Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5 E İğneli Pikap
Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5 E İğneli Pikap

Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5 E İğneli Pikap

Fiyat : €440,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺15.576(KDV Dahil)
₺5.192 'den başlayan taksitlerle

Pro-Ject Audio E1 Phono, standart versiyona dahili bir fono preamplifikatörü ekler ve mevcut kurulumunuzda fono preamplifikatörünüz yoksa sizin için mükemmel bir modeldir.

Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5 E İğneli Pikap
 
Dahili Phono Preamp'lı Tak ve Çalıştır Giriş Seviyesi Pikap
Herkes için bir pikap – Avrupa'da el yapımı!
 
Pro-Ject Audio ‘nun E1, Avrupa'da el yapımı, sınırlı bir bütçeyle harika bir ses deneyimi sunmayı amaçlayan ilk E-Line pikaptır. Acemi, geri dönen veya deneyimli bir vinil hayranı olmanız farketmez. E1 sizi hayal kırıklığına uğratmayacak! Fabrikada deneyimli teknisyenlerimiz tarafından önceden ayarlanmış izleme kuvveti ve kayma önleyici ile Tak ve Çalıştır tasarımımız, döner tablanız için size en iyi ayarları sağlar. Sadece arkanıza yaslanın ve en sevdiğiniz kayıtların keyfini çıkarın. Yeni E1, herkesin ihtiyaçlarına uyacak şekilde üç farklı versiyonda mevcuttur. Her üç model de 33/45 RPM elektronik hız anahtarı ile donatılmıştır.
 
Çok parlak siyah, çok parlak beyaz veya ceviz kaplamalı şık CNC ile işlenmiş kompozit fiber kaide, içinde boşluk kalmamasını sağlamak için özenle üretilmiştir.
 
Hafif ve düşük sürtünmeli 8,6" alüminyum kol, yüksek kaliteli Ortofon OM5e kartuş için optimize edilmiştir ve maksimum potansiyelini ortaya çıkaracaktır. Yeni ABS Polimer ana tabla, viniliniz için ideal, rezonans önleyici bir platform oluşturmak amacıyla amaca yönelik tasarlanmış çıkıntılarla güçlendirilmiştir. E1'inizi tozdan korumak için kutuda ayrıca ayarlanabilir menteşelere sahip zarif bir akrilik tozluk bulacaksınız. Birinci sınıf malzemeler, şık estetik ve zengin, canlı bir ses ile övünen kapsamlı geliştirme süreci, bu kadar uygun fiyata rağmen ses performansından ödün verilmemesini sağlamıştır.
 
 
E1 Fono, standart versiyona dahili bir fono preamplifikatörü ekler ve mevcut kurulumunuzda fono preamplifikatörünüz yoksa sizin için mükemmel bir modeldir.
 
 
Özellikler :
E1 dahil değiştirilebilir Phono Preamp'ta yerleşik
Yeniden işlenmiş kol tasarımı ve yeni başlık
Anti-rezonans ABS polimer ana tabla
Ortofon kaliteli OM5e kartuş
Yüksek kaliteli fono kabloları (1,23 m)
Titreşim emici ayaklar
Ayarlanabilir menteşelere sahip zarif toz kapağı
Optimum sönümlemeli silikon kayış
Avrupa'da el yapımı
 
 
Teknik Özellikler :
Hız 33, 45 (elektronik hız değişimi)
Prensip Kayış tahriki
Hız farkı 33: %0,7 45: %0,6
Vay ve Çarpıntı 33: %0.25 45: %0.23
Gürültüye sinyal 65dB
Tabak 300 mm keçe matlı
Tonearm 8.6” alüminyum
Etkili kol uzunluğu 218,5 mm
Çıkıntı 22,0 mm
Etkili kol kütlesi 7.0 g
Birlikte verilen aksesuarlar Toz kapağı, 7" tek adaptör
Güç tüketimi 4,5 Watt maks
Güç Kaynağı 15V DC / 0,8A güç kaynağı
Boyutlar 420 x 112 x 330 mm (GxYxD)
Ağırlık 3,5 kg net
 
Kutu İçeriği :
Ortofon OM5e kartuşlu E1Phono
Doğrudan lehimlenmiş altın kaplama RCA Fono Kablosu (1,23m)
Keçe mat
7" single için adaptör
Güç kaynağı

Etiketler
Pro-Ject, Pro-Ject Audio, Pro-Ject Audio E1, Pro-Ject Audio E1 Phono, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5 E, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5 E İğneli, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5 E İğneli Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5 E Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5 İğneli, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5 İğneli Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah OM5 Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah E, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah E İğneli, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah E İğneli Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah E Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah İğneli, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah İğneli Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono Siyah Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono OM5, Pro-Ject Audio E1 Phono OM5 E, Pro-Ject Audio E1 Phono OM5 E İğneli, Pro-Ject Audio E1 Phono OM5 E İğneli Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono OM5 E Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono OM5 İğneli, Pro-Ject Audio E1 Phono OM5 İğneli Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono OM5 Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono E, Pro-Ject Audio E1 Phono E İğneli, Pro-Ject Audio E1 Phono E İğneli Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono E Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono İğneli, Pro-Ject Audio E1 Phono İğneli Pikap, Pro-Ject Audio E1 Phono Pikap, Pro-Ject Audio E1 Siyah, Pro-Ject Audio E1 Siyah OM5, Pro-Ject Audio E1 Siyah OM5 E, Pro-Ject Audio E1 Siyah OM5 E İğneli, Pro-Ject Audio E1 Siyah OM5 E İğneli Pikap, Pro-Ject Audio E1 Siyah OM5 E Pikap, Pro-Ject Audio E1 Siyah OM5 İğneli, Pro-Ject Audio E1 Siyah OM5 İğneli Pikap, Pro-Ject Audio E1 Siyah OM5 Pikap, Pro-Ject Audio E1 Siyah E, Pro-Ject Audio E1 Siyah E İğneli, Pro-Ject Audio E1 Siyah E İğneli Pikap, Pro-Ject Audio E1 Siyah E Pikap, Pro-Ject Audio E1 Siyah İğneli, Pro-Ject Audio E1 Siyah İğneli Pikap,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR