Denon DHT-S516H Kablosuz Subwoofer ve HEOS Uygulamalı Soundbar
Denon DHT-S516H Kablosuz Subwoofer ve HEOS Uygulamalı Soundbar
Denon DHT-S516H Kablosuz Subwoofer ve HEOS Uygulamalı Soundbar
Denon DHT-S516H Kablosuz Subwoofer ve HEOS Uygulamalı Soundbar
Denon DHT-S516H Kablosuz Subwoofer ve HEOS Uygulamalı Soundbar
Denon DHT-S516H Kablosuz Subwoofer ve HEOS Uygulamalı Soundbar
Denon DHT-S516H Kablosuz Subwoofer ve HEOS Uygulamalı Soundbar
Denon DHT-S516H Kablosuz Subwoofer ve HEOS Uygulamalı Soundbar

Denon DHT-S516H Kablosuz Subwoofer ve HEOS Uygulamalı Soundbar

Marka : Denon
Fiyat : €1.000,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺10.111,10(KDV Dahil)
₺3.370,37 'den başlayan taksitlerle

Denon DHT-S516H Kablosuz Subwoofer ve HEOS Uygulamalı Soundbar / Kablosuz subwoofer ve dahili HEOS ile Denon DHT-S516H soundbar, en sevdiğiniz filmlere, müziklere ve oyunlara güç ve boyut katar. Tüm kablolar dahildir.

Denon DHT-S516H Kablosuz Subwoofer ve HEOS Uygulamalı Soundbar

Denon DHT-S516H soundbar ve HEOS Yerleşik kablosuz subwoofer ile en sevdiğiniz filmlere, müzik ve video oyunlarına olağanüstü boyut, netlik ve güç katın. Denon DHT-S516H, gelişmiş DSP işleme, Yüksek Çözünürlüklü ses çalma desteği ve güçlü bir kablosuz subwoofer ile çift amplifikatörlü orta woofer'lar ve tweeter'lar içerir. Ses Dönüş Kanalı (ARC) içeren HDMI girişi ve çıkışı ile TV'nize tek telli bağlantının keyfini çıkarın. Sürükleyici ses için Dolby Digital, Dolby Digital Plus ve DTS kod çözme. HEOS Built-in, AirPlay 2 ve Bluetooth ile en sevdiğiniz müzik hizmetlerini kablosuz olarak aktarın. Amazon Alexa veya Google ses kontrolü sayesinde eller serbest kullanım kolaylığı. Basitleştirilmiş kurulum için tüm kablolar dahildir.

 

GÜÇLÜ EV SİNEMA SESİ

İki sürücülü iki orta-woofer, iki tweeter ve iki sürücülü güçlü bir kablosuz subwoofer ile eşleştirilmiş gelişmiş DSP işleme, en sevdiğiniz filmlere ve TV şovlarına boyut ve derinlik katar.

 

Popüler Surround Ses Formatlarını Destekler

Ne izlerseniz veya dinlerseniz dinleyin, Dolby Digital, Dolby Digital Plus ve DTS kod çözme, sürükleyici bir surround ses deneyimi sunar.

 

ARC Destekli 4K HDMI

HDMI giriş ve çıkışında, soundbardan TV'nize tek kablo bağlantısı için Ses Dönüş Kanalı (ARC) bulunur. HDCP 2.2, Dolby Vision ve HDR10 ile 4K'yı destekler.

 

Basitleştirilmiş Kurulum

Dahili Optik, HDMI, Ethernet ve IR blaster kabloları ile DHT-S516H, kablo hayal kırıklığını yaşamadan ev sineması keyfinize hızlı bir şekilde başlamak için gereken her şeye sahiptir. Uyumluluk endişesini ortadan kaldırmak için herhangi bir TV ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

 

Dahili HEOS ile Kablosuz Müzik Aktarımı

HEOS Built-in teknolojisi ile en sevdiğiniz müzikleri kablosuz olarak aktarın. İOS ve Android için sunulan ücretsiz HEOS uygulamasıyla kablosuz, tüm ev ses deneyimini yaşayın. Ek HEOS Yerleşik AV alıcıları, sistemleri, soundbarlar ve hoparlörleriyle, her yerde aynı şarkıyı çalmayı veya bağlı her oda için farklı şarkıları seçmeyi seçebilirsiniz. Spotify Premium ve ücretsiz, TIDAL, TuneIn İnternet Radyosu, SoundCloud, Amazon Müzik, Napster, Deezer veya yerel müzik dosyası kitaplıklarınızdan müzik çalma özelliği yerleşiktir ve keyfini çıkarmaya hazırdır.

 

Amazon Alexa ile çalışır

Ücretsiz HEOS Ev Eğlence Becerisini etkinleştirin ve Amazon Alexa ve sesinizle ahizesiz konuşun. Sözcüğü söyleyin ve DHT-S516H soundbar ses seviyesini ayarlar, bir sonraki parçaya atlar ve daha fazlasını yapar. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya eşdeğerini gerektirir.

 

Google Asistan ile çalışır

HEOS uygulamasında müzik başlatın, ardından Google Asistanınızdan ses seviyesini kontrol etmesini, çalmasını, duraklatmasını, parçaları atlamasını ve daha fazlasını isteyin. Google Asistan uygulaması ve Google Home, Google Home mini veya eşdeğerini gerektirir.

 

Apple AirPlay 2 ve Siri ile çalışır

DHT-S516H soundbarınızda kablosuz olarak müzik aktarımı yapmak için AirPlay 2'yi kullanın veya evinizi müzikle doldurmak için diğer AirPlay uyumlu hoparlörlerle gruplandırın.

Apple Music ve Spotify gibi favori müzik servislerinizden ses aktarımı gerçekleştirin veya herhangi bir iPhone, iPad, Mac veya Apple TV'den YouTube ve Netflix gibi servislerden videolar izleyin ve hoparlörlerin AirPlay 2 kaynaklarıyla mükemmel şekilde senkronize edilmiş sesi dinleyin.

AirPlay 2 ayrıca çok odalı sesi destekler - sorunsuz ses çalma sağlamak için içeriği gelişmiş AirPlay 2 uyumlu cihazlara eşzamanlı olarak kablosuz olarak birden fazla AirPlay 2 uyumlu cihaza aktarın. AirPlay 2, Apple Music veya Home uygulamasında uyumlu ses cihazlarının kontrolünü ve gruplanmasını sağlar. AirPlay 2 uygulama içi veya sesinizle Siri aracılığıyla kullanın.

 

Bluetooth Müzik Aktarımı

Doğrudan akıllı telefon, tablet veya diğer uyumlu cihazlardan müzik bağlayın ve çalın.

 

Tüm Popüler Aktarma Formatlarını destekler

İster ağ üzerinden aktarma gerçekleştirin, ister daha önce kaydedilmiş parçaları çalmak için bir USB bağlayın, yüksek çözünürlüklü oynatma ile en iyi müzik dinleme deneyiminin keyfini çıkarın. DSD (2.8, 5.6 MHz), FLAC, WAV, ALAC (192/24), MP3, WMA ve AAC dosya oynatma gibi en zorlu yüksek kaliteli ses ve yüksek çözünürlüklü ses formatlarını destekler.

 

Film, Müzik ve Gece Modları

DHT-S516H, film ve müzik dinlemek için optimize edilmiş önceden ayarlanmış EQ modlarına sahiptir. Bir aksiyon sahnesinin basını yumruklamak veya diyalog sesini daha net hale getirmek için Film modunu seçin. Daha geniş bir ses alanı ve eşit dağılım için Müzik modunu seçin. Ya da bas sesini azaltmak ve işleri kısma zamanı geldiğinde net diyalog için Gece moduna geçin.

 

Duvara monte edilebilir

Soundbar'ı bir rafa veya duvara kolayca monte edin - seçim sizin.

 

Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı

1910 yılında kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD çalarını ve Dolby Atmos özellikli AV alıcısını üretmeye kadar ses teknolojisinde derin bir “ilk” mirasına sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.