Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Stereo Sistem
Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Stereo Sistem
Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Stereo Sistem
Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Stereo Sistem
Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Stereo Sistem
Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Stereo Sistem

Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Stereo Sistem

Marka : Denon
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : €1.195,00(KDV Dahil)
İndirimli : €1.140,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺40.356(KDV Dahil)
₺13.452 'den başlayan taksitlerle

Denon CEOL RCD-N11DAB / SC-N10 Siyah 2x65w Network Stereo All İn One Sistem

 

Denon CEOL RCD-N11DAB / SC-N10 Siyah 2x65w Network Stereo All İn One Sistem
 
TEK CİHAZ. HER ŞEY İÇİN.
CEOL N11DAB ile neredeyse sonsuz ses olasılıklarını yaşayın. Favori CD'lerinizi dinleyin, Spotify, Deezer Premium ya da Tidal aracılığıyla çalma listenizin akışını oluşturun, Bluetooth® ya da ağınızı kullanarak HEOS Built-in teknolojisi ile çoklu oda kullanımına geçin. Internet Radio ve AirPlay2'nin keyfini çıkarın. Ve optimum kolaylık için: Bu Mini HiFi sistemi Amazon Alexa, Google Asistan ve Siri ile, Apple AirPlay 2 üzerinden sesinizi kullanarak kolayca kontrol edin.
 
OLAĞANÜSTÜ SES TASARIMI.
CEOL-N11DAB, netlik ve müzikal doğruluğu iyileştiren bir özel yapım iki yollu hoparlör yapılandırması ile optimum ses performansı için üretildi. Her enstrümanı yüksek kaliteyle net bir şekilde duyacaksınız.
 
SEZGİSEL DOKUNMATİK PANEL.
Önemli bir tasarım bileşeni de CEOL N11DAB üstündeki dokunmatik tuşlar. Bunlar anında, ışık hızında tepki sağlıyor. Bu Ağ Receiver'ı ayrıca çift katmanlı çizilmeye dirençli bir yüzeye sahip ve ayırt edici, tatmin eden bir his sağlıyor.
 
PÜRÜZSÜZ BAĞLANTI.
Tüm müziğini parmak uçlarınızda. Favori müzik kaynaklarınıza HEOS Built-in özellikli Wi-Fi, AirPlay2 ya da Bluetooth® aracılığıyla bağlanın. Ses ustalığında 110 yıllık geçmişi ile Denon CEOL N11DAB, dinlediniz şey ne olursa olsun yüksek kaliteli ses sunuyor.
 
TV SESİNİ İYİLEŞTİRİN.
Neden CEOL N11DAB Mini HiFi sisteminin harika sesinden TV'da da yararlanmayasınız ki? İki optik girişi ve TV kumanda öğrenme işlevi sayesinde uçuran bir eğlence ya da temiz bir oyun deneyimi için sesi iyileştirin.
 
MİNİMUM YER.
Piyasadaki en sofistike mini sistemlerden biri olan CEOL N11DAB, masif sesi kompakt ve derli toplu bir tasarımda bir araya getiriyor. Evin herhangi bir yerine rahatça sığmak ve evi harika bir sesle doldurmak üzere tasarlandı.
 
TEK KELİMEYLE ANLATILMAZ. BU CEOL.
Müziğin özgürlüğü. HEOS çoklu oda ailesinin bir parçası. İyileştirilmiş TV Sesi. Harika bir CD çalar. CEOL, herkes için farklı bir şeyi ifade ediyor. Sizin için neyi ifade ettiğini öğrenin.
 
TÜM İHTİYACINIZ OLAN ŞEY HEOS
HEOS Built-in ile evinizdeki her oda kendi sesine sahip olabilir. Ya da kablosuz hoparlörler, soundbarları ya da AV alıcılar gibi ilave HEOS uyumlu cihazları ekleyerek ve ev ağını kullanarak evi aynı şarkı ile doldurabilirsiniz. HEOS Built-in ile çoklu oda, birden çok seçenek anlamına geliyor.
 
SEÇKİN MİNİMALİZM.
CEOL N11DAB, tarzınızı tamamlayan kompakt bir tasarımla geliyor. Harika Denon mini sistemi siyah, beyaz ve gri yüksek kaliteli mat kaplama seçenekleri sunuyor. CEOL N11DAB'nin sofistike endüstriyel tasarımı evinize pürüzsüz şekilde uyum sağlıyor ve estetik tercihleriniz ile eşleşiyor.
 
HEMEN DİNLEMEYE BAŞLAYIN.
CEOL N11DAB'nin kurulumu hızlı ve sezgisel, kutudan çıktıktan sonra evi harika müziklerle doldurmak yalnızca birkaç dakika sürüyor. Yalnızca basit talimatları izleyin ve favori akış servislerinizi kolayca bağlayın. Ya da bir CD takın. Tercih sizin.
 
HERHANGİ BİR SERVİSTEN SES AKIŞI OLUŞTURUN..
Kişisel müzik koleksiyonunuzu çalın, hem de yüksek çözünürlük ile. CEOL N11DAB Ağ Receiver'ı tüm ana akış formatlarını destekliyor. Tüm büyük müzik servisleri tam entegre. Ya da yüksek kaliteli DAB+ radyo istasyonlarını dinleyin. Modu ana göre ayarlayın..
 
ALEXA, FAVORİ ŞARKIMI ÇAL.
İstediğiniz ses ya da kaynağı seçin, sesi açın ya da sonraki parçaya atlayın. Bunların tümünü ve daha fazlasını basit sesli komutlarla yapabilirsiniz. CEOL-N11DAB Mini System Amazon Echo cihazları ve Alexa Voice Service ile uyumlu olduğundan, kelimenin tam anlamıyla isteklerinizi dudaklarınızdan okuyacaktır.
 
MERHABA GOOGLE, PARÇAYI ATLA
Google Home, Google uygulama ya da diğer Google Assistant özellikli cihazlardan dinleme ortamınızdaki içeriği kontrol etmesini isteyin. Müziği HEOS uygulamasında başlatın, ardından Google Assistant'tan ses seviyesini kontrol etmesini, parçaları çalmasını, duraklatmasını ya da atlamasını isteyin. 'Google Asistan ile çalışır' özelliği sürekli geliştiriliyor — gelecekteki ürün bilgisi güncellemelerine başka geliştirmeler eklenecek.
 
Denon SC-N10 Hoparlör Sistemi
Bu hoparlörler Denon Hi-Fi işçiliğiyle tasarlanmıştır. En iyi performans için, yüksek kaliteli 12cm woofer / orta kademe şasi, 3cm yüksek çözünürlüklü tweeter ve doğal sesin pürüzsüzlüğünü yeniden üreten seçili bileşenlere sahip bir geçiş ağı. Ayrı olarak da temin edilebilir, tabii ki RCD-N11DAB ana ünitesini istediğiniz herhangi bir hoparlör setiyle eşleştirebilirsiniz.
Etiketler
Denon, Denon RCD-N11DAB-SC-N10, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Stereo, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Stereo Sistem, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Sistem, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Stereo, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Stereo Sistem, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Sistem, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Network, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Network Stereo, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Network Stereo Sistem, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Network Sistem, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Stereo, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Stereo Sistem, Denon RCD-N11DAB-SC-N10 Sistem, Denon Siyah, Denon Siyah Network, Denon Siyah Network Stereo, Denon Siyah Network Stereo Sistem, Denon Siyah Network Sistem, Denon Siyah Stereo, Denon Siyah Stereo Sistem, Denon Siyah Sistem, Denon Network, Denon Network Stereo, Denon Network Stereo Sistem, Denon Network Sistem, Denon Stereo, Denon Stereo Sistem, Denon Sistem, RCD-N11DAB-SC-N10, RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah, RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network, RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Stereo, RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Stereo Sistem, RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Network Sistem, RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Stereo, RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Stereo Sistem, RCD-N11DAB-SC-N10 Siyah Sistem, RCD-N11DAB-SC-N10 Network, RCD-N11DAB-SC-N10 Network Stereo, RCD-N11DAB-SC-N10 Network Stereo Sistem, RCD-N11DAB-SC-N10 Network Sistem, RCD-N11DAB-SC-N10 Stereo, RCD-N11DAB-SC-N10 Stereo Sistem, RCD-N11DAB-SC-N10 Sistem, Siyah, Siyah Network,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR