Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin Siyah Pikap
Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin Siyah Pikap
Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin Siyah Pikap
Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin Siyah Pikap
Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin Siyah Pikap
Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin Siyah Pikap
Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin Siyah Pikap

Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin Siyah Pikap

Fiyat : €880,00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺28.160(KDV Dahil)
₺9.387 'den başlayan taksitlerle

Ana Özellikler
33 1/3, 45, 78 rpm Vinil Kayıtlarını oynatır
Karbon-Alüminyum Kol
PRO IT Kartuşu takılı
Stereo RCA Çıkışı

Pro-Ject Audio Debut PRO Pick it Pro İğneli Satin Siyah Pikap
 
Pro-Ject Audio Debut PRO Üç Hızlı Pikap ile en sevdiğiniz 33 1/3, 45 ve 78 rpm kayıtlarınızı stereo sisteminiz üzerinden çalın. CNC ile işlenmiş alüminyum parçalar ve benzersiz derin tabak gibi tasarım özellikleri, istenmeyen rezonansların ses sinyalinizi renklendirmesini önlemeye yardımcı olur.
 
PRO Kartuşu üzerinde
Pick it PRO kartuşu daha canlı ve sağlam bir ses sunar ve büyük dinamik aralığı ile ikna eder. Bileşenlerin mükemmel kombinasyonu, cihazın harika karizmatik sesini elde etmenin anahtarıdır.
 
PRO'yu seçin.
Pro-Ject Pikaplar için Yeni Tasarım
Hassas CNC ile frezelenmiş parçalar optik olarak mükemmel bir şekilde koordine edilmiştir ve Debut PRO'yu modern, basit, zarif ve benzeri görülmemiş tasarımına götürür. Tüm bu alüminyum bileşenlerin nikel kaplaması, sert ve dayanıklı bir yüzey sağlar. Bu süreç, Pro-Ject Audio'nun çok yüksek kaliteli ve sürdürülebilir bileşenler üretmesini ve zamanla yaşlanmaya devam eden ve daha da önemlisi ses kalitesini düşürecek plastik ve benzeri malzemelerden kaçınmasını sağlar.
 
Tonearm yatağı tamamen yeni bir tasarımdır. Tek bir alüminyum bloktan hassas CNC frezelenmiştir. Son adım, yatağın sertliğini artıracak, kol kolunun serbest ve akıcı hareketini ve görünümde veya işlevde malzeme bozulması olmadan hassas izlemeyi sağlayacak şekilde üzerine nikel bir kaplama koymaktır.
 
Derinden gelen güç
Elektronik olarak ayarlanan senkron motor, tablayı çalıştırır ve en doğru ve sabit hızları garanti eder. Geçiş anahtarı ile aralarında kolayca geçiş yapın. Ürünle birlikte verilen 78 rpm yuvarlak kayış ile gomalak kayıtlarınızı da dinleyebilirsiniz.
 
Derin Plak Tabağı
Debut PRO tabağı, daha düzgün kayıt ağırlığı dağılımı için plak etiketi için bir çentik içerir. Döküm alüminyum tabak, eşit şekilde dönen bir tabak elde etmek için ekstra bir adımda yeniden işlendi ve hassas bir şekilde dengelendi. Anti-manyetiktir ve MC kartuşlarının düzgün çalışmasına izin verir. Anti-manyetik ağır alüminyum tabağın içinde, tüm rezonansları sönümlemeye ve vay ve çarpıntıyı en aza indirmeye yardımcı olan TPE'den (termoplastik elastomer) yapılmış bir halka bulunur.
 
Hibrit Tonearm
Debut PRO, tek parça bir karbon-alüminyum sandviç kola sahiptir. Karbon katman, kola yüksek derecede sağlamlık verirken, iç alüminyum boru kola sönümleme görevini üstlenir. Bu, kolun üst düzey MC kartuşlarıyla yükseltilmesi için mükemmel olmasını sağlar.
 
Azimut ve VTA Ayarı
Tonearm tabanı, hem azimutu hem de dikey izleme açısını (VTA) ayarlamanıza olanak tanır. Tonearm yüksekliği, iki başsız vidayı gevşeterek sürekli olarak ayarlanabilir. Bu ayarlar, her zaman en iyi ses kalitesini elde etmek için farklı döner tabla altlıkları veya diğer kartuşların kullanılmasına izin vererek, tonearm'ı yükseklik değişikliklerine uyarlama seçeneği sunar. VTA ve azimutu ayarlamak ve denemek, kartuşlarınızdan performansın her bir parçasını çıkarmak için çok önemlidir.
 
Sönümlü & Yükseklik Ayarlı Metal Ayaklar
Yüksekliği ayarlanabilen üç sönümlü alüminyum ayak, mükemmel duruşu garanti eder ve akustik geri bildirim riskini azaltır.
 
Ana Özellikler
33 1/3, 45, 78 rpm Vinil Kayıtlarını oynatır
Karbon-Alüminyum Kol
PRO IT Kartuşu takılı
Stereo RCA Çıkışı
 
Teknik Özellikler:
Tahrik Yöntemi Kayış Tahrik
Dönme Hızı 33 1/3, 45, 78 rpm
Hız Kayması 33 1/3 rpm: ±0.4%
45 rpm: ±0.5%
Wow ve Flutter 33 1/3 rpm: ±0.16%
45 rpm: ±0.14%
Sinyal Gürültü Oranı 68 dB
TPE Sönümlemeli Döner Tablalı Döküm Alüminyum
Çıkış 1 x Stereo RCA, Topraklama Kablolu
Preamp Üretici Tarafından Belirtilmemiş kol
Malzeme Karbon-Alüminyum
Etkili Kol Uzunluğu 8,6" / 218,5 mm
Kol Ağırlığı 0.35 oz / 10 g
Çıkıntı 0,73" / 18,5 mm
Kartuş Tipi PRO'yu seçin
Fiziksel Özellikler
Güç Gereksinimleri 15 VDC, 800 mA
Güç Tüketimi Operasyonel: 4 W
Bekleme: 0 W
Boyutlar (GxYxD)  415 x 113 x 320 mm
Ağırlık 6 kg
Benzer Ürünler
Etiketler
Pro-Ject, Pro-Ject Audio, Pro-Ject Audio Debut, Pro-Ject Audio Debut Pro, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin Siyah, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Satin Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Siyah, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro Satin, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro Satin Siyah, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro Satin Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro Satin Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro Siyah, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pro Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It İğneli, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It İğneli Satin, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It İğneli Satin Siyah, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It İğneli Satin Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It İğneli Satin Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It İğneli Siyah, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It İğneli Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Satin, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Satin Siyah, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Satin Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Satin Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Siyah, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick It Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro İğneli, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro İğneli Satin, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro İğneli Satin Siyah, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro İğneli Satin Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro İğneli Satin Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro İğneli Siyah, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro İğneli Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro İğneli Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro Satin, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro Satin Siyah, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro Satin Siyah Pikap, Pro-Ject Audio Debut Pro Pick Pro Satin Pikap,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR