Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar
Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar
Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar
Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar
Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar
Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar
Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar
Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar
Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar
Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar
Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar
Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar

Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Atmos Soundbar

Marka : Devialet
Fiyat : €3.800,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺134.520(KDV Dahil)
₺44.840 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
 
- Sanal 5.1.2-Kanal Yapılandırması
- 950 W'a Kadar Toplam Güç
- Dolby Atmos Desteği
- Bluetooth, AirPlay 2, Spotify Bağlantısı
- Dahili Wi-Fi ve Ethernet Bağlantısı
- Optik ve HDMI eARC Girişleri
- Devialet Uygulama Kurulumu ve Kontrolü
- Duvara Montaj Donanımı Dahil

Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Atmos Soundbar
 
Devialet Dione 950W Virtual 5.1.2-Channel Soundbar ile tüm içeriğiniz için sürükleyici bir ses sahnesinin keyfini çıkarın. Toplam 17 sürücüsü, Dolby Atmos uyumluluğu için dört güçlü sürücüden ve masa üstü veya duvar üstü kuruluma uyum sağlamak için tasarlanmış dikey olarak dönen bir ORB merkez kanalından oluşur. Dört ön ateşlemeli ve dört arka ateşlemeli woofer, bir subwoofer ihtiyacını ortadan kaldırmak için yeterli bas sağlamak üzere tasarlanmıştır. AirPlay 2, Bluetooth 5.0 ve Spotify Connect aracılığıyla ses akışı yapın ve Devialet uygulaması aracılığıyla soundbar'ı kontrol edin.
 
Dolby Atmos
Her şeyin ötesine geçen sesin keyfini çıkarın. Devialet Dione soundbar, Dolby Atmos özellikli olup, sürükleyici, sanal bir 5.1.2 kanal dinleme deneyimi sunmasını sağlar. Aslen film endüstrisi için tasarlanan Dolby Atmos, yukarıdan katmanlı 3D ses sunarak Devialet Dione deneyimini başka bir boyuta taşıyor.
 
Uzay teknolojisi
Uzay teknolojisi, sese yeni bir boyut kazandırıyor. Bir algoritma, zevk aldığınız içerik ne olursa olsun, her şeyi saran, çok katmanlı, derinden sarmalayan bir ses deneyimi için herhangi bir mono veya stereo sinyali 5.1.2 kanallı bir sinyale yükseltir.
 
Özel Ses Modları
Film Modu, HDMI ve optik girişler aracılığıyla bağlandığında mono ve stereo içeriği heyecan verici çok kanallı bir deneyime dönüştürür. Uzamsal Mod, sizi sahnenin merkezine koyan ve çevrimiçi kaynaklarda çalınan müziğin ve içeriğin keyfini en iyi şekilde çıkarmanızı sağlayan katmanlı bir ses ayarıdır. Ses Modu, podcast'ler, haber programları ve daha fazlası gibi sesli yönlendirme içeriği için özel bir ayardır. Müzik Modu, bir stereo kurulum oluşturur ve uzamsallaştırmayı devre dışı bırakır.
 
ORB'yi girin
ORB, Devialet Dione'nin merkez kanalıdır. Bu tasarım, Dione'un duvara monte edilmiş veya bir mobilya üzerine yerleştirilmiş ses çubuğunun konumuna mekanik ve akustik olarak uyum sağlamasına olanak tanır.
 
HDMI Uyumluluğu
Dione, ARC, eARC ve CEC uyumlu, sıfır bant genişliği sınırlaması veya sıkıştırma ile birden fazla ses kanalının iletilmesine izin veren bir HDMI 2.1 terminali ile donatılmıştır.
 
Odayı Okumak İçin Tasarlandı
Odanızın doğru bir akustik modelini oluşturmak için Dione'nin dört kalibrasyon mikrofonunu kullanarak Devialet uygulamasında alanınızı tarayın.
 
Devialet Uygulaması
Devialet Dione, DOS2 yazılım ekosisteminde çalışır, bu nedenle Devialet Uygulamasında kurulum ve özelleştirme sorunsuzdur.
 
AirPlay 2 Uyumluluğu
Devialet Dione ayrıca AirPlay 2 aracılığıyla bir Phantom çok odalı konfigürasyona entegre olur. Bu kurulum, iOS kullanıyorsanız AirPlay 2 özellikli herhangi bir hoparlör için de mümkündür.
 
Mühendislik Mükemmelliği
On yedi otonom üst düzey sürücü, dinamik orta kademe ve kristal netliğinde tiz sunarken, sekiz yerleşik SAM destekli woofer, ek ekipman ihtiyacını ortadan kaldırarak Dione'u gerçekten hepsi bir arada bir ses çubuğu haline getirir.
 
Gizli Tasarım
Yüksek performans-incelik oranıyla Dione, hem tasarım hem de ses kalitesi açısından öne çıkıyor ve aksiyon başladığında devreye giriyor. Ve şık merkezi ORB, Phantom'un imza estetiğine bir selamdır.
 
Subwoofer Gerekmez
Devialet Dione, onu gerçek bir hepsi bir arada ses sistemi yapan sekiz dahili woofer'a sahiptir. Sekiz adet yüksek gezinimli woofer'ı, bas geri dönüşünü ve sürükleyiciliği büyük ölçüde geliştirmek için geliştirilmiş ses dalgası yönlendirmesi ile güçlü ve derin düşük frekanslı efektler sunmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
 
Devialet Akıllı İşlemci
Devialet Akıllı İşlemci, Devialet'in amplifikasyon ve sinyal işleme teknolojilerini (ADH, SAM, Magic Wire, Class A ve DAC), optimum verimlilik için özel olarak tasarlanmış bir çip (SoC) üzerinde tek bir sistemde birleştirir.
 
Uyarlanabilir Ses Düzeyi
Devialet'in Uyarlanabilir Ses Düzeyi (AVL) teknolojisi, Dione'nin dinamik ekolayzırıdır. Daha keyifli bir dinleme deneyimi için her içeriğe uyarlanmış ses seviyelerini gerçek zamanlı olarak uyumlu hale getirir. Fısıldayan diyaloglarla birleşen aksiyon dolu bir sahne mi? Tek bir ayrıntıyı kaçırmayacaksınız.
 
Her Yerden, Her Zaman Müzik
Devialet Dione, Bluetooth, AirPlay 2 ve Spotify Connect ile uyumludur. Ayrıca herhangi bir dijital müzik kaynağı için bir HDMI veya optik kablo aracılığıyla TV'nize bağlanabilir. Ve SPACE teknolojisi ile birleştirildiğinde, müziğiniz uzaysallaştırılır ve 3 boyutlu olarak sunulur.
 
Devialet Dione Teknik Özellikler
 
Kanal Yapılandırması 5.1.2-Kanal (Sanal Surround)
Düşük Frekanslı Sürücüler
4 x Önden Ateşleme
4 x Arkadan Ateşleme
 
Tam Kapsamlı Sürücüler
3 x Önden Ateşleme
2 x Yandan Ateşleme
4 x Yukarı Ateşleme
 
Amplifikatör Çıkışı 950 W RMS
Frekans Tepkisi 24 Hz - 21 kHz
Maksimum SPL 101 dB
 
Bağlantı
Girişler
1 x HDMI 2.1 - ARC/eARC
1 x Optik TOSLINK - Ses
 
Çıkışlar
USB Bağlantı Noktaları Yok
Ethernet LAN'ı
Kablosuz Ses Protokolleri AirPlay 2, Bluetooth, Spotify Connect
Bluetooth 5.0
NFC Hayır
Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
 
Uyumluluk
Ses Kod Çözme Dolby Atmos
HDMI Uyumluluğu ARC, CEC, eARC
 
Güç
Güç Tüketimi 0,5 W (Bekleme)
AC Giriş Gücü 100 - 240 VAC, 50 / 60 Hz
 
Fiziksel
Duvara Monte Edilebilir Evet, Donanım Dahil
Boyutlar 1200 x 88 x 165 mm
Ağırlık 12 kg
Etiketler
Devialet, Devialet Dione, Devialet Dione 5.1.2, Devialet Dione 5.1.2 Kanal, Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End, Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Atmos, Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Atmos Soundbar, Devialet Dione 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar, Devialet Dione 5.1.2 Kanal Atmos, Devialet Dione 5.1.2 Kanal Atmos Soundbar, Devialet Dione 5.1.2 Kanal Soundbar, Devialet Dione 5.1.2 Hi-End, Devialet Dione 5.1.2 Hi-End Atmos, Devialet Dione 5.1.2 Hi-End Atmos Soundbar, Devialet Dione 5.1.2 Hi-End Soundbar, Devialet Dione 5.1.2 Atmos, Devialet Dione 5.1.2 Atmos Soundbar, Devialet Dione 5.1.2 Soundbar, Devialet Dione Kanal, Devialet Dione Kanal Hi-End, Devialet Dione Kanal Hi-End Atmos, Devialet Dione Kanal Hi-End Atmos Soundbar, Devialet Dione Kanal Hi-End Soundbar, Devialet Dione Kanal Atmos, Devialet Dione Kanal Atmos Soundbar, Devialet Dione Kanal Soundbar, Devialet Dione Hi-End, Devialet Dione Hi-End Atmos, Devialet Dione Hi-End Atmos Soundbar, Devialet Dione Hi-End Soundbar, Devialet Dione Atmos, Devialet Dione Atmos Soundbar, Devialet Dione Soundbar, Devialet 5.1.2, Devialet 5.1.2 Kanal, Devialet 5.1.2 Kanal Hi-End, Devialet 5.1.2 Kanal Hi-End Atmos, Devialet 5.1.2 Kanal Hi-End Atmos Soundbar, Devialet 5.1.2 Kanal Hi-End Soundbar, Devialet 5.1.2 Kanal Atmos, Devialet 5.1.2 Kanal Atmos Soundbar, Devialet 5.1.2 Kanal Soundbar, Devialet 5.1.2 Hi-End, Devialet 5.1.2 Hi-End Atmos, Devialet 5.1.2 Hi-End Atmos Soundbar, Devialet 5.1.2 Hi-End Soundbar, Devialet 5.1.2 Atmos, Devialet 5.1.2 Atmos Soundbar, Devialet 5.1.2 Soundbar, Devialet Kanal,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR