Kef R5 Walnut
Kef R5 Walnut
Kef R5 Walnut
Kef R5 Walnut
Kef R5 Walnut
Kef R5 Walnut
Kef R5 Walnut
Kef R5 Walnut
Kef R5 Walnut

Kef R5 Walnut

Marka : KEF
Fiyat : $3,052.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺28.126,92(KDV Dahil)
₺9.375,64 'den başlayan taksitlerle

KEF R5 Walnut Kule Tipi Hifi Hoparlör

KEF R5 Kule Tipi Hifi Hoparlör

Üç yollu kompakt Hifi Kule Hoparlör

KEF mühendislerini bile şaşırtan uyum. Kompakt yapısının uyumu sayesinde müziğin ve filmlerinizin sesine olan etkisine inanamayacaksınız.

 


KEF HAKKINDA

1961 yılında kurulan İngiliz hoparlör üreticisi KEF, ilk günden itibaren sektöründe sesteki mükemmelliğin gururlu bir öncüsü olmuştur. Kent Engineering & Faundry kelimelerinin kısaltması olarak İngiltere'nin Kent şehrinde Raymond Cooke ile doğan ve tüm dünyaya kalitesini yaymış olan KEF, 2018 itibariyle GP Acoustics çatısı altında faaliyetlerine devam eden Hi-Fi ses ürünleri üreticisidir.

 

Zarif R5, 125 mm'lik (5 inç) orta kademe sürücülü bir Uni-Q ve inanılmaz ayrıntılar için 25 mm (1 inç) alüminyum tweeter içerirken, çift 130 mm (5.25 inç) hibrit alüminyum bas sürücüleri size sesi yeniden hissettirecek.
 

 

Aynı kalan tek şey adı

Yeni KEF R Serisi her bir parçası ile yeniden tasarlandı. Onlarca yıllık tecrübe ve bitmeyen müzik tutkusu yeni R Serisinde bir araya geldi. Referans Serisindeki yenilenen ve geliştirilen teknolojilerle birleştiren yeni R Serisi, daha fazla ayrıntı, daha derin hissiyat ve çok daha fazla heyecan sunar.

 

R Serisi

Üç farklı Kule tipi, merkez hoparlör ve raf tipi hoparlörleri ile R serisi, tam bir sahne performansı almanızı sağlayan her biri kendi sınıfında en iyi performansı sunmaya adamış birer başyapıttır.

 

R Serisi Referans ile geliştirildi

KEF'te Referans Serisi, en son teknolojik yeniliklerin evidir. Bu başarı, sektördeki en iyi mühendisler tarafından çalışkan, yaratıcı araştırmaların ve gelişimin sonucudur. Yeni R SerisiReferans Serisi için elde edilen teknolojilerden, materyallerden ve gelişmelerden faydalanır.

 

Müziği hisset

Dış dünyayı unutmak ve kendinizi müziğin dünyasında kaybetmek istediğinizde, R Serisi sizi oraya taşımaya söz verir. KEF'te mükemmel hoparlör geliştirme arayışı 50 yıldan aşkın bir süredir tutku ile her gün devam etmekte. Sizin gibi bizde sadece müzik dinlemek istemiyoruz; onu deneyimlemek, içine girmek ve her melodi ile onun bir parçasını hissetmek istiyoruz.

 

Gerçek hikaye sestir

Film dünyasında, en iyi ses mühendisleri daha harika ses bağlarını dokuma yeteneğine sahipler ve yeni R Serisi, olağanüstü bir surround ses deneyimiiçin gerekli olan doğal ve uyumlu sesi sunan, filmlerden en iyi sonucu almanızı sağlayan biletinizdir.

 

Şık Tasarım

KEF hoparlör şekil ile fonksiyonun uyumunun adeta canlı halidir. İki farklı parlak kaplama yüzey veya ahşap tasarımı ile KEF’in özel tonlarına sahip tasarım detayları ile sesi kadar kaliteli dış görünümü sizi estetik olarak da kendisine hayran bırakacak.

 

Mikrofiber Toz Filtreleri

R Serisi, ızgaralı veya ızgaralar olmadan en iyi sesi çıkarması için yaratıldı. Mikro fiber ızgara tasarımı KEF için bir ilktir ve sadece zarif görünmekle kalmaz aynı zamanda performans üzerinde de ihmal edilebilir bir etkiye sahiptir. KEF’in özel tonlu kaplamalarına uyması için ton geçişli yaklaşımına uyum sağlar ve süet benzeri bir etki ile tasarlanmıştır.

 

UZMAN YORUMU:
Yılın Ürünü (2019)


1976'da kurulan What Hi-Fi?, Hi-Fi ve ev eğlence ürünleri konusunda dünyanın önde gelen bağımsız rehberidir. What Hi-Fi? neredeyse 40 yıldır, Hi-Fi ses ve ev sineması endüstrisinin "Oscarları" olarak kabul edilen "Yılın Ürünü" ve "Satın Alınabilecek En İyi Ürün" gibi ödüller ile markaları ve ürünlerini onurlandırmaktadır.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

AĞIRLIK

27.3 kg

BOYUTLAR

1075 x 175 x 343.5 mm

KANAL SAYISI

3 yollu bass refleks

FREKANS ARALIĞI

30Hz-50kHz (-6dB)

DÜŞÜK FREKANS TEPKİSİ

29Hz (-6dB)

FREKANS TEPKİSİ

52Hz-28kHz (±3dB)

HARMONİK BOZULMA

<0.3% 120Hz-20kHz (90dB, 1m)

MAKSİMUM ÇIKIŞ GÜCÜ

110 dB

AMPLİFİKATÖR GÜCÜ

15-200W (önerilen)

EMPEDANS

8 Ohms (min. 3.2 Ohms)

SÜRÜCÜ BİRİMLERİ

Uni-Q Sürücü

HF: 25mm (1in.)

MF: 125mm (5in.)

BAS SÜRÜCÜLER

LF: 2x 130mm (5.25in.)

ÇAPRAZ FREKANSLAR

 

 

 

400Hz, 2.9kHz

Benzer Ürünler
Etiketler
KEF R5, KEF, KEF Hoparlör,