Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör
Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör
Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör
Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör
Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör
Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör

Fiyat : ₺34.999(KDV Dahil)
₺11.666 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler

- 240 W'a kadar Toplam Güç
- Bluetooth ve AirPlay 2 Ses Akışı
- 5,9" Woofer, 2x 3,5" Orta Kademe Sürücüler
- 2x 1" Çift Kubbeli Tweeter'lar
- Amazon Alexa aracılığıyla Uygulama ve Ses Kontrolü
- Spotify Bağlantısı

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Network / AirPlay 2 / Alexa destekli hoparlör
 
Bowers & Wilkins Zeppelin Kablosuz Hoparlör ile yerel akış ve çeşitli müzik hizmetlerinin keyfini çıkarın. Spotify Connect, Deezer, SoundCloud, Tidal ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz müzik servislerinden bazılarına erişim sağlamak için Wi-Fi bağlantısına sahiptir. AirPlay 2 ve Bluetooth da yerleşiktir ve doğrudan uyumlu mobil cihazlarınızdan akış yapmanıza olanak tanır.
 
Zeppelin hoparlör, Alexa ekosisteminize entegre edildiğinde basit, eller serbest ses kontrolü sağlayan yerleşik Amazon Alexa desteğine sahiptir. Sağlam, tam aralıklı ses sağlamaya yardımcı olmak için Zeppelin bir 5,9" woofer, iki adet 3,5" orta kademe sürücü ve iki adet 1" çift kubbeli tweeter ile donatılmıştır.
 
Form Fonksiyonu İzler
Tüm Bowers & Wilkins ürünleri gibi, yeni Zeppelin'in tasarımı da akustiği ile tanımlanır. Sürücü yerleşimi, 15 yılı aşkın süredir imzası olan güzel ve anında fark edilen tasarımı yaratır. İyi aralıklı, özenle yerleştirilmiş beş sürücü, odayı dolduran stereo sesle müziğinize hayat verir.
 
Olağanüstü Ses Kalitesi
Zeppelin, gelişmiş ses kalitesi için kanıtlanmış sürücü ünitesi teknolojisini yüksek çözünürlüklü bir akış platformuyla birleştirir
 
Sevdiğiniz Müzik, Anında Erişilebilir
Dinlemek istediğiniz ne olursa olsun, Zeppelin sizi yüksek çözünürlüklü oynatma ve geniş bir hizmet yelpazesine erişimin yanı sıra Spotify Connect, AirPlay 2 ve aptX Adaptive desteği ile kapsıyor.
 
Bağlantılı, Akıllı, Sezgisel
Yerleşik Alexa desteği ve ölçeklenebilir bir kablosuz platform ile Zeppelin, çok odalı dinleme dahil olmak üzere zaman içinde yeni özelliklerle güncellenebilir. Sadece en sevdiğiniz şarkıyı isteyin ve yerleşik Alexa desteği gerisini halledecektir.
 
Tescilli Sürücü Üniteleri
Kanıtlanmış bir akustik platform üzerine inşa edilen beş birinci sınıf sürücü ünitesi, referans 800 serisi Diamond modelleri de dahil olmak üzere birinci sınıf döşeme hoparlörlerinde bulunan bir yaklaşım olan Bowers & Wilkins hoparlör tasarımlarını paylaşır.
 
Yüksek Çözünürlüklü Ses
İşlem gücündeki ilerlemelerden yararlanan Zeppelin, önceki nesillerin en gelişmiş DSP'sini içerir. Bu, güçlü bir 24 bit DAC ile birleştiğinde, herhangi bir müziğinizde size en iyi performansı verir.
 
Yayın Akışı
Deezer, Last.fm, Qobuz, SoundCloud, Tidal ve daha fazlasını Bowers & Wilkins Müzik Uygulamasından dinleyin. Ayrıca Spotify Connect, AirPlay 2 ve Bluetooth aptX Adaptive, diğer müzik kaynakları için ihtiyacınız olan tüm desteği sunar. Ne dinlemek istersen, Zeppelin seni ele geçirdi.
 
 
Bowers & Wilkins Zeppelin Teknik Özellikler : 
 
Bowers & Wilkins Müzik Uygulaması (Deezer, Qobuz ve TIDAL desteğiyle)
Apple Air Play 2
Spotify Bağlantısı
Bluetooth Girişi
Dijital Sinyal İşleme
Dinamik EQ
 
Bluetooth
5.0
 
Bluetooth Kodekleri
aptX™ Uyarlanabilir
AAC
SBC
 
AirPlay 2 Uyumluluğu
iOS 11.4 veya üzeri yüklü iPhone, iPad ve iPod touch, tv OS 11.4 veya üzeri yüklü Apple TV 4K veya Apple TV (4. Nesil), iTunes 12.8 veya üzeri yüklü Mac veya PC
 
Amplifikatör Güç Çıkışı
240W
 
Sürücü Üniteleri
HF 2x 25mm (1”) çift kubbeli tweeter'lar
MF 2x 90 mm (3 1⁄2”) FST orta kademe
LF 1x 150 mm (6 inç) subwoofer
 
Frekans tepkisi
35Hz - 24kHz
 
Boyutlar
210 mm (y) x 650 mm (g) x 194 mm (d)
 
Ağırlık
6,5 kg
 
Bağlantılar
USB–C – Yalnızca Servis
 
Giriş gerilimi
100V – 240V, 50/60Hz
 
Güç tüketimi
2 Watt'ın altında (Uyku)
Etiketler
Bowers, Bowers Wilkins, Bowers Wilkins Zeppelin, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Midnight, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Grey, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Midnight, Bowers Wilkins Zeppelin Midnight Grey, Bowers Wilkins Zeppelin Midnight Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Midnight Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Grey, Bowers Wilkins Zeppelin Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Hoparlör, Bowers Wilkins Wireless, Bowers Wilkins Wireless Midnight, Bowers Wilkins Wireless Midnight Grey, Bowers Wilkins Wireless Midnight Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Wireless Midnight Hoparlör, Bowers Wilkins Wireless Grey, Bowers Wilkins Wireless Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Wireless Hoparlör, Bowers Wilkins Midnight, Bowers Wilkins Midnight Grey, Bowers Wilkins Midnight Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Midnight Hoparlör, Bowers Wilkins Grey, Bowers Wilkins Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Hoparlör, Bowers Zeppelin, Bowers Zeppelin Wireless, Bowers Zeppelin Wireless Midnight, Bowers Zeppelin Wireless Midnight Grey, Bowers Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör, Bowers Zeppelin Wireless Midnight Hoparlör, Bowers Zeppelin Wireless Grey, Bowers Zeppelin Wireless Grey Hoparlör, Bowers Zeppelin Wireless Hoparlör, Bowers Zeppelin Midnight, Bowers Zeppelin Midnight Grey, Bowers Zeppelin Midnight Grey Hoparlör, Bowers Zeppelin Midnight Hoparlör, Bowers Zeppelin Grey, Bowers Zeppelin Grey Hoparlör, Bowers Zeppelin Hoparlör, Bowers Wireless,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR