Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör
Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör
Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör
Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör
Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör
Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör

Fiyat : $1,097.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺30.716(KDV Dahil)
₺10.239 'den başlayan taksitlerle

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Network / AirPlay 2 / Alexa destekli hoparlör

Ürünlerimiz stokta olup aynı gün sevk edilmektedir. 2 Yıl Türkiye Distribütör garantilidir.

Bowers & Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Network / AirPlay 2 / Alexa destekli hoparlör

 

Bowers & Wilkins Zeppelin Kablosuz Hoparlör ile yerel akış ve çeşitli müzik hizmetlerinin keyfini çıkarın. Spotify Connect, Deezer, SoundCloud, Tidal ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz müzik servislerinden bazılarına erişim sağlamak için Wi-Fi bağlantısına sahiptir. AirPlay 2 ve Bluetooth da yerleşiktir ve doğrudan uyumlu mobil cihazlarınızdan akış yapmanıza olanak tanır.

 

Zeppelin hoparlör, Alexa ekosisteminize entegre edildiğinde basit, eller serbest ses kontrolü sağlayan yerleşik Amazon Alexa desteğine sahiptir. Sağlam, tam aralıklı ses sağlamaya yardımcı olmak için Zeppelin bir 5,9" woofer, iki adet 3,5" orta kademe sürücü ve iki adet 1" çift kubbeli tweeter ile donatılmıştır.

 

 
Form Fonksiyonu İzler
Tüm Bowers & Wilkins ürünleri gibi, yeni Zeppelin'in tasarımı da akustiği ile tanımlanır. Sürücü yerleşimi, 15 yılı aşkın süredir imzası olan güzel ve anında fark edilen tasarımı yaratır. İyi aralıklı, özenle yerleştirilmiş beş sürücü, odayı dolduran stereo sesle müziğinize hayat verir.
 
 
 
Olağanüstü Ses Kalitesi
Zeppelin, gelişmiş ses kalitesi için kanıtlanmış sürücü ünitesi teknolojisini yüksek çözünürlüklü bir akış platformuyla birleştirir.
 
 
Sevdiğiniz Müzik, Anında Erişilebilir
Dinlemek istediğiniz ne olursa olsun, Zeppelin sizi yüksek çözünürlüklü oynatma ve geniş bir hizmet yelpazesine erişimin yanı sıra Spotify Connect, AirPlay 2 ve aptX Adaptive desteği ile kapsıyor.
 
 
Bağlantılı, Akıllı, Sezgisel
Yerleşik Alexa desteği ve ölçeklenebilir bir kablosuz platform ile Zeppelin, çok odalı dinleme dahil olmak üzere zaman içinde yeni özelliklerle güncellenebilir. Sadece en sevdiğiniz şarkıyı isteyin ve yerleşik Alexa desteği gerisini halledecektir.
 
 
Tescilli Sürücü Üniteleri
Kanıtlanmış bir akustik platform üzerine inşa edilen beş birinci sınıf sürücü ünitesi, referans 800 serisi Diamond modelleri de dahil olmak üzere birinci sınıf döşeme hoparlörlerinde bulunan bir yaklaşım olan Bowers & Wilkins hoparlör tasarımlarını paylaşır.
 
 
Yüksek Çözünürlüklü Ses
İşlem gücündeki ilerlemelerden yararlanan Zeppelin, önceki nesillerin en gelişmiş DSP'sini içerir. Bu, güçlü bir 24 bit DAC ile birleştiğinde, herhangi bir müziğinizde size en iyi performansı verir.
 
 
Yayın Akışı
Deezer, Last.fm, Qobuz, SoundCloud, Tidal ve daha fazlasını Bowers & Wilkins Müzik Uygulamasından dinleyin. Ayrıca Spotify Connect, AirPlay 2 ve Bluetooth aptX Adaptive, diğer müzik kaynakları için ihtiyacınız olan tüm desteği sunar. Ne dinlemek istersen, Zeppelin seni ele geçirdi.

 

Teknik Özellikler : 

Bowers & Wilkins Music App (with Deezer, Qobuz and TIDAL support)
Apple AirPlay 2
Spotify Connect
Bluetooth In
Digital Signal Processing
Dynamic EQ
 
 
Bluetooth
5.0
 
 
Bluetooth Codecs
aptXTM Adaptive
AAC
SBC
 
 
AirPlay 2 Compatibility
iPhone, iPad, and iPod touch with iOS 11.4 or later, Apple TV 4K or Apple TV (4th Generation) with tv OS 11.4 or later, Mac or PC with iTunes 12.8 or later
 
 
Amplifier Power Output
240W
 
 
Drive Units
HF 2x 25mm (1”) double dome tweeters
MF 2x 90mm (3 1⁄2”) FST midrange
LF 1x 150mm (6”) subwoofer
 
 
Frequency Response
35Hz to 24kHz
 
 
Dimensions
210mm (h) x 650mm (w) x 194mm (d)
 

Weight
6.5kg
 
Connections
USB–C – Service Only
 
 
Input Voltage
100V – 240V, 50/60Hz
 

Power Consumption
Below 2 Watts (Sleep)
Benzer Ürünler
Etiketler
Bowers, Bowers Wilkins, Bowers Wilkins Zeppelin, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Midnight, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Midnight Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Grey, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Wireless Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Midnight, Bowers Wilkins Zeppelin Midnight Grey, Bowers Wilkins Zeppelin Midnight Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Midnight Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Grey, Bowers Wilkins Zeppelin Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Zeppelin Hoparlör, Bowers Wilkins Wireless, Bowers Wilkins Wireless Midnight, Bowers Wilkins Wireless Midnight Grey, Bowers Wilkins Wireless Midnight Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Wireless Midnight Hoparlör, Bowers Wilkins Wireless Grey, Bowers Wilkins Wireless Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Wireless Hoparlör, Bowers Wilkins Midnight, Bowers Wilkins Midnight Grey, Bowers Wilkins Midnight Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Midnight Hoparlör, Bowers Wilkins Grey, Bowers Wilkins Grey Hoparlör, Bowers Wilkins Hoparlör, Bowers Zeppelin, Bowers Zeppelin Wireless, Bowers Zeppelin Wireless Midnight, Bowers Zeppelin Wireless Midnight Grey, Bowers Zeppelin Wireless Midnight Grey Hoparlör, Bowers Zeppelin Wireless Midnight Hoparlör, Bowers Zeppelin Wireless Grey, Bowers Zeppelin Wireless Grey Hoparlör, Bowers Zeppelin Wireless Hoparlör, Bowers Zeppelin Midnight, Bowers Zeppelin Midnight Grey, Bowers Zeppelin Midnight Grey Hoparlör, Bowers Zeppelin Midnight Hoparlör, Bowers Zeppelin Grey, Bowers Zeppelin Grey Hoparlör, Bowers Zeppelin Hoparlör, Bowers Wireless,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR