Escape P6 AIR Beyaz Wireless Bluetooth Taşınabilir Hoparlör
Escape P6 AIR Beyaz Wireless Bluetooth Taşınabilir Hoparlör
Escape P6 AIR Beyaz Wireless Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

Escape P6 AIR Beyaz Wireless Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

Fiyat : €925,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺29.600(KDV Dahil)
₺9.867 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
- 60 watt RMS hoparlör
- Güçlü bir 24 bit DSP işlemci, üstün ses üretimi için optimum ton kontrolü sağlar
- İki hoparlörlü ve subwoofer tasarımı, 360 derecelik dağılım ile hassas tam ses sunar
- 8 saatten fazla dinleme süresiyle (normal seviyelerde), hoparlörünüzü evin içinde veya dışında endişesiz bir şekilde taşıyabilirsiniz.
- W-Fi çift bant 802.11
- Wi-fi üzerinden Hi-Res Çoklu Oda ses akışı için yerleşik Chromecast, AirPlay2 ve Spotify Connect dahil olmak üzere çeşitli sistemleri destekler
- Kayıpsız Ses Codec Bileşeni, Flac, APE ve DSD desteği

Escape P6 AIR Beyaz Wireless Bluetooth Taşınabilir Hoparlör
 
Maksimum çoklu oda esnekliği için tasarlandı
 
Escape P6 Air, P6 BT platformunu temel alır ancak AirPlay 2, yerleşik Chromecast ve Roon sayesinde, bir Tek bir markanın sınırlamaları olmaksızın birden fazla hoparlöre mevcut WIFI ağını bağlar.
 
P6 BT gibi, bu audiophile taşınabilir hoparlör, iç mekanınıza ve uzaklara gizlice stil ve renk katan ince güzelliğiyle hala en çok dikkat çekendir.
 
iOS veya Google Home aracılığıyla bir WIFI ağına kolayca bağlanır
 
P6 Air, iOS (Apple AirPlay 2) veya Google Home Uygulaması (Android ve iOS) aracılığıyla kablosuz bir WIFI ağına kolayca bağlanır. P6 Air, WIFI üzerinden çok odalı Yüksek Çözünürlüklü ses akışı için çeşitli sistemleri destekler.
 
Google Home
Google Play Store'dan (Android cihazlar) veya Apple App Store'dan (iOS) Google Home Uygulamasını indirin ve bu uygulamayı P6 Air'i mevcut bir WIFI ağıyla eşleştirmek için kullanın .
AirPlay 2 aracılığıyla müzik akışı yapmak veya chromecast aracılığıyla P6 Air'e yayınlamak için uygun uygulamayı kullanın
 
Özellikler
- Dijital arayüz - her iki iOS için özelleştirilmiş bir ESCAPE® REMOTE APP aracılığıyla etkileşim ® ve Android™.
- WIFI 1 x 1 Çift Bant 802.11 a/b/g/n/ac
- Apple® AirPlay 2 yonga seti
- WIFI üzerinden Yüksek Çözünürlüklü Çok Odalı ses akışı (192KHZ/24-bit) için Chromecast yerleşik, AirPlay2, Roon Endpoint ve Spotify Connect dahil olmak üzere çeşitli sistemleri destekler.
- Kayıpsız Audio Codec, Flac, APE ve DSD desteği.
 
Teknik Özellikler
60 watt RMS hoparlör
Güçlü 24 bit DSP işlemci, üstün ses üretimi için optimum ton kontrolü sağlar
İki hoparlörlü ve subwoofer tasarımı, 360 derecelik dağılım ile hassas tam ses sunar
8 saatten fazla dinleme süresiyle (normal seviyelerde), hoparlörünüzü evin içinde veya dışında endişesiz bir şekilde taşıyabilirsiniz.
 
Audiophile Dijital Güç Amplifikatörü
60 Watt RMS
Frekans yanıtı 20Hz -20KHz.
 
Güçlü 24-BIT DSP İşlemcisi
Optimum ton kontrolü ve ses alanı işleme algoritmaları için.Gelişmiş bas yönetimi, müzik severlere en üst düzeyde ses hissi sunar.
 
Etkileyici Bas
Hem derin hem de güçlü bas sesi.
Subwoofer çapı 6 1/2 inç (17cm).
 
Pil
Lityum demir fosfattan (LiFePo4) yapılmış yeni nesil güçlü bir şarj edilebilir pil, arka plan ses seviyesinde 16 kablosuz dinleme saati veya tipik dinleme ses seviyesinde 8 saat sağlar.
 
BLUETOOTH ®
5.0 alıcı
 
İkiz Mod
Stereo için İkiz mod kabiliyeti
İki P6 BT Bluetooth üzerinden stereo yapılandırma
 
Şarj
Bataryanın bir güç kablosuyla kolay ve rahat
Şarj edilmesi için dahili şarj sistemi (240 V / 50 Hz, 110 V / 60 Hz)
 
Ürün Boyutları
550 mm (Y) x 200 mm (G) x 200 mm (D)
 
Net ağırlık
7,50 KG 
Etiketler
Escape, Escape P6, Escape P6 AIR, Escape P6 AIR Beyaz, Escape P6 AIR Beyaz Wireless, Escape P6 AIR Beyaz Wireless Bluetooth, Escape P6 AIR Beyaz Wireless Bluetooth Taşınabilir, Escape P6 AIR Beyaz Wireless Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 AIR Beyaz Wireless Bluetooth Hoparlör, Escape P6 AIR Beyaz Wireless Taşınabilir, Escape P6 AIR Beyaz Wireless Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 AIR Beyaz Wireless Hoparlör, Escape P6 AIR Beyaz Bluetooth, Escape P6 AIR Beyaz Bluetooth Taşınabilir, Escape P6 AIR Beyaz Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 AIR Beyaz Bluetooth Hoparlör, Escape P6 AIR Beyaz Taşınabilir, Escape P6 AIR Beyaz Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 AIR Beyaz Hoparlör, Escape P6 AIR Wireless, Escape P6 AIR Wireless Bluetooth, Escape P6 AIR Wireless Bluetooth Taşınabilir, Escape P6 AIR Wireless Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 AIR Wireless Bluetooth Hoparlör, Escape P6 AIR Wireless Taşınabilir, Escape P6 AIR Wireless Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 AIR Wireless Hoparlör, Escape P6 AIR Bluetooth, Escape P6 AIR Bluetooth Taşınabilir, Escape P6 AIR Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 AIR Bluetooth Hoparlör, Escape P6 AIR Taşınabilir, Escape P6 AIR Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 AIR Hoparlör, Escape P6 Beyaz, Escape P6 Beyaz Wireless, Escape P6 Beyaz Wireless Bluetooth, Escape P6 Beyaz Wireless Bluetooth Taşınabilir, Escape P6 Beyaz Wireless Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 Beyaz Wireless Bluetooth Hoparlör, Escape P6 Beyaz Wireless Taşınabilir, Escape P6 Beyaz Wireless Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 Beyaz Wireless Hoparlör, Escape P6 Beyaz Bluetooth, Escape P6 Beyaz Bluetooth Taşınabilir, Escape P6 Beyaz Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 Beyaz Bluetooth Hoparlör, Escape P6 Beyaz Taşınabilir, Escape P6 Beyaz Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 Beyaz Hoparlör,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR