Denon DP-400 Siyah Otomatik Hız Sensörlü Hi-Fi Pikap
Denon DP-400 Siyah Otomatik Hız Sensörlü Hi-Fi Pikap
Denon DP-400 Siyah Otomatik Hız Sensörlü Hi-Fi Pikap
Denon DP-400 Siyah Otomatik Hız Sensörlü Hi-Fi Pikap
Denon DP-400 Siyah Otomatik Hız Sensörlü Hi-Fi Pikap
Denon DP-400 Siyah Otomatik Hız Sensörlü Hi-Fi Pikap

Denon DP-400 Siyah Otomatik Hız Sensörlü Hi-Fi Pikap

Marka : Denon
Fiyat : €600,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺9.247,50(KDV Dahil)
₺3.082,50 'den başlayan taksitlerle

Denon DP-400 Siyah Otomatik Hız Sensörlü Hi-Fi Pikap

Denon DP-400 Siyah Otomatik Hız Sensörlü Hi-Fi Pikap

Hassas ses üretimi için otomatik hız sensörlü Denon DP-400 Hi-Fi pikap ile vinil tutkunuzu yeniden keşfedin. Güçlü yapı ve zarif tasarım, mevcut Denon Tasarım Serisine sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. S-Shape kavisli tonearm otomatik olarak kalkar ve vinil oynatmanın sonuna geldiğinde plakayı durdurur. Ağırlıklı, kayış tahrikli tabla, orijinal kayda sadık hassasiyetle 33 1/3 rpm, 45 rpm veya 78 rpm kayıtları destekler. Entegre fono ekolayzır, değerli albümleriniz için ayrıntılı, doğru reprodüksiyonla açık, saran bir ses alanı oluşturur. MM kartuşu içerir. Özel, çıkarılabilir toz kapağı ekran standı olarak görev görür.

 

ÖZEL TASARLANMIŞ S ŞEKLİ TONARM

Kaydın herhangi bir noktasında optimize edilmiş izleme açısı, kayıt sonunda otomatik kaldırma ve oynatma durağı ile dikkatlice tasarlanmış S-Shape kavisli tonearm içerir. Vinil oynatmanın sonuna geldiğinde, tonearm otomatik olarak kalkar ve albümünüzün ve kartuşun mükemmel durumunu korur. S-Shape kavisli tonearm tasarımı aynı zamanda harmonik bozulmayı azaltır ve her dinlediğinizde kristal netliğinde bir ses sinyali sağlar.

 

GÜÇLÜ YAPIM

Sağlam yapı, ayrıntılı, rezonanssız müzik üretmek için gereken gücü ve yüksek yoğunluğu sunar. Kalın kabin duvarları ve ağırlıklı plato, vinil koleksiyonunuz için optimum titreşimi sağlayarak harici titreşimi azaltır. Dayanıklı, yüksek çözünürlüklü bir sistem için DP-400'ü Denon Tasarım Serisinin geri kalanıyla eşleştirin.

 

HIZ SEÇİCİ

33 1/3 rpm, 45 rpm ve 78 rpm'de oynatmayı destekler. Tüm vinil koleksiyonunuzu kolayca oynatın ve tüm vintage 78'liklerinizde bile genişliğinin tadını çıkarın.

 

Kolay Kurulum ve Çalıştırma

Acemi ve tecrübeli vinil fanlar için kutunun açılması ve hızlı bir şekilde çalışması dakikalar alır. Denon Tasarım Serisi dahil DP-400'ü en sevdiğiniz amplifikatöre veya sisteminize takın ve hemen vinil koleksiyonunuza yeniden bağlanmaya başlayın - bu kadar kolay.

 

Özel, Çıkarılabilir Çift Amaçlı Toz Kapağı

Çıkarılabilir toz kapağı, ekli kapaklarla ilişkili müzik kalitesini etkileyen titreşim sorunlarını ortadan kaldırırken, DP-400'ün genel estetiğini yükselten modern bir tasarıma sahiptir. Albüm kapağınız için bir ekran standı olarak kullanarak, toz kapağını birlikte verilen tabana dik olarak yerleştirin ve gururla arkadaşlarınıza ve ailenize gösterin.

 

Fono Ekolayzer

Dahili fono ekolayzır, sevdiğiniz vinil koleksiyonunuzu canlandıran ve sanatçının istediği gibi orijinal kayda sadık kalan açık, zarflı bir ses sahnesi yaratır. Sorunsuz kullanım için doğrudan mini bir bileşene veya entegre amfiye bağlayın.

 

Kartuş Seçenekleri

Daha hassas dinleme ve müzikal ayrıntılar için bir MM kartuşu içerir. Piyasadaki en çok satan kartuşun üreticisi olarak, Denon DP-400 pikapının keyfini güvenle çıkarın. Bir MC kartuşu ile dinlemeyi tercih ediyorsanız, mevcut MM kartuşunu ses tercihlerinize uyacak şekilde kolayca değiştirin. Nasıl dinlemeyi seçerseniz seçin, ikonik Denon ses kalitesinin keyfini çıkarın.

 

Ağırlıklı, Otomatik Sensörlü Kayışla Çalışan Plato

Entegre otomatik sensör platoyu doğru bir şekilde kontrol ederek çalma sırasında istenmeyen hız dalgalanmalarını önler. Tam olarak sanatçının icra ettiği ses üretiminin keyfini çıkarın.

 

Kompakt Boyut

41 cm genişliğinde DP-400, mevcut Hi-Fi sisteminize sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde üretilmiştir. Kompakt olmasına rağmen, Denon'dan beklediğiniz güçlü, ayrıntılı sesi sağlar.

 

Sofistike Tasarım Serisi Estetik

Popüler Denon Tasarım Serisi ile sorunsuz bir şekilde birleşen DP-400, sofistike bir form faktörü ve sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklı alüminyum malzemeler modern bir estetik sunar. Zarif tasarımlı Hi-Fi sisteminizi tamamlamak için onu Denon Tasarım Serisinin geri kalanıyla eşleştirin.

Benzer Ürünler