Bowers & Wilkins Formation Bar Soundbar 3.1 Sistem
Bowers & Wilkins Formation Bar Soundbar 3.1 Sistem
Bowers & Wilkins Formation Bar Soundbar 3.1 Sistem
Bowers & Wilkins Formation Bar Soundbar 3.1 Sistem

Bowers & Wilkins Formation Bar Soundbar 3.1 Sistem

Fiyat : $4,000.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺66.595,20(KDV Dahil)
₺22.198,40 'den başlayan taksitlerle

Bowers & Wilkins Formation Bar Soundbar /  Formation Bass Subwoofer / 3.1 Kablosuz Sinema Sistemi

Bowers & Wilkins Formation Bar Soundbar /  Formation Bass Subwoofer / 3.1 Kablosuz Sinema Sistemi
 

Bowers & Wilkins Formation Bar 3 Kanallı Soundbar ve Formation Bass kablosuz subwoofer ile ekranınızın sesini geliştirin. Filmleriniz, TV şovlarınız ve müziğiniz için sürükleyici ses sağlamak üzere kablosuz bir 3.1 kanallı ses çubuğu sistemi oluşturmak üzere kablosuz olarak bir araya gelirler.
Soundbar, geniş bir ses sahnesi oluşturmaya yardımcı olmak için altı amplifikatör tarafından desteklenen iki orta woofer ve kanal başına bir tweeter içeren dokuz sürücülü bir tasarıma sahiptir. Formasyon Çubuğu, Wi-Fi veya Ethernet jakı üzerinden internete bağlanır; optik bağlantı da yerleşiktir. İnternet bağlantısı, Spotify Connect ve Roon Ready dahil olmak üzere çeşitli yerleşik hizmetlerden müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar veya Apple AirPlay 2 veya Bluetooth aracılığıyla müzik akışı yapabilirsiniz.
 
Formation Bass kablosuz subwoofer, iki adet 6,5" woofer'ından 250 W'a kadar bas çıkışı sağlar. Kablosuz veya Ethernet aracılığıyla bağlanır ve tüm sesiniz için gelişmiş bas sağlar. Soundbar ve subwoofer, Amazon Alexa ekosisteminiz aracılığıyla kontrol edilebilir.
 
Bowers & Wilkins Formation Bar 3 Kanal Soundbar

Bowers & Wilkins Formation Bar 3 Kanallı Soundbar ile ekranınızın sesini geliştirin. Geniş bir ses sahnesi oluşturmaya yardımcı olmak için altı amplifikatör tarafından desteklenen iki orta woofer ve kanal başına bir tweeter içeren dokuz sürücülü bir tasarıma sahiptir. Formasyon Çubuğu, Wi-Fi veya Ethernet jakı üzerinden internete bağlanır; optik bağlantı da yerleşiktir.
 
Soundbar'ın internet bağlantısı, Spotify Connect ve Roon Ready dahil olmak üzere çeşitli yerleşik hizmetlerden müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar veya Apple AirPlay 2 veya Bluetooth aracılığıyla müzik akışı yapabilirsiniz. Formasyon Çubuğunu, uyumlu iOS veya Android mobil cihazınızla Bowers & Wilkins Home uygulaması veya Amazon Alexa özellikli cihazlarınız aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Duvara montaj aparatı ve optik kablo dahildir.
 
Hoparlör Senkronizasyonu
Aynı odada gruplandırılmış formasyon hoparlörleri, sürükleyici bir ses sahnesi sağlamaya yardımcı olmak için neredeyse algılanamayan 1 mikrosaniyelik bir senkronizasyona sahiptir.
 
Wi-Fi Ağı
Formation serisi, kesintisiz ses sağlamak için kendi ağ Wi-Fi ağını oluşturur.
 
96 kHz / 24-Bit Ses Çözünürlüğü
Net bir ses deneyimi için yüksek kaliteli akışın keyfini çıkarın.
 
Hızlı ve Kolay Kurulum için Tasarlandı
Bowers & Wilkins Home uygulamasındaki iOS ve Android arayüzleri, Spotify ve Roon gibi hizmetlerden veya AirPlay 2 veya Bluetooth üzerinden kurulum yapmak ve çalmaya başlamak için yalnızca birkaç dakikanızı alacak şekilde tasarlanmıştır.
 
Dokuz Sürücü Tasarımı
Her kanalda, filmleriniz ve müziğiniz için geniş, etkileyici bir ses sahnesi oluşturmaya yardımcı olmak için bir tweeter ve iki mid-woofer bulunur.
 
Özel Merkez Kanal
Özel merkez kanal, filmleriniz ve TV şovlarınız için net ve net diyalog sağlamak üzere tasarlanmıştır.
 
Ek özellikler
Alexa'da çalışıyor
5.1 kanallı surround ses deneyimi için Formasyon Çubuğunu iki Formasyon Flex hoparlörünüz ve Formasyon Bas ile eşleştirin
Dijital sinyal işleme (DSP)
Dijital amplifikatör
Dinamik EQ
Spotify Connect ile uyumlu
Bluetooth Sınıf 2
 
 
Bowers & Wilkins Formation Bass Dual 6.5" 250W Wireless Subwoofer
 
Bowers & Wilkins Formation Bass Dual 6.5" 250W Kablosuz Subwoofer ile müziğinizin ve filmlerinizin basını güçlendirin. Bowers & Wilkins Formation serisi hoparlörlerinize kablosuz olarak bağlanır ve iki 6.5" woofer'ından 250W'a kadar bas çıkışı sağlar. Kablolu bağlantı için bir Ethernet portu da mevcuttur. Amazon Alexa uyumlu cihazlarınızla Formasyon Basını kontrol edebilirsiniz.
 
Formation Kablosuz Teknolojisi
Bu teknoloji, gelişmiş bir dinleme deneyimi için oda içinde 1 mikrosaniyelik hoparlör senkronizasyonu oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Formation hoparlörler tarafından oluşturulan ağ ağı, evinizde yüksek çözünürlüklü ses performansı sağlamaya yardımcı olmak için ev Wi-Fi ağınızdan bağımsız olarak çalışır.
 
Yüksek Kaliteli Akış
96 kHz / 24 bit ses çözünürlüğü akışı, net bir dinleme deneyimi sağlar.
 
Hızlı Kurulum için Tasarlandı
Google Play ve Apple uygulama mağazalarında bulunan Bowers & Wilkins Home uygulaması, hoparlörlerinizi birkaç dakika içinde kurmanıza yardımcı olacak basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
 
Karşıt Çift Sürücü Teknolojisi
İki sürücünün birlikte çalışması, daha az bozulma sağlamaya yardımcı olur.
 
D Sınıfı Amplifikatör
D Sınıfı dijital amplifikatör, verimli bas performansı sağlamak için tasarlanmıştır.
 
Dinamik EQ
Dinamik EQ, neredeyse hiç bozulma olmadan gelişmiş performans için sistemi gerçek zamanlı olarak optimize etmek üzere tasarlanmıştır.
 
Ek özellikler
Alexa'da çalışıyor
Dijital sinyal işleme (DSP)
Diğer Formation hoparlörleriyle kablosuz olarak eşleşir

Benzer Ürünler
Etiketler
Bowers, Bowers Wilkins, Bowers Wilkins Formation, Bowers Wilkins Formation Bar, Bowers Wilkins Formation Bar Soundbar, Bowers Wilkins Formation Bar Soundbar 3.1, Bowers Wilkins Formation Bar Soundbar 3.1 Sistem, Bowers Wilkins Formation Bar Soundbar Sistem, Bowers Wilkins Formation Bar 3.1, Bowers Wilkins Formation Bar 3.1 Sistem, Bowers Wilkins Formation Bar Sistem, Bowers Wilkins Formation Soundbar, Bowers Wilkins Formation Soundbar 3.1, Bowers Wilkins Formation Soundbar 3.1 Sistem, Bowers Wilkins Formation Soundbar Sistem, Bowers Wilkins Formation 3.1, Bowers Wilkins Formation 3.1 Sistem, Bowers Wilkins Formation Sistem, Bowers Wilkins Bar, Bowers Wilkins Bar Soundbar, Bowers Wilkins Bar Soundbar 3.1, Bowers Wilkins Bar Soundbar 3.1 Sistem, Bowers Wilkins Bar Soundbar Sistem, Bowers Wilkins Bar 3.1, Bowers Wilkins Bar 3.1 Sistem, Bowers Wilkins Bar Sistem, Bowers Wilkins Soundbar, Bowers Wilkins Soundbar 3.1, Bowers Wilkins Soundbar 3.1 Sistem, Bowers Wilkins Soundbar Sistem, Bowers Wilkins 3.1, Bowers Wilkins 3.1 Sistem, Bowers Wilkins Sistem, Bowers Formation, Bowers Formation Bar, Bowers Formation Bar Soundbar, Bowers Formation Bar Soundbar 3.1, Bowers Formation Bar Soundbar 3.1 Sistem, Bowers Formation Bar Soundbar Sistem, Bowers Formation Bar 3.1, Bowers Formation Bar 3.1 Sistem, Bowers Formation Bar Sistem, Bowers Formation Soundbar, Bowers Formation Soundbar 3.1, Bowers Formation Soundbar 3.1 Sistem, Bowers Formation Soundbar Sistem, Bowers Formation 3.1, Bowers Formation 3.1 Sistem, Bowers Formation Sistem, Bowers Bar,