Denon PMA-600NE Siyah 2x70W Stereo Bluetooth Amplifikatör
Denon PMA-600NE Siyah 2x70W Stereo Bluetooth Amplifikatör
Denon PMA-600NE Siyah 2x70W Stereo Bluetooth Amplifikatör
Denon PMA-600NE Siyah 2x70W Stereo Bluetooth Amplifikatör
Denon PMA-600NE Siyah 2x70W Stereo Bluetooth Amplifikatör
Denon PMA-600NE Siyah 2x70W Stereo Bluetooth Amplifikatör

Denon PMA-600NE Siyah 2x70W Stereo Bluetooth Amplifikatör

Marka : Denon
Fiyat : €560,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺5.662,22(KDV Dahil)
₺1.887,41 'den başlayan taksitlerle

Denon PMA-600NE Kanal Başına 70W Güç ve Bluetooth Destekli Entegre Amplifikatör

Denon PMA-600NE 2x70W Stereo Bluetooth Amplifikatör

Hevesli müzik tutkunları için tasarlanan Denon PMA-600NE, ilk 2 kanallı Hi-Fi sistemlerini kurmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. PMA-600NE, dijital girişler ve dahili fono ekolayzır ile vinil ve yüksek çözünürlüklü sesin en canlı ve duygusal olarak çoğaltılmasını sağlar. Neredeyse sınırsız şarkının kesintisiz akışı için sevdiğiniz müzikleri Bluetooth üzerinden de dinleyin. Derin bastan ayrıntılı yükseklere kadar, 192kHz / 24bit D / A dönüştürücü ile en sevdiğiniz yüksek çözünürlüklü ses içeriğinin keyfini çıkarın. Kanal başına 70 Watt'ta (4ohm, 1kHz, THD:% 0,7), PMA-600NE hoparlörlerinizi optimum ses için çalıştırmak için yeterli gücü sağlar. İki Optik ve bir Koaksiyel dijital giriş ile PMA-600NE'yi en sevdiğiniz bileşenlere bağlayın. Denon Gelişmiş Yüksek Akım (AHC) tek itmeli-çekme devresi güç amplifikatörü ile güçlendirilen PMA-600NE, yüksek gücü hassas, müzikal detaylarla dengeleyen olağanüstü ses kalitesi sağlar.

 

YÜKSEK GÜÇ 70W ENTEGRE AMPLİFİER

Denon PMA-600NE entegre amplifikatör ile hoparlörlerinize güç verin. Dikkat çekici Denon amplifikatör teknolojisi ile tasarlanan PMA-600NE kanal başına 70 Watt güç (4ohm, 1kHz, THD% 0,7) sağlar. Bu entegre amplifikatör, operasyonel kararlılık için en geniş hoparlör tipi ve empedans aralığı ile uyumluluk sunar.

 

İLERİ YÜKSEK AKIM (AHC) TEK-PUSH-ÇEKMECE CİRCUİT

Ayrıntılı, müzikal hassasiyetle güçlü sesin keyfini çıkarın. PMA-600NE, geleneksel ses güç transistörlerinin elektrik akımı besleme kapasitesinin iki ila üç katı olan AHC transistörlerini içerir. Ünlü Denon AHC tek itmeli-çekme devresi artık PMA-600NE'deki ayrı amplifikatöre izin vererek müzikal sadakatle güçlü ses üretiyor.

 

YÜKSEK SINIFLI AUDİO BİLEŞENLERİ

Denon mühendisleri, uygulanan kullanım sırasında 100 kHz'e kadar bir frekans tepkisini sağlamak için PMA-600NE içindeki amplifikatör devresini dikkatlice inşa ettiler. Ses devresi, yüksek sonik çözünürlük elde ederek amplifikatördeki gürültüyü bastırır. PMA-600NE, ton kontrolü ve gücü boyunca geniş, dinamik bir yüksek çözünürlüklü ses kaynağı yelpazesi kullanır.

 

Özenle Seçilmiş Bileşenlerle Bütünlük Sağlayın

100 yılı aşkın birinci sınıf ses bileşenleri tasarlama mirasıyla Denon ürününüzün birinci sınıf güvenilir bir dinleme deneyimi sunmak için titiz testlerden geçtiğine güvenin. PMA-600NE ve Hi-Fi bileşenlerinin genel estetiği, ses kalitesi ve tasarım bütünlüğü uzun ömürlü olacak şekilde üretilmiştir.

 

Bluetooth Desteği ve Dijital Bağlantı

Ses deneyiminizi neredeyse sınırsız kaynaklarla genişletin. PMA-600NE'yi Bluetooth üzerinden akıllı cihazınızla veya bilgisayarınızla eşleştirin ve en sevdiğiniz müzikleri kablosuz olarak dinleyin. Dahili DAC ile olağanüstü ses performansı için TV'nizi, ortam yürütücünüzü, bilgisayarınızı veya herhangi bir dijital kaynağınızı Optik ve Koaksiyel dijital girişlerle bağlayın.

 

Optik ve Koaksiyel Dijital Girişler

PMA-600NE, iki Optik giriş ve bir Koaksiyel giriş içerir ve 192 kHz / 24 bit'e kadar PCM sinyallerini destekler. Bu dijital girişler, TV ses, Blu-ray, medya oynatıcılar ve daha fazlasının ses ve görüntü kalitesini artırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, bilgisayarınızdaki bir ses kaynağından yüksek çözünürlüklü ses girmek için kullanın.

 

Analog Mod

Analog Mod, bir analog kaynağı dinlerken dijital girişlerin yanı sıra Bluetooth'u da devre dışı bırakarak PMA-600NE'nin tamamen analog bir amplifikatör olarak çalışmasını sağlar. Özel dijital güç kaynağına giden gücü kapatmak ve dijital giriş ve Bluetooth devresinin çalışmasını durdurmak için PMA-600NE'nin analog bölümünde herhangi bir yüksek frekans etkisinden kaçınmak için Analog Modu'nu açın. Sınırsız netlik ve ayrıntılı çoğaltma ile en sevdiğiniz analog kaynakların tadını çıkarın.

 

MM Fono Ekolayzer

PMA-600NE, MM kartuşlu kaynaklardan çalmayı destekleyen bir fono ekolayzır içerir. Bu fono ekolayzır yüksek kazançlıdır ve ses kalitesi üzerinde olumsuz etkilere neden olan diğer devre kartı modellerindeki döngülerden farklı olarak, PMA-600NE fono ekolayzerin basit ve basit tasarımı sesi önemli ölçüde geliştirir.

 

Özel Kablolu Ana Trafo

Paraziti ortadan kaldırmak ve olağanüstü ses kalitesini korumak için PMA-600NE'nin ana güç transformatörü, ses ve kontrol devreleri için ayrı sarmal tellere sahiptir. Entegre mikro işlemci, dinlerken daha da yüksek ses kalitesi için Durdurma Moduna sahiptir.Mikro İşlemci Durdurma Modu

PMA-600NE'nin mikro işlemcisi, oynatma için gerekli olmadığında mikro işlemcinin tüm işlemlerini otomatik olarak durduran bir Durdurma Moduna sahiptir. Bu dinleme anlarında mikro işlemci saatinin salınımını durdurarak, ses sinyali harici gürültüden korunur ve ses kalitesini artırır.

 

Sinyal Seviyesi Bölündü

 

 

 

Denon tarafından geliştirilen Sinyal Seviyesi Bölünmüş Yapı (SLDC) şasisi, hassas müzikal sinyallerin sadakatle güçlendirilmesini ve hoparlörlere iletilmesini sağlamak için ses devresinde kullanılır. Her zaman en üst kalitede dinleyin.

Benzer Ürünler