Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör
Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör

Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör

Marka : Elipson
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : €840,00(KDV Dahil)
İndirimli : €798,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺25.536(KDV Dahil)
₺8.512 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler :
 
- 2 yollu raf tipi hoparlör
- Bluetooth kablosuz
- aptX yüksek tanımlı codec bileşeni ile uyumlu
- Uzaktan kumandadan kontrol edilebilen Bas/Tiz ekolayzır
- Hassasiyet: 90dB/1W/1m
- Empedans: 6 ohm
- 1 RCA girişi (hat/fono)
- 1 optik S/PDIF girişi

Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör
 
Prestige Facet 6B BT, Facet ailesinin kendisini yeni nesil kablosuz hoparlörler arasında sayılmasını sağlar. Yüksek sadakat ve kablosuz hoparlörlerin başında bulunan bu model, her iki dünyanın da en iyisini sunar. Hi-fi evreninden, kablosuz bağlantı ve herhangi bir Bluetooth cihazıyla uyumluluk sunarken, hassas ve son derece müzikal sesini miras alır.
 
Prestige Facet 6B ile aynı üretim kalitesinden yararlanan Prestige Facet 6B BT ayrıca bir D Sınıfı amplifikatöre sahiptir ve güç kaynağı için enerji verimli bileşenlere güvenir.
 
Kurulumu kolay olan bu cihazların elektrik prizine takılması ve bir akıllı telefon, tablet veya Bluetooth özellikli bilgisayar ile eşleştirilmesi yeterlidir, böylece size günlük bazda basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi garanti edilir. APTX Bluetooth alıcısı, yüksek çözünürlüklü dosyaları işler.
 
Ayrıca bir fono girişi de dahil olmak üzere çeşitli analog girişlerle donatılmış ve dijital optik girişe sahip Prestige Facet 6B BT çok yönlüdür ve tüm kişisel ses cihazlarınıza (pikap, CD oynatıcı, TV, Blu-ray oynatıcı…) bağlanabilir. ).
 
Elipson Prestige Facet 6B BT Teknik Özellikleri
 
Tasarım
Tip: 2 yollu raf tipi hoparlör
Yük: bas refleks
Amplifikasyon: 70 W RMS (sınıf D)
Bölme efektini ve kırınımını sınırlamak için özel yapım sentetik kauçuk hoparlör surround
 
Hoparlörler
Orta bas: 140 mm
Tweeter: 25mm
 
Ses
Frekans yanıtı (± 3dB): 57Hz - 25kHz
Hassasiyet: 90dB/1W/1m
Empedans: 6 ohm
 
Fonksiyonlar
60 dakika kullanılmadığında otomatik bekleme
Uzaktan kumandadan kontrol edilebilen Bas/Tiz ekolayzır
 
Bağlantı
Bluetooth kablosuz
aptX yüksek tanımlı codec bileşeni ile uyumlu
 
Konektörler
1 x 3,5 mm jak yardımcı girişi
1 RCA girişi (hat/fono)
1 optik S/PDIF girişi
Subwoofer için 1 LFE çıkışı
Vidalı terminaller
 
Birlikte verilen aksesuarlar
Uzaktan kumanda
Lastik pedler
Güç kablosu
Hoparlör kablosu
 
Genel
Kapaksız boyutlar (G x Y x D): 176 x 298 x 213 mm
Kapaklı boyutlar (G x Y x D): 176 x 298 x 223 mm
Ağırlık (güçlü hoparlör): 7 kg
Ağırlık (pasif hoparlör): 5,6 kg
Ambalaj (G x Y x D): 400 x 460 x 300 mm
Ağırlık: 14kg
Benzer Ürünler
Etiketler
Elipson, Elipson Prestige, Elipson Prestige Facet, Elipson Prestige Facet 6B, Elipson Prestige Facet 6B BT, Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah, Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah Aktif, Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah Aktif Bluetooth, Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah Aktif Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah Bluetooth, Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah Bluetooth Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B BT Siyah Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B BT Aktif, Elipson Prestige Facet 6B BT Aktif Bluetooth, Elipson Prestige Facet 6B BT Aktif Bluetooth Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B BT Aktif Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B BT Bluetooth, Elipson Prestige Facet 6B BT Bluetooth Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B BT Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B Siyah, Elipson Prestige Facet 6B Siyah Aktif, Elipson Prestige Facet 6B Siyah Aktif Bluetooth, Elipson Prestige Facet 6B Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B Siyah Aktif Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B Siyah Bluetooth, Elipson Prestige Facet 6B Siyah Bluetooth Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B Siyah Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B Aktif, Elipson Prestige Facet 6B Aktif Bluetooth, Elipson Prestige Facet 6B Aktif Bluetooth Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B Aktif Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B Bluetooth, Elipson Prestige Facet 6B Bluetooth Hoparlör, Elipson Prestige Facet 6B Hoparlör, Elipson Prestige Facet BT, Elipson Prestige Facet BT Siyah, Elipson Prestige Facet BT Siyah Aktif, Elipson Prestige Facet BT Siyah Aktif Bluetooth, Elipson Prestige Facet BT Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör, Elipson Prestige Facet BT Siyah Aktif Hoparlör, Elipson Prestige Facet BT Siyah Bluetooth, Elipson Prestige Facet BT Siyah Bluetooth Hoparlör, Elipson Prestige Facet BT Siyah Hoparlör, Elipson Prestige Facet BT Aktif, Elipson Prestige Facet BT Aktif Bluetooth, Elipson Prestige Facet BT Aktif Bluetooth Hoparlör, Elipson Prestige Facet BT Aktif Hoparlör, Elipson Prestige Facet BT Bluetooth, Elipson Prestige Facet BT Bluetooth Hoparlör,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR