Denon DHT-S716H HEOS Özellikli Premium Soundbar
Denon DHT-S716H HEOS Özellikli Premium Soundbar
Denon DHT-S716H HEOS Özellikli Premium Soundbar
Denon DHT-S716H HEOS Özellikli Premium Soundbar
Denon DHT-S716H HEOS Özellikli Premium Soundbar
Denon DHT-S716H HEOS Özellikli Premium Soundbar
Denon DHT-S716H HEOS Özellikli Premium Soundbar

Denon DHT-S716H HEOS Özellikli Premium Soundbar

Marka : Denon
Fiyat : €1.350,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺24.793,96(KDV Dahil)
₺8.264,65 'den başlayan taksitlerle

Denon DHT-S716H HEOS Özellikli Premium Soundbar / Ev sineması deneyiminizi Denon DHT-S716H premium tam kapsamlı soundbar ile yükseltin. Ses uzmanı tarafından getirilen yüksek kaliteli eğlenceye kendinizi kaptırın.

Denon DHT-S716H HEOS Özellikli Premium Soundbar
 
Ev sinema sistemindeki AV alıcı pazar lideri olan Denon DHT-S716H premium soundbar, tek bir cihazdan gerçek bir sinema deneyimi sunar. Bu tek kompakt soundbar doğrudan TV'nizin altına sığar ve yüksek çözünürlüklü Dolby TrueHD / DTS-HD Master Audio surround ses kod çözme ile üstün sesin keyfini çıkarmanızı sağlar. HEOS Built-in ve Bluetooth® ile Spotify (ücretsiz ve Premium), Amazon Müzik, TIDAL, TuneIn İnternet Radyosu ve daha fazlası gibi çevrimiçi hizmetlerden müzik aktarımı gerçekleştirin. Dört 4K UHD HDMI girişi, daha iyi görüntü kalitesi ve benzersiz Denon sesi için TV'nize ve medya cihazlarınıza kolayca bağlanır. Hemen kullanıma hazır bir deneyim için kablolar dahildir.
 
ZENGİN, SÜRÜKLEYİCİ EV SİNEMA SESİ
Performansa göre ayarlanmış bir dizi sürücü, Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio surround ses kod çözme ile filmleriniz, TV şovlarınız ve oyunlarınız için sizi içine çeken, odayı dolduran ev sineması sesiyle karşılaşacaksınız.
 
KABLOSUZ DSW-1H SUBWOOFER EKLE
İsteğe bağlı DSW-1H Subwoofer'ı DHT-S716H soundbara bağlayarak sismik bas elde edin ve herhangi bir kablo kullanmadan nefes kesici bir 3.1 kurulumu oluşturun.
 
DÜŞÜK PROFİL TASARIM
3 inçin hemen altında olan Denon DHT-S716H, çoğu alana sığar ve alt kenarını veya IR uzaktan kumanda sensörünü engellemeden TV'nizin önüne yerleştirilebilir. Ürünle birlikte verilen montaj şablonuyla duvara monte etmek de kolaydır
 
ARC Destekli 4K HDMI
Dört HDMI girişi, eşsiz bir geniş eğlence deneyimi için 4K Ultra HD geçişi, HDCP 2.2, HDR ve Dolby Vision'ın yanı sıra ARC desteğini destekler.
 
Olağanüstü Denon Ses Tasarımı
Altı kanallı yüksek verimli, serin çalışan D Sınıfı dijital amplifikasyon, herhangi bir ses kaynağından saf ve ayrıntılı bir ses sunmak için ayarlanmıştır.
 
Yerleşik HEOS ile Kablosuz Müzik Aktarımı
HEOS Built-in teknolojisi ile en sevdiğiniz müzikleri kablosuz olarak aktarın. İOS ve Android için sunulan ücretsiz HEOS uygulamasıyla kablosuz, tüm ev ses deneyimini yaşayın. Ek HEOS Yerleşik AV alıcıları, sistemleri, soundbarlar ve hoparlörleriyle, her yerde aynı şarkıyı çalmayı veya bağlı her oda için farklı şarkıları seçmeyi seçebilirsiniz. Spotify Premium ve ücretsiz, TIDAL, TuneIn İnternet Radyosu, SoundCloud, Amazon Müzik, Napster, Deezer veya yerel müzik dosyası kitaplıklarınızdan müzik çalma özelliği yerleşiktir ve keyfini çıkarmaya hazırdır.
 
Amazon Alexa ile çalışır
Ücretsiz HEOS Ev Eğlence Becerisini etkinleştirin ve Amazon Alexa ve sesinizle ahizesiz konuşun. Sözcüğü söyleyin ve DHT-S716H soundbar ses seviyesini ayarlar, bir sonraki parçaya atlar ve daha fazlasını yapar. Alexa uygulaması ve Amazon Echo, Dot veya eşdeğerini gerektirir.
 
Google Asistan ile çalışır
HEOS uygulamasında müzik başlatın, ardından Google Asistanınızdan ses seviyesini kontrol etmesini, çalmasını, duraklatmasını, parçaları atlamasını ve daha fazlasını isteyin. Google Asistan uygulaması ve Google Home, Google Home mini veya eşdeğerini gerektirir.
 
Bluetooth Müzik Aktarımı
Doğrudan akıllı telefon, tablet veya diğer uyumlu cihazlardan müzik bağlayın ve çalın.
 
Tüm Popüler Aktarma Formatlarını destekler
İster ağ üzerinden aktarma gerçekleştirin, ister daha önce kaydedilmiş parçaları çalmak için bir USB bağlayın, yüksek çözünürlüklü oynatmayla mükemmel müzik dinleme deneyiminin keyfini çıkarın. DSD (2.8, 5.6 MHz), FLAC, WAV, ALAC (192/24), MP3, WMA ve AAC dosya oynatma gibi en zorlu yüksek kaliteli ses ve yüksek çözünürlüklü ses formatlarını destekler.
 
Her TV için Kurulum Kolaylığı
Dahili Optik, HDMI, Ethernet ve IR blaster kabloları ile DHT-S716H, kablo hayal kırıklığını yaşamadan ev sineması keyfinize hızlı bir şekilde başlamak için gereken her şeye sahiptir. Uyumluluk endişesini ortadan kaldırmak için herhangi bir TV ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.
 
Hızlı Seçimler
Sık kullandığınız işlevlere ve radyo istasyonlarına kolay erişim için altı Hızlı Seçim düğmesi programlanabilir.
 
Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı
1910 yılında kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD çalarını ve Dolby Atmos özellikli AV alıcısını üretmeye kadar ses teknolojisinde derin bir “ilk” mirasına sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.