Bowers & Wilkins AM-1 Beyaz Dış Mekan Hoparlör
Bowers & Wilkins AM-1 Beyaz Dış Mekan Hoparlör
Bowers & Wilkins AM-1 Beyaz Dış Mekan Hoparlör

Bowers & Wilkins AM-1 Beyaz Dış Mekan Hoparlör

Fiyat : $660.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺12.302,80(KDV Dahil)
₺4.100,93 'den başlayan taksitlerle

Bowers & Wilkins AM-1 Beyaz En Dayanıklı Su Geçirmez Dış Mekan Hoparlörü ( Adet )

Bowers & Wilkins AM-1 Beyaz En Dayanıklı Su Geçirmez Dış Mekan Hoparlörü
 
AM-1 Architectural Monitor kaliteli ses ve müthiş bir esneklikten oluşan eşsiz bir bileşim sunuyor. İfade gücü yüksek, heyecan verici ve güçlü... Bu niteliklerin hepsine sahip olan AM-1 çok işlevli ve tüm hava koşullarına uygun monitörlerin genellikle tavizde bulunduğu söylenen noktaların hepsinden muaf olmayı başararak, bir Bowers & Wilkins hoparlöründen beklenen performansı bütünüyle sunuyor. 
İki yollu bir hoparlör olan AM-1, cam elyaftan 5 inç’lik bir bas/orta menzil sürücünün üzerine değil de altına yerleştirilmiş olan 25 mm’lik alüminyum kubbeli tweeter’ıyla ters çevrilmiş bir sürücü ünitesi konfigürasyonuna sahip. Böylece hoparlör duvarda yüksekte bir yere monte edildiğinde ses yayılımının ideal olması sağlanıyor. AM-1’in düşük frekans çıkışı, arkasına montelenmiş olan yardımcı bas radyatörü (ABR) sayesinde iyice desteklenmiş oluyor. Daha geleneksel bir bas refleksi ağzı yerine kullanılmış olan ABR , AM-1’e kabininin boyutlarına kıyasla sıradışı bir bas cevabı özelliği katıyor. ABR, bas ağzının aksine AM-1’in kabininin dış öğelere karşı  sürekli olarak koruma altında olmasını sağlıyor. İleri düzey sürücü üniteleri, eşsiz bir konfigürasyon ve klasik sadeliği taşıyan crossover bileşenlerinden oluşan bu kombinasyon müzikal olduğu kadar esnekliği de olan bir hoparlör meydana getiriyor. 
 
AM-1 esnekliğe ve kolay kurulum özelliğine sahip olacak şekilde tasarlanmış bir ürün. Yatay veya dikey olarak kullanılabilen AM-1’in paslanmaz alüminyumdan ızgarası ve cam dolgulu plastikten yapılmış sert bir kabini var, böylece aşırı derecede toza, neme ve UV ışınına karşı son derece dayanıklı. Dış mekan kullanımı bakımından bariz faydaları olmakla birlikte AM-1’in üstü kapalı stillemesi ve muhteşem performansı onu iç mekanda da kullanım açısından uygun hale getiriyor.
 
Total harmonic distortion <1% 200Hz - 20kHz (86dB, 1m)
Nominal impedance 8Ω (5.2Ω min)
Recommended amplifier power 20W - 100W into 8Ω on unclipped programme power
Dimensions
(Includes wall bracket)
Height: 310mm (12.25in)
Width: 180mm (7in)
Depth: 210mm (8.25in)
Net weight 4Kg (8.8lb)
Finishes White
Black
 
 
Technical features
Nautilus™ tube loaded aluminium dome tweeter
Glassfibre cone bass/midrange
Auxiliary Bass Radiator (ABR)
Description
2-way system with Auxiliary Bass Radiator (ABR)
Drive units
1x ø25mm (1in) aluminium dome high-frequency
1x ø130mm (5in) glassfibre cone bass/midrange
Frequency range
-6dB at 46Hz and 50kHz (wall mounted)
Frequency response
51Hz - 22kHz on reference axis (wall mounted)
Sensitivity
86dB (2.83V, 1m)
Benzer Ürünler
Etiketler
bowers & wilkins, bowers & wilkins am1, bowers & wilkins am-1, b&w am1, b&w am-1, dış mekan, bw hoparlör, Bowers, Bowers Wilkins, Bowers Wilkins AM-1, Bowers Wilkins AM-1 Beyaz, Bowers Wilkins AM-1 Beyaz Dış, Bowers Wilkins AM-1 Beyaz Dış Mekan, Bowers Wilkins AM-1 Beyaz Dış Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Beyaz Dış Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Beyaz Mekan, Bowers Wilkins AM-1 Beyaz Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Beyaz Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Dış, Bowers Wilkins AM-1 Dış Mekan, Bowers Wilkins AM-1 Dış Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Dış Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Mekan, Bowers Wilkins AM-1 Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Hoparlör, Bowers Wilkins Beyaz, Bowers Wilkins Beyaz Dış, Bowers Wilkins Beyaz Dış Mekan, Bowers Wilkins Beyaz Dış Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins Beyaz Dış Hoparlör, Bowers Wilkins Beyaz Mekan, Bowers Wilkins Beyaz Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins Beyaz Hoparlör, Bowers Wilkins Dış, Bowers Wilkins Dış Mekan, Bowers Wilkins Dış Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins Dış Hoparlör, Bowers Wilkins Mekan, Bowers Wilkins Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins Hoparlör, Bowers AM-1, Bowers AM-1 Beyaz, Bowers AM-1 Beyaz Dış, Bowers AM-1 Beyaz Dış Mekan, Bowers AM-1 Beyaz Dış Mekan Hoparlör, Bowers AM-1 Beyaz Dış Hoparlör, Bowers AM-1 Beyaz Mekan, Bowers AM-1 Beyaz Mekan Hoparlör, Bowers AM-1 Beyaz Hoparlör, Bowers AM-1 Dış, Bowers AM-1 Dış Mekan, Bowers AM-1 Dış Mekan Hoparlör, Bowers AM-1 Dış Hoparlör, Bowers AM-1 Mekan, Bowers AM-1 Mekan Hoparlör, Bowers AM-1 Hoparlör, Bowers Beyaz,