Bose Soundlink Revolve Plus Siyah
Bose Soundlink Revolve Plus Siyah
Bose Soundlink Revolve Plus Siyah
Bose Soundlink Revolve Plus Siyah
Bose Soundlink Revolve Plus Siyah
Bose Soundlink Revolve Plus Siyah

Bose Soundlink Revolve Plus Siyah

Marka : Bose
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : €480,00(KDV Dahil)
İndirimli : €456,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺7.028,10(KDV Dahil)
₺2.342,70 'den başlayan taksitlerle

Bose Soundlink Revolve Plus Siyah Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

% 100 Müşteri memnuniyeti ilkemizle satışlarımıza Anadolu yakasında mağazamızda devam etmekteyiz. Multimedyadukkani   

Ürün Özellikleri :

Bose Soundlink Revolve Plus Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

SoundLink Revolve+ ile tanışın

ŞU ANA KADARKI EN IYI PERFORMANSA SAHIP TAŞINABILIR BLUETOOTH HOPARLÖRÜMÜZ


Bu gerçek anlamda 360° hoparlör, her yöne derin, şaşırtıcı güçte ses yaymak üzere tasarlandı. Bu da, hoparlörün neresinde durursa dursun, herkesin aynı ses performansını elde edeceği anlamına geliyor. Eğer onu bir duvarın yakınına koyarsanız, ses duvardan çarparak yayılacak, odanın içinde yansıyacak ve en unutamadığınız konserde yaşadığınız hissi tekrar yaşamanızı sağlayacaktır. Ve esnek kulbu sayesinde ise müzik dinlemek istediğiniz her yere sizinle gelebilmesi için tasarlandı.


Duyulacak ve paylaşılacak çok daha fazla şey


Boyutunun sizi yanıltmasına izin vermeyin. Bu ufak tefek görünümlü hoparlör görünenden çok daha fazla teknolojiyi içine sığdırır. Yüksek etkili transformatör. Çift-pasif radyatör. 360 derece ses yayını yapmasını sağlayan akustik deflektör tasarımı. Bunların hepsi bu küçük hoparlörden canlı performans benzeri ses elde ederek, tüylerinizin diken diken olmasını sağlar.


SUYA DAYANIKLI


Siz nasıl biraz ıslanmaktan korkmuyorsanız, hoparlörünüzün de korkmaması gerekir. SoundLink Revolve+’un suya dayanıklı tasarımı sayesinde onu, havuz kenarı veya mutfak lavabosunun yanı gibi, daha fazla yerde korkmadan kullanabilirsiniz.


DARBELERE DAYANIKLI


Hiçbirimiz mükemmel değiliz. Bu hoparlörle kimsenin mükemmel olmasına da gerek yok. Kolunuzla çarpıp düşürdüğünüzde veya hızlıca evden çıkarken çantanıza attığınızda merak etmenize gerek yok. Yumuşak materyaller sayesinde çarpmalara karşı daha dayanıklıdır.


İSTER ÇANTANIZDA, ISTER ELINIZDE TAŞIYIN


Esnek kumaştan kulbu sayesinde, SoundLink Revolve+ rahatlıkla taşınabilir. Yumuşak ve pürüzsüz düğmeleri dahil, bu hoparlörde kullanılan her bir materyali onunla olan her etkileşiminizin doğal olduğunu hissetmeniz için özellikle seçtik.


Güçle dolu


Taşınabilir bir Bluetooth hoparlör etkileyici bir pil ömrüne sahip olmalıdır. Bu yüzden tüm gün müziğinizi dinleyebilmeniz için şarj edilebilir lityum-iyon pil 16 saate pil ömrü sunar. Tabii, bazı diğer hoparlörler daha uzun süre kullanılabilir, fakat bunu bizimkinden elde edeceğiniz derin, güçlü bas performansından ödün vermeden yapamazlar.


