Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth Soundbar
Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth Soundbar
Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth Soundbar
Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth Soundbar
Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth Soundbar

Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth Soundbar

Marka : Denon
Fiyat : €360,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺6.611,72(KDV Dahil)
₺2.203,91 'den başlayan taksitlerle

Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth Özellikli Soundbar / Kablosuz subwoofer, HDMI / ARC, Bluetooth, Dolby Digital ve DTS kod çözme özelliğine sahip Denon DHT-S316 ev sineması soundbar sistemi.

Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth Özellikli Soundbar
 
Denon DHT-S316 ile herhangi bir TV'yi ev eğlence merkezine dönüştürün. Düşük görünürlükle, duvara monte edilebilir soundbar, iki yönlü hoparlörler ve kablosuz subwoofer ile yüksek kaliteli ses sunar. Denon Virtual Surround teknolojisi, her ses seviyesinde kristal netliğinde diyalog için Dolby Digital, DTS Kod Çözme ve Denon'a özel Diyalog Geliştirici ile güçlü, gerçekçi bir ev sineması deneyimi yaratır. Birlikte verilen HDMI kablosuyla TV'nizi kolayca HDMI'ya (Ses Dönüş Kanalı ile) bağlayın. Optik giriş, ek bir cihazın bağlanmasına izin verir. Bluetooth özellikli cihazlarınızı Denon DHT-S316 ile kablosuz olarak eşleştirin ve en sevdiğiniz müziği kolayca dinleyin.
 
SİNEMA KALİTESİNDE SES
Denon DHT-S316 soundbar ve kablosuz subwoofer ile kendinizi sinema kalitesinde sese bırakın. Çift orta sınıf sürücüler, ayrıntılı net tweeter'lar ve Dolby DTS, sesinizi bu tasarımla yükseltir.
 
DÜŞÜK PROFİL TASARIM
Sadece 5,5 cm yüksekliğindeki Denon DHT-S316 çoğu alana sığar ve TV'nizin alt kenarını veya IR uzaktan kumanda sensörünü engellemeden TV'nizin önüne yerleştirilebilir. Ürünle birlikte verilen montaj şablonu ile duvara monte etmek de kolaydır.
 
ARC'li HDMI (Ses Dönüş Kanalı)
DHT-S316'daki Ses Dönüş Kanalı (ARC) ve tek bir HDMI kablosu (dahil) aracılığıyla Akıllı TV'nize ve diğer kaynaklara yerleşik uygulamalardan ses gönderin. Ayrıca, TV'nizin uzaktan kumandası ile Denon DHT-S316'nın kontrolünü sağlar.
 
Bluetooth Uyumluluğu
En sevdiğiniz parçalar parmaklarınızın ucunda. Bluetooth üzerinden müzik aktarımı sağlamak için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi DHT-S316 ile eşleştirin.
 
Denon Diyalog Geliştirici
En sevdiğiniz TV şovunun veya filminin sözlerini asla kaçırmayın. Denon Dialogue Enhancer, diyalog anlaşılırlığını geliştirir, filmler ve TV şovları için idealdir. Genel ses seviyesini ayarlamak zorunda kalmadan diyaloğu açın.
 
Dolby Digital ve DTS Kod Çözme
Denon Virtual Surround modu, Blu-ray, DVD, DVB ve diğer surround kodlamalı ortamlardan Dolby Digital ve DTS Kod Çözme ile ev sineması surround ses simülasyonu sunar. Gelişmiş psikoakustik algoritmalar, çok kanallı bir ev sineması surround ses hoparlör sistemini gerçekçi bir şekilde simüle eder. Şık, kompakt bir çubuktan etkileyici surround sesin keyfini çıkarın.
 
Kolay Kurulum Deneyimi
DHT-S316 soundbarı verilen HDMI kablosuyla veya Optik girişle TV'nize hızlı bir şekilde bağlayın. HDMI/ARC ile bağlandıktan sonra, soundbarı TV uzaktan kumandanızla kontrol edin. İşte bu kadar kolay.
 
Ses Teknolojisinde İlklerin 100+ Yılı
1910'da kurulan Denon, Japonya'nın ilk ses elektroniği üreticisinden dünyanın ilk ticari CD'lerini üretmeye kadar, ses teknolojisinde derin bir "ilk" mirasa sahiptir. Ses Ar-Ge'ye odaklanan bu yatırım, her dinleme deneyimiyle en son teknolojiyi ve en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlar.
Benzer Ürünler
Etiketler
Denon, Denon DHT-S316, Denon DHT-S316 Kablosuz, Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer, Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve, Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth, Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth Soundbar, Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer ve Soundbar, Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer Bluetooth, Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer Bluetooth Soundbar, Denon DHT-S316 Kablosuz Subwoofer Soundbar, Denon DHT-S316 Kablosuz ve, Denon DHT-S316 Kablosuz ve Bluetooth, Denon DHT-S316 Kablosuz ve Bluetooth Soundbar, Denon DHT-S316 Kablosuz ve Soundbar, Denon DHT-S316 Kablosuz Bluetooth, Denon DHT-S316 Kablosuz Bluetooth Soundbar, Denon DHT-S316 Kablosuz Soundbar, Denon DHT-S316 Subwoofer, Denon DHT-S316 Subwoofer ve, Denon DHT-S316 Subwoofer ve Bluetooth, Denon DHT-S316 Subwoofer ve Bluetooth Soundbar, Denon DHT-S316 Subwoofer ve Soundbar, Denon DHT-S316 Subwoofer Bluetooth, Denon DHT-S316 Subwoofer Bluetooth Soundbar, Denon DHT-S316 Subwoofer Soundbar, Denon DHT-S316 ve, Denon DHT-S316 ve Bluetooth, Denon DHT-S316 ve Bluetooth Soundbar, Denon DHT-S316 ve Soundbar, Denon DHT-S316 Bluetooth, Denon DHT-S316 Bluetooth Soundbar, Denon DHT-S316 Soundbar, Denon Kablosuz, Denon Kablosuz Subwoofer, Denon Kablosuz Subwoofer ve, Denon Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth, Denon Kablosuz Subwoofer ve Bluetooth Soundbar, Denon Kablosuz Subwoofer ve Soundbar, Denon Kablosuz Subwoofer Bluetooth, Denon Kablosuz Subwoofer Bluetooth Soundbar, Denon Kablosuz Subwoofer Soundbar, Denon Kablosuz ve, Denon Kablosuz ve Bluetooth, Denon Kablosuz ve Bluetooth Soundbar, Denon Kablosuz ve Soundbar, Denon Kablosuz Bluetooth, Denon Kablosuz Bluetooth Soundbar, Denon Kablosuz Soundbar, Denon Subwoofer,