Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Kablosuz Sinema Sistemi
Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Kablosuz Sinema Sistemi
Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Kablosuz Sinema Sistemi
Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Kablosuz Sinema Sistemi
Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Kablosuz Sinema Sistemi

Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Kablosuz Sinema Sistemi

Marka : Bose
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : €2.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : €2.125,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺75.225(KDV Dahil)
₺25.075 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
 
- 3x Öne Bakan, 2x Yana Bakan Sürücüler
- Amazon Alexa Yerleşik
- Dahili Wi-Fi ve Ethernet Bağlantısı
- Bluetooth Ses Akışı
- 1x HDMI eARC
- Optik Giriş
- ADAPTIQ Ses Kalibrasyonu
- Kablosuz veya Kablolu Subwoofer Bağlantı Seçenekleri
- 10" Kübik Tasarım Subwoofer
- Kablosuz arka hoparlörler ile 5.1 deneyimi

Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Kablosuz Sinema Sistemi
 
Bose Soundbar 500
Bu şık soundbar görülmek için değil, duyulmak için tasarlandı. Bu yüzden Bose Soundbar 500'ü Bose'nin bilindiği akustik mükemmelliği kaybetmeden neredeyse imkansız derecede ince olması için özel sürücüler tasarladık.
 
Çok ince tasarımdan çok yüksek performans.
Sadece 5 cm yüksekliğe sahip olan bu soundbar TV ekranınızın altında kolaylık gözden kaybolur - duyana kadar orda olduğunu bile bilmezsiniz. Ve entegre Amazon Alexa fonksiyonuyla parmağınızı bile kıpırdatmak zorunda değilsiniz. Bose Home Speaker 500 gibi büyük farklar yaratanlar ufak detaylardır. En ince soundbarımız olabilir ama inanmak için duymanız gerekecek olan güçlü akustiklerle odanızı dolduracak. Gelin ve kendiniz deneyimleyin.
 
Entegre sesli kontrol.
Bose Soundbar 500'e entegre edilen Amazon Alexa fonksiyonuyla müziğinizi kontrol edebilir, bilgi alabilir, gününüzü yönetebilir, ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Parmağınızı bile kıpırdatmadan Alexa'nın size sunabileceği her şeye erişiminiz olabilir. Ama Alexa sizi duyamazsa ne işe yarar ki? Müzik ne kadar yüksek olursa olsun sizi duyabilecek özel olarak tasarlanmış sekiz mikrafonlu dizilimin sunduğu gelişmiş ses algılamasını deneyimleyin. Ve marifetli bir ışık çubuğu görsel olarak size Alexa'nın dinlediği, düşündüğü veya konuştuğu durumları gösterecek. Ve de gittikçe daha da iyi olacak. Gelecekteki yazılım güncellemeleriyle yeni fonksiyonlarda eklenecek.
 
Müzik. İstediğiniz her şekilde.
Dinlemek istedikleriniz için oldukça fazla seçeneğiniz var. Ev Wi-Fi ağınızdan tek bir dokunuşla Spotify® veya Amazon Music gibi favori müzik kaynaklarınızı oynatın. Veya, telefon veya tablet gibi her türlü cihazını kaynak olarak kullanmak için Bluetooth® bağlantısını kullanın. Ve, Apple AirPlay 2 2019 yılının başlarında geliyor.
 
Dinleme deneyiminizin kontrolünü ele geçirin.
Bose Music uygulamasıyla kolaylıkla bütün müzik kaynaklarınızı tek bir noktadan görebilir ve istasyonlar, çalma listeleri ve servisler arasında geçiş sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Bose Soundbar 500'ü kontrol etmenin başka bir kolay yoludur. Uygulamayla kanalları atamak kolaydır ki sevdiğiniz müzik sadece bir dokunuş kadar size uzak olsun. Ve, birden fazla kullanıcı deneyimlerini ve içeriklerini kişiselleştirebilirler.
 
Kaliteli tasarım, içinde ve dışında.
Bose Soundbar 500 görünüşü sesi kadar mükemmeldir. Kaynaksız, anodize edilmiş aluminyum gövde her odaya uygunluktaki rafine edilmiş bir tasarım sunar.
 
 
Boyutlar
Hoparlör: 4,44 cm Y x 80 cm G x 10,16 cm D (3,18 kg)
Ek Detaylar
Desteklenen ses formatı
Dolby Digital
Video kaynağı uyumluluğu
HDMI
 
Girişler ve Çıkışlar
Audio Geri-Dönüş Kanallı HDMI çıkışı (ARC)
Gelişmiş Audio Geri-Dönüş Kanalı (eARC)
Tüketici Elektroniği Kontrolü (CEC)
Optik TOSLink
Güç girişi
USB girişi
 
Kutuda neler var
Bose Soundbar 500
Uzaktan kumanda
İki AAA pil
ADAPTIQ başlığı
HDMI kablosu
Güç kablosu
 
Bose Bass Modül 500 Subwoofer
 
Hissedebileceğiniz ses.
Bose Soundbar 500 iyi bir başlangıçtır ama performansı arttırmak istiyorsanız Bose Bass Module 500'ü ekleyin. Bose Soundbar 500 için tasarlanan Bose Bass Module 500 müzik, film ve daha fazlasını yeni bir seviyeye çıkarmanızı sağlar. Kompakt, kablosuz bağlantılı 25 cm küp kolayca saklanabilir ve bir o kadar da duyulabilir. Kim demiş ki büyük ses için büyük kabine ihtiyacınız olsun? Biz değil.
 
Kolay kurulum.
Bu bas modülünü Bose Soundbar 500'e eklemeniz odanızı yerinden oynatacak sinema gibi bir deneyim yaşatacaktır. Kurulum? Basit. Kablosuz olarak soundbara bağlayın ve anında kaliteli bas sesini elde edeceksiniz.
 
Bose Surround Speakers Siyah Hoparlör
Arka surround hoparlörlerinde bir tek ortada olmasını istediğiniz şey sestir. 11 santimetreden daha alçak olan Bose Surround hoparlörleri sesiyle fark edilirken dekorunuzda kaybolur.
 
Küçük hoparlörler. Güçlü surround ses.
Araba yarışları ve patlamaları duymak istersiniz. Gitar soloların ve sürükleyici mısraların tadını çıkarmak istersiniz. Aksiyonun tam ortasında olmak istersiniz. Bose Surround hoparlörler sizi olmak istediğiniz yerin tam ortasına koyar. Özellikle Bose Soundbar 500 veya Bose Soundbar 700'le eşleşmek için tasarlanan bu arka surround hoparlörleri film, spor ve TV şovlarınıza sizi sarmalayan ses ekler
 
Kolay kurulum.
Bu surround hoparlörlerini sisteminize eklemek size heyecan verici sinema gibi deneyim sunacak. Kurulum? Basit. Hoparlörlere bağlı olan iki kablosuz alıcı soundbarla olan bağlantıyı sağlar. Bağlandığında soundbarın güçlü performansını tamamlayan kaliteli akustik bir sisteme sahip olursunuz.
 
Sistemi tamamlayın.
 
 
 
Performansınızı arttıracak başka bir kompakt opsiyon daha mı istiyorsunuz? Bas modülü eklemek - Bose Bass Module 500 veya Bose Bass Module 700 gibi - dolgun, yer yerinden oynatacak ses için sisteminizi tamamlayabilir. Her bir bas modülü 9 metrelik kablosuz menzile sahiptir ve her türlü odaya kolaylıkla konumlandırılabilir. Bas sesiyle gök gürültüsü arasındaki farkı yaşayacaksınız.
Etiketler
Bose Soundbar, Bose Soundbar 500, Bose Soundbar 500 Bundle, Bose Soundbar 500 Bundle 5.1, Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Kablosuz, Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Kablosuz Sinema, Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Kablosuz Sinema Sistemi, Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Kablosuz Sistemi, Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Sinema, Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Sinema Sistemi, Bose Soundbar 500 Bundle 5.1 Sistemi, Bose Soundbar 500 Bundle Kablosuz, Bose Soundbar 500 Bundle Kablosuz Sinema, Bose Soundbar 500 Bundle Kablosuz Sinema Sistemi, Bose Soundbar 500 Bundle Kablosuz Sistemi, Bose Soundbar 500 Bundle Sinema, Bose Soundbar 500 Bundle Sinema Sistemi, Bose Soundbar 500 Bundle Sistemi, Bose Soundbar 500 5.1, Bose Soundbar 500 5.1 Kablosuz, Bose Soundbar 500 5.1 Kablosuz Sinema, Bose Soundbar 500 5.1 Kablosuz Sinema Sistemi, Bose Soundbar 500 5.1 Kablosuz Sistemi, Bose Soundbar 500 5.1 Sinema, Bose Soundbar 500 5.1 Sinema Sistemi, Bose Soundbar 500 5.1 Sistemi, Bose Soundbar 500 Kablosuz, Bose Soundbar 500 Kablosuz Sinema, Bose Soundbar 500 Kablosuz Sinema Sistemi, Bose Soundbar 500 Kablosuz Sistemi, Bose Soundbar 500 Sinema, Bose Soundbar 500 Sinema Sistemi, Bose Soundbar 500 Sistemi, Bose Soundbar Bundle, Bose Soundbar Bundle 5.1, Bose Soundbar Bundle 5.1 Kablosuz, Bose Soundbar Bundle 5.1 Kablosuz Sinema, Bose Soundbar Bundle 5.1 Kablosuz Sinema Sistemi, Bose Soundbar Bundle 5.1 Kablosuz Sistemi, Bose Soundbar Bundle 5.1 Sinema, Bose Soundbar Bundle 5.1 Sinema Sistemi, Bose Soundbar Bundle 5.1 Sistemi, Bose Soundbar Bundle Kablosuz, Bose Soundbar Bundle Kablosuz Sinema, Bose Soundbar Bundle Kablosuz Sinema Sistemi, Bose Soundbar Bundle Kablosuz Sistemi, Bose Soundbar Bundle Sinema, Bose Soundbar Bundle Sinema Sistemi, Bose Soundbar Bundle Sistemi, Bose Soundbar 5.1,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR