Escape P6 BT Siyah Bluetooth Taşınabilir Hoparlör
Escape P6 BT Siyah Bluetooth Taşınabilir Hoparlör
Escape P6 BT Siyah Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

Escape P6 BT Siyah Bluetooth Taşınabilir Hoparlör

Fiyat : €739,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺23.648(KDV Dahil)
₺7.883 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
- 60 watt RMS hoparlör
- Güçlü bir 24 bit DSP işlemci, üstün ses üretimi için optimum ton kontrolü sağlar
- İki hoparlörlü ve subwoofer tasarımı, 360 derecelik dağılım ile hassas tam ses sunar
- 8 saatten fazla dinleme süresiyle (normal seviyelerde), hoparlörünüzü evin içinde veya dışında endişesiz bir şekilde taşıyabilirsiniz.
- ESCAPE remote uygulaması, hoparlörünüz için özelleştirme seçenekleri sunar
- İkiz mod, iki P6 hoparlörün eşleştirilmesine izin verir
- Bluetooth 5.0 alıcı, minimum kesinti ile sabit bağlantı sağlar

ESCAPE P6 Siyah Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
 
Escape P6 BT, P9'un birçok benzersiz özelliğini paylaşır.En sevdiğiniz müziği şık bir şekilde dinlemek için en iyi malzemelerden yapılmıştır.P6 BT, tasarım ve performans arasındaki mükemmel dengedir. İki özel ve özel yapım hoparlör sürücüsü (P9 ile aynı tip) ve 17 cm (6 1/2 inç) çapında bir subwoofer sayesinde bas - orta kademe ve tiz arasındaki uyumlu etkileşimin keyfini çıkarın.
 
60 Watt RMS'lik yüksek performanslı bir dijital amplifikatör ve güçlü 24-BIT DSP işlemcisi, müzik tutkumuz olan felsefemizle tamamen uyumlu 360° ses üretimi sağlar.
 
Escape™ Remote uygulaması aracılığıyla tam kontrol
Tüm Escape serisi için tek bir uygulama.
Akıllı telefonunuz veya tabletiniz için Escape Remote uygulaması aracılığıyla tüm olasılıkları kullanın.
 
İstediğiniz her yerde en iyi ses kalitesi
Hava koşullarına dayanıklı muhafaza (IPX4 sınıfı) sayesinde P6 BT'nin keyfini iç mekanlarda veya dış mekanlarda çıkarın
 
İkiz mod
P6 BT ile kablosuz olarak ikiz mod aracılığıyla stereo olarak eşleştirin
 
Yüksek kaliteli taşınabilir HIFI sistemi
Dayanıklı ve lüks malzemelerin kullanımı sayesinde çağdaş, zamansız bir görünüm. Tüm iç ve dış stillerle uyum sağlamak için hem ayrık hem de son derece dekoratif renkler.
 
16 saat kesintisiz çalma süresi
Lityum demir fosfattan (LiFePo4) yapılmış yeni nesil güçlü bir şarj edilebilir pil, arka plan ses seviyesinde 16 kablosuz dinleme saati veya tipik dinleme ses seviyesinde 8 saat sağlar.
 
Audiophile Dijital Güç Amplifikatörü
60 Watt RMS
Frekans yanıtı 20Hz -20KHz.
 
Güçlü 24-BIT DSP İşlemcisi
Optimum ton kontrolü ve ses alanı işleme algoritmaları için.Gelişmiş bas yönetimi, müzik severlere en üst düzeyde ses hissi sunar.
 
Etkileyici Bas
Hem derin hem de güçlü bas sesi.
Subwoofer çapı 6 1/2 inç (17cm).
 
Pil
Lityum demir fosfattan (LiFePo4) yapılmış yeni nesil güçlü bir şarj edilebilir pil, arka plan ses seviyesinde 16 kablosuz dinleme saati veya tipik dinleme ses seviyesinde 8 saat sağlar.
 
BLUETOOTH ®
5.0 alıcı
 
İkiz Mod
Stereo için İkiz mod kabiliyeti
İki P6 BT Bluetooth üzerinden stereo yapılandırma
 
Şarj
Bataryanın bir güç kablosuyla kolay ve rahat
Şarj edilmesi için dahili şarj sistemi (240 V / 50 Hz, 110 V / 60 Hz)
 
Ürün Boyutları
550 mm (Y) x 200 mm (G) x 200 mm (D)
 
Net ağırlık
7,50 KG
Etiketler
Escape, Escape P6, Escape P6 BT, Escape P6 BT Siyah, Escape P6 BT Siyah Bluetooth, Escape P6 BT Siyah Bluetooth Taşınabilir, Escape P6 BT Siyah Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 BT Siyah Bluetooth Hoparlör, Escape P6 BT Siyah Taşınabilir, Escape P6 BT Siyah Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 BT Siyah Hoparlör, Escape P6 BT Bluetooth, Escape P6 BT Bluetooth Taşınabilir, Escape P6 BT Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 BT Bluetooth Hoparlör, Escape P6 BT Taşınabilir, Escape P6 BT Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 BT Hoparlör, Escape P6 Siyah, Escape P6 Siyah Bluetooth, Escape P6 Siyah Bluetooth Taşınabilir, Escape P6 Siyah Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 Siyah Bluetooth Hoparlör, Escape P6 Siyah Taşınabilir, Escape P6 Siyah Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 Siyah Hoparlör, Escape P6 Bluetooth, Escape P6 Bluetooth Taşınabilir, Escape P6 Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 Bluetooth Hoparlör, Escape P6 Taşınabilir, Escape P6 Taşınabilir Hoparlör, Escape P6 Hoparlör, Escape BT, Escape BT Siyah, Escape BT Siyah Bluetooth, Escape BT Siyah Bluetooth Taşınabilir, Escape BT Siyah Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape BT Siyah Bluetooth Hoparlör, Escape BT Siyah Taşınabilir, Escape BT Siyah Taşınabilir Hoparlör, Escape BT Siyah Hoparlör, Escape BT Bluetooth, Escape BT Bluetooth Taşınabilir, Escape BT Bluetooth Taşınabilir Hoparlör, Escape BT Bluetooth Hoparlör, Escape BT Taşınabilir, Escape BT Taşınabilir Hoparlör, Escape BT Hoparlör, Escape Siyah,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR