Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Bluetooth Hoparlör
Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Bluetooth Hoparlör
Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Bluetooth Hoparlör
Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Bluetooth Hoparlör
Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Bluetooth Hoparlör
Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Bluetooth Hoparlör

Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Bluetooth Hoparlör

Marka : Bose
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : €540,00(KDV Dahil)
İndirimli : €513,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺16.416(KDV Dahil)
₺5.472 'den başlayan taksitlerle

Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

 

Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Bluetooth Taşınabilir Hoparlör
 
Derin. Güçlü. Etkileyici
360° ses yayılımı ile bu hoparlör her yönde derin, etkileyici ses için tasarlandı.Etrafında duran her kişi aynı deneyimi yaşar. Eğer bir duvar yanına yerleştirirseniz ses oda etrafında yayılarak size favori konserinizdeki gibi hissettirebilir. Esnek sapı sayesinde ise müziği istediğiniz her yere götürebilirsiniz.
 
Sağlam, suya dayanıklı tasarım.
Az sudan korkmazsınız. Hoparlörünüz de korkmamalı. SoundLink Revolve Plus II'nin suya dayanıklı tasarımı, havuz veya eviye gibi, kazara su sıçramalarının yaşanabileceği yerlerde de kullanılabilmesini sağlar. 
 
Darbelere karşı tamponlar.
Kimse kusursuz değildir. Bu hoparlörle olmanız da gerekmez. Devirirseniz, çantanıza atarsanız veya biraz sertçe masaya koyarsanız sorun yok. Yumuşak materyaller endişenizi ortadan kaldırır.
 
Akıcı tasarım.
Hiçbir detay önemsiz değildir. Tek bir bağlantı yeri bile. Dikkat ederseniz hoparörümüzün ızgarasının bağlantı yeri olmadığını görürsünüz. Bunun sebebi tek kalıptan çekilen bir işlem yarattık - geriye sadece tasarımı kalır.
 
Tamamen taşınabilir.
Esnek kumaş sapı SoundLink Revolve Plus II'yi kolaylıkla taşımanıza yardımcı olur. İyi de hissettirir. Bunun nedeni bu hoparlör için her bir materyali özenle seçtik - her bir etkileşimin doğal gelmesi için yumuşak düğmelere kadar.
 
Güç dolu
Portatif bir Bluetooth hoparlörü etkileyici bir kullanım süresine sahip olmalıdır. Bizimkisi gibi. Şarj edilebilir lityum-iyon batarya 17 saate kadar kullanım sağlar - tüm gün boyun. Bazı diğer hoparlörler daha uzun kullanım sunsa da bizim hoparlörümüzden alacağınız derinlikte ve güçte bas sesinden feragat etmeden bunu yapamazlar. 
 
Telefonunuzu aramayın.
Telefonunuz elinizde değil mi? Önemli değil. Hala yemek rezervasyonu yapabilir veya mesaj gönderebilirsiniz. Hoparlör üstündeki çok fonksiyonlu butona basarak Siri veya Google Assistant'ınıza ulaşın. Sorun çözüldü.
 
Bir uygulama. Tam kontrol.
Bose Connect uygulaması hoparlörünüzün sunduğu özelliklere kolay erişmenizi sağlar. Hoparlörünüzün keyfini daha rahat çıkartın diye ipuçları alın, ürün özelliklerini keşfedin ve ayarları kişiselleştirin.
Hoparlörünüzün Bluetooth bağlantılarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Tek bir hoparlör yetmediğinde iste Parti Moduyla aynı anda iki hoparlöre bağlanın. İki hoparlörle tam anlamıyla sağ ve sol kanalı duymak istediğinizde ise Stereo Moduna geçin. 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
 
Batarya :
Şarj edilebilir lithym-iyon batarya
Kullanım süresi: Ortalama dinleme volümünde 17 saate kadar
Şarj süresi: Beraberinde gelen kablo ve USB güç ünitesi kullanıldığında 4 saate kadar
Farklı bir USB güç kaynağı veya müzik çalarken şarj edilmesi şarj süresini uzatabilir
 
Bluetooth :
Bluetooth menzili: 9 metereye kadar
Bluetooth versiyonu: 4.1
 
Boyutlar :
18.4 cm Y x 10.5 cm G x 10.5 cm D (0.9 kg)
 
Girişler :
Güç girişi: Mikro-B USB portu
3.5-mm auxiliary giriş
 
Kutuda neler var :
SoundLink Revolve+ II hoparlörü
USB güç ünitesi
USB kablosu (mikro-B'den USB A'ya)
AC bölge adaptörleri
Benzer Ürünler
Etiketler
Bose, Bose Soundlink, Bose Soundlink Revolve, Bose Soundlink Revolve Plus, Bose Soundlink Revolve Plus II, Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah, Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Bluetooth, Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Revolve Plus II Siyah Hoparlör, Bose Soundlink Revolve Plus II Bluetooth, Bose Soundlink Revolve Plus II Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Revolve Plus II Hoparlör, Bose Soundlink Revolve Plus Siyah, Bose Soundlink Revolve Plus Siyah Bluetooth, Bose Soundlink Revolve Plus Siyah Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Revolve Plus Siyah Hoparlör, Bose Soundlink Revolve Plus Bluetooth, Bose Soundlink Revolve Plus Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Revolve Plus Hoparlör, Bose Soundlink Revolve II, Bose Soundlink Revolve II Siyah, Bose Soundlink Revolve II Siyah Bluetooth, Bose Soundlink Revolve II Siyah Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Revolve II Siyah Hoparlör, Bose Soundlink Revolve II Bluetooth, Bose Soundlink Revolve II Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Revolve II Hoparlör, Bose Soundlink Revolve Siyah, Bose Soundlink Revolve Siyah Bluetooth, Bose Soundlink Revolve Siyah Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Revolve Siyah Hoparlör, Bose Soundlink Revolve Bluetooth, Bose Soundlink Revolve Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Revolve Hoparlör, Bose Soundlink Plus, Bose Soundlink Plus II, Bose Soundlink Plus II Siyah, Bose Soundlink Plus II Siyah Bluetooth, Bose Soundlink Plus II Siyah Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Plus II Siyah Hoparlör, Bose Soundlink Plus II Bluetooth, Bose Soundlink Plus II Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Plus II Hoparlör, Bose Soundlink Plus Siyah, Bose Soundlink Plus Siyah Bluetooth, Bose Soundlink Plus Siyah Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Plus Siyah Hoparlör, Bose Soundlink Plus Bluetooth, Bose Soundlink Plus Bluetooth Hoparlör, Bose Soundlink Plus Hoparlör,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR