Bowers & Wilkins DB1D Siyah Subwoofer
Bowers & Wilkins DB1D Siyah Subwoofer
Bowers & Wilkins DB1D Siyah Subwoofer

Bowers & Wilkins DB1D Siyah Subwoofer

Fiyat : $8,500.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺141.514,79(KDV Dahil)
₺47.171,60 'den başlayan taksitlerle

Bowers & Wilkins DB1D Siyah Hi-Fi Subwoofer

Bowers & Wilkins DB1D Rosenut Hi-Fi Subwoofer
 
Bas’ın en iyisi
DB1D, Bowers & Wilkins'in şimdiye kadar yaptığı en güçlü aktif subwoofer'dır; 2000 Watt'lık amplifikatörü, şaşırtıcı bir sürücü ve otorite rezervi sağlarken, tamamen yeni bir dijital ön amplifikatör, bu harika kasın her zaman optimum seviyelerde iletilmesini sağlar. İnanılmaz stabilite için çift dengeli bir konfigürasyonda 800 Serisi Diamond'da bulunanlarla aynı olan iki adet 12 inçlik Aerofoil koni kullanır.
Tüm yeni DB Serilerinde olduğu gibi, hem iOS hem de Android cihazlar için özel bir mobil Uygulama sayesinde, agship DB1D'nin yapılandırılması ve kullanılması inanılmaz derecede basittir. Bu mobil uygulama, ayrı bir mikrofon kiti gerektirmeyen bir oda EQ sistemi içerir.
 
Bowers & Wilkins DB Serisi, şimdiye kadarki en gelişmiş subwoofer serimizdir. Çığır açan DB1'in ayak izlerini takip eden üç güçlü ürün yelpazesindeki her model, yeni dijital teknolojiyi ve ödüllü 800 Serisi Diamond hoparlörlerimizden bir dizi malzeme geliştirmesini içeriyor. Her üç subwoofer'ın da muazzam gücü, Aerofoil koni tahrik üniteleri ve dinamik EQ ve basit ama oldukça etkili otomatik kalibrasyona sahip tamamen yeni bir ön amplifikatör bölümü vardır. Sezgisel bir kontrol uygulaması, ister bir sinema sisteminde, bir ev kurulumunda veya stereo hoparlörleri tamamlamak için kullanılsın, bunların yapılandırılmasını ve kullanılmasını kolaylaştırır. Basitçe söylemek gerekirse, yeni DB Serisi, sınıfındaki en iyi ses veren subwoofer serisidir.
 
Güçlü
DB1D, Bowers & Wilkins'in şimdiye kadar yaptığı en güçlü aktif subwoofer'dır; 2000W'lık amplifikatörü, şaşırtıcı bir sürücü ve yetki rezervi sağlar. 1000 W yükselticileriyle DB2D ve DB3D, bu yeteneği daha kompakt biçimlerde yansıtır.
 
Hava folyosu
DB Serisi subwoofer'lar, 800 Serisi Diamond'dan türetilen Aerofoil konileri kullanır. Bu hafif, ultra-sert sürücüler, olağanüstü hassasiyetle kontrollü bas sağlayarak, geleneksel konilerden çok daha uzun süre bükülmeye ve eksilmeye karşı dayanıklıdır. DB3D, sürücü birimlerini 802 D3 ile paylaşırken, DB2D üzerindeki koni, 800 D3'te bulunan ile aynıdır. Bu arada DB1D, tamamen yeni ve son derece güçlü 12 inçlik sürücü birimlerine sahiptir.
 
Dengeli
DB Serisi subwoofer'lar, kabin titreşimini büyük ölçüde azaltan ve daha temiz, daha hassas bir ses sağlayan karşıt, dengeli bir konfigürasyonda düzenlenmiş iki bas konisi kullanır. Sonuç: harika, renksiz bas.
 
Dijital
Yepyeni bir dijital ön amplifikatör sayesinde, DB Serisi subwoofer'ların muhteşem gücü her zaman en iyi şekilde sağlanır. Dinamik EQ ile otomatik kalibrasyon ve eşitlemenin güçlü kombinasyonu, her koşulda olağanüstü performans sağlar.
 
Teknik özellikler
DB Serisi Subwoofer
2000w D Sınıfı Hypex amplifikatör 2 x 300 mm (12 inç) Aerofoil-koni sürücü üniteleri dengeli bir konfigürasyonda Dinamik EQ, Uygulama tabanlı kurulum ve BT-LE kontrolü ile dijital ön amplifikatör
Tahrik üniteleri Dengeli bir konfigürasyonda 2 x 300 mm (12 inç) Aerofoil koni tahrik üniteleri
Frekans aralığı (-6dB) 8.5Hz - 500Hz
Frekans Tepkisi -3dB (100Hz seviyesinde ortalanmış):10Hz - 350Hz
Maksimum güç çıkışı: 2000W
Girişler: 2 x XLR2 x RCA2 x 3.5mm 12V tetik RS-232 – 9 pinli D konektör
Boyutlar Yükseklik: 460mm  Genişlik: 429mm Derinlik: 410mm
Net ağırlık: 43kg
Benzer Ürünler