Telefonunuzu rahat bırakın


Telefonunuz yakınınızda değil mi? Endişelenmeyin. Hala akşam yemeği rezervasyonu yapabilir ya da mesaj yollayabilirsiniz. Siri ve Google Now™ için sesli komutlarına direkt olarak hoparlörünüzden erişim için çok fonksiyonlu düğmeye basıp, basılı tutmanız yeterli. Probleminiz çözüldü bile.


Bir uygulama herşeyi değiştirebilir


Bose Connect uygulaması, bağlantı ve Bluetooth cihazları arasında otomatik geçişi kolaylaştırır. Böylece arkadaşlarınız müzik yayını görevini devralabilir ve ritmi düşürmeden DJ’lik yapabilir.

Yüksek sesin yeterli olmadığı zamanlar için, uygulamayı kullanarak iki SoundLink Revolve+ hoparlörü Parti Modu’nda birbirine bağlayabilirsiniz. Ya da Stereo Modu’na geçiş yaparak canlı performans hissine iyice yaklaşabilirsiniz. Enstrümanlar ve vokaller doğallıklarını kaybetmeden ayrı ayrı ortaya çıkacak ve geniş bir alana dağılarak, müziğinizin canlandığını hissetmenize neden olacak.


Müziğiniz her an yola çıkmaya hazır


Opsiyonel bir şarj yuvası SoundLink Revolve+ hoparlörünüzün her an şarjının tam ve hareket hazır olmasını sağlar. Hoparlörünüz için elverişli bir üs görevi görür ve hoparlörünüz şarj olurken müziğinizi dinlemeye devam edebilirsiniz. Sadece hoparlörünüzle gelen duvar şarjını, şarj yuvasına takmanız yeterlidir.


PİL


Diğer hoparlörlerin pilleri biraz daha uzun süre kullanım sağlayabilir, ancak Bose SoundLink Revolve+ hoparlör duymak istediğiniz basın çok daha fazlasını çalar. Derin, zengin ve hayat dolu müzik 16 saate kadar sizinle.


SİRİ & GOOGLE SES KOMUTLARI


Telefonunuz yakınlarda değil mi? Endişelenmeyin. Sadece çok fonksiyon tuşuna basın ve telefonunuzun Siri ya da Google Asistant’ına ses girişinden hoparlöre yetki vermesi için bekleyin.


HOPARLÖR


Buna daha önce tanık olmuşsunuzdur. Hoparlörden gelen seste bir arkadaş ve çevresinde onu dinleyenler. Onları duymaya çalışırsınız ve onlarda sizi. Daha çoğuna gerek yoktur. SoundLink Revolve+ hoparlör ile çağrıları cevaplayabilirsiniz ve bu sayede kelimeler daha net ve boğukluk ortadan kaybolur.


SESLİ CEVAPLAR


Bir bağlantı kurun. Bu kolay. Sesli cevaplar sayesinde kolayca bluetooth bağlantınızı yapabilirsiniz. İki cihaza aynı anda bağlanabilirsiniz ve buna ek olarak hoparlör son sekiz bağlantıyı otomatik hatırlar.


SUYA DAYANIKLI


Siz nasıl biraz ıslanmaktan korkmuyorsanız, hoparlörünüzün de korkmaması gerekir. SoundLink Revolve+’un suya dayanıklı tasarımı sayesinde onu, havuz kenarı veya mutfak lavabosunun yanı gibi, daha fazla yerde korkmadan kullanabilirsiniz.


TEKNİK ÖZELLİKLER


Boyutlar

Hoparlör: 18.4 cm (Y) x 10.5 cm (G) x 10.5 cm (D) • 0.9 kg


Girişler ve Çıkışlar

3.5 mm AUX girişi

Micro-B USB girişi


Ek Detaylar

Kablosuz menzili 9 m’ye kadar

Pil ömrü 16 saate kadar


KUTUDA NELER VAR?

SoundLink®+ Revolve hoparlör

USB güç ünitesi

USB kablosu

AC priz uçları

Benzer Ürünler