Denon PMA-30 Silver 2 Kanal Bluetooth Stereo Amplifikatör
Denon PMA-30 Silver 2 Kanal Bluetooth Stereo Amplifikatör
Denon PMA-30 Silver 2 Kanal Bluetooth Stereo Amplifikatör
Denon PMA-30 Silver 2 Kanal Bluetooth Stereo Amplifikatör
Denon PMA-30 Silver 2 Kanal Bluetooth Stereo Amplifikatör

Denon PMA-30 Silver 2 Kanal Bluetooth Stereo Amplifikatör

Marka : Denon
Fiyat : €540,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺5.459,99(KDV Dahil)
₺1.820,00 'den başlayan taksitlerle

Denon PMA-30 Silver 2 Kanal Kompakt Bluetooth Stereo Amplifikatör

Denon PMA-30 Silver 2 Kanal Bluetooth Stereo Amplifikatör

Dijital Entegre Stereo Amplifikatör

Kompakt, şık bir tasarımdan üstün ses kalitesinin keyfini çıkarın. Denon PMA-30, standart bileşen amplifikatörünüzü değiştirir ve modern bağlantı sunar. Kablosuz Bluetooth bağlantısıyla taşınabilir aygıtınızdan en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarın. Optimum kablosuz ses kalitesi için PMA-30, CD kalitesinde ses sağlayan Qualcomm apt-X Düşük Gecikme çözümü özelliğine sahiptir. Bir set üstü kutu ya da TV gibi dijital ses kaynakları ile uyumlu olmak için birçok dijital giriş, eski analog kaynaklar için analog bir stereo girişi bulunmaktadır. PMA-30, en geniş aralıktaki hoparlör türleri ile uyumluluk için kanal başına 40 watt olarak 4 ohm derecelendirilmiştir. Lüks tasarım, her yere uyacak şekilde boyutlandırılmıştır ve yatay veya dikey olarak konumlandırılabilir. DCD-50 eşleşen CD Çalar'ı ekleyin ve modern oturma odanız için mükemmel bir stereo sisteme sahip olacaksınız.

 

Bespoke Hi-Fi components taken from Denon’s high-end "NE series"

We have employed a large number of audio electrolytic capacitors, resistors, film capacitors that are also used in the "NE series", a new generation of Denon's renowned Hi-Fi components. These optimum parts were selected by our lead sound engineer only after repeated auditions. To further refine sound quality, we introduced custom parts developed in collaboration with electrolytic capacitors parts manufacturers.

 

Full Digital Processing

Since the PMA-30 employs has a digital input type Class D amplifier, when playing back a digital source, it is possible to perform all processing from input to output in the digital domain. This makes it possible to eliminate the influence of external noise which becomes a problem with analogue amplifiers, delivering a broad soundstage with excellent transparency and resolution.

 

Güçlü ve ayrıntılı ses

Gelişmiş amplifikatör bölümü, Denon'un benzersiz HiFi mühendislik teknolojileri sayesinde kompakt bir form faktöründen şaşırtıcı bir ses sunar. Tam dijital amplifikatör sistemi, 40W'da 4 ohm'a kadar yüksek amplifikatör verimliliği ile üstün ses duyarlılığı sunar. Üstün kaliteli çok yönlü hoparlör konnektörleri, hoparlör kablolarını çıplak tel, pin bağlantıları ve tekli fiş konnektörleri vasıtasıyla bağlamanıza izin verir.

 

BTL configuration Class D power amplifier

The amplifier circuit is equipped with a Class D power design boasting a 40W + 40W (4 Ω) rated output when driving both channels. It implements the BTL configuration that powerfully drives speakers by using two power amplifiers per channel. The PWM processor, which is the heart of the Class D power amplifier, is equipped with a high-noise design that offers low noise over a wide band. For both PWM processor and power stage power supply circuit, Denon uses a high-quality custom condenser exclusively developed for the company after extensive consultation from the company’s sound engineers. This delivers excellent spatial expression and a power that belies the compact nature of the PMA-30. In addition, Denon uses bespoke oxygen-free copper (OFC) wire and manganese zinc core inductors and Hi-Fi quality film capacitors for the low pass filter circuit for superior sound quality.

 

Master clock design

Making use of an advanced Adopt master clock design that employs a digital audio interface, the PMA-30 offers ultra-low jitter. By precisely synchronizing each digital circuit with the high-quality master clock, the finest audio reproduction with reduced jitter is realized.

 

Yüksek Çözünürlüklü Ses desteği

PMA-30'un 24 bit / 192 kHz'e kadar ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyaları dijital girişler vasıtasıyla çözebilme özelliği sayesinde yüksek çözünürlüklü sesi inanılmaz derecede gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Müziğiniz daha önce böyle ses vermedi.

 

NFC ve aptX Düşük Gecikmeli Bluetooth

Ön paneldeki Bluetooth butonu aracılığıyla hızlı ve kolay eşleştirme özelliğine sahip PMA-30'un Bluetooth bağlantısı yoluyla taşınabilir aygıtlarınızdan en sevdiğiniz ses parçalarını aktarın. CD kalitesinde ses çalma için PMA-30, dudak senkronizasyon sorunları olmaksızın video kaynaklarından ses çalınırken optimum zaman senkronizasyonu sağlayan en son nesil Qualcomm aptX Düşük Gecikmeli kod çözücüye sahiptir.

 

Yüksek kaliteli kulaklık çıkışı

En iyi ses kalitesi için PMA-30, tamamen ayrı bir final çıkış bölümü ile eşleştirilmiş bir yüksek hızlı ultra düşük bozulma geniş bant op amplifikatör özelliğine sahip olan özel bir kulaklık amplifikatör devresi ile donatılmıştır. PMA-30, en geniş kulaklık çeşitlerini içerecek şekilde, kulaklık empedansının ve amplifikatör kazancının uygun şekilde eşleştirilmesini sağlayan, düşük, orta ve yüksek empedanslı kulaklıklar için 3 ayarla ayarlanabilen bir kulaklık empedansı kontrolüne sahiptir. Kulaklık girişi, birinci sınıf ev ve profesyonel stüdyo kulaklık modelleriyle uyumlu bir 6.3mm konektör içerir.

 

Zarif bir şekilde tasarlanmış saf sınıf

Denon Design Series, yumuşak görünümlü alüminyum, parlak gümüş ton vurguları ve parlak ve mat siyah yüzey karışımıyla ön plana çıkmaktadır. Canlı OLED ekranlar, ikonları ve metni kullanarak bir bakışta bilmeniz gereken her şeyi anlatır. Ve PMA-30 ve DCD-50, yatay veya dikey olarak kullanıldığında da doğru durumda bulunur.

 

Temel tarzda gerçek bir Hi-Fi

 

 

 

Design Series, tamamen mükemmel ses ve maksimum stille ilgilidir. Sadece Denon'un sofistike dijital teknolojisi ve bir asırlık ses mühendisliği uzmanlığını tüm bu performansı kompakt ve eşsiz bir tasarımla birleştirmek mümkün olmuştur. Design Series'e bakın; bunun hiçbir şeyden yoksun olmadığını, güzellik ile performansı birleştireceğini kabul edersiniz. Design Series’i dinleyin ve şaşırmaya hazırlanın.

Benzer Ürünler