Klipsch R-41PM Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör
Klipsch R-41PM Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör
Klipsch R-41PM Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör
Klipsch R-41PM Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör
Klipsch R-41PM Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör
Klipsch R-41PM Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör

Klipsch R-41PM Siyah Aktif Bluetooth Hoparlör

Marka : Klipsch
Fiyat : ₺13.599,00(KDV Dahil)
₺4.533,00 'den başlayan taksitlerle

Klipsch R-41PM Referans Serisi Bluetooth Aktif Hoparlör

Klipsch R-41PM Referans Serisi Bluetooth Aktif Hoparlör

 

R-41PM hoparlörler, yüksek verimlilik, güç ve minimalist dizaynı bir arada sunar. Favori müziğinizin veya filmlerinizin keyfini tam anlamıyla çıkarmanızı sağlar. Yerleşik amplifikatörü ve sayısız giriş çeşidi, Bluetooth teknolojisi ile bir araya geldiğinde R-41PM, gezegendeki en çok yönlü stereo hoparlör ses sistemi haline geliyor.
 
 
KLİPSCH KİMDİR?
75 yıllık deneyime sahip olan Klipsch ürünleri, göz alıcı tasarımları ve aynı zamanda sunduğu inanılmaz performans ile rakiplerinin bir adım önündedir. Sektöründe devrim yaratan patentli teknolojileri ve akustik mühendislikteki ustalığı, markaya ait bir fan kitlesi yaratmıştır.
 
 
Öne Çıkanlar:
Yerleşik Tam Dijital Amplifikatör
1" Aluminum LTS tweeter
90x90 dörtgen Tractrix Horn
4" Spun-Copper IMG Woofer
Arka çıkış ızgarası ile Bass Refleksi
Güçlü, esnek ve çıkartılabilir manyetik ızgara
Boyutlar: 9.75" x 5.88" x 7.5"
 
 
 
 
 
 
 
Receiver Cihaza Gerek Yok!
Klipsch referans hoparlörleri evinizin tüm odalarını mükemmel bir sesle donatır ve bunu yaparken pek de bir yer kaplamaz. Özenli bir mühendislik sonucu ortaya çıkan yerleşik amplifikatörü ile bu güçlü hoparlörlermaksimum ses çıkış gücü ve kalitesini aynı anda sunar.
Yerleşik phono pre-amplifikatörBluetooth kablosuz teknolojisidijital optikanalog RCA ve USB girişleri ile sonunda zorla çalışan A/V receiver'ınızdan kurtulabilirsiniz.
 
 
 
 
 
Çok Yönlü Uyumluluk
Hoparlörünüzü, turntable'a, televizyona, akıllı telefona, bilgisayara veya tablete, nereye isterseniz isteyin bağlayabilirsiniz. Bu hoparlörler tüm cihazlarla çalışır.
Yerleşik phono pre-amplifikatör, Bluetooth kablosuz teknolojisidijital optikanalog RCA ve USB girişleri ile bu güçlü hoparlörler en iyi arkadaşınız olacak.
 
 
Dinamik Bass Eşitlemesi
Klipsch referans hoparlörler, kulağın duyabileceği frekans aralıkları dikkate alınarak özenle tasarlandı. Tipik olarak, dinamik ses Klipsch'in birinci önceliği. Düşük bir ses seviyesinde bile güçlü bir bass elde edebileceksiniz.
 
 
Özenle Ayarlanmış Amplifikasyon
Referans güçlü hoparlörler, sistem performansını en üst düzeye çıkarmak ve harici amplifikasyon ihtiyacını ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanmış bağımsız, ultra düşük gürültülü amplifikatörlerden yararlanır. Bu, birinci sınıf Klipsch mühendislerinin sinyal yolu üzerinde tam kontrole sahip oldukları anlamına gelir. Bileşenleri mükemmel bir eşleşme olacak şekilde ayarladık, bu da sesi inanılmaz derecede sürükleyici kılıyor ve odanızı inanılmaz akustikle dolduruyor.
 
 
 
 
 
Tractrix Horn Teknolojisi
Klipsch'e özel 90x90º Tractrix® Horn teknolojisi, hoparlörün yüksek frekanslı enerjisinin dinleyiciye yönelik olmasını sağlar ve duvarlardan seken dolaylı sesin neden olduğu yapay yankı veya filtrelemeyi azaltır. Bu tescilli teknoloji, filmlerinizden ve müziğinizden en iyi netliği, dinamikleri ve ayrıntıları duymanızı sağlar.
 
 
Lineer Kapton Süspansiyonlu Tweeter
Klipsch'e özel Lineer Süspansiyonlu (LTS) alüminyum tweeter, gelişmiş ve ayrıntılı performanslar için bozulmayı en aza indirir. Tweeter süspansiyonunda son derece hafif ve sert bir malzeme olan Kapton® kullanımı, yüksek verimlilik sağlar ve çözünürlük ve ayrıntıyı artırır. LTS tweeter'lar, Klipsch hoparlörlerin ayırt edici özelliğidir ve onları dünyanın en iyi hoparlörlerinden biri yapar.
 
 
Spun Copper IMG Woofer'lar
Enjeksiyon Kalıplı Grafit (IMG) woofer konileri son derece sıkı olmakla birlikte son derece hafiftir - minimum koni kırılması ve bozulması ile olağanüstü düşük frekans tepkisi sağlar. Tractrix Horn-Loaded LTS Tweeter ile eşleştirildiğinde, sınıfında en yüksek hoparlör verimliliğini sağlar.
 
 
Eşsiz Tasarım
Açık tutturucular, düşük profilli manyetik ızgaralar ve çizilmeye karşı dayanıklı, dokulu ahşap tahıl vinil, bu elektrikli raf hoparlörlerine cilalı, modern bir görünüm kazandırır.
 
 
Sorunsuz Subwoofer Entegrasyonu
R-41PM referans serisi hoparlörler, düşük frekansları daha da artırmak için stereo sisteminize sorunsuz bir şekilde subwoofer eklemenizi sağlayan bir alt çıkış hattı içerir.
 
 
 
 
Kutu İçeriği
• Uzaktan kumanda (2 x AAA batarya)
• 4M hoparlör kablosu
• 2M güç kablosu (bölge bazlı)
• 2M USB Type A'dan Type B'ye kablo
• Kauçuk Ayaklar
 
 
 
TEKNİK ÖZELLİKLER
 
FREKANS ARALIĞI
76Hz - 21kHz
DİNAMİK BASS GELİŞTİRMESİ
 
66Hz @ 35% Volume
MAKSİMUM ÇIKIŞ GÜCÜ
105.5 dB
GÜÇ
70 + 70 = 140 Watt Total Güç @
YÜKSEK FREKANSLI SÜRÜCÜ
1” (2.5cm) Alüminyum diyafram driver'ı ile 90° x 90° dörtgen Tractrix® Horn
DÜŞÜK FREKANSLI SÜRÜCÜ
4.3” (10..2cm) Copper Spun manyetik IMG woofer
GEÇİŞ FREKANSI
1730 Hz (pasif)
GİRİŞLER
• Bluetooth® 
• Phono/Line analog 
• 3.5mm analog mini jack
• USB dijital
• Optikal dijital
ÇIKIŞLAR
Subwoofer bağlantısı için tekli RCA line çıkışı
RENK
 
 
Siyah