Bose Smart Soundbar 900 Siyah Atmos Ses Sistemi
Bose Smart Soundbar 900 Siyah Atmos Ses Sistemi
Bose Smart Soundbar 900 Siyah Atmos Ses Sistemi
Bose Smart Soundbar 900 Siyah Atmos Ses Sistemi
Bose Smart Soundbar 900 Siyah Atmos Ses Sistemi
Bose Smart Soundbar 900 Siyah Atmos Ses Sistemi

Bose Smart Soundbar 900 Siyah Atmos Ses Sistemi

Marka : Bose
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : €1.745,00(KDV Dahil)
İndirimli : €1.650,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺58.410(KDV Dahil)
₺19.470 'den başlayan taksitlerle

Bose Smart Soundbar 900 Siyah Wi-Fi Atmos Destekli Ses Sistemi

Bose Smart Soundbar 900 Siyah Wi-Fi Atmos Destekli Ses Sistemi
 
Evde sinema sesi!
Bir soundbarın sinema deneyimine yaklaşması için sesi farklı noktalara yönlendirmekten daha fazlasını yapması gerekir. Dolby Atmos® özelliğiyle Bose Akıllı Soundbar 900 başka hiçbir soundbarın kopyalayamayacağı yeni bir gerçeklik boyutu katarak sizi yeni bir deneyim seviyesine taşır. Tescilli Bose teknolojileri daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir performans için sesleri odanızın belirgin yönlerine yerleştirerek enstrüman, diyalog ve efektleri ayrıştırıp içeriğin tamamını yeni bir seviyeye yerleştirir.
 
Şıklıkla tasarlanmış teknolojiler.
Çarpıcı şıklığına rağmen bu Dolby Atmos® soundbarının içindeki teknolojiler baş döndürücüdür. Yeni eklenen iki yukarı-atımlı çift-kutuplu dönüştürücüler de dahil olmak üzere soundbar kasası içindeki dokuz hoparlör özel olarak yerleştirilmiştir. Hoparlörler tescilli PhaseGuide teknolojisiyle beraber çalışarak hoparlör olmayan noktalardan ses geldiğini hissettirecek çok-yönlü sesi odanızın belirli noktalarına gönderir.
 
Sinema sesi. Evde.
Dolby Atmos® tam olarak nedir? Sanatçı ve içerik yaratıcılarının her bir konuşma, enstrüman ve sesi gerçekçi baş üstü efektlerle benzeri olmayan mekansal bir deneyim sunarak kendi alanlarına yerleştirmelerini sağlayan bir teknolojidir. Kendi salonunuzda ev eğlence deneyiminin zirvesinde her şeyin tam ortasında hissedeceksiniz. Stereo veya 5.1 gibi Dolby Atmos içeriği olmadığında Bose TrueSpace™ teknolojisi tavan hoparlörü olmadan seslere yükseklik ekleyerek dikeysel deneyim için devreye girer.
 
Daha fazla müzik. Daha fazla odada.
Dahası, akıllı soundbar Wi-Fi üzerinden diğer Bose akıllı hoparlörlerle gruplanabildiğinden, Chromecast'in yerleşik özelliği evinizde sorunsuz bir ses deneyimi için Bose ürünleri arasında paylaşılabilir.
Tahmin edebileceğiniz gibi Wi-Fi®, Bluetooth®, entegre Chromecast, Apple AirPlay 2 ve Spotify Connect uyumluluğuyla favori müziklerinizi kablosuz olarak dinleyebilirsiniz. Mobil cihazınızda oynatabiliyorsanız Bose Akıllı Soundbar 900 üstünden dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda Wi-Fi üstünden diğer Bose akıllı hoparlörlerle bağlantılı olarak çalıştırarak evinizin tamamında içeriklerinizi deneyimleyebilirsiniz.
 
Daha fazlasını isteyenler?
Bose Akıllı Soundbar 900'ün tek başına neler yapabileceğine inanamayacaksınız ama hazır olduğunuzda daha fazlası da var. Soundbar 900'ün sesine daha fazla güç katmak istediğinizde Bas Modül 700'ü ekleyebilirsiniz. Daha fazla efekt için ise Surround Speakers 700 seçeneğini ekleyebilirsiniz.
 
 
 
Etiketler
Bose, Bose Smart, Bose Smart Soundbar, Bose Smart Soundbar 900, Bose Smart Soundbar 900 Siyah, Bose Smart Soundbar 900 Siyah Atmos, Bose Smart Soundbar 900 Siyah Atmos Ses, Bose Smart Soundbar 900 Siyah Atmos Ses Sistemi, Bose Smart Soundbar 900 Siyah Atmos Sistemi, Bose Smart Soundbar 900 Siyah Ses, Bose Smart Soundbar 900 Siyah Ses Sistemi, Bose Smart Soundbar 900 Siyah Sistemi, Bose Smart Soundbar 900 Atmos, Bose Smart Soundbar 900 Atmos Ses, Bose Smart Soundbar 900 Atmos Ses Sistemi, Bose Smart Soundbar 900 Atmos Sistemi, Bose Smart Soundbar 900 Ses, Bose Smart Soundbar 900 Ses Sistemi, Bose Smart Soundbar 900 Sistemi, Bose Smart Soundbar Siyah, Bose Smart Soundbar Siyah Atmos, Bose Smart Soundbar Siyah Atmos Ses, Bose Smart Soundbar Siyah Atmos Ses Sistemi, Bose Smart Soundbar Siyah Atmos Sistemi, Bose Smart Soundbar Siyah Ses, Bose Smart Soundbar Siyah Ses Sistemi, Bose Smart Soundbar Siyah Sistemi, Bose Smart Soundbar Atmos, Bose Smart Soundbar Atmos Ses, Bose Smart Soundbar Atmos Ses Sistemi, Bose Smart Soundbar Atmos Sistemi, Bose Smart Soundbar Ses, Bose Smart Soundbar Ses Sistemi, Bose Smart Soundbar Sistemi, Bose Smart 900, Bose Smart 900 Siyah, Bose Smart 900 Siyah Atmos, Bose Smart 900 Siyah Atmos Ses, Bose Smart 900 Siyah Atmos Ses Sistemi, Bose Smart 900 Siyah Atmos Sistemi, Bose Smart 900 Siyah Ses, Bose Smart 900 Siyah Ses Sistemi, Bose Smart 900 Siyah Sistemi, Bose Smart 900 Atmos, Bose Smart 900 Atmos Ses, Bose Smart 900 Atmos Ses Sistemi, Bose Smart 900 Atmos Sistemi, Bose Smart 900 Ses, Bose Smart 900 Ses Sistemi, Bose Smart 900 Sistemi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR