve Kullanıcı Deneyimi
DHT-S216 soundbarını verilen HDMI kablosuyla veya Optik girişle TV'nize hızlı bir şekilde bağlayın. HDMI ARC ile bağlandıktan sonra, TV uzaktan kumandanızla soundbar ses seviyesini sorunsuz bir şekilde kontrol edebilirsiniz.