Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Lacivert
Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Lacivert
Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Lacivert

Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Lacivert

Fiyat : €110,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺3.894(KDV Dahil)
₺1.298 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
 
- 5,8 mm Sürücüler
- 6,5 Saate Kadar Güç
- 13 Ekstra Saat İçin Şarj Kutusu
- Heceleme ile Ortam Sesinin Duyulmasına İzin Verin
- Ahizesiz Aramalar için Dahili Mikrofon
- Su Sıçramasına Dayanıklı Tasarım Yağmuru veya Teri Önler
- 1 Dokunuşla Android Cihazlarla Hızlı Eşleştirme
- Eş Zamanlı Videolar için Düşük Gecikme Modu
- Aynı Anda Birden Fazla Cihazla Eşleştirin
- Kolay Kurulum için Sesli Rehberlik

Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Lacivert
 
Gerçek kablosuz sesle müziğin, filmlerin, oyunların ve daha fazlasının keyfini çıkarın. Tüm multimedya ihtiyaçları için tasarlanan ATH-SQ1TW renkli kulaklıkların kullanımı kolay, rahat ve kullanışlıdır. Esnek çift veya tek kulaklık kullanılabilirliğinden, duyma işlevine kadar, ATH-SQ1TW gerçek kablosuz kulaklıklar yalnızca şık olmakla kalmaz, aynı zamanda her yaşam tarzına uygundur.
 
Gerçekten Eğlenceli Kablosuz
Modern kare tasarıma sahip bu kompakt, renkli kulaklıklar, müzik sevginizi vurgulamak için eğlenceli stili hi-fi enerjisiyle birleştiriyor.
 
Büyük Ses, Küçük Paket
Eğlenceli stili hi-fi enerjisiyle birleştiren SQ1TW kulaklıklar, kompakt, hafif bir tasarımda Audio-Technica'nın yüksek kaliteli sesine harika bir giriş sağlar.
 
Uzun Pil Ömrü
6,5 saat’e kadar pil ömrü, müziğin devam etmesini sağlar ve taşınabilir şarj kutusu size hareket halindeyken ek 13 saat’e kadar güç sağlar.
 
Videolarda Anında Ses Senkronizasyonu
İster günlük işe gidip gelirken TikTok videoları izliyor, ister en yeni Netflix dizilerini izliyor olun, en ufak bir ses gecikmesi bile deneyiminizi etkileyebilir. Düşük gecikme modu* ile minimum ses gecikmesinin ve kristal netliğinde sesin keyfini çıkarabilirsiniz.
 
*Bluetooth bağlantıları, engellerden ve ortamdaki radyo dalgası koşullarından etkilenebilir.
 
Çevrenizin Farkında Olun
Duyma işlevi etkinleştirildiğinde, yerleşik mikrofon, kullanıcıların kullanım sırasında çevrelerinden haberdar olmalarını sağlamak için ortam seslerini yakalar. Müzik dinlerken veya arama yaparken bile çevrenizdeki önemli sesleri asla kaçırmayın.
 
Genel Özellikler
 
Küçük kare tasarımlı özel 5,8 mm sürücüden üstün ses
 
19,5 saate* varan uzun süreli kullanımla 6,5 saat kesintisiz oynatma
 
Dokunmatik sensör kontrolü, kullanıcıların müzik çalmasına veya duraklatmasına, parçalar arasında geçiş yapmasına, aramaları yanıtlamasına ve ses seviyesini ayarlamasına olanak tanır
 
Düşük gecikme moduyla video izlerken veya oyun oynarken minimum ses gecikmesinin keyfini çıkarın
 
Ortam seslerinin içeri girmesine izin veren doğrudan duyma işlevi
 
Android cihazlarla rahat bağlantı için Hızlı Eşleştirmeyi destekler
 
Esnek çift veya tek kulak kullanılabilirliği
 
Kasadan çıkarıldığında otomatik güç açma
 
Yağmur ve Su Sıçramasına Dayanıklı Tasarım (IPX4**-eşdeğeri)
 
Klasik tonlardan benzersiz kombinasyonlara kadar altı renk çeşidi mevcuttur
 
 
** IPX4 eşdeğeri, her yönden su sıçrasa bile zararlı bir etkisinin olmadığı anlamına gelir. Banyo gibi sıcak ve nemli yerlerde kullanılamaz. Tamamen su geçirmez değildir.
 
 
Audio-Technica ATH-SQ1TW Teknik Özellikler
Tip Dinamik
Sürücü Çapı 5,8 mm
Frekans Tepkisi 20 - 20.000 Hz
Hassasiyet 100 dB/mW
Empedans 16 ohm
Etiketler
Audio-Technica, Audio-Technica ATH-SQ1TW, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Kablosuz, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Kablosuz Kulaklık, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Kablosuz Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Kulaklık, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Kulaklık Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak İçi Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak Kablosuz, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak Kablosuz Kulaklık, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak Kablosuz Kulaklık Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak Kablosuz Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak Kulaklık, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak Kulaklık Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulak Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW İçi, Audio-Technica ATH-SQ1TW İçi Kablosuz, Audio-Technica ATH-SQ1TW İçi Kablosuz Kulaklık, Audio-Technica ATH-SQ1TW İçi Kablosuz Kulaklık Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW İçi Kablosuz Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW İçi Kulaklık, Audio-Technica ATH-SQ1TW İçi Kulaklık Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW İçi Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kablosuz, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kablosuz Kulaklık, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kablosuz Kulaklık Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kablosuz Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulaklık, Audio-Technica ATH-SQ1TW Kulaklık Lacivert, Audio-Technica ATH-SQ1TW Lacivert, Audio-Technica Kulak, Audio-Technica Kulak İçi, Audio-Technica Kulak İçi Kablosuz, Audio-Technica Kulak İçi Kablosuz Kulaklık, Audio-Technica Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Lacivert, Audio-Technica Kulak İçi Kablosuz Lacivert, Audio-Technica Kulak İçi Kulaklık, Audio-Technica Kulak İçi Kulaklık Lacivert, Audio-Technica Kulak İçi Lacivert, Audio-Technica Kulak Kablosuz, Audio-Technica Kulak Kablosuz Kulaklık, Audio-Technica Kulak Kablosuz Kulaklık Lacivert, Audio-Technica Kulak Kablosuz Lacivert, Audio-Technica Kulak Kulaklık, Audio-Technica Kulak Kulaklık Lacivert, Audio-Technica Kulak Lacivert, Audio-Technica İçi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR