Denon RCD-M41 | SC-N10 Siyah Stereo Sistem
Denon RCD-M41 | SC-N10 Siyah Stereo Sistem
Denon RCD-M41 | SC-N10 Siyah Stereo Sistem
Denon RCD-M41 | SC-N10 Siyah Stereo Sistem
Denon RCD-M41 | SC-N10 Siyah Stereo Sistem

Denon RCD-M41 | SC-N10 Siyah Stereo Sistem

Marka : Denon
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : €705,00(KDV Dahil)
İndirimli : €670,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺23.718(KDV Dahil)
₺7.906 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
 
- Bluetooth ve Tunerli Mikro HiFi CD Alıcı
- Akıllı telefonlardan ve tabletlerden anlık kablosuz aktarım için Bluetooth
- Yeni tasarlanmış tam ayrık analog amplifikatör devresi ile yüksek güç çıkışı
- Ses saflığı için basit ve düz devre tasarımı
- Denon SCN10 Hoparlör Takımı

Denon RCD-M41 | SC-N10 Siyah Stereo Sistem

 
Denon RCD-M41 Siyah Bluetooth, Radyolu ve Cd Alıcı Stereo Amplifikatör
 
Bolca ödül kazanan RCD-M40 üzerine kurulu olan yeni RCD-M41, geliştirilmiş ses, tarz ve olanaklara sahip. Yeni geliştirilen ayrık analog amplifikatör devresi daha büyük netlik ve etki için sinyal yollarını azaltırken, yeni Bluetooth uygulaması kullanımda değilken diğer kaynakların ses üzerindeki etkisini azaltmak için kolay kullanımlı bir kapatma anahtarıyla birlikte kullanılıyor. Bu arada yeni güzel tasarım, Denon'un en üst düzey modeli olan 'NE'nin yansımasıdır. RCD-M41, geliştirilmiş ses kalitesini hak eden bir TV, set üstü kutu veya diğer dijital cihazları bağlamak için iki adet dijital optik girişe sahip ve dahili CD ile FM radyo içerir. SC-M41 hoparlörlerini eklediğinizde en iyi HiFi ses için eksiksiz D-M41 sistemine ulaşacaksınız.
 
Yeni tasarlanmış tam ayrık analog amplifikatör devresi ile yüksek güç çıkışı
Denon'un mühendisleri, daha fazla performans ve değer sunmak için tarz ve kolaylıklardan ses devresine kadar olan tasarımı tamamen yeniden düşündüler. Yeni amplifikatör devresi 2x30W verir, böylece RCD-M41 ile eşleşen SC-M41 hoparlörleri veya diğer popüler tercihleri (CD alıcısı ayrı olarak satın alınabilir) çalıştırmak için yeterli güce sahiptir ve ayrıca kişisel dinleme için bir kulaklık amplifikatör bölümü de mevcuttur. 
 
Ses saflığı için basit ve düz devre tasarımı
Denon'un popüler M serisi size "basit ve düz" konseptini baz alarak yüksek ses kalitesi sunar. Devre komplike değildir ve sinyal yolları kısa ve ses kalitesi üzerindeki olumsuz etkileri en aza indirilmiş şekildedir. Devre tasarımı ve şasinin oluşturulma şekli, duyduğunuz sesin orijinal performansa son derece sadık olmasını sağlar.
 
Sinyal saflığını korumak için Üçlü Gürültü Azaltma Tasarımı (T.N.R.D.)
 Çeşitli devrelerin, panoların ve kablo düzenlerinin birbirlerini etkileyebildiği bir ses bileşeninde, güç amplifikatör devresini güçlendirerek yeterli spesifikasyonlar veya ses elde etmek mümkün değildir. Denon, sesin mümkün olduğunca temiz olmasını sağlamak için üç gürültü kaynağını elimine etti. Sinyal/ses oranını artırmak ve daha pürüzsüz, etkileyici bir ses üretmek için giriş seçici, elektronik ses ve güç amplifikatöründeki distorsiyon bastırılmıştır.
 
Akıllı telefonlardan ve tabletlerden anlık kablosuz aktarım için Bluetooth
 Optimal esneklik sunmak için tasarlanmış giriş seçenekleri paketinin bir parçası olarak, Bluetooth, akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarla anlık kablosuz bağlantıya izin vermek için entegre edilmiştir. Bluetooth devresi, açık/kapalı seçici ile eksiksiz olarak tasarlandı ve gerektiğinde kolay kablosuz bağlantı sunarak kullanımda olmadığında ayrıca CD, FM ya da dijital olmayan diğer kaynaklardan gelen gelişmiş ses sağlar.
 
Evdeki ofisinizde, yatak odanızda veya başka bir odada üstsınıf sesin tadını çıkarın
210mm genişliğinde ve 310mm derinlikli kompakt boyutlar (artı hoparlörler) bir kitaplıkta, yatak odasında veya ev ofisinde D-M41'in kolay kurulumuna olanak tanır. Birkaç renk kombinasyonu ile, yaşam biçiminize kolayca uyum sağlar ve aynı anda kusursuz performans sunar.
 

Denon SC-N10 Hoparlör Sistemi

Bu hoparlörler Denon Hi-Fi işçiliğiyle tasarlanmıştır. En iyi performans için, yüksek kaliteli 12cm woofer / orta kademe şasi, 3cm yüksek çözünürlüklü tweeter ve doğal sesin pürüzsüzlüğünü yeniden üreten seçili bileşenlere sahip bir geçiş ağı. Ayrı olarak da temin edilebilir, tabii ki RCD-N11DAB ana ünitesini istediğiniz herhangi bir hoparlör setiyle eşleştirebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR