Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Marka : Bose
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : €565,00(KDV Dahil)
İndirimli : €537,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺19.010(KDV Dahil)
₺6.337 'den başlayan taksitlerle

Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık
 
İKONİK SESSİZLİK. KONFOR. VE SES
Kulaklıkları kafanıza taktığınız anda hissedersiniz. Yumuşak, konforlu yastıklar yalıtımı sağlar. Sonra açma butonunu kaydırırsınız ve anında dünya susar. Müzik başlar, ve ilk dinleyişte aşkı yaşarsınız. Sınıfının en iyisi gürültü giderme performansı ve ileri düzeyde konfor ile derin, net ses için tescilli akustik teknolojisiyle yeni jenerasyon QuietComfort® kulaklıklarınızın gücü burda yatar. Bose QuietComfort® 45 kulaklıkları - tüm gün keyfini yaşayacağınız sessizlik, konfor ve sesin mükemmel uyumuna sahip kablosuz kulaklıklar.
 
Büyülü gibi hissettirir. Ama büyü yok.
Herşey 50 yıllık araştırmaların sonucu olan Akustik Gürültü Giderme teknolojisi ile başlar. Kulaklıklarda saklanmış ufak mikrofonlar kullanarak gürültüleri ölçer, karşılaştırır ve reaksiyon oluştururuz. Daha az dikkat dağıtıcı ses ve daha fazla müzik için yaratılan ters sinyal gürültüyü geçersiz kılar. Sol kulaklıktaki butonu kullanarak tam gürültü giderme için Sessiz Mod veya çevrenizdeki seslerin bazılarını duymak için Farkındalık Modunu seçebilirsiniz.
 
Daha fazla müzik. Ve farkındalık.
Farkındalık Modu dış dünyanızdaki sesleri mikrofonlar aracılığıyla kulaklıklar üstünden dinletir. Aynı anda sizin müziğiniz ve sizin çevreniz. Bu şekilde duymanız gereken herşeyi daha dengeli bir volümde duyarsınız.
 
Sizin müziğiniz. Yüksek kalitede.
Müzik, podcastler ve videolar. Sevdiğiniz içerikler. QC45 kulaklıklarını, her kaynağı yüksek kalitede size aktarması için TriPort akustik mimarisi ve Volüm-optimize Aktif EQ gibi, özel Bose teknolojileri ile tasarladık.
Tescilli TriPort tasarımı kulaklıkların boyutunu arttırmadan derinlik ve dolgunluk katmak için kulaklıkları havalandırır. Daha ufak, hafif ve konforlu bir kulaklıktan daha iyi bir ses alırsınız. Volüm-optimize Aktif EQ da yüksek ve alçak frekansları destekleyerek ne kadar yüksek veya alçak sesde dinlerseniz dinleyin aynı yüksek kaliteli performansı almanızı sağlar. Bas sesleri sesi azalttığınızda tutarlı kalırken sesi arttırdığınızda müzik net olmaya devam eder.
 
Detaylardaki konfor
Mükemmel bir müzik deneyimi uyum sağlayacak bir konfor seviyesi gerektirir. QuietComfort® kulaklıkları ufak detaylara odaklanarak bu konuda ciddi oranda değer sunmaya devam eder. Kıvrımsız yumuşak yastıklar, konforlu sentetik deri ve minimal tutma basıncı gibi. Neredeyse kulaklıkların kafanızda olduğunu unutacaksınız - saatlerce dinledikten sonra bile.
 
Net konuşmalar. Kapalı ve açık alanlarda.
Eklenen dört harici mikrofon ile QC45 kulaklıklarının gelişmiş ses algı performansı rakipleri geri bırakır. Bu kulaklıklar daha net konuşmalar için gürültü giderme algoritmaları çevresel sesleri filtrelerken sesinizi izole edip ona odaklanır. Rüzgarlı ve gürültülü ortamlarda bile sesinizin net duyulması konusunda size güven vererek her şey anlık gerçekleşir.
 
Daha uzun süre dinleyin
QuietComfort® 45 kulaklıkları tek şarjda 24* saatlik kullanım ile selefinden daha fazla dinleme deneyimi sunar. En uzun gece uçuşunda sessizliğinizi ve müziğinizi devam ettirmek için bile yeterlidir. USB-C® ile şarj olduğunda ise 2.5 saatte tam şarja ulaşır. Hızlı bir 15 dakikalık şarjla da 3 saate kadar kullanım sağlar. Beraberinde gelen kablo ile ise daha uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz
*Batarya testi Bose tarafından aktif gürültü giderme özelliği çalışırken %50 volümde sürekli ses yayını ile gerçekleştirilmiştir. Batary kullanım süresi tipik kullanıma dayalıdır ve farklı kullanımlarda farklılık gösterebilir.
 
 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Bluetooth :
Bluetooth menzili: 9 metreye (30 ft) kadar
Bluetooth versiyonu: 5.1
 
Boyutlar :   
Kulaklıklar: 18.4 cm Y x 15.24 cm G x 7.62 cm D (0.24 kg)
Taşıma çantası: 21.1 cm Y x 14.5 cm G x 5.1 cm D (0.18 kg)
 
Kutuda neler var? :   
QuietComfort® 45 kablosuz kulaklıklar
Taşıma çantası
30.5 cm USB-C şarj kablosu
3.5 mm'den 2.5 mm'ye audio kablosu
Etiketler
Bose, Bose QuietComfort, Bose QuietComfort 45, Bose QuietComfort 45 Siyah, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Üstü, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Üstü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Bluetooth Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Kulak, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Kulak Üstü, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Kulak Üstü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Üstü, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Üstü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Önleyici Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Bluetooth, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Bluetooth Kulak, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Bluetooth Kulak Üstü, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Bluetooth Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Bluetooth Üstü, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Bluetooth Üstü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Bluetooth Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Kulak, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Kulak Üstü, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Kulak Üstü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Üstü, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Üstü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Gürültü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Bluetooth, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Bluetooth Kulak, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Bluetooth Kulak Üstü, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Bluetooth Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Bluetooth Üstü, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Bluetooth Üstü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Bluetooth Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Kulak, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Kulak Üstü, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Kulak Üstü Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Kulak Kulaklık, Bose QuietComfort 45 Siyah Önleyici Üstü,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR