KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör
KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör
KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör
KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör
KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör
KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör
KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör
KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör

KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör

Marka : KEF
Fiyat : ₺149.000(KDV Dahil)
₺49.667 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
 
- Her kelimeyi, her notayı, her ayrıntıyı duyun! Yılın en iyi aktif hoparlör sistemi
- Harici amplifikatör gerektirmeyen all-in-one aktif hoparlör sistemi
- KEF Connect uygulaması ile kişiselleştirilebilir dinleme deneyimi
- Spotify, Tidal, Amazon Music, Qobuz ve Deezer gibi streaming servisleri
 

KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Aktif Hi-Fi Hoparlör Sistemi

Kategorisinde lider ürün, şimdi DAHA da iyi! Her kelimeyi, her notayı, her detayı duyun!

LS50 Wireless II, yüksek performanslı bir hoparlörden daha fazlasıdır; her ihtiyacınızı karşılayan hepsi bir arada hoparlör sistemidir. AirPlay 2Chromecastve daha fazlası ile kablosuz uyumluluğu son noktaya taşır ve herhangi bir kaynaktan dinlediğiniz favori müziğinizin her ayrıntısını ortaya çıkarır.

 

KEF HAKKINDA

1961 yılında kurulan İngiliz hoparlör üreticisi KEF, ilk günden itibaren sektöründe sesteki mükemmelliğin gururlu bir öncüsü olmuştur. Kent Engineering & Faundry kelimelerinin kısaltması olarak İngiltere'nin Kent şehrinde Raymond Cooke ile doğan ve tüm dünyaya kalitesini yaymış olan KEF, 2018 itibariyle GP Acoustics çatısı altında faaliyetlerine devam eden Hi-Fi ses ürünleri üreticisidir.

ÖZGÜRLÜK


Müziğin her detayı her zaman yanınızda
Müziğinizi hangi yollarla dinlediğiniz hiç önemli değil, LS50 Wireless II yanınızda. Spotify Connect ile doğrudan Spotify yerel uygulamasından akış gerçekleştirebilirsiniz. KEF Connect uygulamasıyla TidalAmazon MusicQobuz ve Deezer'ı da dinleyebilir veya internet radyo ve podcast'lerini dinleyebilirsiniz.

 

Tüm Cihazlarınızla Uyumlu
LS50 Wireless IIAirPlay 2Google Chromecast uyumludur. TV'niz, turntable'ınız, CD çalarınız ve oyun konsolunuz için kablolu bağlantılarla desteklenen, aynı zamanda kutudan çıkar çıkmaz kablosuz kullanıma hazır olan eşsiz bir üründür. Sahip olduğunuz kaynak ne olursa olsun, LS50 Wireless II buna hazır.

HiFi'da Özgürlük

LS50 Wireless II24bit / 384kHz'e kadarki müzik dosyalarının yanı sıra MQADSD256 ve Roon Ready (çok yakında) desteğini de içeren odyofil bir üründür. Bu özellikler, deneyimli HiFi meraklılarının bile bu olağanüstü hoparlörün yeteneğine hayran kalacağı anlamına gelir.

 

 

Kullanıcı Odaklı Arayüz

Kusursuz müzik performansı bir yana, LS50 Wireless II'yu kurmak, KEF Connect uygulaması sayesinde çok kolay. Evinizdeki herhangi bir kaynakla anında kullanıma hazır hale gelebilir, sezgiseldir ve size yeni ve iyileştirilmiş özellikleri minimum zahmetle sunar. Kablosuz yazılım güncellemelerine izin verir.

Kablolu veya Kablosuz Bağlantı

Dağınıklık içermeyen bir kurulum için LS50 Wireless II'yi tamamen kablosuz olarak 24bit / 96kHz çözünürlükte çalıştırmayı seçebilir veya iki hoparlörü 24bit / 192kHz çözünürlüklü ses için birlikte verilen kabloyla bağlayabilirsiniz.

 


 

Kişiselleştirilmiş Dinleme Deneyimi


KEF Connect uygulaması, dinleme alışkanlıklarınızı benimseyip geliştirerek müzik deneyiminiz üzerinde tam kontrol sağlar. Sezgisel arayüz size şunları yapma özgürlüğü verir:

- KEF kablosuz hoparlörünüzü ağınıza kolayca ekleyin
- Spotify, TIDAL, Amazon Music, Qobuz, Deezer, İnternet Radyosu ve Podcast'ler dahil hizmetler aracılığıyla dünyadaki tüm müziklere erişin
- İçerik oynatmayı, ses seviyesini ve giriş kaynağı seçimini kontrol edin
- Hoparlör Ses Ayarları aracılığıyla dinleme deneyiminizi optimize edin - hoparlörün çıkışını odaya ve kişisel zevkinize daha iyi uyacak şekilde ayarlayın
- Uyku zamanlayıcısı, otomatik uyandırma kaynağı ve çocuk kilidi gibi ayarları özelleştirin.

KEF CONNECT UYGULAMASI 

 

Birden Fazla LS50 II ile Multi-Room Sistem Kurun
 

LS50 Wireless II'yi Airplay 2Chromecast veya Roon ile kullanırken, aynı anda evinizdeki birden fazla hoparlöre aktarabilirsiniz. Birden çok LS50 Wireless II hoparlörü kullanarak, basit, yüksek performanslı bir çok odalı sisteme sahip olabilirsiniz.

 


 

PERFORMANS

En doğru, en etkileyici ses
 

LS50 Wireless II, müziğin keyfini en doğru şekilde çıkarmanızı sağlar. Devrimci Metamateryal Soğurma Teknolojisi (Metamaterial Absorption Technology), daha saf, daha doğal bir ses için distorsiyonu ortadan kaldırırken, MAT sürücü dizisine sahip 12. nesil Uni-Q, odanın herhangi bir yerinde üç boyutlu, harika bir şekilde ortaya çıkan sesi sağlar.

 

 

 

Music Integrity Engine

LS50 Wireless II’nin performansının tüm aşamaları, KEF’in Music Integrity Engine adında yeni geliştirdiği bir işlemci tarafından desteklenmektedir. Bu Dijital Sinyal İşleme algoritmaları, Uni-Q sürücüsü için optimize edilmiştir ve LS50 II'nun daha iyi aktarım ve daha sıkı bir ses için mükemmel zamanlanmış bir performans sunmasını sağlar.

 


 

 

Matemateryal Soğurma Teknolojisi

Matemateryal Soğurma Teknolojisi (MAT), sürücünün arkasından gelen istenmeyen sesin% 99'unu emen, ortaya çıkan bozulmayı ortadan kaldıran ve daha saf, daha doğal ses sağlayan oldukça karmaşık bir labirent benzeri yapıdır.

 

 

 

Sesin her bir noktası ayrı tatlıdır
MAT özellikli 12. nesil Uni-Q sürücüler


Gelişmiş simülasyon ve analiz araçlarını kullanan mühendislerimiz, MAT ile 12. nesil Uni-Q'yu geliştirdiler. Bu yeni sürücü dizisi, daha az renklenmedaha az bozulma ve daha önce mümkün olandan daha şeffaf ve gerçeğe yakın bir ses sunar; ve bunların tümünü oda içinde eşit olarak dağıtır.


 


Bol Bol Güç
Yerleşik amplifikatörler KEF tarafından geliştirilmiştir. Her bir tweeterpürüzsüz, inanılmaz derecede ayrıntılı bir tiz performansı sunan 100W A / B sınıfı amplifikatör tarafından çalıştırılır. Özel 280W D sınıfı amplifikatörler, 108db'ye kadar odayı dolduran kontrollü ses için orta / bas sürücülerine güç sağlar.

 

 

 

TASARIM
Kullanım Alanları

 

 
Her Ayrıntı Özenle İşlendi

LS50 Wireless II'nin her ayrıntısı, akustik performans ve tasarım açısından özenle düşünülmüştür. Düşük kırınımlı, kavisli bölme, Uni-Q sürücüsü etrafında hassas bir şekilde modellenirken, göz alıcı soğutucular ve renge göre uyumlu bağlantı noktaları tasarımı tamamlar. Üste monteli kontrol paneli, şık ve işlevsel olacak şekilde tasarlanmıştır.

 Herkes İçin Mükemmel Renk

LS50 Wireless II, üçü de mat kaplama olmak üzere; karbon siyahıtitanyum gri ve mineral beyaz renk seçeneği sunar. Bunların yanında Crimson Red Special Edition da mevcuttur. Tüm renk seçenekleri, hem çıkış ünitelerinde hem de arkaya bakan bağlantı noktasında tamamlanır. Üste monteli kontrol paneli şık ve işlevsel olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

 

 

Yeni Olan Ne Var?
İlk versiyon LS50 Wireless sahipleri yeniliklerin ne olduğunu merak ediyor olabilirler? Cevap: hemen hemen her şey. Evet ilk ürün mükemmeldi, ancak LS50 Wireless IIiyileştirilmiş sesdaha iyi bağlanabilirlik ve kullanılabilirlik gibi fonksiyonlar ve yukarıda bahsedilen diğer tüm detayları ile her açıdan daha üst seviyededir.

 

 

 

KUTU İÇERİĞİ

  • LS50 Wireless II
  • Uzaktan Kumanda
  • Kablo
  • Güç Kablosu
  • Hızlı Başlangıç Kılavuzu, Garanti Belgesi

 

 

 

 

UZMAN YORUMU:
Yılın Ürünü (2020)


1976'da kurulan What Hi-Fi?, Hi-Fi ve ev eğlence ürünleri konusunda dünyanın önde gelen bağımsız rehberidir. What Hi-Fi? neredeyse 40 yıldır, Hi-Fi ses ve ev sineması endüstrisinin "Oscarları" olarak kabul edilen "Yılın Ürünü" ve "Satın Alınabilecek En İyi Ürün" gibi ödüller ile markaları ve ürünlerini onurlandırmaktadır.

 

 

 

EISA Ödülü (2020-2021)

29 farklı ülkeden 60 uzman dergi ve web sitesinin teknik uzmanların değerlendirmesiyle oluşan en prestijli ses ve görüntü ödülleri Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA-European Imaging and Sound Association) tarafından veriliyor.

 


 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 SÜRÜCÜ ÜNİTESİ

12. Nesil 5.25” Uni-Q, MAT işlemci ile birlikte

LF: 130 mm (5.25 in.) alüminyum koni

HF: 25 mm (1 in.) Havalandırmalı Alüminyum Kubbe, Metamaterial Absorption Technology destekli

AMPLİFİKATÖR ÇIKIŞ GÜCÜ

Toplam 760W (hoparlör başına)

LF: 280 W

HF: 100 W

AMPLİFİKATÖR SINIFI (Hoparlör Başına)

LF: Sınıf D

HF: AB Sınıfı

FREKANS ARALIĞI

45 Hz – 28 kHz

FREKANS MESAFESİ

40 Hz – 47 kHz

MAKSİMUM KAYNAK ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

MQA ve DSD256 Destekli

384kHz / 24bit Optik, 96kHz / 24bit'e kadar ağ

192kHz / 24bit'e kadar koaksiyel

192kHz / 24bit'e kadar HDMI

DESTEKLENEN STREAM PLATFORMLARI

Spotify, Tidal, Amazon Music, Qobuz, Deezer, QQ Music, Internet Radio, Podcast

MAKSİMUM SES SEVİYESİ

108 dB

DESTEKLENEN KABLOSUZ AKIŞ HİZMETLERİ

AirPlay 2

Google Chromecast

ROON (yakında)

UPnP Uyumlu

Bluetooth 4.2

HOPARLÖRLER ARASI BAĞLANTI

Kablosuz: tüm kaynaklar 96kHz / 24bit PCM'ye yeniden örneklenmiştir
Kablolu: tüm kaynaklar 192kHz / 24bit PCM'ye yeniden örneklenmiştir 

DESTEKLENEN FORMATLAR

MP3, M4A, AAC, FLAC, WAV, AIFF, ALAC, WMA, LPCM ve Ogg Vorbis

DESTEKLENEN FORMAT (AĞ)

MQA

DSF: DSD64, DSD128, DSD256

DFF: DSD64

BOYUTLAR

305 x 200 x 311 mm (12 x 7,9 x 12,2 inç)

AĞIRLIK

20,1 kg (44,31 lb)

GÜÇ GİRİŞİ

100 - 240VAC 50 / 60Hz

GÜÇ TÜKETİMİ

200W (çalışma gücü)

<2.0W (bekleme gücü)

Etiketler
KEF LS50, KEF LS50 Wireless, KEF LS50 Wireless II, KEF LS50 Wireless II Karbon, KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah, KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi, KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Aktif, KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hi-Fi Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Aktif, KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Karbon Siyah Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Karbon Hi-Fi, KEF LS50 Wireless II Karbon Hi-Fi Aktif, KEF LS50 Wireless II Karbon Hi-Fi Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Karbon Hi-Fi Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Karbon Aktif, KEF LS50 Wireless II Karbon Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Karbon Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Siyah, KEF LS50 Wireless II Siyah Hi-Fi, KEF LS50 Wireless II Siyah Hi-Fi Aktif, KEF LS50 Wireless II Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Siyah Hi-Fi Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Siyah Aktif, KEF LS50 Wireless II Siyah Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Siyah Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Hi-Fi, KEF LS50 Wireless II Hi-Fi Aktif, KEF LS50 Wireless II Hi-Fi Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Hi-Fi Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Aktif, KEF LS50 Wireless II Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless II Hoparlör, KEF LS50 Wireless Karbon, KEF LS50 Wireless Karbon Siyah, KEF LS50 Wireless Karbon Siyah Hi-Fi, KEF LS50 Wireless Karbon Siyah Hi-Fi Aktif, KEF LS50 Wireless Karbon Siyah Hi-Fi Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless Karbon Siyah Hi-Fi Hoparlör, KEF LS50 Wireless Karbon Siyah Aktif, KEF LS50 Wireless Karbon Siyah Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless Karbon Siyah Hoparlör, KEF LS50 Wireless Karbon Hi-Fi, KEF LS50 Wireless Karbon Hi-Fi Aktif, KEF LS50 Wireless Karbon Hi-Fi Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless Karbon Hi-Fi Hoparlör, KEF LS50 Wireless Karbon Aktif, KEF LS50 Wireless Karbon Aktif Hoparlör, KEF LS50 Wireless Karbon Hoparlör,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR