Bowers & Wilkins AM-1 | Marantz M-CR612 Stereo Sistem Siyah
Bowers & Wilkins AM-1 | Marantz M-CR612 Stereo Sistem Siyah
Bowers & Wilkins AM-1 | Marantz M-CR612 Stereo Sistem Siyah
Bowers & Wilkins AM-1 | Marantz M-CR612 Stereo Sistem Siyah
Bowers & Wilkins AM-1 | Marantz M-CR612 Stereo Sistem Siyah
Bowers & Wilkins AM-1 | Marantz M-CR612 Stereo Sistem Siyah

Bowers & Wilkins AM-1 | Marantz M-CR612 Stereo Sistem Siyah

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : €2.650,00(KDV Dahil)
İndirimli : €2.385,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺84.429(KDV Dahil)
₺28.143 'den başlayan taksitlerle

Ana özellikler
 
- 6 Ohm'da Kanal başına 60 W'a kadar
- Entegre CD Çalar
- Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2 Bağlantısı
- Raf Tipi Hoparlör
- Gerçekten muhteşem bir ses
- Katmanlı, güzel detaylar
- 5,12" Orta Woofer'lar ve 0,98" Tweeter'lar
- Yardımcı Bas Radyatörleri
- Hava Koşullarına Dayanıklı Muhafaza
- Montaj Braketi içerir
- 220°'ye kadar Dönüş Ayarı
- İç ve dış kullanım için uygundur

Bowers & Wilkins AM-1 | Marantz M-CR612 Stereo Sistem Siyah
 
Bowers & Wilkins AM-1 Siyah En Dayanıklı Su Geçirmez Dış Mekan Hoparlörü
 
AM-1 Architectural Monitor kaliteli ses ve müthiş bir esneklikten oluşan eşsiz bir bileşim sunuyor. İfade gücü yüksek, heyecan verici ve güçlü... Bu niteliklerin hepsine sahip olan AM-1 çok işlevli ve tüm hava koşullarına uygun monitörlerin genellikle tavizde bulunduğu söylenen noktaların hepsinden muaf olmayı başararak, bir Bowers & Wilkins hoparlöründen beklenen performansı bütünüyle sunuyor. 
 
İki yollu bir hoparlör olan AM-1, cam elyaftan 5 inç’lik bir bas/orta menzil sürücünün üzerine değil de altına yerleştirilmiş olan 25 mm’lik alüminyum kubbeli tweeter’ıyla ters çevrilmiş bir sürücü ünitesi konfigürasyonuna sahip. Böylece hoparlör duvarda yüksekte bir yere monte edildiğinde ses yayılımının ideal olması sağlanıyor. AM-1’in düşük frekans çıkışı, arkasına montelenmiş olan yardımcı bas radyatörü (ABR) sayesinde iyice desteklenmiş oluyor. Daha geleneksel bir bas refleksi ağzı yerine kullanılmış olan ABR , AM-1’e kabininin boyutlarına kıyasla sıradışı bir bas cevabı özelliği katıyor. ABR, bas ağzının aksine AM-1’in kabininin dış öğelere karşı  sürekli olarak koruma altında olmasını sağlıyor. İleri düzey sürücü üniteleri, eşsiz bir konfigürasyon ve klasik sadeliği taşıyan crossover bileşenlerinden oluşan bu kombinasyon müzikal olduğu kadar esnekliği de olan bir hoparlör meydana getiriyor. 
 
 
AM-1 esnekliğe ve kolay kurulum özelliğine sahip olacak şekilde tasarlanmış bir ürün. Yatay veya dikey olarak kullanılabilen AM-1’in paslanmaz alüminyumdan ızgarası ve cam dolgulu plastikten yapılmış sert bir kabini var, böylece aşırı derecede toza, neme ve UV ışınına karşı son derece dayanıklı. Dış mekan kullanımı bakımından bariz faydaları olmakla birlikte AM-1’in üstü kapalı stillemesi ve muhteşem performansı onu iç mekanda da kullanım açısından uygun hale getiriyor.
 
Bowers & Wilkins AM-1 Teknik özellikler
Nautilus™ tüp yüklü alüminyum kubbe tweeter
Cam elyaf koni bas/orta kademe
Yardımcı Bas Radyatörü (ABR)
 
Tanım
Yardımcı Bas Radyatörü (ABR) ile 2 yollu sistem
 
Sürücü üniteleri
1x ø25mm (1 inç) alüminyum dome yüksek frekans
1x ø130mm (5 inç) cam elyaf koni bas/orta kademe
 
Frekans aralığı
46Hz ve 50kHz'de -6dB (duvara monte)
 
Frekans tepkisi
Referans ekseninde 51Hz - 22kHz (duvara monte)
 
Duyarlılık
86dB (2,83V, 1m)
 
Toplam harmonik bozulma
<%1 200Hz - 20kHz (86dB, 1m)
 
Nominal empedans
8Ω (5,2Ω dk)
 
Önerilen amplifikatör gücü
20W - 100W ila 8Ω
 
Boyutlar
(Duvar braketi dahildir)
Yükseklik: 310 mm (12,25 inç)
Genişlik: 180 mm (7 inç)
Derinlik: 210 mm (8,25 inç)
 
Net ağırlığı
4 Kg
 
 
Marantz Melody M-CR612 Siyah Network / CD Stereo Amplifikatör
 
Hoparlörleriniz ve Marantz M-CR612 HEOS Ağ Stereo Alıcısı ile müzikal stereo sesin keyfini çıkarın. 6 ohm'da kanal başına 60W'a kadar güç sağlar ve yerleşik Bluetooth, AirPlay 2 ve HEOS desteğine sahiptir ve akıllı telefonlar ve tabletler gibi uyumlu kaynaklardan kablosuz olarak müzik akışı yapmasına olanak tanır. Yerleşik Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı, M-CR612'nin HEOS aracılığıyla Spotify, Pandora, TIDAL ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli internet tabanlı müzik kaynaklarına erişmesine olanak tanır. Alıcıyı Amazon Alexa, Apple Siri veya Google Asistan özellikli cihazınız aracılığıyla yalnızca sesinizle de kontrol edebilirsiniz.
Stereo RCA ve iki optik giriş ile M-CR612, çeşitli kaynak cihaz türleri arasında geçiş yapabilir. Alıcı ayrıca yerleşik yüksek çözünürlüklü ses uyumlu bir CD çalara sahiptir ve potansiyel olarak ayrı bir bileşenin alanından tasarruf sağlar. AM/FM radyo, yerel karasal radyo istasyonlarını dinlemek için de yerleşiktir. Uyumlu USB flash sürücülerinde depolanan sese erişmek için bir USB bağlantı noktası da yerleşiktir.
 
Müzikal Ses için Tasarlandı
M-CR612, hem dijital hem de analog kaynaklar için müzik sesi sağlamak üzere tasarlanmıştır.
 
Dijital Amplifikatör Teknolojisi
Dört kanallı yüksek verimli, düşük distorsiyonlu dijital amplifikasyon ile M-CR612'yi her çift için bağımsız ses kontrolü olan iki çift hoparlörü çalıştıracak veya iki kat çıkış gücü ve çıkış gücüne sahip tek bir çift hoparlörü çalıştıracak şekilde yapılandırabilirsiniz. bir çift bi-amp uyumlu hoparlör bağlama seçeneği. M-CR612, 4 ohm'a kadar düşük empedanslı hoparlörlerle de tamamen uyumludur.
 
Çift Anten
Çift çeşitliliğe sahip antenlere sahip M-CR612, kablosuz olarak sıkışık ortamlarda bile sabit ses akışı sağlamak için tasarlanmıştır. Çift bantlı Wi-Fi, çeşitli kablosuz cihazlarla uyumluluğa izin verir ve alıcı, hızlı ve kolay, düğmeyle güvenli Wi-Fi kurulumu ve basit iOS Wi-Fi paylaşımı sunar.
 
HEOS Çok Odalı Akış
Bluetooth, AirPlay 2 veya HEOS uygulaması aracılığıyla Spotify, Pandora, TIDAL, yerel olarak depolanan kitaplığınız ve daha fazlası gibi popüler müzik hizmetlerini aktarın. HEOS ile kablosuz, tüm ev ses deneyimi için uyumlu bir cihazla donatılmış evinizin herhangi bir odasında en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Her odada aynı şarkıyı çalın veya bağlı her oda için farklı bir şarkı seçin.
 
Apple AirPlay 2 ve Siri Ses Kontrolü
iPhone, iPad, Mac veya Apple TV dahil olmak üzere uyumlu Apple cihazınız aracılığıyla en sevdiğiniz müzik hizmetlerinden ses akışı gerçekleştirin. AirPlay 2 aracılığıyla hoparlörlerinizle senkronize edilen sesi duyun. Çok odalı ses için, sorunsuz oynatma için gelişmiş ses ara belleğe alma ile aynı anda birden fazla AirPlay 2 uyumlu cihaza kablosuz olarak içerik akışı yapın. AirPlay 2, Apple Music veya Home uygulamasında uyumlu ses cihazlarının kontrolünü ve gruplandırılmasını sağlar. AirPlay 2'yi uygulama içinde veya Siri aracılığıyla sesinizle kullanın.
 
Amazon Alexa Ses Kontrolü
Alexa'dan Pandora, Spotify, Amazon Music ve daha fazlasından müzik çalmasını isteyin. Girişler arasında geçiş yapabilir, ses seviyesini ayarlayabilir, duraklatabilir, sessize alabilir ve sonraki şarkıyı çalabilirsiniz.
 
Google Asistan Ses Kontrolü
Uyumlu cihazınızda yerleşik olarak bulunan Google Asistan'dan dinleme ortamınızdaki içeriği kontrol etmesini isteyin. HEOS uygulamasında müziği başlatın, ardından Google Asistanınızdan ses seviyesini, oynatmayı ve daha fazlasını kontrol etmesini isteyin.
 
Yüksek Çözünürlüklü Ses Desteği
M-CR612, 24 bit / 192 kHz'e kadar ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyalardan ve ayrıca DSD 2.8 ve 5.6 MHz parçalardan (SACD'nin audiophile formatı) USB bağlantı noktası veya ağ aracılığıyla yüksek çözünürlüklü sesin kodunu çözebilir kaynaklar.
 
Otomatik Güç Açma ile Çift Optik Giriş
En sevdiğiniz filmlerin ve TV şovlarının dijital ses oynatımının keyfini çıkarmak için dijital TV'nizi veya kablolu/uydu kutunuzu ve bir Blu-ray veya DVD oynatıcınızı iki optik girişten birine bağlayın. Alıcı, TV'nizden bir ses sinyali algıladığında otomatik olarak uyanabilir ve ses, sessiz ve kaynak seçimi için TV'nizin uzaktan kumandasıyla çalışmak üzere programlanabilir.
 
Değişken Çıkış Terminali
Değişken çıkış, doğrudan çalışan hoparlörlere veya dijital kaynak oynatıcı/ön amplifikatör kullanımı için bir güç amplifikatörüne bağlanmak üzere değişken seviyeli bağlantı çıkışı için seçilebilir bir düzeltme sağlar. Birlikte verilen uzaktan kumandayla veya uyumlu uygulamalar aracılığıyla ses seviyesini kontrol edin.
 
3 Hatlı OLED Ekran
Ön panel, eksen dışı geniş açılardan kolay kullanım ve kontrol için sayısal ve metin gösterimi sağlayan üç satırlı bir OLED ekrana sahiptir.
 
Kısa Sinyal Yolları
M-CR612, bozulmayı azaltmaya ve ses kalitesini artırmaya yardımcı olan kompakt sinyal yolları ile müzik tutkunları düşünülerek tasarlanmıştır.
 
Vurgulu Aydınlatmalı Kompakt Kasa Tasarımı
M-CR612 sadece 11 inç genişliğindedir ve zevkinize uyacak şekilde kullanıcı tarafından seçilebilen dört seçenek (mavi, beyaz, yeşil ve turuncu) ile ön panelde akrilik bir üst plaka kapağı ve dikey aydınlatma vurgularına sahiptir.
 
Marantz M-CR612 Teknik Özellikleri
 
Stereo Amplifikatör
Kanallar
2.1
 
Kanal Başına Güç Çıkışı
50 W @ 6 Ohm, 1 kHz, 0,7 THD+N
6 Ohm'da 60 W, 1 kHz, %10 THD+N
 
Hoparlör Empedansı
4 ila 16 ohm
 
Ton Kontrolü
DBB: +8 dB (100 Hz)
Bas: ±10 dB (100 Hz)
Tiz: ±10 dB (10 kHz)
 
Menü Dilleri
İngilizce, Fransızca, İspanyolca
 
Radyo Bölümü
Ayarlayıcı Tipi
AM/FM
 
Radyo Frekansı
AM: 520 - 1710 kHz
FM: 87,5 ila 108 MHz
 
Duyarlılık
AM, Etkili: 20 μV
FM, Etkili: 1,2 μV, 75 ohm
Kanal Ayırma
FM: 42 dB (1 kHz)
Sinyal Gürültü Oranı (Mono/Stereo)
FM: 70 dB
THD + N
FM, 1 kHz, Mono/Stereo: %0,4
 
CD çalar
Oynatılabilir Medya
CD, CD-R, CD-RW
 
Desteklenen CD Formatı
MP3: 32, 44.1, 48 kHz, 32 - 32 kb/s
WMA: 32, 44,1, 48 kHz, 64 - 192 kb/s
 
USB Formatları
MP3: 32, 44.1, 48 kHz, 32 - 32 kb/s
WMA: 32, 44,1, 48 kHz, 64 - 192 kb/s
WAV: 32, 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 kHz
MPEG-4 AAC (AAC, M4A, Telif Hakkı Korumasında Değil): 32, 44,1, 48 kHz, 48 - 320 kb/s
FLAC: 44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 kHz
Apple Kayıpsız:
44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192 kHz
DSD (DSF/DFF): 2,8, 5,6 MHz
 
Frekans tepkisi
10 Hz - 20 kHz
 
Örnekleme frekansı
44,1 kHz
 
Kablosuz
Kablosuz internet
Çift Bant (2,4, 5 GHz) Wi-Fi 4 (IEEE 802.11a/b/g/n)
 
WiFi Güvenliği
WEP 64-Bit, WEP 128-Bit, WPA/WPA2-PSK (AES), WPA/WPA2-PSK (TKIP)
 
Bluetooth Sürümü
3.0 + EDR (Gelişmiş Veri Hızı)
 
Bluetooth Aralığı
98,4' / 30 m, Görüş Açısı ile
 
Modülasyon
FHSS (Frekans Atlamalı Yayılı Spektrum)
 
Bluetooth Profil Desteği
A2DP 1.2, AVRCP 1.5
 
Bluetooth Codec'leri
SBC
 
İletim Frekansı
A2DP: 20 Hz - 20 kHz
 
Kablosuz Protokoller
HEOS, AirPlay 2
Ses kontrolü
Amazon Alexa, Apple Siri, Google Asistan
 
Bağlantı
Girişler
2 x Optik TOSLINK
1 x Stereo RCA Çifti
 
Çıkışlar
1 x Stereo RCA Çifti
1 x 1/4" / 6,35 mm Kulaklık (Ön)
1 adet RCA Subwoofer
 
Hoparlör Konnektörleri
4 x Bağlama Direği Çifti
 
A/B Hoparlör Seçimi
Evet
 
Diğer Konnektörler
1 x 75 ohm FM Anten Girişi
1 x Çift Kurşunlu AM Anten Girişi
1 x USB A Tipi (5 V, 1 A)
1 adet RJ45 Ethernet LAN
 
Giriş Hassasiyeti ve Empedans
Analog: 200 mV / 30 kilohm
 
THD
Analog Giriş: %0,1 @ 1 kHz, 5 W, 6 ohm
Sinyal gürültü oranı
Analog Giriş: 90 dB @ 10 W, 6 ohm, IHF-A
Frekans Tepkisi ± 3dB
Analog Giriş: 10 Hz - 40 kHz
 
Fiziksel Özellikler
Ekran tipi
Oled
 
Çalışma sıcaklığı
41 ila 95°F / 5 ila 35°C
Güç Gereksinimleri
120 VAC, 60Hz
 
Güç tüketimi
Aktif: 55 W
Ağ Beklemede: 4 W
Bekleme: 0,3 W
 
Boyutlar (G x Y x D)
11,02 x 4,37 x 11,93 / 280 x 111 x 218 mm
 
Ağırlık
3,3 kg
Etiketler
Bowers, Bowers Wilkins, Bowers Wilkins AM-1, Bowers Wilkins AM-1 Marantz, Bowers Wilkins AM-1 Marantz M-CR612, Bowers Wilkins AM-1 Marantz M-CR612 Stereo, Bowers Wilkins AM-1 Marantz M-CR612 Stereo Sistem, Bowers Wilkins AM-1 Marantz M-CR612 Stereo Sistem Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Marantz M-CR612 Stereo Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Marantz M-CR612 Sistem, Bowers Wilkins AM-1 Marantz M-CR612 Sistem Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Marantz M-CR612 Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Marantz Stereo, Bowers Wilkins AM-1 Marantz Stereo Sistem, Bowers Wilkins AM-1 Marantz Stereo Sistem Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Marantz Stereo Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Marantz Sistem, Bowers Wilkins AM-1 Marantz Sistem Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Marantz Siyah, Bowers Wilkins AM-1 M-CR612, Bowers Wilkins AM-1 M-CR612 Stereo, Bowers Wilkins AM-1 M-CR612 Stereo Sistem, Bowers Wilkins AM-1 M-CR612 Stereo Sistem Siyah, Bowers Wilkins AM-1 M-CR612 Stereo Siyah, Bowers Wilkins AM-1 M-CR612 Sistem, Bowers Wilkins AM-1 M-CR612 Sistem Siyah, Bowers Wilkins AM-1 M-CR612 Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Stereo, Bowers Wilkins AM-1 Stereo Sistem, Bowers Wilkins AM-1 Stereo Sistem Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Stereo Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Sistem, Bowers Wilkins AM-1 Sistem Siyah, Bowers Wilkins AM-1 Siyah, Bowers Wilkins Marantz, Bowers Wilkins Marantz M-CR612, Bowers Wilkins Marantz M-CR612 Stereo, Bowers Wilkins Marantz M-CR612 Stereo Sistem, Bowers Wilkins Marantz M-CR612 Stereo Sistem Siyah, Bowers Wilkins Marantz M-CR612 Stereo Siyah, Bowers Wilkins Marantz M-CR612 Sistem, Bowers Wilkins Marantz M-CR612 Sistem Siyah, Bowers Wilkins Marantz M-CR612 Siyah, Bowers Wilkins Marantz Stereo, Bowers Wilkins Marantz Stereo Sistem, Bowers Wilkins Marantz Stereo Sistem Siyah, Bowers Wilkins Marantz Stereo Siyah, Bowers Wilkins Marantz Sistem, Bowers Wilkins Marantz Sistem Siyah, Bowers Wilkins Marantz Siyah,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR