Dali Katch Green Moss Bluetooth Hoparlör
Dali Katch Green Moss Bluetooth Hoparlör
Dali Katch Green Moss Bluetooth Hoparlör
Dali Katch Green Moss Bluetooth Hoparlör
Dali Katch Green Moss Bluetooth Hoparlör

Dali Katch Green Moss Bluetooth Hoparlör

Marka : Dali
Fiyat : €650,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺23.010(KDV Dahil)
₺7.670 'den başlayan taksitlerle

Dali Katch Green Moss Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Dali Katch Green Moss Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
 
Taşınabilir seste yeni standartlar belirleyen çarpıcı yeni KATCH, DALI'nın gelişmiş dijital teknolojisinin ve benzersiz tasarım bilgisinin nihai somut örneğidir ve inanılmaz derecede kompakt bir kasadan inanılmaz derecede zengin ses veren bir hoparlör oluşturmak için her iki unsuru bir araya getirir.
 
SES PROFİLLERİ
DALI KATCH'ın iki ses profili vardır: 'Clear' ve 'Warm'. 'Clear', çoğu dinleme durumu ve müzik türü için mükemmeldir. 'Sıcak', müziğinizin sadece ekstra basa ihtiyaç duyduğu zamanlar içindir - bu, daha büyük odalarda çalarken de mükemmel şekilde çalışır.
 
BAĞLANTI
DALI KATCH, Bluetooth 4.0 Apt-X ile kolayca bağlanabilir. Veya eski moda gidin ve Bluetooth olmayan cihazlarınızı analog stereo mini jak girişi aracılığıyla bağlayın. Bunu USB şarj çıkışıyla birleştirin ve kolay ev ağı entegrasyonu için bir Chromecast Audio donanım kilidi kullanabilirsiniz.
 
PİL ÖMRÜ
DALI KATCH'deki güçlü 2600 mAh dahili pil, 24 saate kadar kablosuz oynatma sunar. 2 saat içinde tamamen şarj oluyor. Güç seviyesi gösterge ışıkları, bir düğmeye basılarak etkinleştirilir ve mevcut güç seviyesini hemen gösterir.
 
DERİ KAYIŞ
Entegre deri taşıma kayışı, DALI KATCH'ı yanınızda getirmeyi kolay ve rahat hale getirir - ve dokuma naylon çekirdekli dayanıklı üç katmanlı tasarım, bunu yapmayı güvenli hale getirir. Tıkla ve kaydır işleviyle kayışı serbest bırakın veya yerine sabitleyin.
 
TANIM
DALI KATCH, pille çalışan bir Bluetooth hoparlördür. Zarif bir şekilde yuvarlatılmış sağlam bir muhafaza içine sarılmış özel olarak geliştirilmiş sürücüler, ses sinyalini dahili dijital amplifikatörden iletir. Bluetooth ile kolayca bağlanabilir ve destekleniyorsa Apt-X'in gelişmiş ses kalitesinin keyfini çıkarma imkanı. DALI KATCH ayrıca mini jak üzerinden analog girişi de destekler. DALI KATCH'ı yola getireceğinizi bilerek, siz ritminizi bozarken telefonunuzu veya tabletinizi şarjlı tutmak için bir USB şarj çıkışı ekledik.
 
Çeşitli renklerde mevcut olan DALI KATCH, neredeyse her ortama zarif bir şekilde uyum sağlar. Entegre deri taşıma kayışı, DALI KATCH'ı yanınıza almayı kolay ve rahat hale getirir ve dayanıklı tasarım, bunu güvenli hale getirir.
 
DALI KATCH, taşınabilir bir hoparlördür ve çok çeşitli durumlarda kullanılacaktır. Tüm senaryolarda mümkün olan en iyi sonucu sağlamak için DALI KATCH'ın iki ses profili vardır. Biri, çoğu dinleme durumu için mükemmel olan doğrusal, daha nötr bir frekans yanıtı için optimize edilmiştir. Diğeri ise sıcaklık kattı ve daha büyük odalarda çalarken veya müziğin biraz daha fazlasına ihtiyaç duyduğu durumlarda mükemmel şekilde çalışacak.
 
BAĞLANTILAR
DALI KATCH'a müzik almak, Bluetooth bağlantısı kurmak kadar kolaydır. Hızlı ve zahmetsiz bir bağlantı için geleneksel olarak bağlanın veya NFC'yi kullanın. Kaynak cihaz yeterliyse, yerleşik Bluetooth 4.0 alıcısı Apt-X bağlantılarını kabul eder. Alternatif bir seçenek olarak DALI KATCH, Bluetooth olmayan cihazları bağlamayı kolaylaştıran bir stereo mini jak girişine sahiptir. Mini jak girişi, müzik çalmak için ek düğmeye basma ihtiyacını ortadan kaldıran otomatik algılama özelliğine sahiptir.
 
Mini jak bağlıyken Bluetooth düğmesine basmak, mini jak girişi ile Bluetooth arasında geçiş yapma olanağı sağlar. Mini jak girişinin yanında bir USB şarj konektörü ve güç konektörü bulunur. USB şarj konektörü, müzik cihazınızı hareket halindeyken şarj etmenize ve aynı zamanda kolay ev ağı entegrasyonu için bir Chromecast Audio donanım kilidi kullanmanıza olanak tanır.
 
PİL
Dahili Li-Ion pilin toplam kapasitesi 2600 mAh olup, DALI KATCH'ın 24 saate kadar normal ses seviyesinde çalmasını sağlar. Pil, mümkün olan en iyi dayanıklılık için bilinen bir marka üreticisi tarafından üretilen pildeki tüm bileşenlerle değiştirilebilir. Ürünle birlikte verilen şarj cihazıyla 2 saat içinde tamamen şarj olur.
 
DALI KATCH'ı ana şarj cihazından çalıştırmak, daha yüksek sesle ve daha fazla enerjiyle çalmasını sağlayacaktır. Bu, yüksek sesli parti müziği çalarken optimum performans için önerilebilir.
Özel USB çıkışı, hareket halindeyken telefonunuzu şarj etme olanağı sağlar.
 
TWEETER
Çok güçlü bir neodimyum mıknatısa dayanan 21 mm hafif ağırlıktaki yumuşak kubbe son derece kompakttır ancak aynı zamanda geniş bir zar alanını korur. DALI KATCH'ta her iki faktör de son derece önemlidir. Yumuşak kubbe tweeter'ın kompakt yapısı, kabinin iç hacmini mümkün olduğunca büyük tutmaya yardımcı olur.
 
Yumuşak kubbenin geniş yüzey alanı, herhangi bir kesinti veya düşme olmaksızın orta aralık frekans alanının derinliklerine ulaşmasını sağlar ve tüm önemli orta aralık frekans aralığında woofer ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Güçlü neodimyum mıknatıs, yüksek frekanslara ayrıntı, doğruluk ve hız getirerek, yumuşak kubbe tweeter'a yüksek güç kullanımı ve yüksek hassasiyet sunar.
 
 
Woofer
Sığ bir kabin için uzun bir gezintiye sahip bir bas orta menzilli woofer tasarlamak, kulağa bir çelişki gibi geliyor. Yine de akustik ekibinin görevi buydu. Özel olarak tasarlanmış bir şasi, ters çevrilmiş membran ve özel örümcek süspansiyon kullanarak, benzer boyuttaki geleneksel bir woofer ile aynı maksimum geziyi elde etmeyi başardık. Dahili derinlikte kazanılan her ekstra milimetre, gerçek düşük frekanslı yeniden üretime dönüştürülerek, woofer'ın DSP'den yalnızca hafif bir yardımla bas üretmesini sağlar.
 
Sınırlı bölme yüzey alanına rağmen, woofer membranı nispeten büyük bir 3.5" boyutundadır. Dışa dönük koni, yumuşak bir kumaş toz kapağına sahip alüminyum bir zardan yapılmıştır. Sert alüminyum koni, woofer'ın orta aralık frekanslarında bile mümkün olduğunca fazla havayı hareket ettirmesine izin verir ve alüminyum ve kumaş kombinasyonu, ayrıntı ve netliği koruyarak yüzey rezonanslarını düşürür.
 
KABİN
DALI KATCH, kolayca taşınabilecek veya yanınızda getirilebilecek kadar kompakt olmalı, ancak aynı zamanda gerçekçi bir müzik deneyimi yaşatmak için yeterli iç hacme sahip olmalıdır. FAZON serisinden edindiğimiz bilgilere dayanarak, bir ABS+PC bileşiminden yapılmış ön ve arka bölmelerle birlikte ekstrüde bir alüminyum gövde kullanıldı. Alüminyumun büyük gücünü kullanmak, tasarım ekibimizin, gerekli sağlamlığı kaybetmeden değerli iç hacmi en üst düzeye çıkaran çok daha ince bir yapıya sahip bir kabin tasarlamasına olanak sağladı.
 
Alüminyum kabinin kompozit bir ön ve arka bölmeyle eşleştirilmesi, olası dahili rezonansı ortadan kaldırmak için malzemelerin mükemmel karışımını sağlar ve kabinin, sürücüler tarafından üretilen sese herhangi bir istenmeyen akustik enerji eklememesini sağlar. Bölmeler, ana kabine sıkı ve titreşimsiz bir bağlantı sağlayan vidalar ve hava geçirmez EVA conta ile alüminyum gövdeye sabitlenmiştir.

 

 
DALI KATCH Özellikleri
 
 
Product series
 
KATCH
 
Frequency Range (+/-3 dB) [Hz]
 
49 - 23,000
 
Maximum SPL [dB]
 
95
 
Crossover Frequency [Hz]
 
2300
 
High frequency driver, Quantity
 
2 x 21mm
 
High frequency driver, Diaphragm type
 
Soft Textile Dome
 
Low frequency driver, Quantity
 
2 x 3.5"
 
Low frequency driver, Diaphragm type
 
Aluminium Cone With Cloth Cap
 
Low frequency passive driver, Quantity
 
2 x 73 x 52 mm
 
Low frequency passive driver, Diaphragm type
 
Steel Cone
 
Enclosure type
 
Closed Box With Dual Passive Radiators
 
Max. Amplifier Power Output [RMS watt]
 
2 x 25
 
Amplifier Type
 
Fully digital Class-D
 
Connection Input
 
3.5 mm Mini Jack
Chromecast ready
 
Connection Output
 
USB Charge Output (5V/1A)
 
Wireless Input(s)
 
Bluetooth™ 4.0 Apt-X
 
Recommended Placement
 
Shelf or stand
On the go
Bluetooth
 
Functions
 
Dual Sound Mode (Clear/Warm)
Stereo Pair Mode
Power ON/OFF
Source Select
Standby (Auto Power) Off
NFC Pairing
Volume
 
Standby Power Consumption [W]
 
<0,3 (Mains Adapter)
 
Dimensions (HxWxD) [mm]
 
138 x 268.5 x 47
 
Accessories Included
 
Universal Mains Adapter (1.75 m wire length)
Quick Start Guide
Mains Adapter Plugs
Travel Bag
 
Optional Accessories
 
Chromecast Audio Dongle
Weight [kg]
1.1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR