Dali Katch One Mountain White Soundbar
Dali Katch One Mountain White Soundbar
Dali Katch One Mountain White Soundbar
Dali Katch One Mountain White Soundbar
Dali Katch One Mountain White Soundbar
Dali Katch One Mountain White Soundbar
Dali Katch One Mountain White Soundbar

Dali Katch One Mountain White Soundbar

Marka : Dali
Fiyat : €990,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺35.046(KDV Dahil)
₺11.682 'den başlayan taksitlerle

Dali Katch One Mountain White Bluetooth Soundbar

Dali Katch One Bluetooth Soundbar
 
DALI KATCH ONE soundbar, üstün ses üretimini yeni ve çekici bir görünümle birleştirir. Filmleri, müziği ve oyunları daha önce hiç duymadığınız şekilde deneyimleyin. İlk özel TV ses çubuğumuz olan DALI KATCH ONE ile ev eğlencenizi yeni bir düzeye taşıyın.
 
 
TV'DEN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANIN
Tüm TV anlarının keyfini çıkarın! KATCH ONE, aksiyon dolu filmler için kontrollü bas, haberleri izlerken net ve anlaşılır sesler ve canlı bir müzik performansının keyfini çıkarırken her ikisinin de mükemmel bir uyumu sunar.
 
 
SES PROFİLLERİ
"Geniş" ve "Odak" olmak üzere iki farklı ses modu, KATCH ONE'ın en geniş film, belgesel, haber ve müzik yelpazesiyle performans göstermesini sağlamak için tasarlanmıştır. "Odak", odaklanmış ve çok doğrusal bir ses üretimi sunarken, "Geniş", geniş, etkileyici ve çok dinamik bir ses oluşturma sunar - odayı dolduran, şaşırtıcı derecede güçlü bir deneyim sunar.
 
 
MONTAJ SEÇENEKLERİ
Çift deri kayışla duvara monte edildiğinde inkar edilemez derecede zarif olan KATCH ONE, birlikte verilen gerçek ahşap ayaklar sayesinde evde bir raf veya mobilya üzerinde eşit derecede oturur. Veya alan sorunu olması durumunda, KATCH ONE arkadaki anahtar deliği yuvası kullanılarak TV'nin yakınına monte edilebilir.
 
 
ESNEKLİK
DALI KATCH ONE, TV, akıllı telefon/tablet (Bluetooth ve Mini Jak), CD oynatıcı, ses aktarıcı, subwoofer bağlama veya Amazon Echo veya Google Chromecast'iniz için USB aracılığıyla güç sağlama dahil olmak üzere çok çeşitli bağlantılar sunar.
 
 
TANIM
TV'ler büyüdükçe kaliteli ses sistemleri için alan daha da küçülür. İnce profiller moda olduğunda, ses performansı ilk zarar görür. TV sesinin görüntü kadar keskin olmasını isteyen izleyiciler için DALI, KATCH ONE'ı yarattı. Eksik ses mükemmelliğini ekleyerek tüm TV deneyimini yükselten şık, eksiksiz tek duraklı bir ses çubuğu.
 
TV sesini geliştirmek için tasarlanan ancak herhangi bir kaynaktan gelen müziği iyileştirmek için tasarlanan DALI KATCH ONE, ana ses sisteminiz olarak işlev görme gücüne sahiptir. Kusursuz ses performansı, DALI'nın piyasadaki en doğal sesli hoparlörleri yaratmaya odaklanan ve müziği tıpkı sanatçının amaçladığı gibi yeniden yaratan üst düzey Hi-Fi prodüksiyondaki yaklaşık kırk yıllık deneyiminin kanıtıdır.
Şık, kompakt bir tasarıma sahip olan DALI KATCH ONE, güçlü bir 4x 50W amplifikatör ile mükemmel şekilde eşleşen 10'dan az olmayan yerleşik sürücüye sahiptir. Bu, film müziklerinin her zaman son derece dinamik olmasını, diyalogların her zaman canlı ve net olmasını ve müziğin güzel bir şekilde dengelenmesini ve tam olarak yaratıcının istediği gibi olmasını sağlar.
Sesi temiz ve ayrıntılı tutan yumuşak kubbeli tweeter'lar ile dört büyük pasif sürücü, dört aktif woofer ile birlikte çalışarak sıkı, güçlü ve hassas bas sunar ve hepsi bir araya gelerek mükemmel ses deneyimi sunar.
 
Zarif ve kurulumu kolay DALI KATCH ONE, HDMI, 2x Optik, Analog ve Bluetooth (AAC ve aptX) dahil olmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz tüm girişlerle birlikte gelir.
 
 
TASARIM
KATCH ONE'ın ön kumaşı, sesin enerji veya ayrıntı kaybı olmadan geçmesini sağlayan çok iyi akustik özellikleri nedeniyle seçilmiştir. Kumaş, KATCH ONE'ın görünümüne ve hissine katkıda bulunmanın yanı sıra, KATCH ONE'ın odanın geri kalanına uyum sağlamasına da yardımcı olur.
 
 
 
Görsel tasarımın önemli bir parçası, KATCH ONE'ın herkes için bir görünüme sahip olmasını sağlayan üç şık montaj çözümüdür.
Şık, kompakt bir tasarıma sahip duvara monte deri kayış, KATCH ONE'ın görünümünü ve hissini gerçekten tamamlıyor. Bu çözüm, TV'den KATCH ONE'a giden kabloları zarif bir şekilde gizleyerek her şeyi düzenli tutarken, kumaş cephenin mükemmel akustik özellikleri hiçbir ses ayrıntısının kaybolmamasını sağlar.
Alan darsa, KATCH ONE'ın arkasındaki anahtar deliği montajı mükemmel bir çözümdür.
KATCH ONE'ı bir rafa veya mobilyanın üzerine yerleştirmek, birlikte verilen gerçek ahşap ayakların kullanılmasıyla da mümkündür. Bu ayaklar KATCH ONE'ın genel görünümü ve hissi ile eşleşir ve KATCH ONE'ı yerleştirme yüzeyinden ayırmaya hizmet eder, böylece istenmeyen titreşimleri sınırlar ve KATCH ONE'ı daha hafif bir görünüm vermek için yükseltir.
 
 
KABİN
KATCH ONE'ın hem kasası hem de ön bölmesi, cam elyaf takviyeli ABS bileşiğinden kalıplanmıştır. Bu malzeme, hava akışını optimize eden, stereo görüntüyü genişleten ve sesi dinleyiciye doğru yönlendiren sürücüler için bir platform oluşturmamızı sağlar. Bu, sürücülerin hareketinin kabin yapısında ses sinyalinin bozulmasına neden olabilecek istenmeyen rezonanslara neden olmamasını sağlayan son derece sağlam bir yapının temelini oluşturur.
Mevcut tüm giriş ve çıkışlar, kabinin arkasına, fişleri gizleyen ve KATCH ONE'ın üst arka kısmındaki kablo yönetim sistemine kolay erişim sağlayan bir bağlantı bölmesine yerleştirilmiştir. Seçilen yerleşim tipine bağlı olarak, bağlanan kabloların bağlantı bölmesinden yukarı veya aşağı uzanması mümkündür.
Hem KATCH ONE'ın arkasındaki sabit ızgara hem de ön bölme, ses sinyalinin yayılmasını optimize etmek için yerleşik hava akışı kılavuzlarına sahiptir. Ünitenin hem önüne hem de arkasına yerleştirilen woofer'lar ile hava akışını yönlendirmek ve optimize etmek çok önemli hale geliyor. Arka woofer'lar, bas performansını genişletmek için duvarla bütünleşecek ve ayrıca duvardan stereo görüntüyü genişletmek için yararlanacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı şekilde, ön woofer'lar, optimize edilmiş dağılım için hava akışını kontrol etmeye ve yardımcı olmaya yardımcı olan bir dalga kılavuzu ile çevrili ön bölmeye yerleştirilir.
 
 
BAĞLANTILAR
5 farklı ses girişi ile KATCH ONE herhangi bir ses cihazına bağlanacaktır. Bu, TV'nize bağlanmanın dört yolunu içerir. Müzik akışı cihazlarını bağlamak için geniş olanaklardan bahsetmiyorum bile. Ayrıca KATCH ONE, tüm girişlerde otomatik sinyal algılama özelliğine sahiptir ve TV'nizi veya ses kaynağınızı açtığınızda otomatik olarak açılır.
 
 
HDMI
KATCH ONE üzerindeki HDMI girişi (ARC), yalnızca ses girişidir. HDMI bağlantısı, ses seviyesini ayarlamak, sessize almak ve gücü açıp/kapatmak için TV uzaktan kumandasının kullanımını destekler.
 
 
2 x OPTİK GİRİŞ
Özel TV girişi için otomatik açma işlevi, TV'den gelen optik çıkış tarafından etkinleştirilir. Bu, KATCH ONE'ın TV açılır açılmaz açık ve hazır olmasını sağlar. İkinci optik giriş, CD çalarlar ve ses aktarıcılar gibi ses cihazlarıyla kullanım için tasarlanmıştır. Bu giriş, ses sinyaline göre otomatik açma/kapama sağlar - taşıyıcı bekleme modunda taşıyıcı ışığını kapatmasa bile.
 
 
BLUETOOTH
KATCH ONE, Bluetooth AAC ve aptX sunar - telefonunuzdan, tabletinizden ve hatta TV'nizden kolayca müzik akışına izin vererek tamamen kablosuz bir çözüm oluşturur.
 
 
ANALOG Bağlantı
KATCH ONE üzerindeki stereo mini jak girişi, TV, telefon, tablet veya PC'nize analog bağlantı sağlar.
 
 
ALT ÇIKIŞ
Bir subwoofer bağlamak kolay ve ödüllendiricidir. Tüm derin basları doğrudan DSP tarafından SUB Çıkışına gönderir. Bu, amplifikatöre daha fazla boşluk bırakarak KATCH ONE'ın ses ölçeğini daha da genişletmesine izin verir.
 
 
USB SERVİSİ/GÜÇ
Yerleşik USB bağlantı noktası, tabletinize veya Google Chromecast Audio'ya (CCA) güç sağlayabilir, ancak müzik çalmaya izin vermez. Bir CCA kullanmak, KATCH ONE'ın bir dünya akış hizmetleri ekleyerek ev ağınıza bağlanmasına izin verir.
 
 
SÜRÜCÜLER
KATCH ONE, güçlü bir 4x 50W amplifikatör ile mükemmel bir şekilde eşleşen 10'dan az olmayan yerleşik sürücüye sahiptir ve film müziklerinin ve diyalogların her zaman son derece dinamik, canlı ve net olmasını ve müziğin güzel bir şekilde dengelenmesini sağlar.
Dört büyük pasif sürücü, mükemmel film deneyimi için şaşırtıcı bas performansı sunmaya yardımcı olmak üzere dört aktif woofer ile uyum içinde çalışır. Daha büyük oturma odalarında bile ihtiyaç duyulan ses basıncını sağlama gücü ile. Oda daha fazla bas performansı talep ederse, bir subwoofer derin bası daha da genişletebilir.
 
Paketi tamamlayan iki adet 21 mm ultra hafif yumuşak kubbe tweeter'dır ve gerçekten üst düzey ve üst orta aralığı hayata geçirir. 6 aktif ve 4 pasif sürücü birlikte, bir Soundbar'da nadiren görülen temiz, ayrıntılı ve tutarlı bir ses sinyali oluşturur.
 
 
 

 

TWEETER
21 mm ultra hafif yumuşak kubbe tweeter son derece kompakttır, ancak geniş bir membran alanını korur, bu da herhangi bir bozulma veya düşme olmaksızın orta aralık frekans alanlarının derinliklerine ulaşmasını sağlar. Güçlü neodimyum mıknatıs, yüksek güç kullanımı ve yumuşak kubbe tweeter'a yüksek hassasiyet sağlayarak yüksek frekanslara ayrıntı, doğruluk ve hız getirir.
 
 
 
Woofer
Özel olarak tasarlanmış bir şasi, ters çevrilmiş bir zar ve özel örümcek süspansiyonu kullanarak, benzer boyuttaki geleneksel bir woofer ile aynı maksimum gezine sahip sığ bir woofer yarattık. Dahili derinlikte kazanılan her milimetre, gerçek düşük frekanslı yeniden üretime dönüştürülerek, woofer'ın DSP'den mümkün olduğunca az yardım alarak bas üretmesini sağlar.
 
Dışa dönük koni, yumuşak bir kumaş toz kapağına sahip alüminyum bir zardan yapılmıştır. Sert alüminyum koni, woofer'ın orta aralık frekanslarında bile mümkün olduğunca fazla havayı hareket ettirmesine izin verir ve alüminyum ve kumaş kombinasyonu, ayrıntı ve netliği koruyarak yüzey rezonanslarını düşürür.
 
 
VERİM
KATCH ONE'ı sürmek, 4 x 50 watt tepe, kapalı döngü D Sınıfı amplifikatörlerdir. Aktif geçiş için DSP'yi kullanan amplifikatörler, performansı en üst düzeye çıkararak doğrudan sürücülere bağlanır.
 
Amplifikatör modülünün düşük Sinyal-Gürültü oranı (100dB), sessiz bir geçişteki en küçük ayrıntıların bile sürücülere net ve bozulmadan iletilmesini sağlar.
 
Amplifikatörü beslemek, bir konserden güçlü bir patlamaya kadar her şeyin üstesinden gelmek için yeterli güç dağıtımına sahip 200 watt'lık bir tepe anahtarlamalı güç kaynağıdır. İkili transformatör tasarımı, bekleme gücünün çok düşük tutulmasını ve amplifikatörlerin güç gereksinimlerini karşılamak için her zaman yeterli boşluk bırakılmasını sağlar.
 
KATCH ONE iki farklı ses modu sunar: Geniş ve Odak. KATCH ONE'ın en geniş film, belgesel, haber ve müzik yelpazesiyle performans göstermesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır.
 
İlk ayar, genellikle zor olan orta aralık frekans alanını ortaya çıkarmaya yarayan odaklanmış ve çok doğrusal bir ses üretimi sunar.
 
Diğer ayar, geniş, etkileyici ve çok dinamik bir ses sunumu sunar. Bu ses modu, bir odayı dolduran, şaşırtıcı derecede güçlü bir deneyim getirmeye vurgu yapar. Her iki ses modu da yüksek kaliteli bir ses çubuğunun ana hedeflerine mükemmel bir şekilde ulaşır - harika sesle TV deneyimini geliştirir.

 

 
 
DALI KATCH ONE Soundbar Özellikleri
 
 
Product series
 
KATCH One
 
Frequency Range (+/-3 dB) [Hz]
 
46 - 25,000
 
Maximum SPL [dB]
 
101
 
Crossover Frequency [Hz]
 
250 / 2500
 
Crossover Principle
 
2Ѕ-way
 
High frequency driver, Quantity
 
2 x 21 mm
 
High frequency driver, Diaphragm type
 
Soft Textile Dome
 
Low frequency driver, Quantity
 
4 x 3.5"
 
Low frequency driver, Diaphragm type
 
Aluminium Cone With Cloth Cap
 
Low frequency passive driver, Quantity
 
4 x 4.5"
 
Low frequency passive driver, Diaphragm type
 
Steel Cone
 
Enclosure type
 
Passive Radiators (4 pcs)
 
Max. Amplifier Power Output [RMS watt]
 
4 x 50
 
Amplifier Type
 
Fully digital Class-D amplifiers
 
Connection Input
 
HDMI ARC
2 x Optical (TosLink)
3.5 mm Mini Jack
 
Connection Output
 
SUB Out
USB Charge Output (5V/1A)
 
Wireless Input(s)
 
Bluetooth™ 4.0 AAC & Apt-X
 
Recommended Placement
 
On-Wall
Shelf or stand
Centre / Soundbar
 
Functions
 
Auto Source Select
Bluetooth™ Release
Dual Sound Mode (Wide/Focus)
Mute
Power ON/OFF
Standby (Auto Power) Off
Source Select
Volume
 
Standby Power Consumption [W]
 
<0,5 (Mains Adapter)
 
Dimensions With Base (HxWxD) [mm]
 
164 x 860 x 69
 
Dimensions (HxWxD) [mm]
 
148 x 860 x 69
 
Accessories Included
 
Mains Cable (2.0 m)
Remote Control
Wall Bracket (Leather Mount)
Wooden Feet
Quick Start Guide
 
Weight [kg]
 
3.7
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR