Sennheiser HD 599 Kulak Çevreleyen Kulaklık
Sennheiser HD 599 Kulak Çevreleyen Kulaklık
Sennheiser HD 599 Kulak Çevreleyen Kulaklık
Sennheiser HD 599 Kulak Çevreleyen Kulaklık
Sennheiser HD 599 Kulak Çevreleyen Kulaklık
Sennheiser HD 599 Kulak Çevreleyen Kulaklık

Sennheiser HD 599 Kulak Çevreleyen Kulaklık

Marka : Sennheiser
Fiyat : €249,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺2.582,43(KDV Dahil)
₺860,81 'den başlayan taksitlerle

Sennheiser HD 599 Kulak Çevreleyen Hi-Fi Kulaklık

% 100 Müşteri memnuniyeti ilkemizle satışlarımıza Anadolu yakasında mağazamızda devam etmekteyiz. Multimedyadukkani


Ürün Özellikleri :


Açık kapsüllü HD 599 etkileyici biçimde doğal ve üç boyutlu bir performans sunar. Sennheiser’ın 500 serisinin tepesinde duran tam boy HD 599, neredeyse odyofil seviyesinde ses performansı ve büyük kulaklık kapsülleri ve yumuşak, değişebilen kulak yastıklarıyla üstün rahatlık sağlar.


SENNHEISER HD 5 SERİSİ – SINIFININ EN İYİSİ. ÜSTELİK YENİLENDİ

Popüler HD 500 serisinin halefi olan yeni HD 5 serisi yüksek kalite ve her alanda üstün değeri bir arada taşıyor. Yeni HD 5 serisi Sennheiser’ın ses sinyallerini direkt kulaklarınızın içine yönlendiren “Ergonomik akustik düzeltme” (E.A.R.) teknolojisi gibi patentli sürücü teknolojileriyle donatılmıştır. Çekici ve ergonomik yeni modern tasarım ile keşif isteği ile müzik dinleyen herkes için tatlı bir ödül.


SENNHEISER HD 599

Kulaklarınıza odyofil ses kalitesini tattırmak mı istiyorsunuz? O zaman Sennheiser HD 599 etkileyici ölçüde rafine, doğal sesi ve sağlam yapısıyla tam da sizin için tasarlandı. Hedefinize ulaştınız.


KEYİFLİ DİNLETİ ODASINA GİRİN

Sennheiser HD 599 ile odyofil dünyasına adım atıyorsunuz. Burada Sennheiser’ın patentli sürücüleri sayesinde tecrübe edeceğiniz dayanılmaz ölçüde doğal ses ve üç boyutlu sahne sizi bekliyor. Daha önce kaliteli kulaklıklar dinlemiş olabilirsiniz fakat HD 599 size bunun ötesinde neler olduğunu gösterecek. Uyaralım: bu noktadan geri dönüş yok.


ÜSTÜN KONFOR

HD 599’un kapsül yapısı açık ve kulak çevreleyen şekildedir. Büyük kulaklık kapsülleri ve yumuşak, değiştirilebilir kulak yastıklarıyla kulağınızın üzerinde hiç baskı olmayacak; sadece ses olacak. Böylece şarkı ardına şarkı sıralarken ve HD 599 size daha önce duymadığınız detayları dinletirken, konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz.


GÜZELLİĞE GİZLENMİŞ ODYOFİL SES

Duyabileceğiniz, görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz kalite, HD 599 bunların hepsini içerir. Kafa bandındaki kahverengi dikişlerden, kapsüllerdeki ve kafa bandındaki mat metalik detaylara kadar HD 599’un tasarımı özeldir. Çağdaş fildişi görünümüyle birleştirilmiş bu detaylar ile HD 599 anında sizi çekim alanına alır.KUTU İÇERİĞİ

 • HD 599 kulaklık
 • 6,3 mm düz girişli 3 metre kablo
 • 3,5 mm düz girişli 1,2 metre kablo
 • 6,3 mm den 3,5mm ye dönüştürücü adaptör
 • Renk Fildişi 
 • Empedans 50 Ohm 
 • Frekans Tepkisi 12 - 38.500 Hz 
 • Ses Şiddeti Seviyesi (SPL) 106 dB SPL (1 kHz/1Vrms) 
 • Toplam Harmonik Bozulma (THD) < 0,2 (1kHz, 100dBSPL) 
 • Takma Şekli Kafa Üstü 
 • Kapsül Tipi Kulak Çevreleyen
Benzer Ürünler