Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar
Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar
Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar
Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar
Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar
Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar
Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar
Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar
Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar
Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar

Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : $1,750.00(KDV Dahil)
İndirimli : $1,663.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺49.890(KDV Dahil)
₺16.630 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler :

 

- Özel Dolby Atmos Elevation sürücü birimleri tarafından etkinleştirilen Dolby Atmos ve Dolby TrueHD özelliği

- Basit bağlantı ve yüksek performans için HDMI eARC dahildir

- Modern düz panel TV'lerin altına kolay masaüstü montajı için uygun düşük profilli tasarım; duvara montaj da mümkündür

- Yerleşik Amazon Alexa, en sevdiğiniz şarkıyı, kanalı veya çalma listesini yalnızca bir sesli komutla kolayca çalabileceğiniz anlamına gelir

- Bowers & Wilkins Music uygulaması aracılığıyla kontrol ile çok çeşitli akış hizmetlerinden, podcast'lerden ve radyo istasyonlarından en sevdiğiniz müziğe 24 bit'e kadar yüksek çözünürlüklü kalitede doğrudan erişim için entegre akış hizmetleri

- Spotify Connect, AirPlay 2 ve Bluetooth aptX Adaptive de sağlanarak esnekliği ve bağlantı kolaylığını en üst düzeye çıkarır.

 

Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar
 
Filmleri ve müziği olması gerektiği gibi deneyimleyin.
 
Bowers & Wilkins Panorama 3 400W 3.0.2-Channel Soundbar ile TV deneyiminize çok boyutlu ses ekleyin. Dolby Atmos ile kodlanmış içerik için üstten bir ses ortamı oluşturmak için iki adet tetikleyici sürücüye sahiptir. Özel merkez kanalı, öncelikle diyalog sesi üretirken, geniş 47,2" tasarımı, TV veya müzik için gelişmiş stereo ayrımı sağlar.
Panorama 3, Wi-Fi veya Ethernet üzerinden internete bağlanır ve Spotify Connect veya Apple AirPlay 2 üzerinden akışa olanak tanır. Bluetooth aracılığıyla mobil cihazınızdan da akış yapabilirsiniz. Amazon Alexa yerleşiktir ve aynı ağdaki soundbar’ın ve uyumlu herhangi bir cihazın sesle kontrolüne olanak tanır. Soundbar, Bowers & Wilkins Music uygulamasıyla da kontrol edilebilir.
 
Gerçek Ses
Panorama 3, iki atasının kanıtlanmış mirası üzerine inşa edilmiştir. Bu modellerde olduğu gibi Panorama 3, ek arka hoparlörlere veya subwoofer'a gerek kalmadan tek ve zarif bir bileşenden harika ses sunmak üzere tasarlanmıştır. Hem müzik hem de filmlerle eksiksiz, yüksek kaliteli Bowers & Wilkins dinleme deneyimi sunar ve sürükleyici Dolby Atmos Elevation sesinin odayı dolduran tüm avantajlarıyla tamamlanır. Panorama 3, mümkün olduğunca düşük profilli ve göze batmayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, bu da günümüzün alçak TV sehpalarıyla entegrasyonunu kolaylaştırır. Dahili olarak, Bowers & Wilkins Zeppelin'e benzer ölçeklenebilir bir platforma dayanmaktadır. Bu, yakın gelecekte çoklu oda özelliği gibi yeni özelliklerle geliştirilmesini ve yükseltilmesini sağlayacaktır.
 
Bu aynı zamanda, AirPlay 2 ve aptX Adaptive dahil olmak üzere Zeppelin'de bulunan tüm temel özelliklerin, Spotify Connect'in yanı sıra entegre Alexa ses kontrolü ve çok çeşitli sağlayıcılardan entegre akış hizmeti desteğinin mevcut olduğu anlamına gelir ve bunların tümüne Bowers & Wilkins Müzik Uygulaması tarafından erişilir.
 
Bowers & Wilkins Müzik Uygulaması Desteği
Tüm kurulum işlevleriniz ve müzik servisleriyle günlük etkileşim için Bowers & Wilkins Müzik Uygulamasını kullanın. Bu, Deezer, NTS Radio, Qobuz, SoundCloud, TIDAL ve TuneIn dahil olmak üzere çok çeşitli müzik hizmetlerini tek bir platform altında bir araya getiriyor. Dinlemek istediğiniz sanatçıyı, albümü veya şarkıyı aramanız yeterlidir; abone olduğunuz tüm hizmetlerde o içerik için mevcut tüm seçenekler size sunulur. Ayrıca akustik ekibi tarafından özenle seçilmiş şarkılarla B&W'nin özel olarak seçilmiş çalma listelerine de erişebilirsiniz.
 
Ek özellikler
Özel Dolby Atmos Elevation sürücü birimleri tarafından etkinleştirilen Dolby Atmos ve Dolby TrueHD özelliği
 
Basit bağlantı ve yüksek performans için HDMI eARC dahildir
 
Modern düz panel TV'lerin altına kolay masaüstü montajı için uygun düşük profilli tasarım; duvara montaj da mümkündür
 
Yerleşik Amazon Alexa, en sevdiğiniz şarkıyı, kanalı veya çalma listesini yalnızca bir sesli komutla kolayca çalabileceğiniz anlamına gelir
 
Bowers & Wilkins Music uygulaması aracılığıyla kontrol ile çok çeşitli akış hizmetlerinden, podcast'lerden ve radyo istasyonlarından en sevdiğiniz müziğe 24 bit'e kadar yüksek çözünürlüklü kalitede doğrudan erişim için entegre akış hizmetleri
 
Spotify Connect, AirPlay 2 ve Bluetooth aptX Adaptive de sağlanarak esnekliği ve bağlantı kolaylığını en üst düzeye çıkarır
 
Çok odalı işlevsellik
 
Sinema sesinin kaynağı.
Panorama 3, tek ve zarif bir bileşende Dolby Atmos özellikli, Amazon Alexa uyumlu, ev sineması güç merkezidir. Bowers & Wilkins, çarpıcı ses sunmak için dünyanın en ünlü kayıt stüdyolarıyla onlarca yıllık işbirliğinden yararlanıyor.
 
Zarif ve sade
Panorama 3 iyi görünüyor her ortamda…
 
Tek bir Soundbar’ dan etkileyici ses
Toplam 400 watt amplifikasyon tarafından desteklenen, ikiz subwoofer'lar da dahil olmak üzere 13 ayrı, özenle konumlandırılmış sürücü. Panorama 3'ün bir sound bar'dan şimdiye kadar duyulan en sürükleyici, en ikna edici uzamsal sesi sunmasını sağlayan şey budur.
 
Her yerde ses istiyorsanız
Panorama 3, her biri ayrı bir akustik odaya yerleştirilmiş, yukarıya doğru ateşlenen tahrik üniteleri sayesinde, en gerçek, en sürükleyici Dolby Atmos uzamsal ses efektini sunmak için sıkıca odaklanmış sesi tavana doğru yansıtır.
 
Wi-Fi bağlantılı, akıllı, sezgisel ve zahmetsiz
Bluetooth aptX Adaptive, AirPlay 2, bir dizi akış hizmeti ve yüksek çözünürlüklü sesin keyfini çıkarın.
 
Kurulumu kolay, kullanımı basit
Sezgisel uygulama, kolay ağ kurulumu sağlar ve HDMI eARC, basit bağlantı anlamına gelir.
 
İhtiyacınız olan tüm ses tek bir Soundbar’ dan gelir
Panorama 3, ikiz Dolby Atmos ünitelerine ek olarak dokuz sürücüye ve iki subwoofer'a sahiptir. Üstün performans garanti edilir.
 
Bowers & Wilkins Panorama 3 Özellikleri
 
Soundbar
Kanal Yapılandırması 3.0.2-Kanal
Düşük Frekanslı Sürücüler 2 x 80 mm Yukarı Ateşleme
Yüksek Frekanslı Sürücüler 3 x  19 mm Önden Ateşlemeli Titanyum Tweeter
 
Tam Kapsamlı Sürücüler
6 x 45 mm Önden Ateşleme
2 x  45 mm Yukarı Ateşleme
 
Amplifikatör Çıkışı 400 W
Frekans Tepkisi 43 Hz - 48 kHz
 
Bağlantı
Girişler 1 x HDMI - eARC
1 x Optik TOSLINK
 
Çıkışlar Yok
 
USB Bağlantı Noktaları 1 x USB (Sürüm Belirtilmemiş) (Servis) (Arka)
Ethernet LAN'ı
Kablosuz Ses Protokolleri AirPlay 2, Bluetooth, Spotify Connect
Bluetooth 5.0
NFC Hayır
Bluetooth Codec Desteği AAC
SBC
aptX Uyarlanabilir
Wi-Fi Evet
uyumluluk
Ses Kod Çözme Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, LPCM
HDMI Uyumluluğu eARC
 
Güç
Güç Tüketimi < 2 W (Bekleme)
AC Giriş Gücü 100 - 240 VAC, 50 / 60 Hz
 
Fiziksel
Duvara Monte Edilebilir Evet, Donanım Dahil
Boyutlar 1200 x 62 x 140 mm
Ağırlık 6,3 kg
Etiketler
Bowers, Bowers Wilkins, Bowers Wilkins Panorama, Bowers Wilkins Panorama 3, Bowers Wilkins Panorama 3 Dolby, Bowers Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos, Bowers Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi, Bowers Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos Soundbar, Bowers Wilkins Panorama 3 Dolby Wi-Fi, Bowers Wilkins Panorama 3 Dolby Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins Panorama 3 Dolby Soundbar, Bowers Wilkins Panorama 3 Atmos, Bowers Wilkins Panorama 3 Atmos Wi-Fi, Bowers Wilkins Panorama 3 Atmos Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins Panorama 3 Atmos Soundbar, Bowers Wilkins Panorama 3 Wi-Fi, Bowers Wilkins Panorama 3 Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins Panorama 3 Soundbar, Bowers Wilkins Panorama Dolby, Bowers Wilkins Panorama Dolby Atmos, Bowers Wilkins Panorama Dolby Atmos Wi-Fi, Bowers Wilkins Panorama Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins Panorama Dolby Atmos Soundbar, Bowers Wilkins Panorama Dolby Wi-Fi, Bowers Wilkins Panorama Dolby Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins Panorama Dolby Soundbar, Bowers Wilkins Panorama Atmos, Bowers Wilkins Panorama Atmos Wi-Fi, Bowers Wilkins Panorama Atmos Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins Panorama Atmos Soundbar, Bowers Wilkins Panorama Wi-Fi, Bowers Wilkins Panorama Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins Panorama Soundbar, Bowers Wilkins 3, Bowers Wilkins 3 Dolby, Bowers Wilkins 3 Dolby Atmos, Bowers Wilkins 3 Dolby Atmos Wi-Fi, Bowers Wilkins 3 Dolby Atmos Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins 3 Dolby Atmos Soundbar, Bowers Wilkins 3 Dolby Wi-Fi, Bowers Wilkins 3 Dolby Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins 3 Dolby Soundbar, Bowers Wilkins 3 Atmos, Bowers Wilkins 3 Atmos Wi-Fi, Bowers Wilkins 3 Atmos Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins 3 Atmos Soundbar, Bowers Wilkins 3 Wi-Fi, Bowers Wilkins 3 Wi-Fi Soundbar, Bowers Wilkins 3 Soundbar,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR