Bowers & Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık
Bowers & Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık
Bowers & Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık
Bowers & Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık
Bowers & Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık

Bowers & Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık

Fiyat : ₺29.999(KDV Dahil)
₺10.000 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
 
40 mm Özel Karbon Koni Sürücüleri
- 4-Mikrofon Aktif Gürültü Önleme
- Nappa Deri ile Birinci Sınıf Tasarım
- 30 Saate Kadar Oynatma
- 2-Aramalarda Mikrofon Gürültü Bastırma
- Otomatik Yürüt/Duraklat için Aşınma Tespiti
- Özelleştirilebilir Çok İşlevli Düğme
- B&W Music Uygulaması ile Ayarlamalar Yapın
- aptX Adaptive ile Bluetooth 5.2
- İnce Kılıf ve USB-C Ses Kablosu Dahildir

Bowers & Wilkins Px8 Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık

Bowers & Wilkins'in amiral gemisi Px8 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulak Üstü Kulaklıkları, ultra yüksek çözünürlüklü sesi lüks ve modern konfor dokunuşuyla birleştirir. AptX Adaptive kullanılarak Bluetooth 5.2 aracılığıyla ses alan 40 mm özel karbon koni sürücüleri tarafından doğru, incelikli ve gerçeğe yakın ses üretilir. 4 mikrofonlu aktif gürültü önleme sistemi sayesinde, toplum içinde müziğinizi daha iyi anlayacaksınız. Ses doğruluğuna ek olarak, Px8 kulaklığın fiziksel yapısı, tüm gün sessiz ve konforlu bir şekilde dinlemenizi sağlayan iyileştirilmiş mühendislik ve birinci sınıf malzemelerle geliştirildi.
 
Üstün Tasarım ve Konfor
Px8 kulak üstü kulaklıkların yapısı, tek bir döküm alüminyum kol yapısının yanı sıra yastıklı kulaklıklar ve gerçek Nappa deri kaplamalı kafa bandı sağlayacak şekilde yükseltildi. Tüm bileşenlerin mühendisliği, çeşitli kafa şekillerini, saç stillerini ve hatta gözlük takanların uyumunu dikkate aldı. Sonuç, ses kalitesini optimize eden tam oturan bir conta ile uzun ve rahat bir keyfi desteklemek için minimum kenetleme kuvvetinin bir kombinasyonudur.
 
Şeffaf ANC
Bowers & Wilkins, dikkat dağıtıcı ortam gürültüsünü alan ve etkisiz hale getiren aktif gürültü engelleme teknolojisi sağlamak için dört ayrı mikrofon kullanır. Ortamınızla etkileşime geçmeniz veya başkalarıyla sohbet etmeniz gerekiyorsa, kulaklığınızı çıkarmanıza gerek kalmadan sesin tekrar gelmesi için şeffaflık modunu etkinleştirebilirsiniz.
 
Ahizesiz Aramada Gürültü Engelleme
Çift mikrofon, yalnızca sesinizi net bir şekilde almak için değil, aynı zamanda ortam gürültüsünü ve rüzgarı bastırmak için de kullanılır. Kristal netliğinde eller serbest aramalar sağlamak için Alango'nun gürültü önleme teknolojisi ile birlikte çalışırlar.
 
Çalışma Tespiti
Bir sensör, Px8 kablosuz kulaklık takıp takmadığınızı algılayabilir. Çıkarırsanız, ses çalma otomatik olarak duraklar ve tekrar taktığınızda otomatik olarak kaldığı yerden devam eder.
 
Çok İşlevli Düğme
Kulaklık kapağındaki çok işlevli bir düğme, daha fazla rahatlık için bir dizi işlevle eşleştirilebilir. Mobil cihazlarınızın Siri gibi dijital asistanını başlatmasını veya ANC ile şeffaflık modlarını değiştirmesini sağlayabilirsiniz.
 
Bowers & Wilkins Müzik Uygulaması
Mobil cihazınızda Bowers & Wilkins Music uygulamasını kullanarak EQ'yu, ANC için şeffaflık modunu ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.
 
Pil ve Hızlı Şarj
Tam şarj olduğunda, Px8 kablosuz kulak üstü kulaklıklar size 30 saate kadar pil ömrü sağlar. Güç ve zamanınız düşükse, yalnızca 15 dakikalık şarjla 7 saate kadar oynatma sağlayan hızlı şarj özelliğini de kullanabilirsiniz.
 
Kablolu veya Kablosuz
Birlikte verilen USB-C - 3,5 mm ses kablosuyla Px8'i geleneksel kablolu kulaklıklar olarak kullanabilirsiniz.
 

Bowers & Wilkins Px8 Teknik Özellikler

Kulaklık Tasarımı Kulak Üstü (Dairesel), Arkası Kapalı
Kulaklık Döner Hayır
Kulaklık Bağlantısı / Takma Tarzı Kafa Bandı
Katlanabilir Hayır
Sürücü Tipi Dinamik
Sürücü Sayısı 1, Kulaklık Başına
Sürücü Boyutu 1,6" / 40 mm
Diyafram Karbon
Empedans 33 Ohm
Aktif Gürültü Önleme Evet
Kontroller/Mikrofon Konum Kontrolleri: Kulaklık (Yan Belirtilmemiş)
Mikrofon: Kulaklık (Yan Belirtilmemiş)
Sensörler Dokunma
 
Verim
Toplam Harmonik Bozulma (THD) %0,1
 
Mikrofon
Ses Mikrofon Sayısı 2
Hüzmeleme Desteği Hayır
Gürültü Engelleme Evet
 
Kablosuz bağlantı
Bluetooth 5.2
Desteklenen Ses Codec'leri AAC, aptX, aptX Adaptive, aptX HD, SBC
Bluetooth Profilleri A2DP, AVRCP, HFP, HSP, GATT
Çoklu Nokta Desteği Hayır
 
Kablolu Bağlantı
Kaynağa Ses Konnektörü 1 x 3,5 mm Erkek
Ses Konnektörü - Kulaklık 1 x USB-C Dişi (Şarj Bağlantı Noktasıyla Paylaşılır)
Kablo Uzunluğu 1 x 1,2 m ( 3,5 mm )
 
Pil
Pil Kimyası Lityum İyon
Çalışma Süresi 30 Saat (BT+ANC)
Hızlı Şarj Süreleri 7 Saat için 15 Dakika
Şarj Süresi 2 Saat
Kablosuz Şarj Yok
Şarj Bağlantı Noktası USB-C
Şarj Kablosu Uzunluğu 3,9' / 1,2 m
 
Fiziksel
Suya Dayanıklılık Yok
LED Göstergesi Evet
Yapı Malzemesi Alüminyum, Sünger, Deri
 
Boyutlar Kasa:
233 x 189 x 63 mm
 
Kulaklık Ağırlığı:
320 gr

 

Etiketler
Bowers, Bowers Wilkins, Bowers Wilkins PX8, Bowers Wilkins PX8 McLaren, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulak Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Üstü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Üstü Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Hi-Fi Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Kulak, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Kulak Üstü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Kulak Üstü Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Kulak Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Üstü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Üstü Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Hi-Fi, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Hi-Fi Kulak, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Hi-Fi Kulak Üstü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Hi-Fi Kulak Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Hi-Fi Üstü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Hi-Fi Üstü Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Hi-Fi Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Kulak, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Kulak Üstü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Kulak Üstü Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Kulak Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Üstü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Üstü Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Engelleme Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Hi-Fi, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Hi-Fi Kulak, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Hi-Fi Kulak Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Hi-Fi Üstü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Hi-Fi Üstü Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Hi-Fi Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Kulak, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Kulak Üstü, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Kulak Üstü Kulaklık, Bowers Wilkins PX8 McLaren Gürültü Özellikli Kulak Kulaklık,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR