Bowers & Wilkins AM-1 Siyah Dış Mekan Hoparlör
Bowers & Wilkins AM-1 Siyah Dış Mekan Hoparlör
Bowers & Wilkins AM-1 Siyah Dış Mekan Hoparlör

Bowers & Wilkins AM-1 Siyah Dış Mekan Hoparlör

Fiyat : $700.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺22.750(KDV Dahil)
₺7.583 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
 
- 5,12" Orta Woofer'lar ve 0,98" Tweeter'lar
- Yardımcı Bas Radyatörleri
- Hava Koşullarına Dayanıklı Muhafaza
- Montaj Braketi içerir
- 220°'ye kadar Dönüş Ayarı
- İç ve dış kullanım için uygundur

  Bowers & Wilkins AM-1 Siyah En Dayanıklı Su Geçirmez Dış Mekan Hoparlörü ( Adet )
 
AM-1 Architectural Monitor kaliteli ses ve müthiş bir esneklikten oluşan eşsiz bir bileşim sunuyor. İfade gücü yüksek, heyecan verici ve güçlü... Bu niteliklerin hepsine sahip olan AM-1 çok işlevli ve tüm hava koşullarına uygun monitörlerin genellikle tavizde bulunduğu söylenen noktaların hepsinden muaf olmayı başararak, bir Bowers & Wilkins hoparlöründen beklenen performansı bütünüyle sunuyor. 
İki yollu bir hoparlör olan AM-1, cam elyaftan 5 inç’lik bir bas/orta menzil sürücünün üzerine değil de altına yerleştirilmiş olan 25 mm’lik alüminyum kubbeli tweeter’ıyla ters çevrilmiş bir sürücü ünitesi konfigürasyonuna sahip. Böylece hoparlör duvarda yüksekte bir yere monte edildiğinde ses yayılımının ideal olması sağlanıyor. AM-1’in düşük frekans çıkışı, arkasına montelenmiş olan yardımcı bas radyatörü (ABR) sayesinde iyice desteklenmiş oluyor. Daha geleneksel bir bas refleksi ağzı yerine kullanılmış olan ABR , AM-1’e kabininin boyutlarına kıyasla sıradışı bir bas cevabı özelliği katıyor. ABR, bas ağzının aksine AM-1’in kabininin dış öğelere karşı  sürekli olarak koruma altında olmasını sağlıyor. İleri düzey sürücü üniteleri, eşsiz bir konfigürasyon ve klasik sadeliği taşıyan crossover bileşenlerinden oluşan bu kombinasyon müzikal olduğu kadar esnekliği de olan bir hoparlör meydana getiriyor. 
 
 
AM-1 esnekliğe ve kolay kurulum özelliğine sahip olacak şekilde tasarlanmış bir ürün. Yatay veya dikey olarak kullanılabilen AM-1’in paslanmaz alüminyumdan ızgarası ve cam dolgulu plastikten yapılmış sert bir kabini var, böylece aşırı derecede toza, neme ve UV ışınına karşı son derece dayanıklı. Dış mekan kullanımı bakımından bariz faydaları olmakla birlikte AM-1’in üstü kapalı stillemesi ve muhteşem performansı onu iç mekanda da kullanım açısından uygun hale getiriyor.
 

 

Bowers & Wilkins AM-1 Teknik özellikler
Nautilus™ tüp yüklü alüminyum kubbe tweeter
Cam elyaf koni bas/orta kademe
Yardımcı Bas Radyatörü (ABR)
 
Tanım
Yardımcı Bas Radyatörü (ABR) ile 2 yollu sistem
 
Sürücü üniteleri
1x ø25mm (1 inç) alüminyum dome yüksek frekans
1x ø130mm (5 inç) cam elyaf koni bas/orta kademe
 
Frekans aralığı
46Hz ve 50kHz'de -6dB (duvara monte)
 
Frekans tepkisi
Referans ekseninde 51Hz - 22kHz (duvara monte)
 
Duyarlılık
86dB (2,83V, 1m)
 
Toplam harmonik bozulma
<%1 200Hz - 20kHz (86dB, 1m)
 
Nominal empedans
8Ω (5,2Ω dk)
 
Önerilen amplifikatör gücü
20W - 100W ila 8Ω
 
Boyutlar
(Duvar braketi dahildir)
Yükseklik: 310 mm (12,25 inç)
Genişlik: 180 mm (7 inç)
Derinlik: 210 mm (8,25 inç)
 
Net ağırlığı
4 Kg
Etiketler
Bowers, Bowers Wilkins, Bowers Wilkins AM-1, Bowers Wilkins AM-1 Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Siyah Dış, Bowers Wilkins AM-1 Siyah Dış Mekan, Bowers Wilkins AM-1 Siyah Dış Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Siyah Dış Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Siyah Mekan, Bowers Wilkins AM-1 Siyah Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Siyah Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Dış, Bowers Wilkins AM-1 Dış Mekan, Bowers Wilkins AM-1 Dış Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Dış Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Mekan, Bowers Wilkins AM-1 Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins AM-1 Hoparlör, Bowers Wilkins Siyah, Bowers Wilkins Siyah Dış, Bowers Wilkins Siyah Dış Mekan, Bowers Wilkins Siyah Dış Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins Siyah Dış Hoparlör, Bowers Wilkins Siyah Mekan, Bowers Wilkins Siyah Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins Siyah Hoparlör, Bowers Wilkins Dış, Bowers Wilkins Dış Mekan, Bowers Wilkins Dış Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins Dış Hoparlör, Bowers Wilkins Mekan, Bowers Wilkins Mekan Hoparlör, Bowers Wilkins Hoparlör, Bowers AM-1, Bowers AM-1 Siyah, Bowers AM-1 Siyah Dış, Bowers AM-1 Siyah Dış Mekan, Bowers AM-1 Siyah Dış Mekan Hoparlör, Bowers AM-1 Siyah Dış Hoparlör, Bowers AM-1 Siyah Mekan, Bowers AM-1 Siyah Mekan Hoparlör, Bowers AM-1 Siyah Hoparlör, Bowers AM-1 Dış, Bowers AM-1 Dış Mekan, Bowers AM-1 Dış Mekan Hoparlör, Bowers AM-1 Dış Hoparlör, Bowers AM-1 Mekan, Bowers AM-1 Mekan Hoparlör, Bowers AM-1 Hoparlör, Bowers Siyah,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR