Denon RCD-N11 Dab Siyah | Dali Oberon 1 Siyah Stereo Sistem
Denon RCD-N11 Dab Siyah | Dali Oberon 1 Siyah Stereo Sistem
Denon RCD-N11 Dab Siyah | Dali Oberon 1 Siyah Stereo Sistem
Denon RCD-N11 Dab Siyah | Dali Oberon 1 Siyah Stereo Sistem
Denon RCD-N11 Dab Siyah | Dali Oberon 1 Siyah Stereo Sistem

Denon RCD-N11 Dab Siyah | Dali Oberon 1 Siyah Stereo Sistem

Marka : Denon
Fiyat : €1.490,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺47.680(KDV Dahil)
₺15.893 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
 
- Denon RCD-N11 Dab Amplifikatör
- Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay 2 ve HEOS
- CD çalar
- İki Dijital Optik Bağlantı Noktası
- Stereo RCA Girişi ve Subwoofer Çıkışı
- AM & FM Radyolar
- Ürün Serisi Dali OBERON 1
- Frekans Aralığı (+/- 3 dB) [Hz] 51 - 26.000
- Hassasiyet (2,83 V / 1 m) [dB] 86
- Nominal Empedans [ohm] 6

Denon RCD-N11 Dab Siyah | Dali Oberon 1 Siyah Stereo Sistem
 
Denon CEOL RCD-N11DAB Siyah 2x65w Network Stereo Hepsi Bir Arada Amplifikatör
 
TEK CİHAZ. HER ŞEY İÇİN.
CEOL N11DAB ile neredeyse sonsuz ses olasılıklarını yaşayın. Favori CD'lerinizi dinleyin, Spotify, Deezer Premium ya da Tidal aracılığıyla çalma listenizin akışını oluşturun, Bluetooth® ya da ağınızı kullanarak HEOS Built-in teknolojisi ile çoklu oda kullanımına geçin. Internet Radio ve AirPlay2'nin keyfini çıkarın. Ve optimum kolaylık için: Bu Mini HiFi sistemi Amazon Alexa, Google Asistan ve Siri ile, Apple AirPlay 2 üzerinden sesinizi kullanarak kolayca kontrol edin.
 
OLAĞANÜSTÜ SES TASARIMI.
CEOL-N11DAB, netlik ve müzikal doğruluğu iyileştiren bir özel yapım iki yollu hoparlör yapılandırması ile optimum ses performansı için üretildi. Her enstrümanı yüksek kaliteyle net bir şekilde duyacaksınız.
 
SEZGİSEL DOKUNMATİK PANEL.
Önemli bir tasarım bileşeni de CEOL N11DAB üstündeki dokunmatik tuşlar. Bunlar anında, ışık hızında tepki sağlıyor. Bu Ağ Receiver'ı ayrıca çift katmanlı çizilmeye dirençli bir yüzeye sahip ve ayırt edici, tatmin eden bir his sağlıyor.
 
PÜRÜZSÜZ BAĞLANTI.
Tüm müziğini parmak uçlarınızda. Favori müzik kaynaklarınıza HEOS Built-in özellikli Wi-Fi, AirPlay2 ya da Bluetooth® aracılığıyla bağlanın. Ses ustalığında 110 yıllık geçmişi ile Denon CEOL N11DAB, dinlediniz şey ne olursa olsun yüksek kaliteli ses sunuyor.
 
TV SESİNİ İYİLEŞTİRİN.
Neden CEOL N11DAB Mini HiFi sisteminin harika sesinden TV'da da yararlanmayasınız ki? İki optik girişi ve TV kumanda öğrenme işlevi sayesinde uçuran bir eğlence ya da temiz bir oyun deneyimi için sesi iyileştirin.
 
MİNİMUM YER.
Piyasadaki en sofistike mini sistemlerden biri olan CEOL N11DAB, masif sesi kompakt ve derli toplu bir tasarımda bir araya getiriyor. Evin herhangi bir yerine rahatça sığmak ve evi harika bir sesle doldurmak üzere tasarlandı.
 
TEK KELİMEYLE ANLATILMAZ. BU CEOL.
Müziğin özgürlüğü. HEOS çoklu oda ailesinin bir parçası. İyileştirilmiş TV Sesi. Harika bir CD çalar. CEOL, herkes için farklı bir şeyi ifade ediyor. Sizin için neyi ifade ettiğini öğrenin.
 
TÜM İHTİYACINIZ OLAN ŞEY HEOS
HEOS Built-in ile evinizdeki her oda kendi sesine sahip olabilir. Ya da kablosuz hoparlörler, soundbarları ya da AV alıcılar gibi ilave HEOS uyumlu cihazları ekleyerek ve ev ağını kullanarak evi aynı şarkı ile doldurabilirsiniz. HEOS Built-in ile çoklu oda, birden çok seçenek anlamına geliyor.
 
SEÇKİN MİNİMALİZM.
CEOL N11DAB, tarzınızı tamamlayan kompakt bir tasarımla geliyor. Harika Denon mini sistemi siyah, beyaz ve gri yüksek kaliteli mat kaplama seçenekleri sunuyor. CEOL N11DAB'nin sofistike endüstriyel tasarımı evinize pürüzsüz şekilde uyum sağlıyor ve estetik tercihleriniz ile eşleşiyor.
 
HEMEN DİNLEMEYE BAŞLAYIN.
CEOL N11DAB'nin kurulumu hızlı ve sezgisel, kutudan çıktıktan sonra evi harika müziklerle doldurmak yalnızca birkaç dakika sürüyor. Yalnızca basit talimatları izleyin ve favori akış servislerinizi kolayca bağlayın. Ya da bir CD takın. Tercih sizin.
 
HERHANGİ BİR SERVİSTEN SES AKIŞI OLUŞTURUN..
Kişisel müzik koleksiyonunuzu çalın, hem de yüksek çözünürlük ile. CEOL N11DAB Ağ Receiver'ı tüm ana akış formatlarını destekliyor. Tüm büyük müzik servisleri tam entegre. Ya da yüksek kaliteli DAB+ radyo istasyonlarını dinleyin. Modu ana göre ayarlayın..
 
ALEXA, FAVORİ ŞARKIMI ÇAL.
İstediğiniz ses ya da kaynağı seçin, sesi açın ya da sonraki parçaya atlayın. Bunların tümünü ve daha fazlasını basit sesli komutlarla yapabilirsiniz. CEOL-N11DAB Mini System Amazon Echo cihazları ve Alexa Voice Service ile uyumlu olduğundan, kelimenin tam anlamıyla isteklerinizi dudaklarınızdan okuyacaktır.
 
MERHABA GOOGLE, PARÇAYI ATLA
Google Home, Google uygulama ya da diğer Google Assistant özellikli cihazlardan dinleme ortamınızdaki içeriği kontrol etmesini isteyin. Müziği HEOS uygulamasında başlatın, ardından Google Assistant'tan ses seviyesini kontrol etmesini, parçaları çalmasını, duraklatmasını ya da atlamasını isteyin. 'Google Asistan ile çalışır' özelliği sürekli geliştiriliyor — gelecekteki ürün bilgisi güncellemelerine başka geliştirmeler eklenecek.
 
 
Dali Oberon 1 Siyah Raf Tipi Hoparlör Sistemi
DALI OBERON 1, ultra kompakt bir kitaplık hoparlörüdür. Kabin boyutu, bas performansı için iç hacim ile kolay entegrasyon için kompakt görünüm arasında optimal bir denge sağlar - daha küçük odalar, gizli ses kurulumları veya duvara montaj için uygundur. Yerde duran kardeşleriyle aynı büyük boyutlu 29 mm ultra hafif yumuşak kubbeli tweeter'a ve alt orta kademe ve bası işlemek için SMC tabanlı 5,25" ahşap fiber woofer'a sahiptir. OBERON 1, en yenilikçi DALI fikirlerine, geleneklerine ve icatlar - şık ve kompakt bir tasarımda birleşti.
 
KONUMLANDIRMASI KOLAY
OBERON serisinde uygulanan sürücü malzemeleri, çapraz tasarım ve geometri, geniş bir dağılım modeli elde etmek için seçilmiştir. Bu, önemli bir eksen dışı açıyla dinlerken bile iyi entegre edilmiş bir ses sağlar. Ek bir fayda, ciddi şekilde azaltılmış harmonik bozulma ve frekans bozulmasına neden olan kırınımlardır. Bu nedenle tüm DALI hoparlörleri parmakla girilecek şekilde tasarlanmamıştır.
 
ÇAĞDAŞ TASARIM
Bu yeni DALI ön ızgaraların yuvarlatılmış kenarları ve rustik kumaşı, OBERON serisine daha hafif ve daha çağdaş bir görsel görünüm katıyor. Bu görünüm, iki ayaklı modele monte edilmiş zarif şekilli alüminyum taban ile geliştirilmiştir.
 
AHŞAP ELYAF KONİ
OBERON woofer, sert, hafif ve iyi huylu bir yapı oluşturan ahşap lifleri ile güçlendirilmiş, ince taneli kağıt hamuru karışımına sahip bir ahşap lifi koniye sahiptir. Düşük kayıplı bir surround ve örümcek süspansiyonu ile birlikte bu koni, sinyaldeki mikro ayrıntıları filtrelenmemiş ve yüksek doğrulukla yeniden üretir.
 
PATENTLİ SMC
OBERON woofer mıknatısının demir kutup parçası, demirin olumsuz etkilerini en aza indiren patentli bir SMC diski ile taçlandırılmıştır. SMC diskinin kullanılması mekanik bozulmayı büyük ölçüde azaltır, bu da üçüncü dereceden bozulmayı azaltır. Bu, daha uzun bir dinleme keyfi, rahat bir orta kademe ve fiyat sınıfı için şaşırtıcı miktarda ayrıntı sağlar.
 
Ultra kompakt boyutu göz önüne alındığında, OBERON 1, OBERON serisine eklenen en küçük üründür. Kabin boyutu, bas performansı için optimize edilmiş iç ses ile daha küçük odalar, gizli ses kurulumları veya duvara montaj için uygun kompakt kabin tasarımı arasında optimum bir denge sağlar.
Daha büyük kardeşleri gibi, OBERON 1 de yüksek ve ayrıntılı orta frekansları işlemek için büyük boyutlu 29 mm ultra hafif yumuşak kubbeli tweeter'ı kullanırken, SMC tabanlı 5,25" ahşap fiber woofer düşük orta kademe ve iyi zamanlı bas sağlar. DALI OBERON hoparlör serisinin piyasaya sürülmesiyle birlikte, mevcut hoparlörlerimizden en iyi öğeleri seçtik ve bunları ses kalitesi, görünüm ve çok yönlülük sunan bir seride bir araya getirdik.
OBERON 1'in kompakt yapısı, herhangi bir odaya entegre edilmesini kolaylaştırır. Dinleme alanında geniş bir dağılım modeli elde etmek için OBERON 1'de uygulanan sürücü malzemeleri ve geometri dikkatle seçilmiştir. Aynı prensipler crossover tasarımında da uygulanmıştır.
 
Sonuç olarak, önemli bir eksen dışı açıyla dinlerken bile iyi entegre edilmiş bir ses yaşayacaksınız. Müzik dinlerken nadiren doğrudan hoparlörlerinizin önüne oturduğunuz için bu önemlidir. Ek bir fayda, ciddi şekilde azaltılmış harmonik bozulma ve frekans bozulmasına neden olan kırınımlardır, çünkü bunlar eksen üzerinde bir yanıtta her zaman daha güçlü olacaktır. Bu aynı zamanda, tüm DALI hoparlörlerinin parmakla girilecek şekilde tasarlanmamasının nedenidir.
 
 
Teknik Özellikler
Ürün Serisi Dali OBERON 1
Frekans Aralığı (+/- 3 dB) [Hz] 51 - 26.000
Hassasiyet (2,83 V / 1 m) [dB] 86
Nominal Empedans [ohm] 6
Maksimum SPL [dB] 106
Olası Amplifikatör Gücü [K] 25 - 100
Çaprazlama Frekansı [Hz] 2.800
Crossover İlkesi 2 yollu
Yüksek frekanslı sürücü, miktar 1 x 29 mm
Yüksek frekanslı sürücü, alıcı tipi Yumuşak Tekstil Kubbe
Düşük frekans sürücüsü, Miktar 1 X 5.25"
Düşük frekanslı sürücü, Diyafram tipi Ahşap elyaf koni
Muhafaza Tipi Baş Refleks
Bas Refleks Ayarlama Frekansı [Hz] 50
Bağlantı girişi Tek tel
Önerilen Yerleşim Raf veya standı
Duvardan Önerilen Mesafe [cm] 1 - 50
Tabanlı Boyutlar (YxGxD) [mm] 274 x 162 x 234
Ağırlık (kg) 4.2
Etiketler
Denon, Denon RCD-N11, Denon RCD-N11 Dab, Denon RCD-N11 Dab Siyah, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon 1, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon 1 Siyah, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon 1 Siyah Stereo, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon 1 Siyah Stereo Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon 1 Siyah Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon 1 Stereo, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon 1 Stereo Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon 1 Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon Siyah, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon Siyah Stereo, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon Siyah Stereo Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon Siyah Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon Stereo, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon Stereo Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Oberon Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali 1, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali 1 Siyah, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali 1 Siyah Stereo, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali 1 Siyah Stereo Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali 1 Siyah Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali 1 Stereo, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali 1 Stereo Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali 1 Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Siyah, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Siyah Stereo, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Siyah Stereo Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Siyah Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Stereo, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Stereo Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Dali Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon 1, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon 1 Siyah, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon 1 Siyah Stereo, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon 1 Siyah Stereo Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon 1 Siyah Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon 1 Stereo, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon 1 Stereo Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon 1 Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon Siyah, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon Siyah Stereo, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon Siyah Stereo Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon Siyah Sistem, Denon RCD-N11 Dab Siyah Oberon Stereo,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR