Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos Destekli
Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos Destekli
Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos Destekli
Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos Destekli
Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos Destekli
Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos Destekli
Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos Destekli
Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos Destekli

Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos Destekli

Marka : Polk Audio
Fiyat : €690,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺24.426(KDV Dahil)
₺8.142 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler : 
 
- Herhangi bir TV ile çalışır: HDMI, eARC, Optik, AUX ve Roku TV'ye Hazır
- Dolby Atmos, DTS:X ve Polk SDA 3D Ses Teknolojisi ile Sürükleyici Ses
- Wi-Fi (Google Chromecast, Apple AirPlay 2, Spotify) veya Bluetooth üzerinden Müzik Akışı
- Patentli VoiceAdjustTM ve Özel Merkez Kanal ile Diyaloğun Her Sözünü Duyun

 

 

Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos Destekli
 
Filmleri, TV'leri ve oyunları sinematik, Dolby Atmos ve DTS:X surround sesle deneyimleyin ve Polk'un gelişmiş ses çubuğu ve subwoofer sistemiyle Apple AirPlay 2, Chromecast ve Bluetooth üzerinden müzik akışı yapın.
 
Güçlü bir sistem,
Odanızda sinema keyfi
Şaşırtıcı derecede kompakt 15 inç genişliğindeki MagniFi Mini AX, 50 yıllık Polk hoparlör mühendisliğinden ve gelişmiş beş hoparlörlü diziden ve güçlü subwoofer'dan yararlanarak TV sesinizi derin, etkili bas, kristal netliğinde tizler ve çok daha fazla rekabet edebilecek geniş bir 3D ses sahnesi ile yükseltir. daha büyük soundbar kalitesinde.
 
Etkileyici ses, Sertifikalı Dolby Atmos,
Daha iyisi yapıldı
Daha geniş, daha doğru bir ses sahnesi için patentli SDA teknolojimiz ile MagniFi Mini AX'te optimize edilmiş sertifikalı Dolby Atmos ve DTS:X aracılığıyla 14,5" soundbar’dan asla beklemeyeceğiniz bir sinematik surround ses seviyesini deneyimleyin. Ayrıca 3D Ses Modu, stereo sesi 360 derecelik surround sese dönüştürür.
 
Sadece filmler için değil, Müzik için de
Yüksek kaliteli müzik ve yayın akışı
Apple AirPlay 2, Google Chromecast ve Spotify Connect ile Wi-Fi üzerinden telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan daha yüksek kaliteli müzik akışının keyfini çıkarın. Bluetooth üzerinden de cihazlara kolayca bağlanır.
 
Polk Ses Ayarları
Her Sözü Duy
Ses kontrolünü kullanmaktan bıktınız mı? Bir daha asla bir diyalog kelimesini kaçırmayın. Polk'un patentli VoiceAdjust™ konuşma netleştirme teknolojisi, seslerin geri kalanını etkilemeden ses seviyesini yükseltmek için MagniFi'nin entegre merkez kanal hoparlörü ile sinerjik bir şekilde çalışır.
 
Kompakt Kablosuz Subwoofer
MagniFi Mini AX, filmlerde, müzikte ve oyunlarda maksimum etki için Polk'un efsanevi, zahmetsiz basını sunmak için güçlü bir aşağı ateşlemeli subwoofer içerir. Bu kompakt subwoofer, uygun yerleştirme için kablosuz olarak bağlanır.
 
Müzik, Film, 3D ve Gece Modları
Tek tıklama ile Optimize Edin
Önceden ayarlanmış ses modları, tek bir tıklamayla film izlemek veya müzik dinlemek için MagniFi'nin bas, netlik ve ses seviyesini optimize eder. Komşuları rahatsız etmeden diyaloğu açmak ve gece geç saatlerde izlemek için bası kısmak için Gece Modunu etkinleştirin.
 
Opsiyonel Kablosuz Hoparlörler
Genişletilebilir Surround Ses
Tam, çok boyutlu 5.1 surround sesle kendinizi daha da fazla içine çekmek için Polk SR2 kablosuz surround hoparlörler (ayrı satılır) ekleyin.
 
Kolay Kurulum
Dakikalar İçinde Mükemmel Sesin Keyfini Çıkartın
Tek kablolu kurulum ve evrensel uyumluluk ile filmlerinize ve müziğinize daha hızlı ulaşın.
 
Polk Audio MagniFi Mini AX Teknik Özellikleri :
 
Girişler
(1) HDMI (eARC)
(1) Optik
(1) Analog 3.5mm
(1) USB-A (firmware güncellemeleri için)
 
Bağlantı
Wi-Fi (802.11 a/n/ac)
Ses için Google Chromecast
Apple AirPlay2
Spotify Bağlantısı
Bluetooth 5.0
 
Sürücüler
SoundBar:
Sol/Sağ Tweeter = (2) 19 mm
L/C/R Orta = (3) 51mm)
 
Subwoofer:
Woofer = (1) 127mm × 178mm
 
Boyutlar
SoundBar:(G × D × Y):
366 x 104 × 79 mm
Subwoofer: (G × D × Y):
182 × 396 × 371 mm
 
Kutuda neler var:
• Soundbar
• Subwoofer
• Uzaktan kumanda
• Ses çubuğu güç kaynağı
• Ses çubuğu güç kablosu
• Subwoofer güç kablosu
• HDMI kablosu
• (2) AAA piller
• Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu
• Kayıt kartı
• Güvenlik belgesi
Etiketler
Polk, Polk Audio, Polk Audio MagniFi, Polk Audio MagniFi Mini, Polk Audio MagniFi Mini AX, Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar, Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby, Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos, Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Atmos Destekli, Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Dolby Destekli, Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Atmos, Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Atmos Destekli, Polk Audio MagniFi Mini AX SoundBar Destekli, Polk Audio MagniFi Mini AX Dolby, Polk Audio MagniFi Mini AX Dolby Atmos, Polk Audio MagniFi Mini AX Dolby Atmos Destekli, Polk Audio MagniFi Mini AX Dolby Destekli, Polk Audio MagniFi Mini AX Atmos, Polk Audio MagniFi Mini AX Atmos Destekli, Polk Audio MagniFi Mini AX Destekli, Polk Audio MagniFi Mini SoundBar, Polk Audio MagniFi Mini SoundBar Dolby, Polk Audio MagniFi Mini SoundBar Dolby Atmos, Polk Audio MagniFi Mini SoundBar Dolby Atmos Destekli, Polk Audio MagniFi Mini SoundBar Dolby Destekli, Polk Audio MagniFi Mini SoundBar Atmos, Polk Audio MagniFi Mini SoundBar Atmos Destekli, Polk Audio MagniFi Mini SoundBar Destekli, Polk Audio MagniFi Mini Dolby, Polk Audio MagniFi Mini Dolby Atmos, Polk Audio MagniFi Mini Dolby Atmos Destekli, Polk Audio MagniFi Mini Dolby Destekli, Polk Audio MagniFi Mini Atmos, Polk Audio MagniFi Mini Atmos Destekli, Polk Audio MagniFi Mini Destekli, Polk Audio MagniFi AX, Polk Audio MagniFi AX SoundBar, Polk Audio MagniFi AX SoundBar Dolby, Polk Audio MagniFi AX SoundBar Dolby Atmos, Polk Audio MagniFi AX SoundBar Dolby Atmos Destekli, Polk Audio MagniFi AX SoundBar Dolby Destekli, Polk Audio MagniFi AX SoundBar Atmos, Polk Audio MagniFi AX SoundBar Atmos Destekli, Polk Audio MagniFi AX SoundBar Destekli, Polk Audio MagniFi AX Dolby, Polk Audio MagniFi AX Dolby Atmos, Polk Audio MagniFi AX Dolby Atmos Destekli, Polk Audio MagniFi AX Dolby Destekli, Polk Audio MagniFi AX Atmos, Polk Audio MagniFi AX Atmos Destekli,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR