Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red İğneli Pikap Yeşil
Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red İğneli Pikap Yeşil
Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red İğneli Pikap Yeşil
Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red İğneli Pikap Yeşil

Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red İğneli Pikap Yeşil

Fiyat : €780,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺27.612(KDV Dahil)
₺9.204 'den başlayan taksitlerle

Genel özellikler:
Ayrı bir topraklama ile altın kaplamalı, kasaya monte RCA konektörlerine yüksek kaliteli bakır kablolama
Connect It E yarı dengeli, düşük kapasiteli RCA fono kablosu dahildir
Menteşeli ve çıkarılabilir akrilik kapak, toz birikimini azaltmaya yardımcı olur
Düşük sürtünmeli safir kol yatakları

Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red İğneli Pikap Yeşil
 
Başarılı Debut Carbon'a bir yükseltme olan Pro-Ject Audio'nun Debut Carbon EVO Manuel Üç Hızlı Döner Pikabı, hattın yüksek performansını ve temiz estetiğini koruyor. Pro-Ject, daha az rezonans ve odyofil kalitesinde analog ses ile sonuçlanan birçok özelliği geliştirmek için yetenekli mühendisliklerinden yararlanır. Fabrikada monte edilmiş ve hizalanmış bir Sumiko Rainier MM fono kartuşu, ödüllü plaklarınız, ayrıştırılmış ve TPE ile nemlendirilmiş bir motor tarafından döndürülen ağır, TPE ile nemlendirilmiş 12" çelik bir plaka üzerinde durduğundan üstün izlenebilirlik sağlar. Çarpıcı sekiz kat lake boya ile işlenmiştir.Metal ayaklar bile TPE ile nemlendirilmiş ve ayarlanabilir, bu da Carbon EVO'nun düz bir yüzeye sahip olmasını sağlar.
 
Ana Özellikler:
33 1/3 ve 45 rpm Kayıt oynatır
Opsiyonel Stylus ile 78 rpm Vinyl oynatır
Sumiko Rainier MM Fono Kartuşu
TPE-Sönümlü 12" 3,8 lb Çelik Plaka
 
Üstün Titreşim Azaltma
Debut Carbon EVO'nun birçok yönü, bozulmamış, gürültüsüz oynatma sağlamaya yardımcı olmak için titreşimi azaltmak üzere ele alındı. TPE (termoplastik elastomer) malzeme 12" çelik plakanın altına yerleştirilmiştir, dış kenarı kaplar ve ayrıca ayarlanabilir metal ayaklarda kullanılır. Tablanın 3,8 lb'lik ağırlığı da titreşime yardımcı olur, vay ve çarpıntıyı azaltır Motor bile, kendi TPE sönümleme malzemesiyle kaideden kalkan ve ayrıştırılarak temiz ses üretimine yardımcı olur.
 
Sumiko Rainier MM Fono Kartuşu
Sumiko Rainier kartuşunun eliptik elmas kalemi, 33 1/3 ve 45 rpm vinilin ince olukları için idealdir ve pürüzsüz izlenebilirlik ve net analog ses sunar. 8.6" düşük kütleli karbon fiber kola fabrikada monte edilmiştir ve kalem, kartuşu değiştirmeye, hizalamayı sıfırlamaya veya kolu yeniden dengelemeye gerek kalmadan değiştirilebilir.
 
Elektronik Hız Kontrolü
Pro-Ject, vinil fanlara uygun hızları korumak için düzenli test ve ayar gerektirmeyen bir döner tabla sağlamak isteyen Debut Carbon EVO'ya elektronik olarak kontrol edilen bir hız kontrolünü dahil etti. Kaidenin altındaki basmalı anahtara basarak motoru doğru ve sabit 33 1/3, 45 veya 78 rpm hıza ayarlayabilirsiniz. Lütfen 78 rpm'nin prob ucu ve tahrik kayışının değiştirilmesini gerektirdiğini unutmayın. 78 rpm uyumlu bir kalem dahil değildir, ancak Debut Carbon EVO, 78 rpm'lik yuvarlak bir tahrik kayışı ile birlikte gelir.
 
Ek özellikler:
Ayrı bir topraklama ile altın kaplamalı, kasaya monte RCA konektörlerine yüksek kaliteli bakır kablolama
Connect It E yarı dengeli, düşük kapasiteli RCA fono kablosu dahildir
Menteşeli ve çıkarılabilir akrilik kapak, toz birikimini azaltmaya yardımcı olur
Düşük sürtünmeli safir kol yatakları
 
Teknik Özellikler :
Hızlar 33 1/3, 45 ve 78 rpm (İsteğe Bağlı Kalem ve Dahil Kayış ile 78 rpm)
Kol 8.6" / 21.8 cm
Vay ve Çarpıntı 33 1/3: ±%0,19
45: ±0.17%
Hız Kayması 33 1/3: ±%0,6
45: ±0.7%
Gürültü Sinyali 68 dB
Kartuş Frekans Aralığı: 12 Hz - 25 kHz
Kanal Ayrımı: 25 dB @ 1 kHz
Çıkış Voltajı: 5 mV
Önerilen Yük Empedansı: 47 Kiloohm (MM giriş)
Uyumluluk/Stylus Tipi (Eliptik): 10 µm/mN
Önerilen İzleme Gücü: 20 mN
Ses G/Ç 1 x 2RCA Çıkışı
 
Güç
Güç Kaynağı AC Girişi (Dahil)
DC Giriş Gücü 0,8 A'da 15 VDC
Güç Tüketimi 4 W (Tipik)
0 W (Bekleme)
 
Fiziksel
Malzemesi MDF, Karbon Elyaf, Çelik, Alüminyum, TPE
Kablo Uzunluğu 4.04' / 1.23 m
 
Boyutlar  
41,5 x 32 x 11,3 cm ( Pikap )
300 mm (Tabak)
18,5 mm (Çıkıntı)
 
Ağırlık
6 kg ( Pikap )
1,7 kg (Tabak)
6 g (Tonearm Etkili Kütlesi)
6,5 g (Sumiko Rainier Kartuş)

Etiketler
Pro-Ject, Pro-Ject Audio, Pro-Ject Audio Debut, Pro-Ject Audio Debut Carbon, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red İğneli, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red İğneli Pikap Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red İğneli Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red Pikap, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red Pikap Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Red Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M İğneli, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M İğneli Pikap Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M İğneli Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Pikap, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Pikap Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo 2M Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo Red, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo Red İğneli, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo Red İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo Red İğneli Pikap Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo Red İğneli Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo Red Pikap, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo Red Pikap Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo Red Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo İğneli, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo İğneli Pikap Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo İğneli Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo Pikap, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo Pikap Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon Evo Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M Red, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M Red İğneli, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M Red İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M Red İğneli Pikap Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M Red İğneli Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M Red Pikap, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M Red Pikap Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M Red Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M İğneli, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M İğneli Pikap Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M İğneli Yeşil, Pro-Ject Audio Debut Carbon 2M Pikap,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR